Game of Thrones Power Stacks

Serial televizive «Loja e froneve» me të drejtë mund të quhet kult. Përfundimi i tij shkaktoi një stuhi emocionesh të tifozëve nga e gjithë planeti. Microgaming vendosi të lëshojë versionin e tij, duke u bashkuar me bateritë e Mbretërisë së Westeros. Lojëra elektronike online lojë e froneve™ Pirg energjie™ Është dukshëm e ndryshme nga zhvillimi i lëshuar në 2015 të ofruesit me të njëjtin emër. Kjo është një histori spektakolare që kap vizualisht, kënaqet me pagesa elegant nga shumë rreshta, funksione origjinale të bonusit dhe një shumëllojshmëri monedhash me çmime jackpotes.

Mikrogaming

Përshkrimi i një makine slot

Duke filluar një makinë elektronike, lojtari bie në një atmosferë mahnitëse, e mbushur me të panjohur dhe me makinë. Sfondi i pasëm përfaqësohet me një ngjyrë gri të errët. Pista muzikore origjinale tingëllon paralelisht, e cila përcjell plotësisht temën e fantazisë. Lojtarët duhet të mbledhin përfaqësues të shtatë mbretërive në bateri, për të cilat do të shpërblehen bujarisht.

Slot i markës dallohet me një temë elegant, dizajn spektakolar me animacion dhe tonalitet të shoqërimit muzikor. Të pasmet e zakonshme mbahen me përmbledhjen e një koeficienti të fuqishëm, dhe raundet e bonusit do të rrisin bilancin e çmimeve për 2 herë. Funksionet e lira do të sigurojnë një lëvizje të vërtetë të emocioneve, të cilat mund të sjellin një fitim të madh, duke rritur normën 25,000 herë.

 

Funksionaliteti i lojës

Loja është spektakolare, në të njëjtën kohë, mekanika tradicionale e lojës do të kënaqet. Në sfondin e përparmë janë daulle sipas skemës 5–katër. Lojtarët do të fillojnë kurrizin e tyre për të mbledhur çmime në 40 linja vazhdimisht aktive. Kombinimi fitues llogaritet nga tre rastësitë minimale të të njëjtave ikona, duke filluar nga daulle e parë e majtë.

Në të djathtë është paneli i kontrollit me disa çelësa të cilësimeve. Është e mundur të hapni udhëzimet, të njiheni me rregullat dhe të konfiguroni disa opsione. Lojtari do të vëzhgojë sasitë në rritje të çmimeve të ndryshme në të majtë — Argjend, bronzi, ari, valyrian, duke u përpjekur të prishin njërën prej tyre. Këtu, kur rrotulloni daulle, elementët do të ndryshojnë, duke siguruar më shumë mundësi për fitore të mrekullueshme.

Raundi i bonusit në Game of Thrones™ Pirg energjie™

Origjinaliteti i ofruesit është prezantuar në gjithçka, përfshirë raundet e bonusit. Simboli i egër do të zëvendësohet nga elementë të fushës së lojës në formatin e zakonshëm, dhe kur formoni kombinimet e tij, një shumëzues bujar do të sjellë, dukshëm i ndryshëm nga elementët e zakonshëm.

Në mënyrë të rregullt, fusha e lojës do të mbushet me monedha që lojtari duhet të mbledhë. Pasi të keni mbledhur një koleksion prej 6 fotografish, fillimi i një raundi të bonusit, ku monedhat po ngjiten, pastrohen qelizat e mbetura të rrjetit. 3 respektet do të fillojnë me uljen e ikonave shumë të paguara. Çdo monedhë e re shtrin përgjigjet, duke rritur njëkohësisht multiplayerin. Bilanci i çmimit mund të rritet me 2 herë kur funksioni fillohet me një raund bonus ose në koeficientin e X15 kur aktivizohet në një shpinë normale.

Lidhja e rrumbullakët e bonusit dhe fitorja përfundon kur metri i përgjigjes ndalet ose pas plotësimit të të gjithë fushës me monedha. Kjo e fundit gjithashtu do të sjellë një Valirian mahnitës fitues.

Monedhat e parave do të hollojnë fotografitë me çmime jackpotes. Këto elemente korrespondojnë me tre lloje çmimesh të vendosura në anën e majtë të slot — Argjend, bronz, ari.

Si të Luaj

Zhyt me kokë në një histori popullore për të shijuar shpina spektakolare, një lojtar mund të përdorë çdo pajisje. Slot funksionon në mënyrë të shkëlqyeshme, përshtatet me diagonalin e vegël, duke ruajtur plotësisht funksionalitetin.

Për të filluar rrotullimet, lojtari ka nevojë për:

  1. Bëni baste nga 0.2 deri në 20
  2. Drejtoni bateritë
  3. Prisni rezultate

Bateritë mund të nisë si zakonisht ose automatike. Duke përdorur panelin e kontrollit, lojtari përcakton numrin e autospinave me një vrapues dhe në të njëjtën mënyrë është me të vërtetë e mundur të rregulloni normat. Bastet dhe ekuilibri janë të dukshme në fund të makinës slot.

Simbolet e Makinerisë së Lojërave të Game of Thrones™ Pirg energjie™

Simbolet e makinës slot theksojnë temën. Tabela e pagesave përmban elemente tematike, si dhe fotografi me imazhin e personazheve kryesorë të serisë televizive:

  • John Stone
  • Daenerys Targaryen
  • Sansa Stark
  • Mbreti i natës

Kur formoni zinxhirë çmimesh prej tre ose më shumë elementë, lojtari do të marrë shumëfish nga x1.44 deri x18. Koeficientët e mëdhenj do të ofrojnë karaktere të veçanta, duke mbledhur kombinimet e tyre fituese.

Ju mund të luani makinën e slot mikrogaming në kazino në internet frank casino.

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 94.2%. Treguesi është mesatar, por loja do të jetë emocionuese dhe fitimprurëse. Kjo lehtësohet nga avantazhe të tilla si tema origjinale, rafte të rastësishme, një raund bonus me një rritje të shumëzuesit, disa lloje të çmimeve të çmimeve që ju lejojnë të prishni 25,000 herë më shumë baste.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira