Extra Chilli

Tifozët e Mega Cool Entertainment të një Serie Bonanza mund të ndryshojnë menunë duke zgjedhur kuzhinën meksikane. Microgeaming ka lëshuar një makinë origjinale të slot -it shtesë për njohës të lartë për njohës të lartë. Lëshimi i The Slot u zhvillua në vitin 2018 dhe menjëherë tërhoqi tifozët e lojërave të fatit. Një ndërfaqe spektakolare është e kombinuar në mënyrë ideale me një temë magjepsëse, frispins të shumta dhe shumëzues në rritje. Lojtarët tërhiqen nga mekanika e çmimeve jo -standarde, gjë që bën të mundur marrjen e shumë shpërblimeve në raundet e zakonshme. Nëse doni të dyfishoni çmimin, ekziston një shans për të marrë një rrezik, rezultati i të cilit MRS. Pasuria vetë do të përcaktojë.

Përshkrimi i një makine slot

Duke filluar makinën shtesë të lojërave të ftohta, lojtarët do të shkojnë menjëherë në tregun meksikan. Dizajni është plotësisht në përputhje me asortimentin e tij, kështu që lojtarët do të vëzhgojnë ligamentet e perimeve, shumë frutave dhe, natyrisht, piper djegës, pa të cilin nuk bën kuzhina meksikane. Një atmosferë e veçantë krijon shoqërim të shëndoshë, i cili motivon fitore të mëdha.

Mikrogaming

Këtu nuk ka funksione të bonusit të komplotit, por mundësitë e gjera do të ofrojnë një seri Frispins me multiplayers. Lojtarët tërhiqen nga mekanika e Megaways, të karakterizuara nga origjinaliteti dhe shanset elegant për të prishur një çmim të parë të madh. Lojtarët mund të rrisin numrin e freespins, duke u përpjekur të fitojnë, 20,000 herë më të larta se niveli.

Funksionaliteti i lojës

Loja është e pajisur me gjashtë bateri në të cilat do të bien elementë. Zinxhirët e çmimeve mund të formohen sipas 117649 opsioneve të linjave, gjë që është vërtet mbresëlënëse. Dizajni i lojës dallohet nga origjinaliteti, përkatësisht një daulle shtesë nën formatin e zakonshëm të qelizave. Ky opsion është më fitimprurës, në të njëjtën kohë lojtari është gjithmonë duke pritur për rastësitë më të mira.

Gameplay kalon me një përkëdhelje mbrapa. Zinxhiri fitues zhduket, dhe vendi i qelizave boshe është e mbushur me fotografi të reja. Kështu, një rrotull vazhdon shumë herë. Mund të ketë disa fitime dhe si rezultat ato janë përmbledhur.

Kur formoni një kombinim fitues, kjo e fundit theksohet, një qindarkë fluturon për të ekuilibruar dhe një këngë muzikore gjallëruese — Theksi ideal i ritmit dinamik meksikan.

Paneli i kontrollit është i vendosur në të djathtë, përmban mbushje intuitive intuitive. Edhe fillestarët do të jenë në gjendje të merren shpejt me rregullat për të filluar raundet e zakonshme ose automatike.

Mikrogaming

Raundi i bonusit në djegës shtesë

Loja përmban disa karaktere të veçanta. Wild do të zëvendësojë fotografitë e zakonshme me ikonat e nevojshme për të formuar kombinime çmimesh. Letrat janë një shpërndarje. Duke rënë kudo në fushën e lojës dhe duke formuar fjalën e shënimeve, ata do të fillojnë Frispins, të cilat kënaqen me diversitetin dhe përfitimin:

  • Dyfishim — Lojtari do të ftohet të rrotullojë daulle për të dyfishuar raundet e lira. Nëse pasuria buzëqesh, bonusi do të jetë vërtet i nxehtë.
  • Frispins — Janë lançuar 8 Frispins me një shumëzues në rritje. Jashtë shpatet e linjës në daulle të poshtme do të zgjasin raundet e 4 ose 8 rotacioneve. Loja zhvillohet në kurriz të kazinosë në bastet e para -ekspozuara.

Lojtarët mund të blejnë rotacione falas duke përdorur çelësin përkatës. Ndryshimet e kostos, në varësi të normës. Së pari, lojtari duhet të kalojë në faza paraprake me aftësinë për të ulur çmimin, si dhe rreziqet për të marrë Frispins dhe t’i përdorë ato në parimin e mësipërm.

Si të Luaj

Menjëherë pas fillimit, hapet një përmbledhje me të gjitha aftësitë e lojës. Pas shikimit, duhet të njiheni më në detaje me rregullat që përdorin menunë në të djathtë. Nëse dëshironi, lojtari mund të konfigurojë opsionet, shoqërimin e tingullit, zgjerimin e ekranit. Atëherë ia vlen të kalosh në procesin kryesor, përkatësisht:

  1. Lëviz bastet nga 0.2 deri në 40
  2. Vrapoj

Nisja e daulleve është e mundur në versionin e zakonshëm ose automatik. Përpara shpinës automatike duhet të vendoset numri i tyre. Ju mund të ekzekutoni slot nga çdo pajisje, ndërsa të gjitha funksionalitetet dhe cilësimet e përshtatshme ruhen.

Simbolet e makinës slot ekstra djegës

Karakteret e makinës slot sjellin pagesa nga dy ose tre rastësi, në varësi të llojit të specit. Lojtarët do të vëzhgojnë formacionet e mëposhtme:

  • Piper jeshil — X2
  • Piper blu — X2
  • piper i kuq — 7.5
  • Piper i purpurtë — X50

Këta koeficientë do të japin një zinxhir prej 6 elementësh. Fotografitë me emërtimet e kartave gjithashtu bien në lojë, duke theksuar klasikët jo -unwiting të industrisë igaming.

Ju mund të luani makinën e slot mikrogaming në kazino në internet Zodiac.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.82%, paqëndrueshmëria ndryshon nga mesatarja në të lartë. Tregues të tillë konfirmojnë vetëm paqartësinë dhe përfitimin. Slot është e garantuar për të siguruar shumë emocione pozitive, emocione dhe çmime.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira