Rishikimi i kazinosë Zodiac 2023

Casino Zodiac filloi aktivitetin e tij në vitin 2001, dhe gjatë gjithë kësaj kohe ka fituar besimin e shumë lojtarëve nga e gjithë bota. Ndër veçoritë kryesore të faqes, ai veçohet veçanërisht – softuer i licencuar, një përzgjedhje e madhe e sistemeve të depozitimit / tërheqjes, një aplikacion celular plotësisht i optimizuar dhe mbështetje e përgjegjshme ndaj klientit. Dhe, për shkak të faktit se faqja e lojërave të fatit ofron një program besnikërie mjaft bujare, ndihmon për të tërhequr të ardhurit dhe për të mbajtur interesin e lojtarëve të rregullt.

Bonus:Bonus deri në 480 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 480 dollarë për pesë depozitat e para
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

faqja e zodiakut

Bonusi i kazinosë Zodiac

Kazino Zodiac ofron një dhuratë shumë interesante mirëseardhjeje për klientët e saj të rinj. Kështu, kur hapni një llogari, kumarxhinjtë mund të marrin një nxitje bujare në formën e një bonusi në para. Por, që në fillim, përdoruesit mund të llogarisin në një shans 80% për të marrë pjesë në luftën për shpërblime më të mëdha. Ky opsion është analog origjinal i rrotullimeve falas. Pas kësaj, bonuset do të jenë të disponueshme për rimbushjen e radhës. Skema në raste të tilla parashikohet si më poshtë:

 • depozita e dytë – 100% bonus, deri në 100 dollarë;
 • depozita e tretë – 50% shtesë, 80 dollarë;
 • Depozita e katërt – 50% shtesë, 150 dollarë;
 • Mbushja e pestë – 50% shtesë, 150 dollarë.

zodiacbonus

Pas regjistrimit, do të jenë në dispozicion të klientëve promovime të tjera të kazinosë online, të cilat mund të gjenden në seksionin përkatës. Çdo bonus i paraqitur vihet në përputhje me shumëzuesin e caktuar. Dhe, për të bastuar saktë fondet e bonusit, duhet të studioni me kujdes rregullat e kazinosë Zodiac. Tabela – dhuratë e mirëseardhjes, kushtet për marrjen dhe bastimin e saj

Rimbushje Së pari Së dyti Së treti Së katërti
Permasa 100%, deri në 100 dollarë. 50%, 80 dollarë. 50%, 150 dollarë. 50%, 150 dollarë.
Shuma minimale e depozitës 10 dollarë 10 dollarë 10 dollarë 10 dollarë
Faktori × 30 × 30 × 30 × 30
Periudhat e vlefshmërisë 30 dite 30 dite 30 dite 30 dite
Lojërat e disponueshme Të gjitha Të gjitha Të gjitha Të gjitha

Marrja e një pakete mirëseardhjeje për një klient ndodh një herë. Nëse ai dërgon një kërkesë të dytë në administratë, ajo do të refuzohet. Gjithashtu është e ndaluar të krijohen faqe të shumta nga e njëjta adresë IP. Për më tepër, administrata mund të anulojë në mënyrë të pavarur të gjitha dhuratat e grumbulluara pa shpjeguar ndonjë arsye.

Çfarë programesh bonus ka në kazino

Zodiac Casino ka një numër të madh promovimesh që lojtarët mund të pretendojnë. Dhurata e mirëseardhjes është vetëm një opsion, dhe programi i besnikërisë është mjaft i gjerë. Dhe, çdo lojtar i kumarit që i bashkohet një institucioni të lojërave të fatit lidhet menjëherë automatikisht me sistemin e besnikërisë. Në këtë mënyrë, përdoruesit mund të fitojnë pikë të veçanta, të cilat më pas shkëmbehen me shpërblime të ndryshme. Sipas statusit VIP, lojtarit i caktohen pikë dhe sa më shumë të jetë, aq më prestigjioze janë shpërblimet. Për shembull, Zodiac ofron kthim parash falas, çmime një herë, menaxherë bankare personale dhe më shumë. Por, për t’u bërë anëtar i programit ekskluziv, do t’ju duhet të aplikoni. Ku mund të zgjidhni vetë kushtet dhe, nëse është e nevojshme, t’i diskutoni ato me administratën.

 • duke përdorur shërbimet e një menaxheri personal;
 • pjesëmarrja në promovime ekskluzive;
 • marrja e pajisjeve të ndryshme, udhëtimet për pushime dhe dhurata të tjera interesante në shorte;
 • mundësia për të luajtur lojëra ekskluzive;
 • marrjen e dhuratave origjinale.

Dhe, për ata që preferojnë të luajnë në aksione të larta, ofrohen bonuse speciale. Por, përveç kësaj, përdoruesit do të mund të përdorin një kod të veçantë promocional që jep dhurata ekskluzive me rastin e regjistrimit dhe më shumë. Ndërsa tërheqja e fitimeve nga platforma nuk kërkon shumë kohë dhe kryhet duke përdorur sisteme të njohura të pagesave.

Regjistrimi dhe verifikimi

Në mënyrë që të filloni të luani për para të vërteta në kazino Zodiac, së pari do t’ju duhet të krijoni llogarinë tuaj. Epo, avantazhet e faqes së lojërave të fatit përfshijnë faktin që regjistrimi është i përshtatshëm dhe zgjat disa minuta. Kështu, kazino online ofron tre mënyra kryesore për të regjistruar klientë të rinj:

 • me e-mail;
 • përmes telefonit celular;
 • duke përdorur një rrjet social.

Për t’u regjistruar me e-mail, do t’ju duhet:

 1. Vizitoni faqen zyrtare të kazinosë Zodiac.
 2. Shkoni te seksioni “Regjistrimi”.
 3. Futni adresën tuaj të emailit dhe dilni me një kombinim të fortë fjalëkalimi.
 4. Plotësoni një formular të shkurtër regjistrimi.

Për të përfunduar procesin e regjistrimit, duhet të ndiqni lidhjen që gjendet në email. Pastaj ju vetëm duhet të kaloni përmes autorizimit dhe të konfirmoni identitetin tuaj. Megjithatë, në mënyrë që të filloni të bëni transaksione parash në llogarinë tuaj, duhet të kaloni përmes identifikimit. Për këtë ju duhet:

 • shkoni në faqen zyrtare të kazinosë;
 • të kalojë autorizimin në sit;
 • shkruani llogarinë tuaj personale;
 • shtoni një skanim ose foto të pasaportës në kolonën e specifikuar.

Për më tepër, përdoruesit e rinj do të mund të kalojnë verifikimin përmes lidhjes video, për këtë ju vetëm duhet të tregoni dokumentin origjinal në shërbimin mbështetës. Pas kësaj, procedura konsiderohet e përfunduar dhe lojtarët do të jenë në gjendje të tërheqin fondet e tyre të fituara me ndershmëri.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Zodiac

Për pronarët e telefonave inteligjentë dhe tabletave, ofrohet një version mjaft i rehatshëm celular i kazinosë në internet. I cili mbështet të gjitha pajisjet moderne dhe përsërit plotësisht versionin desktop të faqes. Por, administrata e kazinosë Zodiac ofron gjithashtu shkarkimin e një aplikacioni të veçantë për sistemet operative (Windows, Mac, Android, IOS) në mënyrë që lojtarët të kenë akses të vazhdueshëm në platformë nga pajisja e tyre.

zodiacapk

Të gjitha lojërat e paraqitura në aplikacionin celular janë të optimizuara për ekrane të vogla dhe pavarësisht kësaj, ato janë të një cilësie të mirë. Gjithashtu, për ata që duan të marrin një bonus të veçantë, mund të ftoni mikun tuaj në aplikacion. Dhe, falë kriptimit të fortë SSL, kazinoja siguron besueshmërinë e versionit dhe aplikacionit celular, si dhe sigurinë e të gjitha të dhënave personale në platformë.

Makinat e fatit të kazinosë

Seksioni i lojërave të fatit të kazinosë Zodiac përmban një numër të madh lojërash, duke përfshirë:

 1. Slots – në kategori mund të gjeni makina klasike me tre dhe pesë rrotulla, si dhe lojëra elektronike video dhe formate moderne të lojërave. Gjithashtu këtu mund të gjeni një udhëzim të vogël që i ndihmon fillestarët të mësojnë parimet bazë të lojës.
 2. Variacione të ndryshme të blackjack – në seksion ka një përzgjedhje mjaft të gjerë të variacioneve të lojës, e cila ju lejon të kënaqni edhe klientin më të mundimshëm. Dhe, për të rritur komoditetin e lojës, administrata ka shtuar një fjalor të vogël të termave të lojës.
 3. Ruletë – këtu mund të gjeni ruletë evropiane, franceze dhe lloje të tjera. Kazinoja online ofron gjithashtu një memo të shkurtër që përmban veçoritë e variacioneve të kësaj loje.
 4. Video poker – seksioni përmban një listë të lojërave elektronike më të njohura, kushtet e lojës, si dhe veçoritë e tij.
 5. Jackpot Progresiv – I përshtatshëm për ata që preferojnë formatin progresiv të xhekpotit.

zodiacslots

Kështu, kazino online Zodiac ofron një listë shumë të gjerë të automatëve, e cila tërheq klientë të rinj në platformë. Dhe, për shkak të faktit se produkte të reja shtohen rregullisht, kjo ndihmon në ruajtjen e interesit të klientëve të rregullt.

E bute

Platforma e lojërave të fatit është zhvilluar në bazë të softuerit Microgaming, i cili është mjaft i popullarizuar në të gjithë botën. Kohët e fundit, faqja zyrtare e internetit është përmirësuar në versionin “Viper”, i cili ka përmirësuar shumë ndërveprimin me klientët. Tani përdoruesit kanë funksione shtesë, si dhe një funksionim më të shpejtë dhe më të qetë të faqes. Falë softuerit modern, lojtarët mund të shijojnë në mënyrë të sigurtë lojërat më të fundit të lojërave të fatit dhe të marrin reagime nga qendra e lojërave të fatit në kohë. Për më tepër, faqja e internetit e kazinosë Zodiac ka një dizajn shumë kreativ dhe menaxhim të përshtatshëm, i cili i lejon ato të përdoren me lehtësi si në një kompjuter ashtu edhe në një smartphone. Epo, softueri Microgaming është një garanci për besueshmërinë dhe lojën e sigurt.

Kazino live

Nëse dëshironi të ndjeni eksitimin e vërtetë të të luajturit në një kazino, atëherë Zodiac ofron një seksion të veçantë të lojërave live. Aty ku do të gjeni variacione të lojës me letra dhe tavolinë. Dhe, për të shtuar realizmin maksimal, e gjithë kjo do të transmetohet në kohë reale nga krupierët e vërtetë. Këtu mund të ndërveproni edhe me lojtarë të tjerë dhe ta bëni lojën edhe më interaktive.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Zodiac Casino operon me licencë zyrtare dhe është në pronësi të një operatori shumë të njohur. Ka vetëm dy zhvillues në koleksionin e lojërave, përkatësisht Microgaming dhe Evolution Gaming. Një pengesë e rëndësishme është se përdoruesit nuk kanë qasje në një modalitet demo falas dhe një program mjaft të dobët bonus. Përparësitë e një institucioni të lojërave të fatit përfshijnë pikat e mëposhtme:

 • ofrimi i shërbimeve në përputhje me licencën e lëshuar;
 • mundësia për të luajtur lojëra elektronike origjinale nga Microgaming;
 • seksioni i lojërave të drejtpërdrejta nga Evolution Gaming;
 • depozita minimale është vetëm 1 dollarë.

Ndër mangësitë e tjera, mund të vërehet një përkthim inferior në gjuhën ruse dhe një koleksion i vogël lojërash. Por, shumica e përdoruesve të klubit Zodiac flasin pozitivisht për institucionin. Në fund të fundit, ishte këtu që ata gjetën shërbim me cilësi të lartë dhe mundësinë e tërheqjes së parave të fituara. Kështu, mund të konkludojmë se kazinoja Zodiac është e përshtatshme si për fillestarët ashtu edhe për lojtarët me përvojë.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Disa nga sistemet më të njohura janë të disponueshme për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve nga platforma e lojërave të fatit të lojtarit:

 • kuletat elektronike (Skrill, Neteller);
 • karta bankare (Visa, Mastercard);
 • sistemet e pagesave (EcoPayz, PaysafeCard).

Tërheqja në kuletat elektronike kryhet jashtëzakonisht shpejt dhe bëhet brenda 1-2 ditëve. Ndërsa për të tërhequr para duke përdorur kartat bankare, duhet të prisni pak nga 3 deri në 5 ditë.

Shërbimi mbështetës

Për ta bërë përdorimin e faqes zyrtare të kazinosë Zodiac edhe më të përshtatshëm, administrata ka zhvilluar një seksion të veçantë – FAQ. Në të cilat mund të gjeni pyetjet dhe përgjigjet më të njohura për to. Por, nëse për ndonjë arsye lojtari nuk mund të gjejë përgjigjen e tij, ai mund të kontaktojë mbështetjen teknike të platformës për ndihmë. Kështu, për shembull, është e mundur t’u shkruani operatorëve në një bisedë të drejtpërdrejtë ose përmes postës elektronike. Kazinoja ka edhe funksion callback, por në këtë rast klienti duhet të ketë njohuri të gjuhës angleze. Mbështetja për përdoruesit e kazinosë funksionon gjatë gjithë kohës dhe ju lejon të përballeni edhe me detyrat më komplekse. Në fund të fundit, ka specialistë jashtëzakonisht të përgjegjshëm që kuptojnë fushën e lojërave të fatit.

Gjuhët e disponueshme në sit

Platforma zyrtare e kazinosë mbështet vetëm disa formate gjuhësore, të cilat nuk mund të jenë pengesë për lojtarët profesionistë. Kështu, versionet anglisht, gjermanisht dhe frëngjisht të faqes janë në dispozicion të klientëve. Kalimi ndërmjet të cilit mund të ndodhë si në mënyrë të pavarur ashtu edhe me ndihmën e vetë lojtarit.

Monedhat

Ju mund të hapni një llogari lojrash në 5 formate të njohura të monedhës, duke përfshirë euron. Si rezultat, dollari kanadez, dollari amerikan, juani kinez dhe paundi britanik do të jenë gjithashtu në dispozicion të përdoruesve. E cila duhet të jetë mjaft e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme.

Liçensë

Një licencë është një pikë shumë e rëndësishme kur zgjidhni një institucion të përgjegjshëm dhe të besueshëm të lojërave të fatit. Kjo është arsyeja pse Zodiac Casino ka një licencë të përshtatshme për të ofruar këtë lloj shërbimi. Do të mund të njiheni me numrin e licencës ose të shikoni certifikatën në platformën zyrtare, e cila bëhet edhe një herë garantuesi i marrjes së shërbimeve cilësore.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për të verifikuar llogarinë tuaj në Zodiac Casino, ju vetëm duhet të siguroni një skanim ose foto të pasaportës tuaj. Mund të dërgoni një aplikacion me një dokument me e-mail ose ta shfaqni atë nëpërmjet videotelefonatës.
Kërkesat për bonus dhe bast
Në mënyrë që fondet e bonusit të kreditohen në llogarinë tuaj, duhet t’i vendosni ato në përputhje me rregullat e vendosura të institucionit. Kështu, për shembull, jepen 30 ditë për bast nga momenti i kreditimit të bonuseve dhe një bast i caktuar ×30.
A mund të luaj falas në kazino?
Fatkeqësisht, ky opsion nuk ofrohet në kazino online Zodiac. Por, mund ta provoni lojën në këtë apo atë makinë me një bast të vogël.
A është Zodiac Casino miqësor me celularin?
Po, administrata e klubit ofron një mundësi për të shkarkuar një aplikacion të veçantë për pajisjet Android ose iOS, si dhe një version celular të optimizuar mirë. Në të do të merrni të gjitha të njëjtat veçori si në versionin desktop të faqes.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Mesatarisht duhen 1-2 ditë për t’u tërhequr në kuletat elektronike dhe nga 3 deri në 5 ditë për kartat bankare.

Tabela – informacione të përgjithshme rreth kazinosë Zodiac

Pronari Trading Shërbimet e Teknologjisë Ltd
Faqja zyrtare https://www.zodiaccasino.com/en/
Data e krijimit Viti 2001
Regjistrimi dhe verifikimi Me e-mail, duke plotësuar një formular të shkurtër dhe duke siguruar një pasaportë për administratën (skanim ose foto).
Program bonus Bonus për 5 depozitat e para.
Gjuhët anglisht, gjermanisht, frëngjisht.
Monedha Dollari amerikan dhe kanadez, euro, juan kinez, paund britanik.
Lojëra Mbi 450.
Depozitë/tërheqje Kuletat elektronike, kartat bankare, sistemet e pagesave.
Mbështetje Punoni rreth orës (bisedë e drejtpërdrejtë, email, telefonatë).
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira