Eye Of Ra

Syri i makinës slot Ras jep ndjesi plotësisht të reja nga gameplay, pasi mori një lojë thelbësisht të ndryshme jo -standarde. Kjo slot është një konfirmim i qartë i shumëllojshmërisë së qasjes «Amatik» Për të krijuar lojëra në internet.

Përshkrimi i një makine slot

Syri i makinës slot Ras është në mënyrë dramatike e ndryshme nga ajo që ju dhe unë jemi mësuar të shohim në lojëra elektronike të zakonshme. Ka pesë bateri para nesh, por jo mjaft e zakonshme. Bateritë ekstreme morën tre qeliza, e dyta dhe e katërta – katër. Dhe daulle qendrore ka pesë qeliza menjëherë. Linjat si të tilla në një makinë elektronike nga kompania «Amac» Jo. Por në fakt, html5-slot parashikon mundësinë e formimit të një linje fituese në 720 mënyra.

Ju mund të luani makinën e lojërave elektronike të kazinosë në internet

1xbet.

Së bashku me temën dhe modelin stilistik, merret një pamje e shkëlqyeshme dhe e pazakontë. Kështu që lojtarët presin një kalim kohe argëtuese.

«Si janë kombinimet?» – ju pyesni. Gjendja kryesore: Simbolet duhet të vendosen në bateritë fqinje, duke filluar nga skaji i majtë. Kjo është, nëse, për shembull, simboli i parë është në qelizën e parë të daulleve të para, simboli i dytë në qelizën e katërt të daulleve të dytë, dhe ikona e tretë – në fund të daulleve – ende konsiderohet një Kombinimi i çmimeve, dhe në varësi të karaktereve specifike do të kënaqet një shumëzues i caktuar.

Meqenëse kombinimet bien mjaft shpesh, «Amatik» Nën koeficientët në mënyrë që të mos shkatërrojnë operatorin.

Funksionaliteti i lojës

Slota e videos është e mbushur me ikona tematike që lidhen drejtpërdrejt me kulturën e lashtë egjiptiane. Mbi bateritë ne shohim maska ​​të perëndive kryesore të mitologjisë së Egjiptit të lashtë, Mbretëreshës, Scarab dhe, natyrisht, një grup simbolesh kartelash. Gjithashtu, një nga ikonat kryesore është një maskë e Tutankhamun, e cila do të kënaqë koeficientin ×250.

Jo pa ikona me funksione të veçanta:

 1. E egër – Syri i Zotit ra. Ai është në gjendje të shndërrohet në çdo ikonë tjetër për të fituar, por, si në lojërat e tjera të Amatit, ai nuk do të fitojë fitoret. Gjatë rrotullimeve të lira, daulle e tretë mbush plotësisht (të pesë qelizat):
 2. Shpërndarja – Piramidat me Bonusin e Mbishkrimit. Ata jo vetëm që do të sigurojnë shumëzuesin, pavarësisht nga vendndodhja në bateri, por gjithashtu do të aktivizojnë mënyrën e rrotullimeve të lira me mundësinë e zgjatjes.

Bonus raund në sy të ra

Pesë rotacione të lira aktivizohen kur shfaqen tre simbole skatter në çdo pozicion. Gjatë funksionit të egër, shfaqen vetëm dy, tre dhe katër daulle, dhe e treta është plotësisht e mbushur me shenja të egra. Kur tre shpërndarjet shtesë bien, pesë frispins përsëri janë përllogaritur në lojtar. Funksioni ndalet pas përfundimit të të gjitha rrotullimeve të lira.

Për ata që janë të gatshëm të marrin një shans dhe të rrisin pagesën për rrotullimin e fundit, raundi i ofrohet rrezikut. Detyra e lojtarit është që të merrte me mend saktë ngjyrën ose kostumin e kartës. Në rastin e parë, pagesa do të shumëzohet me x2, në të dytën me x4. Nëse nuk keni pasur sukses, atëherë çmimi për rrotullimin e fundit do të anulohet. Rreziku i lojës nuk është i disponueshëm në modalitetin Frispin.

Slot Machine Syri i RA është një shembull i shkëlqyeshëm i një slot klasik në temën e lashtë egjiptiane. Kombinon lehtësinë e menaxhimit, disa aftësi bonus, si dhe RTP 96%, e cila në lidhje ju lejon të fitoni më shumë. Për fillestarët, ekziston një mënyrë e lojës falas që ju lejon të bastoni në kredi virtuale. Për ta filluar atë, nuk ka nevojë të regjistroheni në lojë Fortuna – është e mjaftueshme për të aktivizuar një version demo.

Si të Luaj

Slotye e RA është e lehtë për tu kontrolluar:

 • Nisni lojën;
 • Zgjidhni një normë të përshtatshme;
 • Filloni rotacionin ose aktivizoni një lojë automatike;
 • Merrni një çmim në rast të një kombinimi fitues.

Ndërfaqja e lojës është gjithashtu e thjeshtë dhe e kuptueshme. Në pjesën e poshtme të tij ka butona për fillimin e një loje të thjeshtë dhe automatike, duke thirrur një certifikatë, duke zgjedhur një bast dhe aktivizim të lojërave të rrezikut.

Slotg Ghrad mori nga zhvilluesit një raund të korporatave për dyfishim, në të cilin Homblers do të duhet të merren me mend ngjyrën e kartës së përmbysur. Ekzistojnë gjithashtu katër suita për lojtarin, dhe nëse ai bën zgjedhjen e duhur, ai do të shumëfishojë çmimin e tij katër.

Nuk është e nevojshme të duroni tërë fitoren, pasi ju mund të merrni një shans vetëm një pjesë të caktuar të saj. Lojtari gjithashtu ka mundësinë për të konfiguruar makinën e lojërave elektronike në mënyrë që raundi i rrumbullakimit të aktivizohet automatikisht çdo herë pas kthimit tjetër të suksesshëm.

Amatik është një kompani me të cilën mund ta sillni projektin tuaj të lojërave të fatit në një nivel thelbësisht të ri. Një gamë e gjerë shërbimesh lejon të gjithë të zbatojnë të gjitha dëshirat dhe idetë për zhvillimin e projektit.

Dhe një shërbim i tillë si krijimi i lojërave elektronike për një klub lojë në internet do t’ju lejojë të merrni një makinë slot ekskluzive në mënyrë që të qëndroni në sfondin e konkurrentëve dhe të demonstroni audiencën statusin e lartë të institucionit tuaj.

Simbolet e makinës së të folurit Syri i RA

Kompani «Amac» Unë lëshova syrin e RA në slot online temë egjiptiane. Në procesin e rrotullimeve, lojtarët kanë mundësinë të aktivizojnë rotacione falas dhe raunde për rrezik. Për të filluar të luani me para, duhet të regjistroheni në formën e lojës, zgjidhni një bast nga 0.10 deri në 100 dollarë dhe depozitë. Drejtoni makinën për fitime maksimale 2500 dollarë.

Të gjitha kombinimet fituese formohen kur bien nga tre ose më shumë shenja identike, duke filluar me daulle ekstreme të majtë. Nëse kombinimet e çmimeve do të binin në linja të ndryshme për një rotacion, atëherë do të përmblidhen pagesa mbi to. Simbolet që sjellin fitime të tilla bien në slot nëse luani me normën maksimale:

 • Faraoni – nga 250 deri në 2500 dollarë;
 • Kleopatra – nga 200 deri në 1.000 dollarë;
 • Buffalo dhe Eagle – nga 150 deri në 750 dollarë;
 • Snake dhe Blue Cat – nga 100 deri në 500 dollarë;
 • Beetle Square – nga 50 deri në 200 dollarë;
 • A, k – nga 20 deri në 100 dollarë;
 • Q, J – nga 10 deri në 50 dollarë.

Një simbol i veçantë në lojë është i egër, i përshkruar në formën e syrit. Ai zëvendëson të gjitha imazhet në ekran, përveç Skatter, në mënyrë që të plotësojë dhe përmirësojë kombinimet. Gjithashtu, shenja e egër nuk ka pagesa të veta, por zgjerohet në daulle. Shpërndarja paraqitet në formën e piramidave me bonusin e mbishkrimit. Kjo imazh aktivizon fespins. Tre, katër ose pesë karaktere të tilla sjellin 200 dollarë, 1.000 $ ose 5,000 dollarë.

Makinë slot RTP

Syri i makinës slot RTP Syri i RA është 96%. Ky është një tregues i shkëlqyeshëm. Falë tij, përdoruesi mund të jetë i sigurt se do të marrë një fitore. Dhe në pritje të rezultatit, adrenalina do të përjetojë dhe rimbush me një humor të mirë.

Syri i makinës slot RA nga Industritë Amtike me një grup interesant të baterive, ajo ka pesë daulle me një numër të ndryshëm të rreshtave. Në këtë skemë të linjave fituese 720. Dizajni është bërë në stilin egjiptian dhe shumë i gjallë. Lojë me paqëndrueshmëri mesatare dhe RTP gjithashtu do të tërheqë me lojën e saj, e cila është e mbushur me rotacione falas, stingrays dhe simbole të egra. Fitimet maksimale të 50 mijë monedhave, gjithashtu motivimi i shkëlqyeshëm do të shijojë këtë lojë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira