Joker X

Joker është një personazh i njohur i kartës, pamja e të cilit shoqërohet me suksesin dhe aftësinë për të mbledhur një kombinim çmimesh. Thisshtë kjo ide që nënvizon makinën klasike Joker X Slot nga zhvilluesit e Amatikës. Ne do t’ju tregojmë më shumë rreth kësaj slot më poshtë.

Ju mund të luani makinën e lojërave elektronike të kazinosë në internet Vavada.

Përshkrimi i një makine slot

Dizajni i ndritshëm dhe shumëngjyrësh u ngjan lojtarëve në botën e lojërave të fatit Las Vegas. Për të luajtur makinën, regjistrimi nuk kërkohet. Lojtari mund të përpiqet të fitojë para të vërteta dhe të prishë një çmim të parë të madh. Është shumë e përshtatshme që loja nuk kërkohet për të shkarkuar dhe instaluar. Kërkesa kryesore për fillimin e disponueshmërisë së qasjes në internet.

Dizajni i jashtëm i Joker x Automate është shumë i thjeshtë dhe i kuptueshëm. Të gjitha seksionet, përshkrimet dhe butonat janë përkthyer plotësisht dhe russified. Kjo bën të mundur fillimin e lojës për të gjithë përdoruesit. Ju mund të aktivizoni dhe çaktivizoni muzikën e këndshme, si dhe efektet e lidhura me tingullin. Prania e tyre bën të mundur që të zhyten në botën e lojës me kokën.

Funksionaliteti i lojës

Strategjia e fitimeve në slotin Joker x është shumë e thjeshtë. Luaj rolin e karakteristikave të makinës dhe suksesin e përdoruesit:

 • Gjatësia e ciklit është e gjatë;
 • Nuk ka rekomandime për sasinë e basteve;
 • Nuk ka rrotulla shtesë dhe raunde çmimesh;
 • Numri i linjave fituese 5;
 • Numri i daulleve rrotulluese 3.

Të gjithë nuk aktivizohen në të njëjtën kohë. Slot i poshtëm është kryesorja, me ndihmën e saj, makina operon baste, dhe lojtari merr një fitues. Mund të përdoret për të bërë bast dhe aktivizimin e slot -it të dytë, i cili ndodhet mbi kryesor. Me ndihmën e tij, lojtari mund të marrë fitimet më të mëdha. Dalja nga slota e dytë ndodh automatikisht pas përfundimit të monedhave të fituara.

Lojtari ka mundësinë të marr fitoren e tij në çdo kohë. Në të dy anët e fushës së lojës është një tryezë e përshtatshme e fitimeve. Kjo bën të mundur vëzhgimin e kombinimeve. Linjat e gypave mund të kombinohen si vertikalisht ashtu edhe në horizontale dhe diagonalet. Secili përdorues ka mundësinë të nisë një version demo të lojës pa u regjistruar.

Raundi i bonusit në emër të slot

Ka shumë shpërblime në lojën Joker x. Për shembull, një bonus i mirëpritur, falë të cilit përdoruesi merr ndihmë monetare. I është kredituar llogarisë së lojës, duke ndihmuar lojtarin të bëhet i qetë në sit dhe të fillojë të luajë.

Si të Luaj

Joker X është një slot modern i bërë në stil retro. Në bateritë e lojës, imazhet e frutave, shtatë dhe ikona të tjera klasike rrotullohen – shufra prej ari, kambanash, shaka. Për dallim nga shumica e pajisjeve klasike, Joker X përfaqësohet nga ikona speciale me funksionalitet të përparuar, këto janë të egra dhe shpërndarës.

Simboli i egër i lojës është Joker i përshtatur nga gjuhët e flakës. Ikona është e nevojshme për të zëvendësuar karakteret e thjeshta dhe për të plotësuar kombinimet për të fituar. Shenja e shpërndarjes i jep një fillim regjimit Frespin. Pra, të tre ikonat që u shfaqën në fushën e shënimit sjellin 10 rotacione në kurriz të kazinosë, 4 aktivizojnë 20 frspins dhe 5 fillojnë 30 lojëra falas menjëherë.

Joker x konsiderohet një automatik shumë i thjeshtë për lojën. Ka 5 daulle në slot dhe nga 1 deri në 5 pagesa. Shikoni rregullat themelore të lojës në Joker x.

Vizitorët Joker X mund të përfshijnë një slot në një modalitet demo pa regjistrim dhe rimbushje të një llogarie. Për sa i përket specifikimeve teknike, versioni falas nuk është i ndryshëm nga opsioni standard. Demokreditet përdoren për bastet. Ato mund të shpenzohen gjatë rrotullimeve të stërvitjes. Tërheqja e kredive falas për ekuilibrin e vërtetë është e pamundur.

Për të mundësuar mënyrën e provës, duhet të kryhen veprimet e mëposhtme:

 • Shkoni në faqen zyrtare të kazinosë;
 • Gjeni slotin Joker X në katalog;
 • Vizatoni një tregues të miut në logon e pajisjes;
 • Shtyp butonin «Demonstrim».

Nuk ka kufizime në numrin e fitoreve në versionin falas. Huatë falas në llogari janë rikthyer pas çdo rimbushje të makinës. Falë kësaj, lojtarët kanë një diferencë të pakufizuar kohore për të krijuar një strategji efektive të basteve dhe për ta kontrolluar atë në praktikë.

Funksionaliteti në makinë

Butonat për kontrollin e procesit të lojës janë të vendosura në fund të ekranit. Përdorimi i çelësave «nje plus» dhe «minus» Ju mund të rregulloni normën. Për të filluar bateritë, duhet të klikoni në dy shigjeta rrethore. Ju mund të aktivizoni autoquins duke përdorur një funksion «Lojë automatike».

Në këndin e poshtëm të majtë të ekranit është çelësi «Unë». Përdoret për të thirrur tabelën e pagesës. Një çelës me tre linja paralele është e vendosur pranë tij. Me të, mund të hapni një dritare me cilësimet e një slot. Ikona e dinamikës përdoret për të aktivizuar/shkëputur tingullin në lojë.

Slot funksionon në parimin e një gjeneratori të numrave të rastit. Simbolet formohen në një rend të pavarur. Në këtë drejtim, është e pamundur të ndikohet ose të parashikohet rezultati i raundit. Shkoni në kazino në internet tani për të luajtur makinën e licencuar Joker x nga një ofrues i besueshëm.

Rregullat themelore të lojës Joker x:

 1. Loja mbahet në 100 rreshta;
 2. Vlerësimi i linjave paguhet nga e majta në të djathtë në bateritë fqinje;
 3. Të gjitha fitimet shfaqen vetëm në linja aktive (përveç fitimeve të shpërndarjes);
 4. Vetëm fitorja maksimale në secilën rresht llogaritet;
 5. Madhësia e fitimeve lineare norma të shumta;
 6. Përmblehen fitimet lineare në linja të ndryshme;
 7. Vetëm kombinimi më i lartë fitues i shpërndarjes paguhet;
 8. Sasia e shpërndarjes fituese të shumëfishtë të normës totale;
 9. Fituesit me simbolet e shpërndarjes i shtohen fitimeve lineare;
 10. Simboli i kambanës është një simbol i shpërndarjes dhe llogaritet në çdo pozicion;
 11. Simboli i yllit është një simbol i shpërndarjes dhe llogaritet në çdo pozicion;
 12. Ylli mund të shfaqet vetëm në bateri 1, 3 ose 5;
 13. Të gjitha vlerat në tabelën e fitimeve përcaktohen nga madhësia aktuale e normës lineare. Nëse ndryshon, atëherë vlerat ndryshojnë automatikisht;
 14. Pagesat në përputhje me tabelën fituese bëhen vetëm kur simbolet e treguara të të njëjtit lloj.

Çfarë duhet të dini për simbolet e egra:

 1. Wild zëvendëson çdo simbol në të njëjtën daulle;
 2. Simboli i egër zëvendëson të gjithë personazhet përveç karaktereve të shpërndara;
 3. Simboli i egër mund të shfaqet vetëm në 2, 3 ose 4 daulle.

Dëshira për të luajtur versionin demo të Joker X është e kuptueshme. Së pari unë dua të kuptoj makinën e lojërave, rregullat e lojës dhe çfarë t’i kushtoj vëmendje. Prandaj, shumë lojtarë të rinj ndjehen më të sigurt kur ekziston një mundësi për të luajtur demo Joker x. Lajm i mirë Shumë kazinotë në internet ofrojnë qasje në versionin demo të Joker x.

Ju mund të luani Joker x falas tani. Shtë e mjaftueshme për të ndjekur lidhjen në faqen e internetit të ofruesit zyrtar të lojës Joker X, regjistrohuni dhe të luani falas tani. Mos harroni: Jo çdo kazino në internet siguron qasje në versionin demo të slot Happy Joker, kështu që kontrolloni disa kazino. Kënaqësia e lojës ia vlen përpjekja e shpenzuar!

Karakteret e makinerisë Joker x Slot

Fusha e lojës ka një pamje klasike dhe përfshin pesë bateri që janë në dispozicion për përpilimin e 40 rreshtave. Është e mundur të luash në raund për të dyfishuar normën. Simbolet që përdoren për të përpiluar kombinime çmimesh bëhen në formën e frutave me lëng, përkatësisht: ato përfaqësohen:

 • Qershi;
 • Rrush;
 • Limon;
 • Yll;
 • Shtatë;
 • Shakatar.

Butonat e ndryshëm minimizohen, përfaqësohen vetëm autoplay, tabela e pagave, fillimi. Ju gjithashtu mund të aktivizoni BET One, Bet Max me ndihmën e tyre mund të zgjedhë numrin e linjave aktive dhe madhësinë e dëshiruar të shkallës së lojës. Më vete, përfaqësohet një tabelë vlerash, kjo i lejon lojtarit të kuptojë se cilat kombinime fituese janë në dispozicion për përpilim.

Ne ofrojmë të njohim veten më në detaje me tabelën e pagesave:

Simbolet

3

katër

5

Kumbull, rrush, qershi, limon

2.5

dhjetë

25

Shalqi, ananas

2.5

25

37

Shtatë jeshile ose blu

12.5

pesëdhjetë

75

Shtatë e kuqe

25

75

125

E verdha shtatë

pesëdhjetë

100

150

Shakatar

250

375

1000

Makinë slot RTP

Me kërkesë të lojtarit, aftësia për të vënë në një rresht në intervalin nga 1 deri në 200 kredi ndryshon, hapi është instaluar automatikisht. Një rrotullim në lojë është deri në 8 mijë kredi. Një simbol i egër në lojë është Joker. Shfaqja e Vilda në daulle ju lejon të plotësoni kombinimet ekzistuese ose të formoni në mënyrë të pavarur kombinimin tuaj. Fitimi i Jackpot nuk sigurohet në formën e kursimeve. Kjo mund të jetë shuma e fitores aktuale progresive ose ndryshon nga 2000 monedha.

Përqindja e kthimit të normave të bëra në slot Joker X ka një notë të lartë 99%. Loja nuk ofron një mënyrë të veçantë bonus. Mund të përpiqeni të dyfishoni fitimet e marra në një lojë të veçantë. Gjithçka që lojtari duhet të marrë me mend padinë e kartës. Në Joker X, kjo është shumë e thjeshtë, për të qenë ose me fat ose shumë i kujdesshëm.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira