Wild Shark

Shak i egër në internet nga kompania «Amac» Ka një temë detare. Një peshkaqen i keq shfaqet në daulle, si dhe peshk, një breshkë, një guaskë dhe shenja të kartave të ulëta. Për të luajtur para, filloni lojën në faqen zyrtare të internetit dhe merrni fitoren maksimale deri në 5 mijë dollarë për rotacion. Ju […]
50 kazinotë më të mira

Lovely Lady Deluxe

Tifozët e klasikëve do të vlerësojnë makinën e lojërave të bukura të zonjës luksoze me një dizajn të përmbledhur. Kazinot e tij të reja përdoren për të rimbushur koleksionet e tyre. Zhvilluesi është kompania «Amac». Data e lëshimit – 18 shkurt 2021. Akumulimet dhe amuletat zgjidhen si tema kryesore, por card nominal nominal shfaqen më […]
50 kazinotë më të mira

Joker X

Joker është një personazh i njohur i kartës, pamja e të cilit shoqërohet me suksesin dhe aftësinë për të mbledhur një kombinim çmimesh. Thisshtë kjo ide që nënvizon makinën klasike Joker X Slot nga zhvilluesit e Amatikës. Ne do t’ju tregojmë më shumë rreth kësaj slot më poshtë. Ju mund të luani makinën e lojërave […]
50 kazinotë më të mira

Eye Of Ra

Syri i makinës slot Ras jep ndjesi plotësisht të reja nga gameplay, pasi mori një lojë thelbësisht të ndryshme jo -standarde. Kjo slot është një konfirmim i qartë i shumëllojshmërisë së qasjes «Amatik» Për të krijuar lojëra në internet. Përshkrimi i një makine slot Syri i makinës slot Ras është në mënyrë dramatike e ndryshme […]
50 kazinotë më të mira

Book of aztec

Çarje «Libri i Aztec» nga ndërmarrja «Amac» do t'i lejojë secilit përdorues të ndjehet si studiues dhe të zhyten në botën antike. Lojtari do të paraqesë një larmi simbolesh, 5 bateri, 3 rreshta, 10 linja fituese dhe kurriz falas. Libri i Hapjes së Aztec, ju, së bashku me një vajzë të bukur udhëtarësh, shkoni për […]
50 kazinotë më të mira
Kush është Amatic?
Amatic është një furnizues i madh dhe i njohur i produkteve të lojrave. Për më shumë se 20 vjet, kompania është zhvilluar në tregun e kazinove dhe lojërave të fatit. Amatic është i njohur për lojëra cilësore, siguri dhe specialistë të klasit të parë. E gjithë kjo ndihmon që kompania të dëgjohet nga shumë njerëz që janë të interesuar për lojërat online.
A ka Amatic bonuse dhe çmim i parë?
Amatic ka edhe bonuse edhe një çmim të parë. Për shembull, një përdorues mund të rrisë sasinë e fitimeve duke tërhequr lojtarë të rinj në lojë dhe duke mbajtur ata të vjetër. Shumica e makinerive të fatit kanë një jackpot progresiv, i cili ju lejon të krijoni një atmosferë eksitimi. Bonuset dhe jackpot-et personalizohen sipas kërkesave të lojtarëve.
Pse ia vlen të integrohen produktet Amatic përmes SoftGamings?
Integrimi i unifikuar API i SoftGamings ju ndihmon të integroni shpejt lojërat Amatic në kazinonë tuaj. Specialistët e kompanisë monitorojnë rregullisht kërkesat e reja nga operatorët dhe mbështetja teknike do të vijë gjithmonë në shpëtim dhe do t'u përgjigjet pyetjeve tuaja. Ju mund të telefononi për ndihmë në çdo kohë të ditës.