Rishikimi i kazinosë Moosh 2023

Kazino online Moosh filloi ekzistencën e saj relativisht kohët e fundit dhe punon ekskluzivisht me tregun portugez. Por, përkundër faktit se jo shumë njerëz dinë për kompaninë, faqja tashmë është vendosur si një institucion legal kazino që po fiton popullaritet. Kështu, për shembull, lojtarët këtu mund të gjejnë një listë mjaft të gjerë të pozicioneve të lojërave, një program elegant besnikërie dhe një shërbim mbështetës të përgjegjshëm. Epo, për ta verifikuar këtë vetë, duhet të lexoni rishikimin tonë të plotë, në të cilin mund të gjeni përgjigje për të gjitha pyetjet tuaja dhe më shumë.

Promo Code: WRLDCSN777
Bonus 60 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Bonusi i kazinosë Moosh

Për të tërhequr klientë të rinj në platformën e tyre, administrata Moosh ka zhvilluar një program mjaft të gjerë besnikërie. Përveç kësaj, organizata u ofron klientëve të saj të rregullt mundësinë për të përfituar nga promovime të ndryshme ekskluzive. Bonuset nga Moosh janë shumë tërheqëse! Kështu, për shembull, ju pret një ofertë mirëseardhjeje shumë bujare deri në 100% ose 20 €. Vlera kaq të larta nuk mund të gjenden në çdo kazino online, gjë që e dallon Moosh nga organizata të ngjashme. Gjithashtu, platforma e lojërave të fatit përpiqet rregullisht të përkëdhelë klientët e saj me promovime dhe oferta të ndryshme.

mooshsite

Tabela – Ofertat e bonusit të kazinosë Moosh 2023

Dhuratë e mirëseardhjes Marrja e një shpërblimi prej 20 €.
Depozita minimale Rimbushja e llogarisë nga 20€.
Kërkesat e basteve për bonus Me bast x35.
Zhvilluesit e softuerit MicroGaming, NetEnt.
Pajtueshmëria celulare Android, iPhone, iPad.
Numri i lojërave 100+
Mbështetje Punon shtatë ditë në javë rreth orës.

Programi i besnikërisë

Për fillestarët, programi i bonusit mund të jetë veçanërisht i dobishëm dhe i këndshëm. Në të vërtetë, është falë promovimeve të tilla që ata do të jenë në gjendje të dyfishojnë apo edhe trefishojnë depozitën e tyre, gjë që padyshim rrit shanset për të fituar. Kështu, kazino Moosh ofron llojet e mëposhtme të bonuseve për kumarxhinjtë:

 • Dhuratë mirëseardhjeje – 100% shtesë (deri në 20 €);
 • 15 € bonus javor në ruletë dhe blackjack;
 • 10 € bonus pas regjistrimit.

Sidoqoftë, për të marrë dhe transferuar fonde bonus në një llogari reale, do t’ju duhet të ndiqni rregullat e kazinosë në internet. Kështu, për shembull, gjëja e parë që duhet t’i kushtoni vëmendje është koeficienti, i cili mund të gjendet në seksionin përkatës “Promovimet”. Ku publikohen edhe lajmet lidhur me programin e besnikërisë.

Regjistrimi dhe verifikimi

Procesi i regjistrimit në Moosh Casino është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe nuk kërkon shumë nga koha juaj, por përbëhet nga vetëm disa hapa. Si rezultat, për të kaluar procedurën, lojtarët do të duhet të kenë të dhëna personale dhe bankare, si dhe dokumente për të verifikuar identitetin e tyre.

mooshreg

Procedura e regjistrimit dhe verifikimit kryhet sipas hapave të mëposhtëm:

 1. Shkoni në faqen zyrtare të kazinosë në internet. Klikoni në butonin e regjistrimit, i cili mund të gjendet në anën e sipërme të djathtë të ekranit. Gjithashtu duhet theksuar se platforma e lojërave të fatit funksionon me licencë dhe regjistron vetëm lojtarë të rritur.
 2. Plotësoni një formular të shkurtër me informacion personal. Vlen të futni gjithçka në mënyrë korrekte, pasi pas regjistrimit nuk do të jetë e mundur të ndryshoni të dhënat. Përveç kësaj, nëse futni informacione të pasakta, mund të ketë probleme me vërtetimin ose verifikimin e llogarisë.
 3. Futni të dhënat bankare për regjistrim. Për të tërhequr fondet tuaja të fituara me ndershmëri nga platforma, do t’ju duhet të jepni detaje bankare. Futni numrin e llogarisë (IBAN) dhe sistemin e depozitave/tërheqjes. Megjithatë, për të konfirmuar pronësinë e llogarive bankare, kërkohet një deklaratë e përshtatshme.
 4. Verifikoni llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t’ju duhet t’i jepni administratës së kazinosë origjinalet e të gjitha dokumenteve. Procedura kryhet mjaft shpejt dhe menjëherë pas saj, kumarxhinjtë do të jenë në gjendje të rimbushin ose tërheqin fondet nga bilanci.

Zakonisht, dokumentet kontrollohen automatikisht, pasi faqja e lojërave të fatit merr të gjithë informacionin e nevojshëm nga bazat e të dhënave Turismo de Portugal (IP). Por, në disa raste, kjo procedurë mund të zgjasë pak më shumë. Dhe, nëse keni ndonjë pyetje, duhet të kontaktoni mbështetjen teknike të organizatës për ndihmë.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë Moosh

Pothuajse të gjithë lojtarët do të jenë në gjendje të luajnë në kazinonë portugeze dhe të shijojnë procesin. Dhe, për ta bërë procesin edhe më të këndshëm, kompania u kujdes për disponueshmërinë e një versioni celular. Kështu, për shembull, lojtarët do të jenë në gjendje të rrotullojnë lojërat e tyre të preferuara nga pajisjet Android dhe iOS. Dhe, përkundër faktit se kazinoja nuk ofron softuer të veçantë për shkarkim, ai zëvendësohet nga një version celular i përshtatur plotësisht për pajisje të ndryshme moderne. Ai përmban funksionim të qëndrueshëm, dizajn të ngjashëm, ngarkim më të shpejtë dhe, natyrisht, ofron mundësinë për të luajtur në çdo vend të përshtatshëm.

mooshapk

Makinat e fatit të kazinosë

Në katalogun e kazinove Moosh, mund të gjeni më shumë se 100 lojëra elektronike të ndryshme nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike të lojërave. Midis tyre janë blackjack dhe ruletë, të cilat do të apelojnë për njohësit e emocioneve të vërteta. Megjithatë, theksi vihet kryesisht në automatet (tematike, klasike, moderne) dhe shumë të tjera. Kështu, për shembull, lojërat e mëposhtme të njohura në kazinonë portugeze ju presin:

 • Slot machines – seksioni paraqet një numër të madh të lojërave elektronike të ndryshme. Dhe, falë mundësisë së personalizimit të tyre dhe lojës falas, kjo ju mundëson ta bëni procesin edhe më argëtues.
 • Black Jack është një lojë e përshtatshme për ata që preferojnë të zhvillojnë të menduarit e tyre logjik dhe të maksimizojnë sasinë e fitimeve. Kazinoja online ofron disa variacione loje: VIP, Multi-Hand, Atlantic City, Multi-Hand VIP, si dhe versionin tradicional.
 • Ruleta është praktikisht loja më tërheqëse për shumë kumarxhinj. Tani lojtarët do të jenë në gjendje të ndiejnë eksitimin e vërtetë dhe në të njëjtën kohë të mos shkojnë askund nga shtëpia. Moosh ofron disa opsione rulete: evropiane, VIP evropiane, aksione të ulëta evropiane, argjend dhe madje një version 3D. Opsioni i fundit përdor ekskluzivisht teknologji moderne.

mooshslots

Administrata e lokalit të lojërave të fatit po përpiqet të plotësojë koleksionin e saj të lojërave në mënyrë të vazhdueshme, gjë që vetëm nxit interesin e përdoruesve. Për më tepër, faqja mund të ofrojë lojëra elektronike me cilësi të lartë për përdoruesit, gjë që është veçanërisht e përshtatshme për ata që duan të përjetojnë atmosferën e eksitimit dhe emocioneve të jashtëzakonshme.

E bute

Moosh Casino bashkëpunon ekskluzivisht me ofrues të besueshëm dhe të besueshëm softuerësh. Kjo është arsyeja pse në faqe mund të gjeni një numër të madh lojërash, rimbushja dhe mbështetja e të cilave kryhet në mënyrë të vazhdueshme. Por, midis gjithë listës së ofruesve, mund të dallohen veçanërisht: NetEnt dhe SBTech, të cilat zhvillojnë vetëm lojëra elektronike të njohura dhe me cilësi të lartë. Për shkak të kësaj, platforma e lojërave të fatit po fiton gjithnjë e më shumë popullaritet dhe po përpiqet të fitojë një pozicion udhëheqës në tregun global.

Kazino live

Përkundër faktit se kazinotë live pëlqehen nga shumë lojtarë, kjo veçori nuk është ende e disponueshme në organizatën portugeze, pasi bie nën ligjin për lojërat e fatit në internet. Sidoqoftë, përdoruesit do të mund të gjejnë një numër të madh opsionesh të tjera lojërash që do ta bëjnë përvojën e tyre të kazinosë në internet më emocionuese.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Kur vizitoni faqen zyrtare të Moosh për herë të parë, ju merrni një përshtypje mjaft të mirë. Një katalog shumë i gjerë lojërash, ofruesit më të mirë të softuerit, mbështetje teknike e përgjegjshme, kjo është ajo që i pret lojtarët në këtë kazino! Një ndërmarrje e licencuar plotëson standardet më të larta të klientëve dhe mund t’u sigurojë atyre përfitimet kryesore të mëposhtme:

 • 10 € pas regjistrimit;
 • mbështetje teknike e përgjegjshme;
 • licencën përkatëse SRIJ;
 • vetëm ofruesit më të mirë të softuerit;
 • një përzgjedhje e madhe e lojërave, cilësi e shkëlqyer;
 • program atraktiv bonus.

Ndër mangësitë, mund të veçohet se është e mundur të tërhiqni fondet e fituara dhe të bëni një depozitë në vetëm disa mënyra. Por, këto metoda janë më të njohurat, kështu që lojtarët nuk duhet të kenë asnjë problem. Gjithashtu, disavantazhi është se kazinoja nuk ka një aplikacion të veçantë celular, por vetëm një version të veçantë.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Moosh Casino përpiqet ta bëjë procesin e depozitimit dhe tërheqjes sa më të lehtë për klientët e saj. Por, në fakt, faqja funksionon vetëm me MasterCard dhe Visa. Gjithashtu, lojtarët do të jenë në gjendje të tërheqin fondet e tyre të fituara duke përdorur një transfertë bankare. Kjo është arsyeja pse për ata që preferojnë të përdorin kriptomonedha ose kuleta virtuale, kjo mund të jetë një disavantazh i rëndësishëm. Megjithatë, pavarësisht këtyre kufizimeve, administrata u përpoq të minimizonte kohën e përpunimit për të gjitha aplikimet dhe thjesht hoqi komisionin.

Shërbimi mbështetës

Mbështetja teknike Moosh punëson specialistë jashtëzakonisht të kualifikuar dhe të përgjegjshëm. Kështu, për shembull, klientët presin një bisedë të përshtatshme në gjuhën e tyre amtare, një përgjigje të shpejtë dhe një zgjidhje për çdo problem. Dhe, specialistët punojnë rreth orës, shtatë ditë në javë. Kështu, lojtarët do të jenë në gjendje të kontaktojnë shërbimin mbështetës duke përdorur metodat e mëposhtme:

 • Bisedë live ( çdo ditë, 7 ditë në javë);
 • Email [email protected];
 • Formulari i komenteve.

Gjithashtu, lojtarët e fatit do të mund të përdorin formularin e gatshëm të përgjigjes dhe të gjejnë zgjidhjen e tyre për problemin atje. Epo, nëse nuk e gjejnë një, atëherë kontaktoni mbështetjen me pyetjen e duhur dhe prisni një përgjigje nga specialistët.

Gjuhët e disponueshme në faqe

Platforma e lojërave të fatit të kazinosë në internet Moosh operon ekskluzivisht në Portugali. Kjo është arsyeja pse faqja zyrtare e organizatës mbështet vetëm gjuhën portugeze. Megjithatë, për momentin, lojtarët nga vende të tjera mund të përdorin platformën e kazinosë në internet me ndihmën e programeve të ndryshme. Është e mundur që në të ardhmen faqja të arrijë nivelin global dhe më pas lojtarët të kenë mundësinë të përdorin anglisht dhe gjuhë të tjera.

Monedhat

Për momentin, përdoruesit do të mund të gjejnë vetëm një monedhë në Moosh, euron. Por, kjo është më se e mjaftueshme për një lojë komode dhe të besueshme. Në të ardhmen, monedha të tjera të njohura mund të shfaqen në platformë, të cilat mund të gjenden në skedën përkatëse.

Liçensë

Moosh Casino ofron shërbimet e saj sipas një licence të lëshuar nga Caravel Entertainment Limited. Falë kësaj, klientët e organizatës mund të jenë të sigurt për besueshmërinë e saj dhe sigurinë e të dhënave të tyre personale. Për shembull, kompania përdor një mbrojtje me tre faza të bazës së klientit, e cila eliminon rrezikun e mashtrimit.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për të tërhequr fonde nga platforma, fillimisht do t’ju duhet të siguroni një kartë identiteti. Gjithashtu, klienti duhet të konfirmojë të dhënat e tij bankare, dhe për këtë ju nevojitet një deklaratë bankare.
Kërkesat për bonus dhe bast
Si në çdo institucion të ngjashëm, Moosh ofron disa kërkesa për programin e tij të besnikërisë dhe lojën. Kështu, për shembull, ekziston një kërkesë e caktuar bastesh për të fituar para, si dhe kufizime në bastet minimale dhe maksimale.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, çdo klient i interesuar i kazinosë do të mund të luajë slot machines falas! Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të zgjidhni “modalitetin demo” dhe të shijoni lojën.
A është kazino Moosh miqësore për celularin?
Edhe pse platforma nuk ka aplikacionin e saj celular, ajo ofron një version plotësisht të optimizuar për përdoruesit e saj. Versioni celular karakterizohet nga akses i qëndrueshëm, ngarkim i shpejtë dhe një plan urbanistik i ngjashëm i seksioneve.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Për shkak të faktit se kazinoja ofron vetëm disa sisteme të njohura të tërheqjes, procedura nuk kërkon shumë kohë. Si rezultat, paratë kreditohen në llogarinë e lojtarëve brenda pak orësh pas krijimit të aplikacionit.

Tabela – pasqyrë e përgjithshme e kazinosë në internet Moosh

Liçensë Lëshuar nga shërbimi i rregullimit dhe inspektimit të lojërave të fatit në Portugali – Caravel Entertainment Limited.
Dhuratë e mirëseardhjes Stimulim në para në vlerë prej 20€.
menyra pagese VISA, MasterCard.
Lojërat e disponueshme Slots, blackjack, ruletë dhe baste sportive.
Ofruesit e lojërave Netent, iSoftBet, SBTech dhe Red Rake.
Aplikacioni celular Nr.
Programi VIP Nr.
Shuma minimale e depozitës Rimbushja fillon nga 20€.
Shuma minimale e tërheqjes Nuk ka kufij.
Mbështetje Bisedë live, email, formular kontakti.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira