Rishikimi i kazinosë PlayAmo 2023

PlayAmo Casino është një nga faqet më të mëdha të lojërave të fatit sot me një përzgjedhje mjaft të madhe të automatëve të licencuar. Projekti filloi ekzistencën e tij në 2016 nën mbikëqyrjen e lojtarëve me përvojë, të cilët e dinë saktësisht se çfarë kanë nevojë klientët. Dhe, në vetëm pak vite, kompania ka fituar besimin e përdoruesve nga e gjithë bota dhe është bërë një institucion i besueshëm i kazinosë në internet. Organizata punon nën licencën e duhur në formatin “instant play” dhe kjo është arsyeja pse funksionon në mënyrë perfekte në versionin e shfletuesit.

Bonus:1500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% bonus deri në 1500 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

playamosite

Ne luajmë bonus kazino

Institucioni i lojërave të fatit Playamo mund të ofrojë një program mjaft bujar besnikërie për lojtarët e tij. Kështu, për shembull, kumarxhinjtë do të jenë në gjendje të marrin rrotullime falas të hënën, një bonus ringarkimi 50% ose para të premteve. Por, bonusi më i rëndësishëm i organizatës është bonusi për rrotullat e larta, i cili do të tërheqë veçanërisht ata që pëlqejnë bastet e mëdha. Përveç kësaj, PlayAmo organizon rregullisht turne të ndryshëm ku mund të merrni rrotullime falas dhe më shumë. Për fillestarët, ata do të pëlqejnë veçanërisht dhuratën e mirëseardhjes nga Playamo, e cila ju lejon të merrni dhurata shumë bujare për dy depozitat e para. Kështu, një bonus 100% ose 100 dollarë jepet për depozitën e parë dhe një bonus 50% deri në 200 dollarë për depozitën e dytë. Përveç kësaj, faqja shpërblen 100 për të parën dhe 50 rrotullime falas për depozitën e dytë.

Program bonus

Pasi një klient i ri regjistron llogarinë e tij, ai merr një dhuratë mirëseardhjeje. Falë kësaj, ai ka mundësinë të testojë një ose një makinë tjetër në një mënyrë të paguar. Gjithashtu, mos harroni për bastjen, e cila duhet të bëhet me një shumë të caktuar bast dhe bast. Përveç kësaj, ka një sërë bonusesh të tjera të kazinosë PlayAmo, për të cilat mund të mësoni më shumë nga tabela e mëposhtme.

playamobonus

Tabela – Ne luajmë bonuse kazino

Emri i bonusit Kushtet e marrjes Faktori Slot machines për bast
Për rimbushjen e parë 100% bonus dhe 100 rrotullime falas. × 50 Slot machines, ruletë.
Për rimbushjen e dytë 50% bonus dhe 50 rrotullime falas. × 50 Slot machines, ruletë.
Rifreskoni të premten 50% bonus dhe 100 rrotullime falas. × 50 Slot machines, ruletë.
Rrotullime falas të hënave Deri në 100 rrotullime falas. × 50 Slot machines, ruletë.
Bonusi me rul të lartë Për depozitën e parë nga $1,500, një shtesë prej 50% × 50 Slot machines, ruletë.

Pasi u shfaq verifikimi i llogarisë, kazinoja Playamo shtoi bonuse të ndryshme për ata që kaluan këtë procedurë. Pavarësisht se nuk është i detyrueshëm, pas përfundimit të tij, lojtarët do të marrin kode speciale promocionale. Secila prej të cilave përmban një bonus unik. Dhe, për të aktivizuar bonusin, thjesht shkoni në llogarinë personale të përdoruesit dhe klikoni në kolonën përkatëse.

Regjistrimi dhe verifikimi

Për t’u regjistruar në PlayAmo, nuk do t’ju marrë shumë kohë dhe gjithçka ndodh sipas një skeme jashtëzakonisht të qartë, e cila padyshim thjeshton procedurën për shumë lojtarë. Për t’u regjistruar, së pari do t’ju duhet të shkoni në faqen zyrtare të faqes së lojërave të fatit dhe të plotësoni një formular të shkurtër në të cilin duhet të specifikoni të dhënat e mëposhtme të kërkuara:

 • e-mail;
 • fjalëkalim i fortë;
 • monedhën e lojës.

playamoreg

Por, përpara se të plotësojë pyetësorin, përdoruesi duhet të pajtohet me rregullat e organizatës dhe të konfirmojë moshën e tij. Në fund të fundit, vetëm lojtarët e rritur lejohen të regjistrohen në faqen e kazinosë në internet. Nëse administrata zbulon mashtrim, ajo thjesht mund të bllokojë përdoruesin. Pasi klienti të regjistrohet, ai mund të shkojë në llogarinë e tij personale dhe të kalojë procedurën e verifikimit. Për ta bërë këtë, ai do të duhet të sigurojë një kopje ose fotografi të dokumenteve mbështetëse në postën e administratës. Në mënyrë tipike, këto dokumente përfshijnë një pasaportë, detaje bankare, një deklaratë bankare dhe një faturë të shërbimeve. Identifikimi i klientëve është jashtëzakonisht i shpejtë dhe menjëherë pas kalimit të procedurës, klientët mund të fillojnë të tërheqin fondet e fituara nga llogaria e tyre.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Playamo

I njëjti version i bukur dhe praktik celular funksionon në mënyrë të përsosur në shfletuesin në pajisje të ndryshme portative. Megjithatë, në faqen tonë të internetit mund të shkarkoni gjithashtu një aplikacion të veçantë kazino për pajisjet e bazuara në sistemet operative Android dhe iOS. Por pavarësisht kësaj, si versioni celular ashtu edhe aplikacioni kanë gjithçka që ju nevojitet:

playamoapk

 • katalog me slot machines dhe lojra tavoline;
 • aftësia për të luajtur falas në modalitetin demo;
 • pjesëmarrja në programin e besnikërisë;
 • rimbushja e llogarisë dhe tërheqja e parave;
 • seksion i lojërave të drejtpërdrejta me krupierë të vërtetë;
 • duke kontaktuar mbështetjen e klientit.

Si rezultat, një aplikacion i veçantë dhe një version celular i PlayAmo Casino i lejojnë klientët të jenë vazhdimisht në linjë dhe të luajnë në çdo vend të përshtatshëm. Dhe, në fakt, versioni celular është plotësisht i optimizuar për versione të ndryshme të OS, ngarkon shpejt çdo faqe dhe ju lejon të përdorni plotësisht platformën e kazinosë në internet.

Makinat e fatit të kazinosë

Pothuajse të gjitha lojërat e paraqitura në kazinonë PlayAmo (falas ose me para të vërteta) janë lojëra elektronike. Ndër më të njohurat janë këto:

 • Avalon: Mbretëria e Humbur.
 • Topat e dragoit.
 • Kërkim për në Perëndim.
 • Rrufeja II.
 • Detet e egra.

lojëramoslots

Nëse loja llogaritet me një shumë parash në rritje ose thjesht të pabesueshme që i bashkëngjitet miniaturës, atëherë ky është një slot çmim i parë. Në lojëra të tilla, vetëm lojtari më i suksesshëm i fatit mund të marrë çmimin maksimal të mundshëm.

E bute

PlayAmo Casino përpiqet jo vetëm të mbrojë klientët e saj dhe të mbrojë të gjitha të dhënat e përdoruesve, por edhe t’u sigurojë atyre lojëra jashtëzakonisht të sigurta. Kjo është arsyeja pse platforma e lojërave të fatit funksionon ekskluzivisht me ofrues të besuar dhe kryesorë. Ndër të cilat dallohen markat e mëposhtme:

 • Microgaming;
 • NetEnt;
 • Evolution Gaming;
 • Lojë pragmatike;
 • ISoftBet;
 • Amatic dhe shumë të tjerë.

Kështu, platforma PlayAmo bashkëpunon me më shumë se 40 ofrues të ndryshëm, falë të cilëve mund të gjeni një numër të madh automatesh të besueshme në katalog. Për më tepër, koleksioni i lojërave plotësohet në mënyrë të vazhdueshme, gjë që mund të kënaqë veçanërisht edhe lojtarët më pickues.

kazino live

Nëse dëshironi të luani lojëra të ndryshme në kohë reale, atëherë kazino ka një seksion të veçantë me lojëra live. Por, për të hyrë në të, duhet të konfiguroni kërkimin. Si rezultat, PlayAmo Casino ofron lojërat e mëposhtme të njohura në seksionin e kazinosë live:

 • Një version dinamik i Lightning Roulette.
 • Një ruletë gjithëpërfshirëse për ata që duan pak larmi.
 • Ruletë e pazakontë me dy topa.
 • Blackjack klasik në disa formate të ndryshme.
 • Multihand Blackjack Pro për lojtarë profesionistë.
 • Një format i popullarizuar i pokerit të karaibeve.
 • Texas Holdem Bonus Poker për bonuse shtesë të lojërave.

Për ata që dëshirojnë të zhyten në një atmosferë të vërtetë kumari, është krijuar një seksion i veçantë “Live”, ku të gjitha lojërat do të luhen në kohë reale me krupierë të vërtetë. Dhe, transmetimi i lojërave bëhet nga studio Evolution Gaming. Si rezultat, përdoruesit e kazinosë kanë mundësinë të kalojnë mirë pa lënë shtëpitë e tyre. Dhe, vetëm falë teknologjive moderne virtuale, kazinoja e ka bërë seksionin e lojërave live sa më realiste dhe interesante.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Për të kuptuar pse kazinoja PlayAmo është kaq popullore, ia vlen të hedhim një vështrim më të afërt në të gjitha avantazhet dhe disavantazhet e saj. Kështu, për shembull, lojtarët e portalit mund të mbështeten ekskluzivisht në softuer të licencuar, mbështetje teknike me cilësi të lartë dhe një sërë avantazhesh të tjera, ndër të cilat dallohen këto:

 • kalimi në sit kryhet përmes burimeve alternative nëse ka një bllokim për një vend të caktuar;
 • tërheqja e fondeve në çdo sistem bëhet brenda pak orësh;
 • verifikimi nuk është gjithmonë i nevojshëm për të konfirmuar identitetin;
 • aftësia për të depozituar dhe tërhequr para duke përdorur Bitcoin;
 • Mbështetje teknike 24/7 me përgjigje të shpejtë;
 • hapja e një llogarie bëhet në disa monedha të njohura;
 • dizajn shumëgjuhësh i faqes zyrtare;
 • kontroll i thjeshtë dhe i përshtatshëm, si dhe disponueshmëria e një versioni celular të përshtatur.

Por, pavarësisht nga numri i madh i avantazheve, kazino PlayAmo ka disa disavantazhe. Kështu, për shembull, basti është vetëm x50, nuk ka mjaft lojëra elektronike të çmimit të parë progresiv dhe basti minimal për bast fillon nga 5 dollarë.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Opsionet e depozitimit dhe të tërheqjes do të ndryshojnë pak në varësi të rajonit të vendbanimit të lojtarit. Sidoqoftë, ekzistojnë sistemet më të zakonshme, ndër të cilat dallohen këto:

 • karta bankare (Visa, Mastercard);
 • kuletat elektronike (skrill, ecopayz, neteler, webmoney);
 • kriptovaluta (Litecoin, Ethereum, Bitcoin).

Kështu, institucioni i lojërave të fatit ofron një numër të madh mënyrash për të depozituar / tërhequr fonde dhe në të njëjtën kohë nuk ngarkon një komision. Dhe, në varësi të vendit në të cilin jeton lojtari, sisteme të ndryshme do të jenë në dispozicion të tij. Prandaj, duhet të kontrolloni gjithmonë përpara se të bëni transaksione me llogarinë tuaj të lojës.

Shërbimi mbështetës

Playamo Casino ofron mbështetje për klientët 24/7, e cila ka specialistë jashtëzakonisht të përgjegjshëm. Për të gjetur përgjigje për pyetjet e bëra shpesh, thjesht shkoni te seksioni përkatës. Ose mund të kontaktoni mbështetjen përmes postës elektronike, si dhe përmes bisedës live. Dhe, nëse keni ndonjë problem, është mirë të kontaktoni mbështetjen teknike, ku ata patjetër do t’ju ndihmojnë dhe do t’ju ofrojnë një konsultë falas.

Gjuhët

Platforma PlayAmo është zhvilluar në një format ndërkombëtar dhe për këtë arsye është e disponueshme në disa gjuhë të njohura. Kështu, për shembull, disa versione të ndryshme të faqes janë të disponueshme për lojtarët, përkatësisht: anglisht, finlandisht, gjermanisht, norvegjez, rusisht, suedisht dhe turqisht. Kështu, kazinoja po përpiqet të tërheqë lojtarë nga e gjithë bota në platformën e saj.

Monedhat

Për të luajtur, përdoruesit mund të përdorin dollarë, euro, rubla, korona suedeze dhe norvegjeze, dollarë kanadezë dhe australianë, si dhe kriptovalutat e treguara. Falë kësaj, loja e lojës në platformë është bërë edhe më komode dhe i lejon klientët të zgjedhin formatin që u nevojitet.

Liçensë

Kazinoja në internet PlayAmo funksionon në përputhje me licencën e lëshuar në Curacao me numrin 131879. Falë kësaj, lojtarët mund të jenë të sigurt për besueshmërinë e faqes, të mos shqetësohen për kapitalin e tyre dhe të luajnë vetëm softuer me cilësi të lartë. Kështu, mund të konkludojmë se platforma ruan një reputacion si një ofrues i besueshëm dhe i përgjegjshëm i argëtimit të lojërave të fatit.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Platforma PlayAmo mund të mos kërkojë gjithmonë dokumente për verifikimin e llogarisë, por vetëm kur është e nevojshme. Ju mund të kaloni identifikimin në Llogarinë tuaj Personale, ku do të gjeni një listë të të gjitha dokumenteve (pasaportë / patentë shoferi, deklaratë bankare, fatura komunale).
Kërkesat për bonus dhe bast
Gjithçka do të varet nga bonusi që keni marrë. Në fund të fundit, bonuse të ndryshme do të kenë kushte të ndryshme bastesh. Kjo kryesisht ka të bëjë me një shumë specifike bast dhe bast.
A mund të luaj falas në kazino?
Një nga avantazhet kryesore të kazinosë PlayAmo është aftësia për të testuar të gjitha lojërat elektronike në modalitetin “demo”. Kjo do të thotë që absolutisht të gjithë fillestarët para se të luajnë për para të vërteta mund të provojnë taktika të ndryshme ose të fitojnë aftësitë e nevojshme falas.
A është marka e kazinosë e përshtatshme për pajisjet celulare?
Pothuajse të gjithë lojtarët e fatit kanë luajtur të paktën një herë në pajisjen e tyre celulare. Kjo është arsyeja pse Playamo ofron një version jashtëzakonisht të optimizuar celular për lojën. Mund të shkoni në të cilin mund të përdorni çdo shfletues dhe nëse keni një lidhje interneti.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Kushtet e tërheqjes në kazinotë në internet janë sa më të shpejta të jetë e mundur, gjë që do t’i kënaqë veçanërisht ata që duan të fillojnë të fitojnë para në lojëra. Zakonisht, që paratë të kreditohen në llogarinë e portofolit elektronik, duhen jo më shumë se 2 orë, dhe për kartat bankare, koha mund të rritet pak deri në 3 ditë.

Tabela – informacione të përgjithshme rreth kazinosë PlayAmo

Faqja Zyrtare https://www.playamo.com/
Viti i themelimit 2016
Gjuhët e disponueshme Rusisht, anglisht, gjermanisht, suedisht, norvegjez.
Liçensë Lëshuar në Curacao, numër regjistrimi (Nr. 131879).
Mbështetje Punon 24/7 përmes bisedës live dhe emailit.
Katalogu i lojërave Mbi 3000 lojëra elektronike të lojërave.
Versioni celular Përmes aplikacionit të shfletuesit celular ose shkarkimit të një klienti të veçantë për Android dhe iOS.
Verifikimi Sigurimi i pasaportës me kërkesë të administratës.
Regjistrimi Përmes një pyetësori të shkurtër.
Bonuset Dhuratë e mirëseardhjes, rrotullime falas, bonuse, për lojtarë të rregullt dhe të rinj.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira