Rishikimi i Super Cat i kazinosë 2023

Casino Super Cat është themeluar në vitin 2018 dhe menaxhohet nga një kompani mjaft e njohur, Atlantic Management BV. Përkthyer në Rusisht, emri i burimit të lojërave të fatit do të thotë “super mace”. Kjo është arsyeja pse një mace tërheqëse është bërë simboli i kazinosë, e cila jo vetëm ka marrë një kostum dhe maskë, por ka edhe superfuqi të caktuara. Falë kombinimit të ngjyrës së kuqe të uniformës së superheroit dhe të njëjtës ngjyrë të dizajnit të faqes, kjo krijoi një atmosferë të veçantë në të. Vlen gjithashtu të përmendet se lojtarët do të jenë në gjendje të zgjedhin një dizajn të lehtë ose të errët të faqes, i cili patjetër do të tërheqë shumë! Përveç kësaj, kazinoja Super Cat ka marrë një bazë të mirë teknike. Kështu, për shembull, ju mund ta përdorni portalin jo vetëm në kompjuterin tuaj, por edhe në smartphone tuaj.

Bonus:100% në depozitë + 30FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% + 30 FS
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus
super-mace-kazino

Si të merrni dhuratën e mirëseardhjes Super Cat

Për të marrë 60 rrotullime falas në lojën Gonzo’S Quest, natyrisht, duhet të regjistroheni në faqen zyrtare të internetit dhe më pas të bëni një depozitë. Në këtë mënyrë, fillestarët kanë një fillim të mirë dhe do të jenë në gjendje të provojnë strategji të ndryshme. Por, përpara se të arkëtoni fitimet tuaja, të cilat lojtari i kumarit i merr me ndihmën e rrotullimeve falas, duhet të plotësoni kushtet përkatëse:

 • Shumëzuesi është x40.
 • Basti maksimal gjatë bastit është 2 euro.
 • Kufijtë e tërheqjes – 4 euro.

Përveç kësaj, për depozitën e dytë në platformën Super Cat (të paktën 20 euro), të gjithë lojtarët marrin një bonus 100%. Një bast i caktuar zbatohet gjithashtu për të dhe, natyrisht, kushtet e bastit. Ju mund të gjeni më shumë detaje drejtpërdrejt në burimin zyrtar në seksionin përkatës.
supermace-bonus

program i mirë

Sistemi i shpërblimit të kazinosë përfshin jo vetëm dhurata për fillestarët, por edhe oferta interesante për klientët e rregullt. Kështu, për shembull, përveç dhuratës së mirëseardhjes, ka edhe çmime të tjera, të cilat janë përshkruar më hollësisht në tabelë.

Depozitoni dhurata nga kazino SuperCat

Bonus Kushtet e marrjes
15 rrotullime falas nga TwinSpin Konfirmoni emailin tuaj dhe depozitoni nga 28 euro në llogarinë tuaj të lojrave. E gjithë kjo bëhet në 8 ditë.
Shtesë 50% për depozitën e katërt Mund të aktivizoni brenda 9 ditëve nga data e regjistrimit, duhet të bëni një depozitë prej të paktën 47 euro.
30 rrotullime për Jack Hammer Depozitimi i 95 eurove brenda 10 ditëve nga krijimi i një llogarie.
+25% të mërkurave Rimbushja e bilancit të lojës në ditët e treguara, në shumën së paku 17 euro.
+50% të premteve
+75% të dielave

Dhe, vlen të kuptohet se të gjitha shpërblimet në Super Cat lëshohen me kushte të caktuara bastesh. Në këtë rast, shumëzuesi standard është x40, domethënë do të duhet të lëvizni shumën e bonusit të marrë 40 herë. Dhe, për të kontrolluar promovimet aktuale ose për të marrë ndonjë ofertë ekskluzive, mund të regjistroheni në faqen zyrtare të kazinosë në internet në Telegram.

Si të regjistroheni në Super Cat Casino

Për t’u regjistruar në platformë, klientëve të rinj do t’ju duhet vetëm pak kohë. Mjafton të ndiqni udhëzimet e mëposhtme dhe së shpejti do të bëheni klient i kësaj kazinoje:

 • shkruani emailin tuaj të punës;
 • krijoni një fjalëkalim të fortë dhe konfirmoni atë;
 • zgjidhni monedhën e lojës;
 • dakord me përpunimin e të dhënave dhe rregullat e burimit të lojërave të fatit.

Regjistrimi konsiderohet i kaluar, tani mund të bëni një depozitë dhe thjesht të shijoni lojërat e shumta të kazinosë SuperCat. Megjithatë, në të ardhmen, administrimi i burimit mund të kërkojë dokumente të caktuara për verifikim, të cilat do t’i diskutojmë më në detaje në seksionin vijues. Vlen gjithashtu të përmendet veçanërisht fakti se banorët e disa vendeve thjesht nuk do të jenë në gjendje të hyjnë në platformë.
super-mace-regjistrimi

Verifikimi hap pas hapi

Administrata e kazinosë posaçërisht e ka bërë sa më të thjeshtë procedurën e verifikimit, në mënyrë që të kryhet në vetëm pak minuta. Si fillim, lojtari i fatit do të duhet të konfirmojë postën e tij, dhe pas kësaj, mund të vazhdoni të plotësoni profilin tuaj. Pastaj, do t’ju duhet të lidhni një numër telefoni dhe ta konfirmoni atë. Tani mund të tërhiqni lirisht para nga llogaria juaj, por në disa raste kazinoja mund të kërkojë dokumente shtesë. Në këtë rast, duhet të dërgoni një foto / skanim: pasaportë, kartë bankare ose një pamje të llogarisë personale të instrumentit të pagesës. Pastaj administrata kontrollon të dhënat për disa orë, dhe pasi kalon lojtari merr statusin e të identifikuarit.

Si të kaloni në versionin celular të Super Cat

Burimi i lojërave të fatit ka zhvilluar një version celular të optimizuar posaçërisht për pajisjet celulare bazuar në Android dhe iOS. Për të shkuar në të, thjesht hapni çdo shfletues dhe vendosni emrin e duhur në motorin e kërkimit. Ndërfaqja e aplikacionit celular doli të jetë identike me faqen e desktopit që mund të hapet në një PC. Të njëjtat veçori janë të disponueshme për lojtarët në versionin celular. Kështu, për shembull, mund të regjistroheni, të identifikoheni, të përdorni bonuse, të kontaktoni mbështetjen teknike, të përdorni një motor kërkimi. Për më tepër, në të janë të disponueshme veçori më të avancuara dhe ngarkimi i çdo faqeje ndodh pothuajse menjëherë.

Si të shkarkoni aplikacionin e kazinosë celulare

Prania e aplikacionit celular Super-Сat ndihmoi në përdorimin më të përshtatshëm të funksionalitetit të platformës në pajisje të ndryshme. Softueri është krijuar posaçërisht për tableta në sistemet operative Android dhe iOS. Mund të shkarkohet si në faqen zyrtare të kazinosë në internet ashtu edhe në faqet partnere, si dhe direkt në dyqanet e pajisjeve.
super-mace-celular
Kështu, duke përdorur një aplikacion celular, kumarxhinjtë do të mund të luajnë pavarësisht nga kushtet dhe madje edhe vendndodhja. Dhe, ndërfaqja grafike në vetvete doli të jetë me cilësi të lartë, e cila patjetër do të tërheqë shumë lojtarë. Përveç kësaj, nuk keni nevojë të paguani për instalimin dhe vetë aplikacioni nuk merr shumë hapësirë.

Makinat e fatit të kazinosë

Platforma e lojërave të fatit ofron një përzgjedhje mjaft të gjerë argëtimi, por në të njëjtën kohë, disa lojtarë mund të mos gjejnë një pjesë të caktuar të ofruesve të famshëm në listë. Ndoshta ato do të shfaqen në të ardhmen, por tani për tani do të shqyrtojmë se si ndahen lojërat në grupe:

 • Të gjitha – një katalog i plotë i lojërave të kazinosë Super Cat;
 • E re – lojëra elektronike të shtuara më të fundit.
 • Popullore – modele që janë në kërkesën më të madhe.
 • Lojëra tavoline – në seksion mund të gjeni lojëra të tilla të njohura si blackjack, ruletë, poker dhe modele të zhanreve të tjera.
 • Kazino Live – lojëra me tregtarë të vërtetë.
 • Sportet virtuale – ju lejon të bëni baste sportive;
 • Jackpots – modele me një opsion kumulativ jackpot;
 • Lojërat e tjera janë argëtim që nuk përshtateshin në asnjë kategori.

Ju gjithashtu mund të kërkoni gjithashtu modele specifike sipas ofruesit, praninë e ndonjë bonusi ose veçorie, zhanër dhe temë, si dhe thjesht me emër. Për më tepër, të gjithë do të jenë në gjendje të testojnë këtë ose atë makinë edhe pa regjistrim, por jo të gjitha makinat do të jenë të disponueshme në modalitetin “demo”.
super-mace-slots

Zhvilluesit e softuerit

Vetëm lojërat e licencuara mund të gjenden në portalin Super Cat. Dhe, të gjithë zhvilluesit e përfaqësuar kanë mjaft përvojë (disa prej tyre kanë punuar për më shumë se 20 vjet) dhe sjellin karakteristika të ndryshme unike në lojërat e tyre. Kështu, për shembull, ndër më të njohurit, mund të dallohen veçanërisht: Microgaming, NetEnt, BetSoft, Novomatic, Yggdrasil, Play’n’Go, EvoPlay, Playson dhe shumë të tjera. Kompanitë si Microgaming dhe Novomatic mund të konsiderohen si më me përvojë në lojërat e fatit. Të dyja organizatat kanë kontribuar në zhvillimin dhe krijimin e lojërave elektronike të lojërave në komunitetin global. Për shembull, Novomatic i ofroi botës lojtarë dhe Microgaming zhvilloi lojën e parë virtuale në botë.

Kazino live

Në botën moderne, një numër në rritje i lojtarëve preferojnë automate të zakonshme, argëtim me krupierë të vërtetë. Kjo kërkesë është kryesisht për shkak të përzgjedhjes së gjerë të lojërave të tilla, si dhe cilësisë së tyre të lartë. Ju mund të gjeni lojëra me krupierë të vërtetë në skedën përkatëse “kazino live”. Në të, përdoruesit do të jenë në gjendje të luajnë më shumë se 10 pajisje të ndryshme, për shembull, blackjack, ruletë, baccarat, poker dhe një sërë lojërash të tjera të njohura. Dhe studio të tilla të njohura si Evolution Gaming, NetEnt, Ezugi dhe Lucky Streak po zhvillojnë një argëtim të tillë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Nga rishikimi i paraqitur, mund të konkludojmë se Super Cat Casino është një platformë shumë e mirë e lojërave të fatit, ku vizitorët do të presin kushte jashtëzakonisht komode. Përveç kësaj, ka avantazhe të tjera, të cilat ne do t’i shqyrtojmë më në detaje. Përparësitë:

 • vetëm softuer të licencuar nga zhvilluesit e softuerit të njohur;
 • tërheqje mjaft e shpejtë e çdo fitimi;
 • nuk ngarkohet komision për të gjitha transaksionet e pagesave;
 • ju mund të tërhiqni para edhe pa kaluar verifikimin;
 • një program bonus shumë fitimprurës si për fillestarët ashtu edhe për klientët e rregullt;
 • duke mbajtur vazhdimisht turne dhe lotari të ndryshme.

Ka edhe avantazhe të tjera, të cilat mund t’i mësoni drejtpërdrejt gjatë lojës ose nga vlerësimet e lojtarëve të tjerë. Por, ka disa disavantazhe që ia vlen të përmenden. Kështu, për shembull, shumë lojtarë vënë në dukje mungesën e një programi besnikërie në kazino SuperCat, shumëzuesit shumë të lartë dhe përdorimin e një komisioni të madh nëse fondet nuk janë rifituar. Siç mund ta shihni, ka shumë më tepër avantazhe, kështu që kazinoja mund të konsiderohet mjaft e mirë dhe fitimprurëse.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Marrja e parave tuaja të fituara me ndershmëri mund të jetë mjaft e lehtë. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të lini aplikacionin e duhur në platformën e lojërave të fatit. Përpunimi i të cilave zgjat jo më shumë se 1 ditë. Duhet të kuptohet se të gjitha të dhënat personale duhet të plotësohen dhe, natyrisht, të konfirmohen. Për shembull, sistemet e mëposhtme popullore të pagesave janë në dispozicion:

 • karta bankare: Visa, Mir, MasterCard;
 • kuletat elektronike: Qivi, YuMoney, WebMoney;
 • operatorë të ndryshëm celularë;
 • sistemet elektronike: ecoPayz, Payeer, Perfect Money, etj.

Vlen gjithashtu të theksohet se ka kufizime të caktuara ditore dhe mujore që mund të gjenden direkt në faqen e Super Cat. Ndërsa kazinoja online është vendosur si një platformë e drejtë dhe e hapur. Një përzgjedhje e madhe e shpërblimeve të vlefshme, një shumëllojshmëri softuerësh lojrash dhe, natyrisht, shërbim me cilësi të lartë, e gjithë kjo meriton patjetër vëmendjen tuaj!

Shërbimi mbështetës

Nëse lojtari ka ndonjë problem direkt gjatë lojës, ai do të jetë në gjendje të kontaktojë mbështetjen e burimit të lojërave të fatit. Kështu, për shembull, është e mundur t’u shkruani specialistëve përmes një bisede në internet, e cila ndodhet në këndin e djathtë të ekranit. Ku mund të përshkruani problemin tuaj në detaje dhe një konsulent i kualifikuar do t’ju përgjigjet brenda pak minutash. Përveç kësaj, Super Cat Casino ka mënyra të tjera për të kontaktuar mbështetjen teknike. Për shembull, mund të kontaktoni me një pyetje që ju intereson me numrin e telefonit të specifikuar ose të shkruani një apel më të detajuar në një adresë e-mail. Epo, të gjitha adresat mund t’i gjeni direkt në skedën “Kontaktet”, e cila tregon edhe orarin e punës së shërbimit mbështetës.

Cilat gjuhë

Ekzistojnë vetëm disa versione gjuhësore në burimin zyrtar, por kjo nuk duhet të jetë problem, pasi qasja është thjesht e kufizuar për vendet e tjera. Kështu, për shembull, mund të përdorni përkthim anglisht, gjermanisht, polonisht ose rusisht.

Cilat monedha

Ka pak më shumë monedha në kazinonë online, kështu që lojtarët mund ta përdorin me lehtësi platformën. Monedhat e mëposhtme të lojës janë në dispozicion: dollari amerikan, euro, peso argjentinase, zloty polake, rubla ruse, peso kilian dhe shumë të tjera. E cila është mjaft e mjaftueshme për një lojë komode.

Liçensë

Burimi i kazinosë Super Cat menaxhohet nga Atlantic Management BV A, për të kryer aktivitetet e tij sa më transparente, faqja mori licencën e duhur nën numrin 5536/JAZ.

Parametrat kryesorë të institucionit të lojërave të fatit Super Cat

Burimi zyrtar https://supercatcasino9.com/
Liçensë Curacao, № 5536 / JAZ
Viti i themelimit 2018
Pronari Atlantic Management BV
Depozitë/tërheqje Visa, Mir, MasterCard, Qivi, YuMoney, WebMoney, operatorë të ndryshëm celularë, ecoPayz, Payeer, Perfect Money etj.
Ofruesit e softuerit Microgaming, NetEnt, BetSoft, Novomatic, Yggdrasil, Play’n’Go, EvoPlay, Playson, Evolution Gaming, NetEnt, Ezugi и Lucky Streak и т.д.
Depozita minimale Nga 10 euro.
versioni celular Aftësia për të përdorur funksionalitetin e plotë në pajisjet Android dhe iOS.
Mbështetje Punoni rreth orës, me email, numrin e telefonit dhe bisedën në internet.
Llojet e lojërave Gjithçka, risitë, të njohura, desktop, kazino live, sporte virtuale, jackpots, lojëra të tjera.

 

Monedhat Dollari amerikan, euro, pesos argjentinase dhe meksikane, sol peruan nuevo, zloty polake, rubla ruse, lira turke, peso kilian dhe randi i Afrikës së Jugut.
Gjuhët Anglisht, gjermanisht, polonisht, rusisht.
dhuratë e mirëseardhjes Mundësia për të marrë rrotullime falas në një automat të caktuar për depozitat e para.
Përparësitë Lojëra të licencuara, pagesa të shpejta, pa tarifa, program mjaft i gjerë bonus, etj.
Regjistrimi Ai kryhet brenda pak minutash dhe konsiston në plotësimin e një pyetësori të shkurtër, si dhe konfirmimin e një e-mail.
Verifikimi Mund të kërkohet nga administrata e Super Cat individualisht. Zakonisht duhet të siguroni një fotografi të pasaportës ose instrumentit të pagesës.

FAQ

Çfarë të luani në faqen e lojërave të fatit?
Këtu do të gjeni një numër të madh lojëra elektronike nga disa zhvillues të njohur softuerësh. Kështu, për shembull, ofrohen lojëra tavoline, lojëra elektronike klasike, lojëra letrash, lojëra me krupierë të vërtetë dhe shumë më tepër.
Si të merrni rrotullime falas nga kazino?
Para së gjithash, duhet të regjistroheni në faqen zyrtare. Më pas, për të marrë rrotullime falas, shkoni në llogarinë tuaj personale dhe aktivizoni bonusin. Pas kësaj, brenda 7 ditëve do t’ju duhet të rimbushni llogarinë tuaj në shumën prej të paktën 10 euro. Dhe, ia vlen të kujtojmë se mosrespektimi i kushteve dhe shkelja e rregullave të burimit do të thotë që bonusi thjesht nuk do të llogaritet.
Cilat sisteme janë të disponueshme për tërheqje nga kazino Super Cat?
Ju mund të tërhiqni para duke përdorur një instrument pagese të përshtatshëm për ju, dhe marrja e tyre bëhet brenda një dite. Vlen të theksohet se tërheqja do të bëhet në monedhën që është përzgjedhur në momentin e regjistrimit.
Çfarë duhet të bëj nëse nuk mund të hyj në faqen zyrtare të internetit?
Administrimi i burimit të lojërave të fatit krijon rregullisht pasqyra të përditësuara që kopjojnë plotësisht faqen kryesore. Ju mund të gjeni një lidhje pasqyre direkt në rrjetet sociale, forume tematike ose duke kontaktuar mbështetjen teknike.
A ka lojëra të drejtpërdrejta të disponueshme në SuperCat?
Po, faqja zyrtare ka një seksion të tërë me lojëra live. Zhvillimi i të cilave kryhet ekskluzivisht nga ofrues të shquar. Kështu ju pret një eksperiencë e pabesueshme dhe mundësia për të kaluar sa më mirë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira