Buffalo Ways

Industria Igaming ofron shumë makina elektronike të mbushura me një temë kafshësh. Më vete, lobi i kazinosë botërore mbush zhvillimet me buallet — Përfaqësues të fortë të botës së kafshëve. Ofruesi i mikrogamingut në fillim të vitit 2023 lëshoi ​​makinën origjinale Buffalo Ways Slot, e cila e plotësoi në mënyrë të përkryer koleksionin me një temë të ngjashme. Loja kryesisht korrespondon me formatin e pranuar përgjithësisht të rrotullimeve fitimprurëse me praninë e rotacioneve dhe shumëzuesve të lirë. Lojtarët janë duke pritur për një udhëtim tërheqës nëpër hapësirat amerikane me një fitore të madhe me koeficientin e x12000.

Përshkrimi i një makine slot

Veprimet kryesore të lojës mbahen në hapësirat e hapura amerikane, të cilat janë të populluara nga buallet e fuqishme. Lojtarët do të hapin një ndërfaqe të ndritshme, ku bateritë janë të vendosura pothuajse në të gjithë ekranin. Raundet shoqërohen nga një këngë e shkëlqyeshme muzikore, e cila njëkohësisht gjallëron dhe motivon.

Loja ka më shumë synim në procesin tradicional të lojërave. Dizajni maksimal, cilësimet e thjeshta, mungesa e lojërave të bonusit të komplotit — E gjithë kjo do të vlerësojë mbështetësit e klasikëve të zhanrit.

Mikrogaming

Por ju nuk duhet të mërziteni, sepse Buffalo dhe banorët e tjerë të kontinentit amerikan përgatitën surpriza të këndshme në formën e karaktereve speciale, koeficientëve të lartë dhe shumëzuesve në rritje. Formimi i zinxhirëve të çmimeve sipas 4096 opsioneve për pagesa do të sigurojë kurriz të shpeshtë të çmimeve dhe çmime të larta edhe kur ikonat e zakonshme përkojnë.

Funksionaliteti i lojës

Sfondi i makinës slot është sa më e thjeshtë të jetë e mundur — Zhvilluesi bëri vetëm një kornizë të ndritshme portokalli. Kjo është arsyeja pse shikimi i lojtarit menjëherë bie në bateritë e paraqitura sipas skemës 6–katër. Qelizat do të mbushen me fotografi që theksojnë temën kryesore.

Kur përkon me zinxhirë 2+ të të njëjtëve elementë, bilanci i lojtarit do të rritet në koeficientin tabelor. Seti i personazheve përfshin fotografi të zakonshme dhe të veçanta — I egër, skat.

Paneli i lojës është i vendosur në të djathtë. Për të përdorur çelësat intuitivë do të jenë të lehta edhe për fillestarët. Ekzistojnë edhe butona për cilësimet e tingullit, opsione të tjera, sipas dëshirave të lojtarëve.

Ju mund të luani makinën e slot mikrogaming në kazino në internet playamo.

Raundi i bonusit në mënyra të buallit

Lojë Buffalo Ways për sa i përket raundeve të bonusit ofron një seri rrotullash falas. Ato janë lançuar kur sluts shfaqen në ekran:

 • 3 shpërndarës do të sigurojnë 8 frispins
 • 4 shpërndarës — 15 Frispinov
 • 5 shpërndarës — 25 Frispinov
 • 6 shpërndarës — 100 Frispins

Frispins punojnë në mënyrën e zakonshme, por Wilde ndryshon foton e lojës për mirë, duke filluar shumëzuesin. Duke marrë pjesë në formimin e kombinimit të çmimeve, elementi i egër do t'i tregojë shumëzuesit në X5, duke rritur ndjeshëm koeficientët tabelarë. Disa WYLD përmbledhin vlerën e multiplayer.

Mikrogaming

Karakteristika kryesore është që lojtari mund të zgjasë shpinën falas me 5, 15, 25 dhe madje edhe 100 Frispins. Kalimi shtesë FS sipas rregullave të mësipërme.

Si të Luaj

Makina e lojërave elektronike është projektuar për faqet në internet të kazinosë, kështu që të luash mënyra Buffalo është e mundur duke zgjedhur njërën prej tyre. Loja fillon nga çdo pajisje, duke marrë formatin e nevojshëm, sipas madhësisë së ekranit.

Në fazën e parë, lojtarët, veçanërisht fillestarët, duhet të njihen me rregullat, cilësimet, koeficientët. Pas kësaj, ju mund të vazhdoni lirshëm të vendosni baste nga 0.4 deri në 20 monedha dhe bateritë e lëshimit. Dy raunde raundesh janë në dispozicion në lojë:

 • I zakonshëm — Kur pas secilit kthim ka një mundësi për të ndryshuar normën
 • Automatik — Kurrizet mbahen pa pjesëmarrjen e lojtarit me ngjitjen paraprake të vlerave

Në rastin e fundit, lojtari mund të zgjedhë numrin e raundeve. Klikoni i përsëritur në butonin do të ndalojë lojën në çdo kohë. Për fillestarët, do të jetë e dobishme të përdorni versionin demo që zhvillohet pa regjistrim. Raundet falas ju lejojnë të zbuloni tiparet e akrualeve, patate të skuqura, të vendosni strategji në praktikë pa rreziqe për të zgjedhur taktikat tuaja fitimtare.

Buffalo Mënyrat e Slot Machine Simbolet

Gjashtë daulle do të plotësojnë fotografi tematike, duke sjellë koeficientët më të lartë kur mbledh një zinxhir prej 6 elementësh. Lojtarët mund të presin koeficientët më të mëposhtëm:

 • Karta 9 — X2.5
 • Karta 10 — X2.5
 • Shërbëtor — X3
 • zonjë — X3
 • adhurues — X3.75
 • rakun — X5
 • shqiponjë — X5
 • mbaj — X6.25
 • buffalo — X7.5

Wild dhe Skatter nuk formojnë kombinimet e tyre, aktivizohen ekskluzivisht për funksionin e zëvendësimit dhe nisjes së Frespins. Tabela e koeficientit është gjithmonë afër. Në çdo kohë mund të hapet për t'u njohur me koeficientët e mundshëm.

Makinë slot RTP

Shpërndarja e Lartë dhe RTP 96.04% ofrojnë shanse të shkëlqyera të fitores. Një potencial i rritur me një seri elegant të Frispinov mund të vlerësojë të gjithë duke filluar një makinë elektronike në faqet e kazinove më të mira.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira