Rishikimi i kazinosë armene Vivaro (Vbet) 2023

Vivaro është një kazino armene e themeluar në vitin 2003 nga Vivaro Betting LLC. Faqja ofron baste sportive, slot machines, poker dhe argëtime të tjera të lojërave të fatit. Libërbërësi shpërblen bujarisht përdoruesit aktivë. Dhe u jep atyre çmime të ndryshme nga institucioni. Kazinoja gjithashtu përmban një ndërfaqe shumëngjyrëshe, navigim të thjeshtë dhe ndershmëri. Fitimet garantohen nga themeluesit e zyrës. Dhe në rast humbjeje, ata marrin përsipër t’i kthejnë paratë lojtarit. Ju mund të luani Vivaro si nga një kompjuter ashtu edhe nga një telefon.

Bonus:25 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
25 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Regjistrimi në Vivaro

 • Para se të luani në kazino, duhet të regjistroheni. Krijimi i një profili hap mundësitë e mëposhtme:
 • baste me para të vërteta;
 • mbështetje;
 • komunikimi me lojtarët e tjerë;
 • bonuse nga institucioni;
 • rimbushja e portofolit dhe tërheqja e fitimeve.

vbet-regjistrimi

Nëse nuk regjistroheni, mund të shikoni vetëm faqen. Dhe luani në versionin demo të automateve. Ajo prezanton parimet e funksionimit të makinave. Ndihmon për të zhvilluar taktikat tuaja të fitores ose për të zgjedhur një të gatshme. Në versionin demo, bastet për para të vërteta, si dhe tërheqja e fitimeve, nuk janë të disponueshme. Prandaj, kërkohet autorizimi nëse doni të arrini çmimin e parë dhe të zhyteni në botën e eksitimit. Për regjistrim:

 • Shkoni në kazino Vivaro.
 • Klikoni “Regjistrimi” në këndin e sipërm të djathtë.
 • Futni të dhënat e kërkuara.
 • Kontrolloni kutinë më poshtë.
 • Konfirmo veprimin.

Kazinoja është e disponueshme nga mosha 21 vjeçare në 265 vende. Por kryesisht shpërndahet në Armeni. Faqja mbështet vetëm një monedhë – dramin. Për përdoruesit që jetojnë në shtete të tjera, VivaroBet është hapur. Nëse të dy burimet nuk janë të disponueshme, përdorni një VPN ose një “pasqyrë”.

Verifikimi

Pas krijimit të një profili, mund të përdorni faqen. Por për të depozituar dhe tërhequr para, duhet të kaloni përmes verifikimit. Ky është ngarkimi i dokumenteve të skanuara në sistem. Të dhënat nuk transferohen askund dhe mbrohen nga rrjedhjet. Identifikimi konfirmon moshën dhe shëndetin e përdoruesit. Për ta kaluar atë, ju lutemi kontaktoni mbështetjen. Specialistët do t’ju tregojnë se cilat të dhëna nevojiten dhe do t’ju ndihmojnë të kaloni verifikimin. Zakonisht duhen 1-2 ditë.

Si të rimbushni portofolin tuaj dhe të tërhiqni para nga VivaroBet

Pas regjistrimit dhe identifikimit, duhet të rimbushni portofolin. Përndryshe, nuk do të mund të luani për para të vërteta dhe të vendosni baste. Për të depozituar para në një llogari:

 1. Hyni në llogarinë tuaj.
 2. Shkoni në llogarinë tuaj personale ose klikoni “rimbush” në këndin e sipërm të djathtë.
 3. Zgjidhni një mënyrë pagese (karta, kuleta elektronike, terminale).
 4. Futni shumën e dëshiruar.
 5. Konfirmo pagesën.
 6. Prisni për përditësimin e bilancit.

vbet banking

Depozita minimale varet nga mënyra e zgjedhur e depozitimit. Ju mund të tërhiqni para në të njëjtën mënyrë. Vetëm në vend të skedës “depozitë”, zgjidhni skedën “tërheqje”. Marrja e fitimeve është e disponueshme vetëm në të njëjtën mënyrë si kreditimi në llogari. Kjo do të thotë, nëse e keni rimbushur bilancin me një kartë, atëherë kush mund të transferohet vetëm në të.

Versioni celular i kazinosë Vivaro

Ju mund të luani Vivaro si nga një kompjuter ashtu edhe nga një telefon. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë. Faqja përshtatet automatikisht me pajisjen. Mjafton të kaloni nga një smartphone përmes një shfletuesi në faqen e kazinosë. Versioni celular do të hapet menjëherë. Nëse dëshironi të shkarkoni aplikacionin, atëherë:

 1. Shkoni te VivaroBet.
 2. Lëvizni në fund të faqes.
 3. Klikoni në butonin “Instalo në Android/IOS”.
 4. Prisni që skedari të shkarkohet dhe ekstraktoni atë.

vbet-mobil

Pavarësisht se çfarë luani, kjo nuk ndikon në fitimet. Mundësitë e kumarxhinjve janë të njëjta. Prandaj, shkarkimi i një aplikacioni ose luajtja nga një shfletues është një vendim personal për të gjithë. Sidoqoftë, nëse krahasojmë versionin PC të kazinosë me versionin celular, atëherë ky i fundit ka një sërë avantazhesh:

 • nuk kërkon instalim;
 • përshtatet automatikisht në ekranin e telefonit;
 • punon në çdo pajisje, pavarësisht nga modeli i saj, viti i prodhimit dhe fuqia;
 • gjithmonë në dorë, ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • të njëjtat funksione si në PC;
 • pa dështime;
 • ndërfaqe e bukur dhe navigim i lehtë.

Përparësitë e versionit celular të libralidhësve janë shumë më të mëdha se ato të kompjuterit. Prandaj, rekomandohet të luani nga telefoni. Kështu që padyshim nuk do të humbisni lojën tuaj të preferuar ose ndeshjen tuaj të preferuar. Dhe gjithmonë do të jeni të vetëdijshëm për ngjarjet më të fundit të kazinosë.

Faqja zyrtare e VivaroBet

Bookmaker ofron një listë të gjerë të argëtimit të lojërave të fatit. Midis tyre:

 • poker;
 • sport;
 • turne;
 • lojëra tavoline (tavëll, damë dhe të tjera).

faqe vbet

Për lehtësinë e përdoruesve, faqja ka një kërkim. Ju nuk mund të vozitni vetëm në një kërkesë në të. Por gjithashtu zgjidhni filtrat e duhur. Në total, libralidhësi ofron mbi 3000 argëtime nga zhvillues të njohur. Ekzistojnë gjithashtu dy kategori kryesore lojërash në kazino.

makinat e fatit

Vivaro ofron për të luajtur një shumëllojshmëri të automatëve. Nëse nuk dini çfarë të zgjidhni, mund të përdorni kategoritë “popullore” ose “të reja”. Ato përmbajnë si aplikacione të bujshme ashtu edhe ato që sapo kanë dalë. Ndër makinat më të famshme:

 • shkoni banane;
 • Ruletë Amerikane;
 • Kërkimi i Gonzos;
 • Tower Quest dhe të tjerët.

lojëra elektronike vivaro

Për lehtësinë e kumarxhinjve, të gjitha makinat ndahen në kategori. Prandaj, patjetër do të gjeni atë që ju intereson.

Kazino live

VivaroBet u ofron përdoruesve një modalitet në kohë reale (live). Në këtë format, ju luani me tregtarë të drejtpërdrejtë këtu dhe tani. Më shumë se 200 argëtime të drejtpërdrejta janë në dispozicion në sit. Midis tyre janë poker, blackjack, ruletë, kazino dhe të tjera. Modaliteti në kohë reale ju lejon të zhyteni në botën e eksitimit dhe të shpëtoni përkohësisht nga realiteti. Ju zhyt në atmosferën e lojërave të fatit dhe ju lejon ta shijoni atë. Për të luajtur në modalitetin real, thjesht shkoni te skeda live, zgjidhni një lojë dhe një tabelë falas.

kazino live vivaro

Libërbërësi ofron gjithashtu turne në kohë reale dhe një mënyrë realiteti virtual – VR. Për të luajtur në këtë format, duhet të shkarkoni një program të veçantë dhe të merrni syze VR.

Sistemi i bonusit të kazinosë Vivaro

Vivaro u jep lojtarëve të rinj dhe aktivë stimuj nga institucioni. Këto përfshijnë kuponë, kode promocionale, promovime, rrotullime falas. Faqja nuk ka një sistem renditjeje. Prandaj, marrja e një bonusi varet vetëm nga aktiviteti i përdoruesit.

bonuse vivaro

arkëtimi

Vivarobet ka një sistem kthimi parash për lojtarët. Prandaj, shumica e aksioneve janë ndërtuar mbi këtë. Për shembull, ju mund të merrni deri në 200% mbrapsht nëse humbni një bast të shumëfishtë.

Raporti vetanak

Ju mund të luani Vivaro sipas kushteve tuaja. Për ta bërë këtë, pasi të zgjidhni lojën, klikoni butonin “rritje”. Koeficienti maksimal është 3%.

EditBet

Kjo veçori ju lejon të modifikoni një bast tashmë të hapur. VivaroBet, ndryshe nga kazinotë e tjera, nuk ka shumë bonuse në dispozicion. Administrimi i faqes është i kufizuar në funksione të veçanta që janë të disponueshme vetëm për përdoruesit e rregullt dhe aktivë. Për shembull, redaktimi i një basti, kthimi i pjesshëm i parave të humbura.

Avantazhet dhe disavantazhet e Vivaro Casino

Vivaro, si çdo kazino, është një institucion kumari. Prandaj, vlerësimet në lidhje me libralidhësin janë të paqarta. Disa, bazuar në përvojën e keqe, shkruajnë komente të këqija. Të tjerë lavdërojnë dhe rekomandojnë faqen. Për të kuptuar nëse ia vlen të luash në Vivaro apo jo, rekomandohet të regjistrohesh dhe ta provosh vetë. Autorizimi dhe njohja me kazinonë do t’ju ndihmojë të kuptoni nëse ju përshtatet apo jo. Mos u mbështetni në komente, pasi ato nuk janë gjithmonë të vërteta.

Përparësitë Të metat
Versioni celular i disponueshëm pa shkarkim Vetëm një monedhë është e disponueshme në sit – dram
Ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe navigim i lehtë Sistem i vogël bonus në krahasim me kazinotë e tjera
Mbështetje 24/7 Nuk funksionon në të gjitha vendet
Zgjedhje e madhe e argëtimit të lojërave të fatit Rrezik për t’u përplasur me mashtruesit
Sistemi i arkëtimit Shumë komente të përziera
Lojëra elektronike të lirë Demo Licencë e paverifikuar
Versioni celular është i disponueshëm në çdo pajisje, pavarësisht nga modeli i saj, dhe funksionon pa të meta

Vivaro, pavarësisht nga minuset, është një kazino e denjë për vëmendje. Dhe të luash apo jo është zgjedhje personale e të gjithëve. Gjëja kryesore është të përdorni faqen zyrtare të internetit dhe “pasqyrën”. Përndryshe, ekziston rreziku i përplasjes me mashtruesit. Dhe mos u ngatërroni. Mos harroni se Vivaro është një institucion kumari. Luani dhe merrni rreziqe me moderim për të mos humbur shuma të mëdha parash.

Rishikimi i videos së Vivaro

Vivaro është një institucion kumari. Është e pamundur të parashikosh fitoren, si dhe humbjen. Prandaj, për të arritur jackpotin, rekomandohet:

 • vendos qëllime të arritshme për të fituar;
 • mos u rrëmbej;
 • bast shuma të vogla
 • përdorni strategjinë tuaj fituese ose të gatshme.
 • Këto këshilla të vogla do t’ju ndihmojnë të rrisni të ardhurat tuaja. Gjithashtu, për të shijuar lojën në kazino, përdorni “patate të skuqura”, hackat e jetës dhe rekomandimet e kumarxhinjve me përvojë. Rishikimi i videove të VivaroBet do të tregojë rreth tyre.

  FAQ

  A ka Vivaro licencë?
  Po, institucioni funksionon në bazë të një licence armene. Megjithatë, disa burime shkruajnë se nuk është e konfirmuar.
  A mund të luaj falas në sit?
  Po, versionet demo të automatëve janë të disponueshëm në faqen e internetit të Vivaro. Ato janë falas dhe të dizajnuara për t’ju njohur me automatet. Por është e pamundur të fitosh para të vërteta në demo. Për të arritur çmimin e parë, duhet të regjistroheni dhe të rimbushni portofolin tuaj.
  Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
  Nëse Vivaro nuk hapet, përdorni një VPN ose një “pasqyrë” të punës.
  Si funksionon shërbimi mbështetës?
  Mbështetja Vivaro është e disponueshme 24/7. Sidoqoftë, ekspertët përgjigjen vetëm në armenisht.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira