Rishikimi i kazinosë Frank 2023

Casino Frank filloi punën në vitin 2014, dhe gjatë gjithë kësaj kohe është treguar si një faqe e besueshme dhe e ndershme e lojërave të fatit. Përdorimi i vetëm lojërave më të mira të lojërave elektronike nga ofruesit kryesorë, një program bujar besnikërie, si dhe një shërbim mbështetës teknik i përgjegjshëm e bëjnë Frank Casino një nga institucionet më të mira të lojërave të fatit midis vendeve të organizatave të ngjashme. Dhe, zhvillimi dhe mbështetja e projektit kryhet nga organizata Darklace Limited, e cila është e regjistruar në Holandë dhe ka një licencë të lëshuar nga Antilet. Për më tepër, kazinoja mund t’u ofrojë klientëve të saj një numër të madh bonusesh dhe një lojë jashtëzakonisht të besueshme.

Promo Code: WRLDCSN777
100% bonus deri në 500 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

faqe e sinqertë

Bonusi i kazinosë Frank

Për lojtarët e rinj, Frank Casino ofron një paketë speciale fillestare, e cila ofrohet për tre depozita. Kështu, përdoruesit marrin fonde bonus në llogarinë e tyre dhe rrotullime falas në makina të caktuara. Më shumë detaje rreth kësaj mund të gjenden në tabelën e mëposhtme. Tabela – Paketa fillestare për fillestarët për 3 depozitat e para

Rimbushje Bonus Faktori Rrotullime falas Makine e lojrave te fatit
një 150% 825 dollarë × 27 20, me 0,33 dollarë Grabitja e Frank City
2 100% 550 dollarë × 25 25, me një aksion prej 0,22 $ Sakura Fortune
3 100% 550 dollarë × 25 50, me një aksion prej 0,11 dollarë Cowboys Gold

Kështu, promovimi maksimal i mundshëm për fillestarët do të jetë 1925 dollarë dhe 95 rrotullime falas. Por, për të marrë çdo dhuratë mirëseardhjeje, duhet të rimbushni llogarinë tuaj me 10 dollarë dhe rrotullimet falas kreditohen vetëm me një depozitë prej 100 dollarësh ose më shumë. Një ofertë e tillë është e vlefshme për 1 muaj pas regjistrimit, dhe jepen vetëm 2 ditë për bast pas aktivizimit.

frankbonus

Në të njëjtën kohë, fondet e bonusit dhe paratë duhet të vihen në bast me bastin e specifikuar në kazino. Dhe, nëse lojtarët tërheqin fonde kur bonusi nuk është vënë bast, atëherë ai thjesht do të anulohet. Vlen gjithashtu të kuptohet se basti maksimal është 5 dollarë. Epo, për lojtarët e lojërave nga vende të ndryshme, bonusi i mirëseardhjes do të jetë paksa i ndryshëm, i cili duhet të sqarohet me shërbimin e mbështetjes së klientit.

Çfarë programesh bonus ka në kazino

Lojtarët e rinj dhe ata të rregullt do të mund të marrin bonuse të ndryshme në Frank Casino. Kështu, për shembull, faqja paraqet 4 opsione të ndryshme dhuratash për klientët e saj. Kështu, ju mund të merrni promovimet e mëposhtme:

 • rrotullime falas në makina të caktuara (deri në 100 copë);
 • gjatë lojës aktive gjatë ditës së parë, dyfishoni shumën e monedhës në lojë;
 • merrni një kthim parash prej 24% pasi të keni arritur shumën totale të rimbushjes në shumën prej 1000 dollarë;
 • rrotullime falas pas depozitimit (numri maksimal prej 150 copë).

Gjithashtu, për të hyrë në kazinonë Frank, duhet të përdorni një kod të veçantë promovues. Dhe, sapo lojtari të kalojë verifikimin, ju mund të luani menjëherë për para të vërteta. Por, në vend të tyre, mund të përdorni edhe bonuse. Dhe, në mënyrë që fondet e bonusit të transferohen në një llogari reale, do t’ju duhet t’i vendosni ato me shumëzuesin e specifikuar.

Regjistrimi dhe verifikimi

Për të filluar të fitoni para në lojërat në Frank Casino, klienti duhet të jetë i moshës madhore. Ai do të duhet të plotësojë një pyetësor të shkurtër, të tregojë të dhënat personale dhe gjithashtu të vendosë për monedhën dhe gjuhën. Procesi i regjistrimit është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe zgjat vetëm disa minuta. Për ta bërë këtë, do t’ju duhet të specifikoni:

 • e-mail;
 • vendi i banimit;
 • njësi monetare;
 • fjalëkalim i fortë (fut dy herë).

frankreg

Ju gjithashtu duhet të pajtoheni me rregullat për pjesëmarrjen në buletinin nga Frank Casino. Menjëherë pas regjistrimit, lojtarët do të mund të hyjnë në llogarinë personale dhe të fillojnë të verifikojnë llogarinë e tyre. Identifikimi kërkohet për të gjithë klientët, pasi administrata e kazinosë po përpiqet të eliminojë rrezikun e mashtrimit, lojtarëve të mitur dhe atyre që tashmë kanë krijuar llogari. Procedura e verifikimit zakonisht zgjat jo më shumë se 24 orë. Për ta kaluar atë, lojtari i fatit duhet të dërgojë kopje të dokumenteve të tij në administratën e lokalit të lojërave të fatit. Kjo është arsyeja pse gjatë regjistrimit ia vlen të futni informacione të vërteta për të eleminuar problemet me kalimin e verifikimit ose hyrjen në sit.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Frank

Për shkak të ritmit modern të jetës, shumë lojtarë nuk mund të qëndrojnë në shtëpi gjatë gjithë kohës dhe nuk është gjithmonë e mundur të marrin një kompjuter me vete. Kjo është arsyeja pse organizata Frank Casino ka krijuar një version të optimizuar celular të platformës. Tani të gjithë lojtarët e interesuar do të jenë në gjendje të luajnë automatet e tyre të preferuara nga smartfoni ose tableti i tyre, të cilat bazohen në Android, iOS ose Windows Mobile.

frankapk

Versioni celular ka një ndërfaqe jashtëzakonisht të përshtatshme dhe intuitive. Dhe, nuk keni nevojë të shkarkoni asgjë, pasi të gjitha lojërat elektronike hapen në shfletuesin e pajisjes. Thjesht duhet të hyni në faqen zyrtare nga çdo vegël, të identifikoheni, të nisni çdo automat falas në modalitetin demo ose për para të vërteta. Gjithashtu, në versionin celular të institucionit të lojërave të fatit, lojtarët do të mund të plotësojnë llogarinë e tyre, të kontaktojnë mbështetjen teknike, të marrin pjesë në promovime, etj. Përveç kësaj, nëse lojtarët e fatit duan të kenë akses të përhershëm në platformë, ata mund të shkarkojnë një aplikacion të veçantë për Android ose iOS në faqen tonë të internetit. Kështu, ata do të marrin ngarkim të shpejtë të të gjitha lojërave elektronike të lojërave, një kalim të vazhdueshëm në burimet përkatëse, si dhe një promovim të veçantë për shkarkimin e aplikacionit.

Makinat e fatit të kazinosë

Kazino Frank ka një katalog mjaft të gjerë të lojërave të fatit, i cili është një nga avantazhet kryesore të organizatës. Dhe, për shkak të faktit se faqja bashkëpunon ekskluzivisht me ofruesit kryesorë, kjo e bën procesin e lojës edhe më të besueshëm dhe emocionues. Ndërsa një katalog i dobishëm ju lejon të gjeni shpejt atë që ju nevojitet për lojtarët:

frankslots

 • një seksion i veçantë i lojërave elektronike “të nxehta” ose të nxehta;
 • skeda e makinave më të njohura;
 • risitë – sapo u shfaqën lojëra elektronike në portal;
 • lojëra elektronike – në seksion mund të gjeni lloje të ndryshme të pajisjeve;
 • tavolina me kumar tavoline;
 • kazino live me krupierë të vërtetë;
 • jackpot progresiv;
 • video poker klasik ose i rrallë;
 • lloje të tjera lojërash që për çfarëdo arsye nuk përfshihen në të gjitha kategoritë e listuara;
 • në kërkim, lojtarët do të jenë në gjendje të gjejnë modelin e makinës me një emër specifik.

Kjo listë përditësohet rregullisht me marka të njohura. Megjithatë, disa lojëra mund të mos jenë të disponueshme në disa vende. Dhe, për të studiuar një listë të detajuar të të gjitha makinave të fatit, thjesht shkoni në faqen zyrtare të kazinosë Frank dhe vizitoni seksionin e duhur.

E bute

Për ta bërë platformën e saj të lojrave vërtet të kërkuar, administrata e kazinosë kërkoi mbështetjen e korporatës suedeze NetEnt. Organizata operon me sukses në tregun global që nga viti 1996, ka marrë një sërë çmimesh prestigjioze dhe bashkëpunon ekskluzivisht me platformat e njohura të kazinove online. Zhvilluesit u përpoqën ta bënin softuerin e tyre sa më të fuqishëm që të ishte e mundur, në mënyrë që kalimi nëpër faqet e faqes të ishte tepër i shpejtë, dhe ngarkimi i çdo slot përfundoi në vetëm disa sekonda. Ndërsa falë sistemeve moderne të sigurisë dhe algoritmeve të kriptimit të të dhënave, lojtarët mund të jenë të sigurt për sigurinë e të dhënave të tyre.

kazino live

Nëse dëshironi të ndjeni atmosferën e vërtetë të eksitimit dhe thjesht të kaloni një kohë të mirë, atëherë organizata Frank ofron të luani seksionin e kazinosë live. Përkundër faktit se një numër i vogël i lojërave elektronike janë paraqitur këtu (baccarat, poker, ruletë, blackjack ose sic bo), ai prapë mund të plotësojë kërkesat edhe të lojtarëve më të zellshëm. Është e përshtatshme që kur hyjnë në lojë, përdoruesit do të jenë në gjendje të zgjedhin një tabelë për veten e tyre me një bast minimal ose maksimal. Dhe, për shkak të faktit se vajzat e lezetshme do të veprojnë si krupierë, kjo padyshim do t’ju ndihmojë të largoni mërzinë tuaj dhe të përshtateni me eksitimin.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Kur të shkoni për herë të parë në faqen zyrtare të klubit të lojërave të fatit, do të keni një përvojë jashtëzakonisht të këndshme. Në fund të fundit, faqja e lojërave të fatit është zbukuruar me mjaft ngjyra dhe me stil! Ju mund të ndjeni menjëherë nivelin e vërtetë të lartë. Megjithatë, përveç dizajnit të bukur, Frank Casino mund t’i kënaqë klientët e saj me avantazhe të tjera. Kështu, për shembull, mund të dallohen avantazhet e mëposhtme të një institucioni të lojërave të fatit:

 • Vetëm lojërat më të mira të lojërave. Për shkak të faktit se faqja bashkëpunon me ofrues të tillë të shquar si (Yggdrasil, Thunderkick, etj.), Kjo ju lejon të bëni lojën sa më të ndritshme dhe të rehatshme.
 • Merrni shpërblime bonus. Kazinotë online ofrojnë bonuse shumë bujare. Përfshirë fillestarët mund të mbështeten në një dhuratë të mirë mirëseardhjeje.
 • Program i shkëlqyer besnikërie. Kur luani për para të vërteta, mos harroni të grumbulloni franga. Falë të cilave ju mund të merrni privilegje unike.
 • Një numër i madh i konkurseve të ndryshme. Administrata organizon rregullisht turne dhe kërkime të ndryshme në të cilat mund të fitoni franga ose para.

Disavantazhet përfshijnë faktin se kazino nuk ofron asnjë bonus pa depozite. Përveç kësaj, seksioni i kazinosë live nuk është aq i gjerë sa do të dëshironin disa lojtarë. Por, këto mangësi të vogla mbulohen nga një numër i madh avantazhesh, gjë që e bën institucionin të larmishëm dhe unik në mënyrën e vet. Depozita minimale e mundshme është vetëm 10 dollarë, por ju mund të luani për shuma më të mëdha.

Mënyra bankare, depozitimi/tërheqje

Për të tërhequr fitimet e fituara me ndershmëri nga kazinoja Frank, së pari do t’ju duhet të vendosni për sistemin e pagesave. Kështu, për shembull, kumarxhinjtë nga e gjithë bota mund të përdorin metodat e mëposhtme përkatëse:

 • karta bankare (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro);
 • portofolin elektronik (Webmoney, Skrill, Neteller);
 • kriptovalutat (Bitcoin, Bitcoin cash, Dash, Ethereum, Litecoin).

Nëse sistemi i të cilit ishte rimbushja e parë e llogarisë ju lejon të tërhiqni para – në të ardhmen kjo metodë është e përshtatshme për tërheqjen e fitimeve. Kërkesat për tërheqje për kuletat elektronike zakonisht përpunohen brenda 6 orëve, dhe për llogaritë bankare deri në 3 ditë. Por, përpara se të bëni tërheqjen e parë, do t’ju duhet të kaloni verifikimin e llogarisë dhe t’i dërgoni administratës një listë të dokumenteve të nevojshme.

Shërbimi mbështetës

Shërbimin e mbështetjes së klientit mund ta gjeni mjaft lehtë në fund të faqes zyrtare të internetit të kazinosë. Ofrohet një bisedë e veçantë live, e cila ndihmon për të zgjidhur sa më shpejt çdo problem specifik ose për të gjetur përgjigjen e pyetjes suaj. Mbështetja gjithashtu ofron mbështetje për klientët përmes adresës së postës elektronike, e cila mund të gjendet pranë ikonës me bisedën e mbështetjes teknike. Kështu, ka dy mënyra që klientët e kazinosë të kontaktojnë mbështetjen:

Të gjithë specialistët përpiqen të zgjidhin shpejt çdo problem, japin me dëshirë këshilla dhe u përgjigjen të gjitha pyetjeve tuaja. Përveç kësaj, klientët e kazinosë mund të bëjnë një ankesë për funksionimin e kazinosë ose sugjerime për përmirësimin e funksionimit të platformës.

Gjuhët e disponueshme

Faqja zyrtare e lojërave të fatit është krijuar në ndërfaqen në gjuhën ruse, por gjithashtu mund të përkthehet në një sërë gjuhësh të tjera të huaja. Kështu, për shembull, versioni i mëposhtëm është i disponueshëm për lojtarët: versioni anglisht, italisht, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, polonisht, norvegjez, portugez, spanjisht, rumun, japonez, vietnamez, bullgar, turk, sllovak ose kazak i kazinosë në internet. Si rezultat, platforma përpiqet të tërheqë sa më shumë përdorues nga e gjithë bota për të luajtur.

Monedhat e disponueshme

Në total, 4 monedha loje janë të disponueshme në platformën e kazinosë Frank. Por, dhe kjo është mjaft e mjaftueshme për një lojë komode dhe të këndshme. Kështu, lojtarët do të mund të hapin një llogari në euro, dollarë, litecoin ose bitcoin. Dhe, depozita minimale është vetëm 10 dollarë, e cila do të jetë veçanërisht e mirë për lojtarët fillestarë.

Liçensë

Para se të filloni të luani në ndonjë kazino online, duhet të kontrolloni sigurinë e saj. Për shembull, organizata Frank mori licencën e duhur në (MGA), e cila kontribuon në një lojë të sigurt të gjithanshme. Dhe, kompania menaxhohet nga Avento MT Limited, e cila gjithashtu zotëron kazinonë SlotV. Frank Casino operon ekskluzivisht nën një licencë malteze (MGA/B2C/450/2017), dhe në faqe do të gjeni vetëm softuer të certifikuar nga zhvillues të njohur dhe të besuar.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Absolutisht çdo lojtar duhet të kalojë verifikimin e llogarisë në mënyrë që administrata të bindet për moshën dhe identitetin e përdoruesit. Përveç kësaj, pa identifikim është e pamundur të tërhiqni fondet e fituara. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të skanoni ose bëni një foto të dokumenteve të identitetit.
A është e sigurt të luash në Frank Casino?
Falë përdorimit të teknologjisë moderne për mbrojtjen e informacionit të klientit dhe programit unik Avento AntiFraud Tool, kjo ju lejon të ruani në mënyrë të sigurt të dhënat e pagesave të klientit.
Cilat mënyra pagese janë në dispozicion?
Ju mund të bëni një depozitë duke përdorur karta bankare të njohura, kuleta elektronike ose kriptovaluta të ndryshme.
A ofron bonuse Frank Casino?
Për tre depozitat e para, lojtarët mund të marrin deri në 1925 dollarë dhe 95 rrotullime falas. Shpërblimet e mëvonshme do të varen vetëm nga aktiviteti i një lojtari të veçantë dhe statusi i tij në programin e besnikërisë.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Në mënyrë tipike, të gjitha kërkesat përpunohen brenda 24 orëve nga paraqitja e aplikacionit. Me përjashtim të kartave bankare, në të cilat fondet mund të merren brenda 3 ditëve.

Tabela – pasqyrë e përgjithshme e kazinosë Frank

Burimi zyrtar https://frank-casino-officials.com/
Gjuhët Rusisht, anglisht, gjermanisht, rumanisht, norvegjeze, finlandeze, bullgare, frëngjisht, tajlandeze, kazake, sllovene, sllovake.
Viti i themelimit 2014
Licenca e lojërave të fatit Curacao
Ofruesit Play Pragmatic, Endorphina, Booming Games, Microgaming, Igrosoft, NetEnt, Belatra, Playtech, Quickspin, Yggdrasil Gaming, 1×2 Gaming, Amatic, EGT, Evolution Gaming, Genesis Gaming, iSoftBet, etj.
Sistemet e pagesave Kartat bankare (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), kuletat elektronike (Webmoney, Skrill, Neteller), kriptovalutat (Bitcoin, Bitcoin cash, Dash, Ethereum, Litecoin).
Monedhat Euro, dollar, bitcoin, litecoin.
Depozita minimale 10 dollarë
Tërheqja minimale 15 dollarë
Mbështetja e klientit Punon rreth orës (chat live, e-mail.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira