Age of the Gods

Age of the Gods Slot Machine u frymëzua nga mitologjia Greke. Bateritë janë të vendosura në një sfond të bukur: pikëllimi i Olimpit, i cili tërheq vëmendjen e shumë përdoruesve. Kjo lojë zhvillohet mjaft shpejt dhe fiton gjithnjë e më shumë tifozë. Ka 4 funksione të ndryshme të rrotullimeve të lira (një për secilin protagonist): […]
50 kazinotë më të mira

Buffalo Blitz

Blitër – Kjo është një makinë elektronike që u krijua posaçërisht për tifozët e argëtimit të lojërave të fatit. Ajo u lançua për herë të parë në vitin 2016. Gjatë kësaj kohe, pajisja arriti të prodhojë një spërkatje të vërtetë dhe të tërheqë vëmendjen e një numri të madh njerëzish. Edhe sot e kësaj dite, […]
50 kazinotë më të mira

Epic Ape

Makina Epic Ape Slot është bërë në zhanrin e xhunglës, kafshët dhe jetën e egër. Isshtë në dispozicion për të luajtur një kompjuter, laptop, tablet ose telefon celular. Fusha përfshin 6 bateri dhe 4096 rreshta. Shkalla minimale është 2 dollarë, dhe maksimumi është 200 dollarë. Fitimet maksimale – 10,000. Kjo sugjeron që nëse përdoruesi merr […]
50 kazinotë më të mira

Gladiator Jackpot

Playtech për herë të parë u shfaq përsëri në 1999 në Estoni. Gjatë kësaj kohe, kompania arriti të hyjë në 5 vendet e para të prodhuesve më të mëdhenj të lojërave elektronike për lojëra në internet. Ajo nuk ka nevojë të paraqitet, pasi kompania është e njohur në të gjithë botën. Zhvilluesi ka zyra në […]
50 kazinotë më të mira

Premium Blackjack

Slot premium blackjack është bërë në zhanrin e blackjack, kartat dhe një lojë në bord. Isshtë në dispozicion për përdoruesit në një kompjuter, laptop, tablet ose telefon celular. Meqenëse kjo është një lojë me letra, nuk ka bateri dhe linja. Shkalla minimale fillon me 1 $. Dhe tipari kryesor i makinës është një fitues i […]
50 kazinotë më të mira
Cila është licenca e studios?
Firma është e njohur për marrjen e më shumë se 20 licencave aktive në juridiksione të ndryshme. Kjo është arsyeja pse softueri shpërndahet legalisht, pothuajse në të gjithë planetin. Kompania ka të drejtë të hyjë në Mbretërinë e Bashkuar, Maltë, Ontario, tregun e lojërave në SHBA, etj.
Sa argëtim ka në arcade?
Koleksioni argëtues ka mbi 600 tituj të certifikuar. Lista përfshin jo vetëm lojëra elektronike të licencuara, por edhe lotari, video poker, format live, versione të ndryshme të pokerit, blackjack dhe ruletë.
Çfarë produktesh zhvillon Playtech?
Shumica e softuerit janë lojëra elektronike video. Kjo i referohet banditëve klasikë me një krah në temën e frutave dhe bizhuterive. Pjesa tjetër e softuerit i dedikohet vitit 2022 të ri dhe heronjve dhe aventurave të ndryshme dhe bën përshtypje me lojën dhe mekanikën origjinale. Përveç makinerive të lojërave të fatit, portofoli përmban versione të njohura të lojërave tavoline, llotarive, baccarat dhe formatit live.