Thunderstruck II

Tema e vikingëve, e cila është e njohur në kinematografi, nuk e anashkaloi zonën e igaming. Shumë ofrues janë me nxitim për të lëshuar një lojë tjetër për të dërguar lojtarët në të kaluarën. Kompania e mikrogjenizimit ofron për të ditur më mirë në lidhje me mitologjinë skandinave duke lançuar makinën slot Thunderstruck II.

Raundet e zakonshme do të shoqërohen me lojëra bonus, ku ai do të takohet me perëndi të fuqishëm. Pjesa e dytë ndryshon ndjeshëm nga paraardhësi me mbushje grafike dhe gameplay në përgjithësi. Shumë akruale ju lejojnë të fitoni një çmim të parë të vërtetë prej 2400,000 monedhash.

Përshkrimi i një makine slot

Makineri slot Thunderstruck II — Ky është vazhdimi i versionit të parë të këtij ofruesi. Lojtarët menjëherë do të vërejnë grafikat e përmirësuara të temave tashmë të njohura. Loja është zbukuruar në gri pa detaje të panevojshme, fotografia i ngjan një faqe nga libri. Elementet kryesore paraqiten në daulle. Shoqërimi muzikor thekson stilin historik, shton lëvizjen në gameplay.

Mikrogaming

Slota e videos i ngjan klasikëve, por që nga rrotullimet e para, lojtarët shënojnë drejtimin e komplotit. Përveç elementëve specialë me funksionin e zëvendësimit dhe përhapjes së slot përmban lojëra bonus komplote në të cilat janë përfshirë perënditë e mitologjisë — Një, Loki, Thor, Valkyrie. Secili personazh ka përgatitur surpriza të këndshme që do të afrohen me qëllimin kryesor.

Funksionaliteti i lojës

Loja zhvillohet në daulle sipas skemës 5–3. Nuk ka linja lojrash, dhe tarifat e çmimeve formohen sipas 243 pagesave. Në 15 qeliza, fotografitë tematike do të bien, si dhe nominale klasike të kartave. Kombinimet e çmimeve formojnë të njëjtat elementë që binin në bateritë fqinje.

Ju mund të luani makinën e slot mikrogaming në kazino në internet frank.

Të gjitha çelësat e cilësimeve janë të vendosura në të djathtë. Këtu, lojtarët mund të përdorin opsionet për rregullimin e tingullit, lidhja e modalitetit turbo. Duke klikuar në foto me monedha, është e mundur të mësoni më shumë rreth basteve dhe të vendosni vlerat maksimale me një shtyp. Të gjitha cilësimet janë intuitive, kështu që të dy profesionistët dhe fillestarët mund të fillojnë shpejt lojën.

Raundi i bonusit në Thunderstruck II

Loja ofron aftësi të vërteta stuhie me një simbol të egër. Funksioni i tij kryhet nga logoja, duke u përshtatur me simbolet fitimtare. Kombinimet e çmimeve që janë formuar me ndihmën e Vilda janë dyfishuar. Raundet e zakonshme shndërrohen rastësisht në një shpinë të stuhishme. Zgjedhur rastësisht nga elementë që automatikisht shndërrohen në shaka.

Bonusi kryesor i një makine slot rrotullohet rreth një seri rrotullash falas. Raundi i çmimeve është në faza, konsiston në vizitën e disa salla:

  • Valkyrie — Në katër kokrrat e para të bonusit, jepen 10 frispins me një shumëzues H5.
  • Loki — Loja e pestë dhe e nëntë do të sigurojë 15 rrotullime falas me një simbol magjik të Wilde, ku elementët e zëvendësimit caktohen me porosi të rastit.
  • Një — Lojë e dhjetë dhe e katërmbëdhjetë e bonusit do të japë 20 Frispins me fotografi të Ravens, ku kjo e fundit do t'i shndërrojë simbolet e tjera në shumëzues në x6.
  • Mbërthej — 15+ Loja do të nisë një raund të baterive rrotulluese dhe shumëfishues në rritje, ndërsa ai do të luajë për shkak të një kazino 25 herë.

Sallat hapen gradualisht, gjë që motivon për rotacione të gjata fitimtare. Kombinimet e çmimeve të Formave Skatter kudo në vjeshtë.

Si të Luaj

Megjithë lëshimin afatgjatë të makinës së lojërave elektronike, loja nuk humbet popullaritetin dhe zë një pozicion kryesor në kazino në internet botërore. Ju mund të filloni një slot nga çdo pajisje falë zhvillimit të teknologjisë inovative HTML5. Ndërfaqja do të marrë një format të përshtatshëm duke siguruar sigurinë e të gjitha opsioneve dhe një panel kontrolli të përshtatshëm.

Hapi i parë duhet të përbëhet nga njohja me rregullat dhe koeficientët e mundshëm. Tjetra, ju mund të vazhdoni në procesin e lojës:

  1. Bëni baste nga 0.3 deri në 60
  2. Drejtoni bateritë në modalitetin normal ose automatik
  3. Vëzhgoni procesin, duke pritur rezultatin

Bastet janë ngjitur me një vrapues ose shumën e treguar. Përpara shpinës automatike, lojtari zgjedh numrin e rrotullimeve nga 10 në 100.

Theshtë normat që me të vërtetë mund të ndryshojnë vlerën e fitimeve. Sa më të larta vlerat, aq më shumë bilanci i çmimit. Fitimet llogariten nga formula: një bast i shumëzuar me një koeficient tabelor të zinxhirit të formuar.

Karakteret e makinerisë së lojërave të dërguara

Qelizat e baterive do të mbushen me norma kartelash të zbukuruara në formën e blloqeve prej guri. Gjithashtu, lojtarët do të vëzhgojnë humbjen e Asgard, anije, duke sjellë koeficientët më të lartë nga simbolet e zakonshme.

Shumëzuesit më të mëdhenj do të japin simbole të veçanta, duke formuar kombinimet e tyre. Të gjitha vlerat përshkruhen në detaje në tabelën e pagimit.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.65%. Pritjet pozitive zbatohen gjithmonë në praktikë, gjë që është e lehtë për tu verifikuar duke filluar slot falas.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira