Buffalo Blitz

Blitër – Kjo është një makinë elektronike që u krijua posaçërisht për tifozët e argëtimit të lojërave të fatit. Ajo u lançua për herë të parë në vitin 2016. Gjatë kësaj kohe, pajisja arriti të prodhojë një spërkatje të vërtetë dhe të tërheqë vëmendjen e një numri të madh njerëzish. Edhe sot e kësaj dite, Buffalo Blitz mbetet një nga lojërat më të mira nga të cilat është e pamundur të dilni. Ne do t'ju tregojmë më shumë rreth kësaj makine slot në këtë artikull.

Përshkrimi i makinës slot të Buffalo Blitz

Pajisja e lojrave Buffalo Blitz ka 6 bateri dhe 4 rreshta karakteresh. Nuk ka linja në slot. Në vend të kësaj ka një numër të madh mënyrash për të fituar. Sipas sistemit, çdo kombinim duhet të paguhet, i cili formohet nga tre ose më shumë karaktere identike. Fotografia e parë duhet të jetë në spiralen e majtë ekstreme. Numri minimal i elementeve në një kombinim fitues është 2.

Plagë

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave playtech në kazino në internet moosh.

Për shkak të sistemit jo standard për formimin e kombinimeve të paguara, u shfaqën disa tipare të basteve. Përkundër faktit se ndërfaqja ka një fjalë «Monedhë», Në fakt, kreditë aplikohen në monedhën e kazinosë. Përdoruesi tregon numrin nga 0.01 deri 2. Ajo shumëzohet me dyzet. Rezultati do të jetë kostoja e një frespin. Sipas kësaj formule, çmimi i një rotacion fillon 0.4 dhe mbaron me 80 kredi.

Funksioni Buffalo Blitz

Shumica e butonave të kontrollit automatik janë të vendosura në panelin nën daulle. Veprimet e mëposhtme mund të kryhen atje:

  1. Hapni dhe studioni një certifikatë të shkurtër nga menyja;
  2. Tregoni madhësinë e normës;
  3. Nisni regjimin «Turbo», që përshpejton pjesën e pasme për shkak të heqjes së një pjese të animacionit;
  4. Ndizni vërtetimin.

Të gjitha butonat e rëndësishëm janë të vendosura në këndin e sipërm në të djathtë. Ekziston një menu e Cilësimeve. Nëse klikoni mbi të, atëherë lista e lidhjeve do të hapet. Kur klikoni në butonin «Ndihmon», Lojtari do të shohë një përshkrim të plotë të makinës slot. Një buton i kontrollit të zërit është i vendosur pranë tij.

Plagë

Përdoruesi mund të fillojë lojën e lojës Buffalo Blitz në çdo pajisje, duke përfshirë një telefon celular. Për ta bërë këtë, ju duhet të shkarkoni versionin me mbështetje HTML5. Pas kësaj, slot do të fillojë pa probleme.

Raundi i bonusit në Buffalo Blitz

Nuk ka asnjë raund klasik në një makinë elektronike. Në vend të kësaj ka rotacione falas këtu. Lojtari mund të arrijë deri në njëqind Frispins, duke mbledhur shpërndarës në fushë me Lojërat Falas Mbishkrimit. Numri i disponueshëm nga shpërblimet varet nga numri i ikonave që janë mbledhur në fushë për t'i filluar ato:

  • 3 Skatter – 8 rrotulla;
  • 4 – 15;
  • 5 – 25;
  • 6 – 100.

Sekreti i rrotullimeve të lira është shfaqja e një funksionaliteti të ri nga Wilde. Ajo gjendet në 2-6 daulle dhe rrit pagesën për kombinimin në të cilin merr pjesë lojtari. Shumëzuesi zgjedh aksidentalisht midis x2, x3 dhe x5. Shumëzuesit nuk shumohen, por paloseni. Për shembull, nëse përdoruesi ishte në gjendje të merrte dy egërsi me vlerën e X3 dhe X2, atëherë koeficienti X5 dhe jo X6 do të aplikohet në fitimet.

Funksionaliteti i aparatit të lojrave

Makina Buffalo Blitz Slot i ofron përdoruesit të zhyten në një botë tjetër me një komplot të jashtëzakonshëm dhe fotografi shumëngjyrëshe. Ekziston një sasi e pagesave dhe rrotullimeve falas me faktorë të përmirësuar. Gjithashtu, nuk duhet të harrohet se kjo është një vend me një nivel të lartë të paqëndrueshmërisë, kështu që lojtari mund të llogarisë në pagesa të mëdha.

Si të Luaj

Lojë Buffalo Blitz është në dispozicion në të gjitha gjuhët e njohura të botës, përfshirë në anglisht dhe rusisht. Kjo është bërë në mënyrë që çdo përdorues të fillojë të luajë lehtë. Gjithashtu, këtu mund të ndryshoni emërtimin e monedhave. Rrotullimi i ri fillon dhe mbaron herët butonin e fundit në të djathtë. Aty pranë është butoni automatik dhe turbojet. Tabela përmban vetëm 3 faqe në të cilat shkruhen rregullat kryesore, llogaritja e koeficientëve të fitimeve dhe skema e formimit të kombinimeve.

Të luash Buffalo Blitz është mjaft e thjeshtë: thjesht duhet të fillosh daulle dhe të presësh rezultatin. Nëse shfaqen tre ose më shumë simbole identike në një rresht, atëherë kjo do të thotë që ju fituat.

Simbolet e aparatit të lojrave

Komploti i lojës shpaloset në Prairies e Amerikës së Veriut, ku jetojnë kafshët fisnike: arinjtë, lynxes, bizon, murriz. Në sfond, lojtari sheh peizazhin më të bukur, nga i cili është e pamundur të heqësh sytë e tij.

Fotografitë e kafshëve stepë përdoren si simbole. Bizon, për nderin e të cilit është emëruar makina e lojërave, është simboli më i paguar. Jep koeficientin maksimal në x300. Ju gjithashtu mund të shihni shenjat e zakonshme të kartave në fushë.

Makinë slot RTP

Gjatë lojës së zakonshme të respekteve ose funksioneve të veçanta, nuk është dhënë asnjë çmenduri progresive. Por lojtari merr koeficientin deri në x300 në normën dhe deri në qindra rotacione falas. RTP është 95.96%.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira