Age of the Gods

Age of the Gods Slot Machine u frymëzua nga mitologjia Greke. Bateritë janë të vendosura në një sfond të bukur: pikëllimi i Olimpit, i cili tërheq vëmendjen e shumë përdoruesve. Kjo lojë zhvillohet mjaft shpejt dhe fiton gjithnjë e më shumë tifozë. Ka 4 funksione të ndryshme të rrotullimeve të lira (një për secilin protagonist): Athinë, Zeus, Poseidon dhe Hercules. Ne do t’ju tregojmë më shumë rreth moshës së perëndive në këtë artikull.

Plagë

Përshkrimi i epokës së makinës slot të perëndive

Makina e slotit ka 5 daulle. 3 rreshta dhe 20 fitore të pagesave. Përdoruesi mund të bëjë norma nga 2 deri në 100 dollarë për mbrapa. Loja mbështetet në çdo pajisje, përfshirë në një telefon celular. Lojtari do të marrë një fitues të rastësishëm të bonusit në 10s gjatë lojës kryesore.

Tërheqja kryesore e lojës – 4 funksione të ndryshme të rrotullimeve falas, pasi çdo zot jep një forcë të veçantë që ndihmon për të fituar 5 mijë herë më shumë baste.

Funksionaliteti i moshës së lojës së perëndive

Pajisja e lojrave ka një ndërfaqe jo -standarde. Shumica e elementeve janë nën daulle. Është aty që lojtari mund të tregojë shkallën e dëshiruar të normës, të ndizet vërtetimin ose turbojet. Duke shtypur butonin «Informacion», Ju mund të njiheni me rregullat. Një certifikatë e detajuar e makinës së lojës është e vendosur në menunë, e cila ndodhet në këndin e sipërm në të djathtë. Pranë – Buton kontrolli i zërit.

Mosha e rrumbullakët e bonusit të perëndive

Nuk ka shumë shpërblime në lojën kryesore, pasi mosha e perëndive i është kushtuar një raundi të menduar me kujdes të rrumbullakët falas të rrotullimeve falas. Përkundër kësaj, ekziston një fitore e bonusit, e cila është 10 herë më e lartë se niveli. Për të aktivizuar është e nevojshme të merrni një nga katër perënditë ose afroditi në një linjë pagese në çdo mënyrë.

Pavarësisht se çfarë funksioni do të marrë lojtari, ai do të fillojë akoma me 9 rrotullime. Çdo Zot sjell një superfuqi në këtë funksion:

  • Athena – perëndeshë e mençurisë dhe luftës. Jep një shumëzues prej 2x, 3x, 4x ose 5x, gjë që rrit fitimet në secilën shpinë;
  • Zeus – Mbreti, Zoti i Qiellit. Rrit shumëzuesin me 1 për çdo tre të pasme;
  • Poseidon – Ajo qëllon rrufe nga Trident, falë të cilit kthehet deri në pesë karaktere të rastit në simbole të egra me çdo shpinë të lirë;
  • Hercules bie në formën e një egërsie të palosur në një daulle mesatare, e cila lejon përdoruesin të marrë një pagesë të mirë.

Funksionaliteti i aparatit të lojrave

Mosha e perëndive është marramendëse dhe nuk lejon të pushojë për një minutë. Makina e slot ofron një shans jo vetëm për të përjetuar adrenalinë të vërtetë, por edhe për të marrë një shumë të madhe parash. Nëse jeni fillestar dhe keni frikë të bëni bast, atëherë përdorni versionin demo të moshës së perëndive.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave playtech në kazino në internet Vivaro.

Plagë

Përveç kësaj, mundësia për të luajtur një slot pa regjistrim dhe për të rimbushur një depozitë – Kjo është një mundësi e shkëlqyeshme për tu realizuar dhe për të kuptuar se çfarë është ajo që është. Kjo është veçanërisht e vërtetë për shpërblimet dhe çmimet e çmimeve. Kështu që përdoruesi merr besim në aftësitë e tij dhe me një shpirt të qetë mund të fillojë të luajë për para të vërteta.

Si të Luaj

Versioni i epokës së lojërave të perëndive mund të gjendet në internet. Nuk do të jetë e vështirë të kuptosh lojën. Përveç kësaj, ajo mbështet të gjitha gjuhët e njohura të botës. Paneli i kontrollit është standard për modelet më të fundit të këtij versioni të lojës. Ekzistojnë butona të veçantë në mënyrë që të zgjidhni një bast, të filloni dhe të plotësoni shpinën, të filloni një lojë automatike ose turbojet. Shuma aktuale e çmimit të çmimit tregohet mbi daulle (vetëm gjatë lojës për para të vërteta). Nëse përdoruesi i kullimit mbështetej në një kredi të vërtetë, atëherë ai do të shohë statistikat.

Simbolet e aparatit të lojrave

Simboli më i paguar – Simbol i egër me një kurorë të artë pas tij. Simbolet e tjera kanë një vlerë më të lartë. Ato bazohen në perënditë e famshme greke. Në këtë rast, Athena është personazhi më i fuqishëm, ndryshe nga Zeusi. Një mënyrë apo tjetër, përdoruesit i duhet nga tre deri në pesë karaktere që përputhen në vijën e pagesës. Kështu që ai mund të fitojë.

Ne ofrojmë të njiheni me tryezën e pagimit:

Emri i personazhit

Paguaj

E egër është një simbol

500 herë bastin e lojtarit për 5 në linjën e pagesës

Athinë

50 herë më e lartë se norma për 5 në vijën e pagesës

Zeusi dhe Poseidoni

25 herë më shumë norma për 5 në linjën e pagesës

Herkul

20 herë më shumë norma për 5 në linjën e pagesës

Afërditi dhe Hades

15 herë më shumë norma për 5 në linjën e pagesës

Përkrenare

Në 12.5 herë më shumë norma për 5 në linjën e pagesës

Q, k dhe a

Në 7.5 herë më shumë norma për 5 në linjën e pagesës

Makinë slot RTP

RTP në epokën e lojërave të perëndive mbi mesataren në industri. Kjo është për shkak të katër çmimeve progresive. Kjo e bën lojën të përshtatshme për të gjithë përdoruesit. RTP është 98.9%. Dhe çmimi i parë më i madh mund të kthejë jetën e lojtarit me kokë poshtë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira