Book of Oz

Mikrogamimi bën të mundur kthimin në fëmijëri për të shijuar shpina spektakolare dhe fitimprurëse. Për ta bërë këtë, thjesht drejtoni Librin e Makinerisë së Slot Oz, ku komploti i ngjan një përrallë të njohur për magjistarin nga vendi i Oz. Temat e përrallave me elementë të magjisë janë mishëruar në gjithçka: në hartimin, shoqërimin muzikor, simbolikën dhe raundet e bonusit. Lojtarët do të bien në një përrallë të vërtetë me shumë Frispins dhe Respins, dhe është me të vërtetë e mundur të merrni fitime të mëdha në kurriz të zakonshëm, pavarësisht nga madhësia e normave.

Mikrogaming

Përshkrimi i një makine slot

Cilësia e dizajnit është plotësisht në përputhje me komplotin. Menjëherë pas fillimit, një libër dhe një sallë e gjelbër me kolona do të hapen, në mes të të cilave janë bateri. Pista muzikore tingëllon në mënyrë dinamike, duke plotësuar temën magjike të qytetit Emerald. Sipas traditës, cilësimet e lojës paraqiten në fund. Kombinimet fituese janë gjithashtu të grumbulluara në format klasik, kur të paktën 3 fotografi nga e majta nga daulle e parë do të mblidhen në fushën e lojës të paktën 3 fotografi. Nuk ka çmime komplote, çmime progresive dhe fikse. Por ti don’t duhet të mërziten, sepse çdo rrotull mund të përsëritet shumë herë, dhe fitimet maksimale në shumën prej 125,000 monedhash mund të krahasohen me pasurimin e vërtetë.

Ju mund të luani makinën e slot mikrogaming në kazino në internet supercat.

Funksionaliteti i lojës

Në shikim të parë, makina slot duket tradicionalisht dhe korrespondon me shumë versione të librave. Por zhvilluesi nuk e ndikoi në surpriza të këndshme dhe prezantoi funksionin e respektimit, të cilat lojtari aktivizon me vullnetin e tij të lirë. Së pari, është shumë emocionuese, së dyti, fitimprurëse dhe së treti, ju lejon të aktivizoni rrotullimet sa më shumë që të jetë e mundur në kurriz të institucionit në mënyrë që të merrni shpejt shumëzuesin më të lartë të X5000. Gama e basteve në lojë nuk është shumë e madhe, në krahasim me fjalitë e tjera në botën e lojërave të fatit. Lojtarët do të vendosin vlerat e 10 linjave vazhdimisht aktive, numri i të cilave nuk mund të ndryshohet. Shuma fituese llogaritet nga formula: një normë e shumëzuar me një koeficient tabelor.

Mikrogaming

Raundi i bonusit në Librin e Ozit

Megjithë komplotin e përrallave, nuk ka raunde tematike të bonusit në lojë. Makina e slot përmban dy funksione çmimi:

  • Frispins — Niss Librin Magjik Oz. Numri i raundeve falas varet nga fotografitë e rënë. 3 shpërndarës do të nisë 10 Frispins, 4 —12 Frispinov, 5 — 25 Frispinov. Kjo fotografi njëkohësisht kryen funksionet e Wilda, duke u përshtatur me elementët e nevojshëm për fitoret. Një simbol i veçantë do të formojë kombinimet e veta të çmimeve, pavarësisht nga rënia në daulle.
  • Respinat — Karakteristika kryesore e slotit. Lojtari mund të zgjedhë çdo daulle për rotacion të përsëritur në modalitetin kryesor. Sapo normat të ndryshojnë, opsioni anulohet. Në mënyrë që të lëvizni bateritë përsëri pas një raundi të pasuksesshëm, ju duhet të paguani një shumë të caktuar. Vlen të përmendet se respektimet ndryshojnë treguesin e kthimit, duke e bërë atë më fitimprurës. Gjithashtu, rotacionet e përsëritura bëjnë të mundur marrjen e kombinimit të nevojshëm në ekran për lëshimin e freespins. Disa opsione çmimesh në përgjigje nuk janë të disponueshme.

Si të Luaj

Lojtarët mund të hapin magji duke përdorur kompjuterë personalë, laptopë, tableta, telefona celularë. Ndërfaqja përshtatet me formatin e dëshiruar, ndërsa lojtarët do të jenë sa më të rehatshëm për të vendosur baste dhe për të vëzhguar lojën. Për të aktivizuar lojën, ju duhet:

  1. Vendosni bastet nga 0.1 deri në 25 monedha
  2. Drejtoni bateritë

Në modalitetin normal, ju duhet të ndryshoni bastet pas secilës mbrapa ose të filloni lojën me të njëjtat vlera. Raundet automatike sugjerojnë zgjedhjen e numrit të rrotullimeve. Lojtari mund të vendosë normat maksimale me një klikim në mënyrë që kur rastësitë të merren shpërblime të mëdha. Ju mund të luani një makinë elektronike sipas vlerave të ndryshme, duke ndryshuar shanset e fitores. Sipas rishikimeve të lojtarëve, loja është e zbatueshme për strategjitë e pranuara përgjithësisht, të tilla si Zig-Zag, shkallët, piramida, Martingale. Duke përdorur ndonjë taktikë, mos harroni se slot funksionon sipas sistemit të gjeneratorit të numrave të rastit. Programi siguron transparencë dhe në të njëjtën kohë të panjohur.

Karakteret e makinerive të të folurit Libri i Ozit

Simbolet e makinës slot korrespondojnë me temën. Lojtarët do të bien jashtë:

  • Piramidat nominale nominale nominale nominale
  • balonë vjollcë.

Faktori më i lartë do të jetë x5000 kur 3 simbole të veçanta bien kudo në fushë dhe do të fillojnë një seri prej 25 Frispins.

Mikrogaming

Makinë slot RTP

Makina e slot RTP është 96.5%, paqëndrueshmëria është e lartë. Është e lehtë të verifikohet përfitimi i slot duke e nisur atë falas në faqet e klubeve më të mira të lojërave të fatit.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira