Book of aztec

Çarje «Libri i Aztec» nga ndërmarrja «Amac» do t'i lejojë secilit përdorues të ndjehet si studiues dhe të zhyten në botën antike. Lojtari do të paraqesë një larmi simbolesh, 5 bateri, 3 rreshta, 10 linja fituese dhe kurriz falas. Libri i Hapjes së Aztec, ju, së bashku me një vajzë të bukur udhëtarësh, shkoni për çmime pre.

Ju mund të luani makinën e lojërave elektronike të kazinosë në internet pinup.

Përshkrimi i një makine slot

Libri i Slot Aztec është bërë në zhanrin e Egjiptit të Lashtë, Amerikës dhe Qytetërimit të Lashtë. Loja është në dispozicion si në një kompjuter personal ashtu edhe në një tabletë ose në një telefon celular. Makina e slotit ka një paqëndrueshmëri mesatare dhe 96% RTP. Fusha e lojës përfshin pesë bateri dhe dhjetë rreshta. Shkalla minimale 0.10 $. Norma maksimale 5 dollarë. Karakteristika kryesore e makinës është Libri i Mekanikut, Zgjerimi i Simboleve, Wilds Special. Fitimi maksimal në ndonjë prej këtyre makinave 5 mijë dollarë.

Libri i Aztec i udhëhequr nga Kompania e famshme Botërore Amatike. Komploti bazohet në Librin e Aztecs, që është vlera kryesore e gjahtarëve të thesarit. Në qendër të komplotit është një vajzë-arkivi, i cili ndihmon lojtarin të kapërcejë rrugën komplekse me gjemba dhe të gjejë librin e çmuar.

Elementi kryesor i kombinimeve të çmimeve të Librit të Aztec Slot Machine Koleksione të Karaktereve, duke përfshirë statuja Gold, një portret i personazhit kryesor dhe nominal nominal nominal. Përveç llojit themelor, makina e slot mori shpërndarjen. Funksionet e këtij lloji janë të aktivizojnë freespins dhe të zëvendësojnë artikujt e tjerë.

Para se të filloni të luani Librin e Aztec, përdoruesi duhet të vlerësojë të gjitha rreziqet. Një komponent i rëndësishëm i një loje të suksesshme është niveli i kthimit, i cili duhet të krahasohet me shumën e parave të gatshme të bankrollit dhe të zgjidhni normën e duhur.

Funksionaliteti i lojës

Libri i Aztec Slot Machine do të befasojë përdoruesit me një zbatim interesant të veçorisë së çmimit që bëhet i disponueshëm njëkohësisht me fillimin e rrotullimeve falas. Thelbi i funksionit të simbolit të zgjeruar zbret në faktin se para fillimit të barazimit, slot zgjedh një simbol të zgjeruar, i cili më pas do të sjellë fitimet, pavarësisht nga vendndodhja në daulle.

Raundi i bonusit në Librin e Aztec

Libri i makinës slot Aztec ka shumë raunde interesante të bonusit. Konsideroni ato më poshtë:

  • FALAS FALAS është qëllimi përfundimtar i aventurës në Librin e Makinerisë së Slot Aztec. Isshtë këtu që përdoruesi monitorohet nga veprimet e çmimeve gjatë periudhës së vizatimit prej 10 rrotullimesh falas. Ju mund të merrni qasje në to duke mbledhur një kombinim prej tre, katër ose pesë imazhe identike. Për të, lojtari është në shpërblim të plotë: 3 imazhe x2 bast total, 4 imazhe të bastit total x20, 5 imazhe të bastit total x2000;
  • Gamble është një mënyrë e veçantë në një makinë elektronike, e cila është një format vizatimi krejtësisht i ndryshëm. Atje, pjesëmarrësit do të duhet të zgjedhin një hartë për kostumin ose ngjyrën. Nëse kjo përpjekje është e suksesshme, atëherë makina slot ngarkon fitoren X2 nga norma. Nëse përdoruesi e merr me mend padinë, atëherë fitimet po rriten me x4.

Si të Luaj

Para se të filloni të luani Librin e Aztec, duhet të studioni rregullat dhe kërkesat. Kjo do të ndihmojë në rritjen e shansit për të fituar. Thelbi i lojës është të zgjidhni një bast, të rrotulloni bateritë dhe të merrni shpërblim monetar. Çdo rrotull mund të rezultojë të jetë vendimtar dhe t'i japë lojtarit çmimin kryesor. Për ta bërë këtë, ju duhet të bini në rreshtin kryesor një kombinim të 5 portreteve të kërkuesve të aventurave. Përveç kësaj, kombinimet formohen nga dy ose më shumë fotografi me një luan dhe një piramidë, minimumi 3 emërtim ose libra me karta ose libra.

Në Librin e Aztec Slot, gjenden simbole themelore dhe çmime. Wilde dhe Skatter kombinohen në një element. Roli i tyre luhet nga libri. Nëse shfaqet në daulle, mund të ndihmojë në përfundimin e kombinimit për fitoren. Nëse shfaqen të paktën tre nga imazhet e tij, atëherë përdoruesi do të ketë dhjetë FRISPINS FALAS. Propozohet të zgjidhni një element të zgjeruar të bonusit që do të funksionojë gjatë një mini-raundi. Për të filluar procesin, duhet të klikoni në ndonjë nga 10 librat. Të gjitha pagesat që përdoruesi i marrë gjatë rrotullimeve falas janë përmbledhur dhe transferohen në llogarinë e lojës.

Karakteret e makinerive të të folurit Libri i Aztec

Çdo kombinim fitues përbëhet nga të paktën tre shenja identike, të cilat duhet të bien jashtë. Nëse një kombinim i karaktereve shfaqet njëkohësisht në linja të ndryshme, atëherë përmblidhen pagesa mbi to. Gjatë rrotullimit, mund të shfaqen imazhet e mëposhtme:

  • Vajzë nga 100 deri në 50 mijë dollarë;
  • Mali i Artë nga 50 deri në 20 mijë dollarë;
  • Peshk dhe luan nga 50 deri në 7,500 dollarë;
  • A, nga 50 dollarë në 1.500 dollarë;
  • Q, J, 10 nga 50 dollarë në një mijë dollarë.

Wild and Skatter në Librin e Aztec Slot janë një libër i lashtë që zëvendëson të gjitha fotografitë në lojë dhe merr pjesë në Kombinimet Fituese. 3, 4 dhe 5 Sillni përdoruesin një fitues 200 dollarë, dy mijë dollarë ose 20 mijë dollarë. Përveç kësaj, Skatter lëshon një raund të lirë të lirë dhe mund të bjerë në çdo daulle.

Dhjetë rrotullime falas falas do të nisë pasi Skath të shfaqet tre ose më shumë herë në çdo pozicion në daulle. Pas kësaj, një libër do të shfaqet në ekran në të cilin fotografitë do të përmirësohen nga ana tjetër. Njëri prej tyre do të përshkruajë një simbol bonus. Frispins luhen, dhe simboli i zgjedhur zgjerohet në daulle, duke e sjellë lojtarin një shpërblim monetar. Nëse shfaqen tre ose më shumë shpërndarje gjatë funksionit, atëherë ngarkohen dhjetë rotacione. Pasi të përfundojë i gjithë procesi, lojtari do të marrë pagesa.

Për të rritur fitimet gjatë rrotullimit të fundit, është e nevojshme të merrni pjesë në rrezik. Përdoruesi e lëshon atë vetë. Një kartë e mbyllur do të shfaqet në ekran. Ngjyra e saj do të duhet të hamendësojë lojtarin. Nëse zgjedhja doli e vërtetë, kjo do të sjellë një pagesë të dyfishtë. Nëse padia mendohet si duhet, atëherë fitimet shumëzohen me 4. Në rast se përdoruesi gabon, ai nuk e merr çmimin dhe shkon në modalitetin kryesor të lojës.

Libri i makinerisë slot e Aztec kombinon grafika shumëngjyrëshe, dizajn të këndshëm dhe panel kontrolli të përshtatshëm. Ekziston një përzgjedhje e madhe e basteve, duke filluar nga minimumi (0.10 dollarë) dhe duke përfunduar me maksimum (100 dollarë). Dhe falë një shkalle të lartë të fitores, përdoruesi mund të jetë i sigurt se ai do të marrë shpejt çmimin.

Makinë slot RTP

Siç u përmend më lart, Libri i Makinerisë Slot RTP i Aztec është 96%.

Ky është një rezultat mjaft i mirë, i cili i garanton përdoruesit një fitore të mirë. Më poshtë ju sugjeron të njiheni me Tabelën e Pagesave dhe Karakteristikave:

Simbolet

Pagesa

10, j, q

X5, x25, x100

A, k

X5, x40, x150

Leo, peshk

X5, x30, x100, x750

Piramidë

X5, x40, x400, x2000

Rezervoj

X20, x200, x2000

Kërkues i aventurave

X10, x100, x1000, x5000

Karakteristikat e Librit të Makinerisë Slot Aztec:

Numri i linjave

dhjetë

Numri i baterive

5

Normë minimale

0.10 $

Normë maksimale

100 dollarë

Koeficienti minimal

X5

Koeficient maksimal

X5000

Lojë me rrezik

Jo

Siç mund ta shihni, kushtet dhe karakteristikat e Librit të Aztekëve të Lojërave të Aztec janë mjaft fitimprurëse. Kjo është arsyeja pse shumë përdorues u dashuruan me këtë slot.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira