Lovely Lady Deluxe

Tifozët e klasikëve do të vlerësojnë makinën e lojërave të bukura të zonjës luksoze me një dizajn të përmbledhur. Kazinot e tij të reja përdoren për të rimbushur koleksionet e tyre. Zhvilluesi është kompania «Amac». Data e lëshimit – 18 shkurt 2021. Akumulimet dhe amuletat zgjidhen si tema kryesore, por card nominal nominal shfaqen më shpesh në daulle.

RTP (recoil teorik) – 96%. Ju mund të luani në faqen tonë falas në Lovely Lady Deluxe për t'u njohur me rregullat dhe shpeshtësinë e humbjes së kombinimeve të suksesshme. Për bastet e parave, shikoni për kazinotë e provuar me pagesa të shpejta. Ka institucione për të luajtur cryptocurrency, ato mund të gjenden duke përdorur kërkesën përkatëse në shfletuesin.

Përshkrimi i një makine slot

Komploti shoqërohet me kursimet dhe objektet që janë përdorur që nga kohërat e lashta për të tërhequr fat të mirë. Videoja hyrëse dhe fotografia tematike në ekran nuk përdoren. Ekziston një animacion 3D, kur bie një kombinim fitimprurës, ikonat e përfshira në të ndryshojnë dhe rriten në madhësi.

Ju mund të luani makinën e lojërave elektronike të kazinosë në internet 1win.

Përveç 5 baterive, ka dhjetë linja fikse në fushën kryesore. Kufiri minimal i bastit total është dhjetë monedha, maksimumi tre mijë. Në vend të çmimit të çmimit akumulues, përdoret një fitore fikse. Më i madhi është grumbulluar kur kombinimi i lartë bie.

Funksionaliteti i lojës

Të gjitha të njëjtat pesë daulle dhe dhjetë linja të vazhdueshme që janë në të gjitha zhvillimet e zonjës bukuroshe përdoren këtu. Për të krijuar një kombinim, do t'ju duhet të mbillni nga ana e majtë e tre deri në pesë ikona identike. Gama e normës është e vogël nga 0.1 deri në 10 dollarë.

Fatkeqësisht, ofruesi amatik nuk tregoi karakteristika të tilla të rëndësishme si treguesi dhe paqëndrueshmëria e RTP. Pa njohuri për këto të dhëna, është e pamundur të flasim për përfitimin dhe sjelljen e slot. Unë jam i kënaqur që makina automatike është në gjendje të paguajë deri në 45 mijë tarifa aktuale. Një shpërblim i tillë është i mjaftueshëm për të mbuluar rrezikun në çdo nivel shpërndarjeje.

Tradicionalisht, një magjistare e bukur kryen mundësinë e një simboli të egër. Kjo shenjë zëvendëson të gjithë elementët e zakonshëm, dhe gjithashtu sjell shpërblimet më të mëdha.

Konsideroni funksionalitetin e bonusit të makinës së lojrave të zonjës bukuroshe luksoze:

një. Pagesa të dyfishta. Nëse simboli i egër është i përfshirë në formimin e një kombinimi, atëherë fitimet janë dyfishuar. Vlen të merret në konsideratë, atëherë kjo nuk funksionon nëse zinxhiri i çmimeve është krijuar vetëm nga Jokers;

2. Lojë në rrezik. Ekziston një rrezik i njohur rreziku, në të cilin mund të shumëfishoni çmimin e fundit me X2 ose X4 për të hamendësuar ngjyrën ose kostumin e kartës. Nëse përgjigjeni në mënyrë korrekte, do të ketë një mundësi për të shfrytëzuar përsëri një shans, por ia vlen të jepni përgjigjen e gabuar se si anulohet e gjithë pagesa në lojë për rrezik;

3. Rrotullime falas. Ulja e Tre Slurry (Ball Magic) sjell 15 rrotulla falas, gjatë së cilës të gjitha shpërblimet do të rriten tre herë. Funksioni mund të mbështetet me një ulje nga tre deri në pesë karaktere skrap.

Raundi i bonusit në Zonja e Bukur

Kur tre ose më shumë simbole të shpërndarjes bien në daulle në të njëjtën kohë, lojtarit i jepen 15 rrotullime falas. Të gjitha pagesat e marra gjatë gjithë funksionit rriten tre herë. Nëse në kohën e raundit tre ose më shumë shpërndarës bie përsëri, aktivizohen 15 frispins shtesë. Sapo të luhen, raundi do të përfundojë.

Pas çdo kombinimi çmimesh, ekziston një shans për të dyfishuar pagesën për të duke përdorur butonin «Kumar». Për të rritur çmimin për rrotullimin e fundit në x2, duhet të merrni me mend ngjyrën e kartës së mbyllur. Për të marrë një shpërblim me një multi -liter të X4, lojtari duhet të zgjedhë kostumin e duhur të së njëjtës kartë. Me përpjekje të pasakta, pagesa anulohet dhe regjimi kryesor është nisur dhe nisur.

Për të luajtur lojëra elektronike në internet Lady Lady Deluxe për para, ju duhet të krijoni një llogari personale në kazino online Luaj Fortuna dhe Rimbushni Bilancin. Në faqen zyrtare të internetit ekziston një version demo me rotacion falas të baterive, gjë që ju lejon të zbuloni rregullat dhe të vlerësoni funksionet e makinave të lojërave elektronike pa rrezik.

Si të Luaj

Të gjitha veprimet kryhen duke përdorur butona nën fushën e lojës. Duke shtypur një plus dhe minus, shuma rregullohet në kunj. Duke klikuar në një shigjetë të dyfishtë, lëshimi manual i baterive është aktivizuar, në «Luaj automatikisht» -automatik. Shenja e pyetjes përdoret për të hapur tabelën e pagesave.

Lojë e bukur luksoze e zonjës luksoze është edhe e qartë për fillestarët. Bateritë janë nisur pas rregullimit të normës, rezultati varet nga GSC i ndërtuar. Kombinimet paguhen, të cilat përbëhen nga tre, katër ose pesë fotografi të të njëjtit lloj. Për shembull, emërtimet e kartave, patkua, bankat e derrave, imazhet e një tërfili me katër gjethe, fluturojnë agaric, lopët e Zotit.

Vajza (e egër) është në gjendje të zëvendësojë humbjen e fotografive. Pagesat për portretet e saj llogariten me koeficientin më të madh. Topi (shpërndarja) paguhet pa iu referuar linjave të përfshira. Përdoret gjithashtu për të aktivizuar 15 Frispins.

Karakteret e makinerive të zonjës bukuroshe luksoze

Kur simbolet e të njëjtit lloj bien në linjën e pagesave, duke filluar me daulle ekstreme të majtë, formohen kombinime çmimesh. Të gjitha shenjat paguhen nga tre deri në pesë, përveç Wild, Lopës së Zotit, kërpudhave dhe nëntë – ato japin pagesa nga dy deri në pesë:

  • Lopa e Zotit dhe Kërpudha – nga 20 deri në 7,500 dollarë;
  • Banka Piggy – nga 200 deri në 4,000 dollarë;
  • Tërfili dhe Horseshoe – nga 150 deri në 2500 dollarë;
  • A, k – nga 100 deri në 1250 dollarë;
  • Q, J, 10 – nga 50 dollarë në 1.000 dollarë;
  • 9 – nga 20 deri në 1.000 dollarë.

Makina ka simbole të veçanta me funksione të veçanta:

  • Vajza – e egër, duke zëvendësuar të gjitha shenjat përveç Skatter, dhe dyfishon fitimet në kombinime në të cilat merr pjesë. Nga dy deri në pesë personazhe të tillë japin nga 100 deri në 90 mijë dollarë;
  • Ball Magic – një shpërndarje që aktivizon Frispins. 2-5 shenja të tilla sjellin nga 200 deri në 50 mijë dollarë;
  • Personazhi kryesor është një vajzë simpatike. Portreti i tij ndryshon njëherësh me dy prona: dyfishon fitimet për kombinime të plotësuara dhe zëvendëson të gjitha ikonat, përveç skatterit.

Përdoruesit të cilët vendosin të luajnë lojën e bukur të zonjës në internet gjithashtu presin rotacione falas me një shumëzues të trefishtë çmimesh dhe element të rrezikut, në të cilin mund të rritni pagesa me dy dhe katër herë.

Tabela e pagesave:

Simbolet

2

3

katër

5

9

2

5

25

100

10, j, q

5

25

100

K, a

 

pesëmbëdhjetë

75

250

Tërfili dhe patkua

pesëmbëdhjetë

75

250

Derr

njëzet

100

400

Antaminë dhe insektet

2

25

125

750

Grua e re

dhjetë

250

2500

9000

Top

njëzet

pesëdhjetë

200

5000

Makinë slot RTP

RTP e kësaj makine është 95%. Ky është një rezultat mjaft i mirë, i cili lejon lojtarët të jenë të sigurt se fitimi nuk do ta detyrojë veten të presë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira