Wild Shark

Shak i egër në internet nga kompania «Amac» Ka një temë detare. Një peshkaqen i keq shfaqet në daulle, si dhe peshk, një breshkë, një guaskë dhe shenja të kartave të ulëta. Për të luajtur para, filloni lojën në faqen zyrtare të internetit dhe merrni fitoren maksimale deri në 5 mijë dollarë për rotacion.

Ju mund të luani makinën e lojërave ambiciale në kazino në internet Vegas Vulkan.

Përshkrimi i një makine slot

Kompania ishte e angazhuar në zhvillimin dhe lëshimin e lojës nga kompania «Amac». Ofruesi vendosi të largohej nga standardet e tij dhe krijoi një makinë elektronike me 50 linja aktive. Slot menjëherë fitoi popullaritetin e përdoruesve të kazinosë. Ju mund të luani emulator si për para të vërteta ashtu edhe për falas. Artikulli do të shqyrtojë më në detaje plotësimin e lojës, tiparet e marrjes së fitimeve dhe nuancave të tjera. Wild Shark do të prezantojë përdoruesin me banorët e oqeanit. Lojtari do të takohet me:

 • Breshka;

 • Peshk me shumë ngjyra;

 • Yjet e detit;

 • Predhë.

Takimi i secilit Gambler me një banor të botës nënujore e afron lojtarin më afër marrjes së një fitoreje të madhe. Gjetja kryesore e përdoruesit gjatë ekspeditës nënujore do të jetë rotacione falas.

Funksionaliteti i lojës

Peshkaqeni i egër është një slot klasik. Ngjyrat kryesore të lojës janë deti: nga blu në blu të errët. Shkronja është bërë në hije të verdha dhe të bardha. Fusha kryesore e lojës është e vendosur në qendër të ekranit. Në pjesën e sipërme të ekranit është emri i slot, si dhe cilësimet e tingullit, gjuhës dhe butonit për kalimin në versionin demo. Paneli i Kontrollit të Makinerisë Slot është vendosur më poshtë. Butona:

 • Linja përcakton numrin e linjave;

 • Shkalla rregullon madhësinë e normës;

 • Lojë e rrezikut fillon një nivel bonusi;

 • Filloni shkakton rotacionin e baterive;

 • Mënyra automatike e lojës automatike.

Slot i lojës së peshkaqenëve të egër dallohet nga grafika e detajuar. Designers i bënë simbolet tërheqëse, fotografitë tërheqin një pamje sa më shpejt që ato të shfaqen në ekran.

Raundi i bonusit në emër të slot

Raundi i bonusit përfshin rotacionin falas «Peshkaqen» Slot i egër Shack ka. Bonusi rrotullohet aktivizohet kur 3 shpërndase. Lojtari merr 5 frispins, në të cilat shansi për të rënë Wilds është rritur ndjeshëm. Shpërndarja në daulle qendrore sjell rotacion shtesë.

Funksioni i rrotullimeve të lira fillohet gjatë humbjes së tre ose më shumë shpërndarjeve në 2, 3 dhe 4 daulle në të njëjtën kohë. Pas kësaj, lojtari merr 5 frispins, gjatë së cilës formohen kombinime fituese. Nëse një simbol i bonusit shfaqet gjatë raundit në raund, rrotullimet zgjaten. Raundi do të përfundojë pasi të jenë humbur të gjitha shpina.

Pas humbjes së çdo kombinimi çmimesh të personazheve, lojtarët kanë mundësinë të rrisin pagesat. Për ta bërë këtë, klikoni në butonin «Lojë në rrezik» Dhe një kartë e mbyllur do të shfaqet në ekran. Me zgjedhjen e duhur të ngjyrës së saj, pagesa e lojtarit shumëzohet me X2, kur zgjidhni një kostum, fitimet do të shumëzohen me x4. Nëse në të dy rastet nuk ishte e mundur të jepej përgjigja e duhur, lojtari është i privuar nga pagesa për kthimin e fundit.

Makinë me shumicë Slot Peshkaqeni i egër ofron baste nga 0.50 deri në 100 dollarë, që ju lejon të luani edhe me një buxhet minimal. Falë treguesit të lartë të RTP 96%, lojtarët kanë një shans për të marrë pagesa të mëdha. Për fillestarët, një mënyrë demo do të jetë e rëndësishme, e cila është nisur në faqen e internetit të Luaj Fortuna. Për të filluar kurrizin falas, zgjidhni një bast në kredi.

Lojë me rrezik

Do të dyfishojë fitimet e lojtarit. Kur shfaqet një simbol i veçantë në fushë, përdoruesi automatikisht zhvendoset në një nivel të veçantë, ku do të duhet të marrë me mend ngjyrën e kartës së përmbysur. Në rast të fatit të mirë, fitimet do të dyfishohen, dështimi do të çojë në humbjen e fondeve.

Si të Luaj

Të luash peshkaqen të egër është shumë e lehtë. Për ta bërë këtë, ndiqni udhëzimet e përshkruara më poshtë:

 1. Nisni lojën;
 2. Zgjidhni një normë të përshtatshme;
 3. Drejtoni rotacionin ose ndizni lojën automatike;
 4. Prisni për fundin e barazimit.

Ndërfaqja e slot është gjithashtu e thjeshtë dhe e kuptueshme. Në pjesën e poshtme të tij ka butona për të zgjedhur një bast dhe numrin e linjave aktive, fillimin e rotacioneve dhe lojërave automatike, si dhe thirrjen e menusë kryesore dhe aktivizimin e lojërave të rrezikut.

Karakteret e makinerisë slot Shack Wild Shack

Loja ka disa imazhe që duhet t’i kushtojnë vëmendje të veçantë. Kjo perfshin:

 • Bonus. Është e lehtë të hamendësohet se ky është një simbol bonus që do t’i japë lojtarit rotacione falas. Kur bie nga 3 ose më shumë fotografi me një bonus, shumëzuesi i bastit do të jetë x20;
 • Simboli i egër i peshkaqenit që zëvendëson imazhet standarde në fushë dhe rrit shanset për të fituar.

Ju mund të njiheni me tabelën e pagesave më poshtë:

Simbolet

2

3

katër

Guaskë

200

400

1000

Yll deti dhe peshk portokalli

200

400

2000

Peshku i gjelbër dhe peshku i verdhë

200

500

3000

Peshku dhe peshku në një shirit vjollcë-kafe

400

1000

5000

Peshku i purpurt në shirit të verdhë

500

1500

10,000

Mbishkrim «Bonus»

2000

Breshkë

1000

2000

15000

Tiara

2000

20,000

50000

Për të filluar marrjen e fitoreve, përdoruesit i duhet:

 • Hyni në sistem;
 • Drejtoni slot;
 • Vendos një bast;
 • Zgjidhni numrin e linjave aktive;
 • Filloj rotacionet.

Emulatori gjithashtu parashikon mënyrën automatike të lojës. Bateritë do të rrotullohen më vete derisa të ketë para në bilancin e lojtarit. Paraja është e përllogaritur në llogarinë e përdoruesit kur ka tre ose më shumë karaktere identike në fushën e lojës. Imazhet standarde të lojës:

 1. Peshk me ngjyrë dhe peshk me vija;
 2. Breshka;
 3. Diademat;
 4. Predha;
 5. Yje deti.

Pas fillimit të baterive, lojtari do të mbetet të presë për përpilimin e kombinimeve të paguara në shinat, të cilat merren parasysh në horizontale, vertikalët dhe diagonalët. Secili përdorues ëndërron të rrahë një bandit të armatosur dhe të fitojë një fitues të madh. Për ta bërë këtë, është e nevojshme të zhvillohet një strategji individuale në mënyrë që të merrni pagesa maksimale.

Memblers me përvojë konsiderojnë metodën e rritjes së normës një strategji të mirë. Lojtarët rekomandojnë të japin 50 kontribute për të arritur në raundin e fundit dhe për të thyer çmimin e parë.

Makinë slot RTP

Parametrat e lojës janë si më poshtë:

 • Wild Shack RTP: 96%;
 • Paqëndrueshmëria: mesatare;
 • Frekuenca e fitimeve: Nuk ka të dhëna nga industritë amtike.

Avantazhi matematikor i kazinosë në këtë slot është 4%. Luhatshmëria tregon që ekziston një ekuilibër midis shpeshtësisë së fitimeve dhe madhësisë së tyre. Ne ju këshillojmë të merrni parasysh këto parametra kur luani.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira