Epic Ape

Makina Epic Ape Slot është bërë në zhanrin e xhunglës, kafshët dhe jetën e egër. Isshtë në dispozicion për të luajtur një kompjuter, laptop, tablet ose telefon celular. Fusha përfshin 6 bateri dhe 4096 rreshta. Shkalla minimale është 2 dollarë, dhe maksimumi është 200 dollarë. Fitimet maksimale – 10,000. Kjo sugjeron që nëse përdoruesi merr një çmim të parë, ai do të bëhet një person më i pasur. Ne do t’ju tregojmë më shumë rreth Epic Ape më poshtë.

Plagë

Përshkrimi i makinës slot epike Ape

Veprimet e lojës mbahen në sfondin e një ujëvare piktoreske, e cila ndodhet në thellësinë e xhunglës. Isshtë këtu që kafshët mblidhen në ujitje. Vizuali i ngjan karikaturës “mowgli”. Këtu është një dizajn shumëngjyrësh dhe i ndritshëm, nga i cili është e pamundur të hidhni një sy. Shoqërimi muzikor është mjaft i qetë dhe qetësues, nuk shkëputet nga loja.

Funksionaliteti i lojës epike

Aparati Epic Ape Gaming ka një fushë të madhe 6×4. Ka gjashtë daulle dhe 4096 linja fituese në të cilat mund të vendosni nga 2 deri në 200 dollarë. Kjo padyshim që do të tërheqë vëmendjen e lojtarëve me një bankë të madhe. Një kombinim është krijuar në anën e majtë në 3-6 karaktere identike që binin në kolonën tjetër. Mimi më i madh për rotacion është x10000, i cili është një paqëndrueshmëri shumë e mirë.

Ju mund të luani makinën e lojërave të lojërave playtech në kazino në internet luxury.

Bonus i rrumbullakët me majmun epik

Funksioni i vetëm i bonusit është tela diamanti. Ky simbol bie në daulle 2, 3, 4, 5 dhe 6. Ai luan një rol të madh në funksionin e vetëm të bonusit të lojës: në raundin e bonusit Fri Spinov.

Plagë

Përkundër kësaj, ai do të veprojë si një simbol i thjeshtë i egër dhe do të zëvendësojë të gjitha simbolet e zakonshme në mënyrë që fituesi i përdoruesit të jetë sa më i lartë që të jetë e mundur. Por duhet të kuptohet që ai nuk do të zëvendësojë simbolin e bonusit, dhe vetë e egër nuk kushton asgjë. Përveç kësaj, gorillat me pagë të kapur të lartë mund të ndihmojnë një farë mase për të fituar.

Sa i përket freespins në Epic Ape, është e nevojshme që të paktën tre karaktere të holla të bien gjatë së njëjtës mbrapa. Kjo do të nisë një raund bonus në makinën e slot Epic Ape. Lojtari do të marrë 8, 15, 25 ose 100 rrotullime gjatë rrotullimit të 3, 4, 5 ose 6 SKATT. Kjo veçori e slotit Epic Ape është i dashur nga shumë përdorues.

Siç u përmend më lart, simbolet e egra luajnë një rol të rëndësishëm gjatë rrotullimit të Fichi Fri, pasi atyre do t’u caktohet një vlerë e rastësishme e shumëzuesit të 2x, 3x ose 5x në secilën rënie. Nëse lojtari merr të paktën dy skater gjatë së njëjtës frispin, ai do të gjejë kurriz shtesë. Për shembull, ai mori 5, 8, 15, 25 ose 100 rrotulla me humbje prej 2, 3, 4, 5 ose 6 shirita. Nuk ka kufizime në numrin e ri -aktivizimit të funksionit të rrotullimit të lirë.

Funksionaliteti i makinës së lojrave epike Ape

Ashtu si pjesa e fundit e slotit Epic Ape, ky zhvillim mbështetet shumë në opsionin e rrotullimeve të lira. Për të aktivizuar Frespins, do të jetë e nevojshme të trokisni 3, 4, 5 ose 6 shpatet, si dhe të merrni 8, 12, 20 ose 50 rrotulla falas. Gjithashtu, modifikuesit që funksionojnë në mënyrë të rastësishme do të jenë aktive këtu.

Në këtë mënyrë, funksioni epik i majmunit funksionon. Ikona të veçanta të arit mund të mblidhen në tregues mbi mbështjellje dhe të shndërrohen në fotografi:

  • Tre shenja e kthejnë bretkosën në një majmun;
  • Katër karaktere rimarrin një kameleon në majmunë;
  • Pesë fotografi e kthejnë Panther në një majmun;
  • Gjashtë imazhe e shndërrojnë leopardin në primat.

Për secilin simbol të përmirësuar, përdoruesi merr dy freespins shtesë. Shpërndarjet e vogla 2, 3, 4, 5 dhe 6 japin 5, 8, 12, 20 ose 50 rrotullime falas.

Si të luani majmun epik

Para se të filloni të luani, përdoruesi duhet të bëjë bast. Për ta bërë këtë, përdorni çelësin me shigjetën në ekran ose shkoni te cilësimet. Në makinën e slot Epic Ape, norma minimale është 2 dollarë, dhe maksimumi është 200 dollarë. Pas kësaj, klikoni në butonin “Spin” ose zgjidhni funksionin “Auto Spin”. Kjo e fundit bën të mundur rrotullimin e daulleve pa pjesëmarrjen e vazhdueshme të lojtarit. Përsëritja e shtypjes së butonit “Luaj” shkakton modalitetin e rrotullimit turbo.

Pas kësaj, filloni daulle dhe prisni rezultatin. Përdoruesi merr fitimet nëse 3, 4, 5 ose 6 të të njëjtave imazhe ranë në një rresht.

Simbolet e gamerit epik të majmunit

Simboli më i vlefshëm është një majmun i madh, i cili pritet mjaft në lojë Epic Ape. Macet nga xhungla dhe amfibët tropikalë jetojnë gjithashtu këtu. Ekzistojnë edhe simbole të zakonshme të pianos që kanë më pak kuptim.

Ne ofrojmë më shumë detaje për t’u njohur me tabelën e pagesave për makinën e slot Epic Ape:

Emri i simbolit Paguaj
Majmuni 12x për 6 në linjë
Leopard 10x për 6 në linjë
Panterë 10x për 6 në linjë
Kameleon 8x për 6 në linjë
Bretkocë 8x për 6 në linjë
Simbole mbretërore Nga 4 në 6x për 6 në linjë

Makina e slot e makinës RTP Ape

Makina Epic Ape Slot ka RTP të lartë. Është 98.7%, që është një rezultat i mirë. Falë kësaj, përdoruesi ka një shans të lartë për të fituar.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira