Rishikimi i kazinosë 32Red 2023

Institucioni i lojërave të fatit u krijua në 2012 nën menaxhimin e Kindred Group Plc. Gjatë gjithë kësaj kohe, faqja ka marrë një numër të madh komentesh nga lojtarë nga e gjithë bota dhe ka zhvilluar një politikë mjaft të gjerë bonusesh. Kështu, për shembull, lojtarët mund të presin një dhuratë shumë bujare mirëseardhjeje, rrotullime falas, promovime dhe pikë të veçanta besnikërie. Burimi zyrtar 32Red nuk ka një përkthim rusisht, por është i pajisur me navigim jashtëzakonisht të thjeshtë. Organizata operon nën dy licenca zyrtare, përdor softuer ekskluzivisht me cilësi të lartë, ofron një përzgjedhje të madhe të sistemeve të pagesave dhe mbështetje gjatë gjithë orarit. Dhe, pavarësisht mungesës së një përkthimi në gjuhën ruse, kjo nuk duhet të jetë problem për lojtarët e fatit, sepse të gjithë elementët janë vendosur mjaft të përshtatshëm.

Bonus:200% në depozitë + 200 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200% + 200 FS
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

32 kazino e kuqe

32 Bonusi i Kazinosë së Kuqe

Në kazino Red 32 mund të gjeni një numër të madh ofertash bonus dhe depozitash. Për shembull, lojtarët do të jenë në gjendje të llogarisin në një dhuratë mirëseardhjeje, një bonus pa depozite dhe promovime ditore. Le të hedhim një vështrim më të afërt në ofertën e mirëseardhjes për të cilën mund të kualifikohen fillestarët. Për ta marrë atë, lojtari i fatit duhet të bëjë depozitën e parë, më pas ai do të mund të marrë një bonus 150%. Ky promovim është jashtëzakonisht i lehtë për t’u marrë, dhe depozita minimale është vetëm 0,15 dollarë. Kështu, administrata e klubit përpiqet të inkurajojë klientët e saj pavarësisht nga niveli i tyre buxhetor. Por, ka disa rregulla që duhet të ndiqni patjetër. Para së gjithash, ju mund të merrni një dhuratë mirëseardhjeje vetëm me një depozitë nga një kartë debiti. Së pari, regjistrohuni dhe më pas merrni një bonus. Do të shfaqet në ekran me një njoftim të caktuar. Për të vënë bast dhuratën, natyrisht, ju duhet të pajtoheni me shumëzuesin x50. Pas kësaj, ajo menjëherë do të shkojë në bilancin tuaj kryesor.
32 bonus i kuq

Programi i besnikërisë

Pothuajse të gjitha kazinotë në internet nuk përdorin oferta të ndryshme pa depozite kohët e fundit. Por, faqja e lojërave të fatit 32Red vendosi t’i lërë ata për të inkurajuar sa më shumë klientët e tyre. Vetë bonusi pa depozitim ju lejon të merrni një shpërblim prej 10 dollarësh plotësisht pa pagesë, falë të cilit klientët do të mund të provojnë çdo makinë që u pëlqen. Për të marrë këtë bonus, nuk keni nevojë të depozitoni para. Thjesht krijohet një llogari dhe një dhuratë mjaft bujare kreditohet menjëherë. Përveç dhuratave pa depozitë, Kazino 32Red organizon rregullisht promovime të ndryshme bonusi ku mund të merrni rrotullime falas. Çdo javë në burimin zyrtar mund të shihni diçka krejtësisht të re, thjesht kontrolloni skedën “Promovimet” gjatë gjithë kohës. Vlen gjithashtu të theksohet se pas regjistrimit, të gjithë klientët janë të lidhur automatikisht me programin e besnikërisë dhe mund të llogarisin në marrjen e rubinëve të kuq. Duke grumbulluar pikë të veçanta, do të merrni nivele të reja dhe oferta më bujare.

32 RED Nivelet e Programit të Besnikërisë së Kazinosë

Nivelet Numri i kërkuar i pikëve për të lëvizur Pikat për të ruajtur Pikat e bonusit Dhurata për ditëlindje në rubin Oferta Speciale
Bronzi pesëdhjetë 25 1000
Argjendi 1000 500 dhjetë% 2500
Ari 5000 2500 20% 3000 Promo të veçanta
Platinum 10,000 5000 pesëdhjetë% 5000 Mundësia për të hyrë në Club Rogue
Klubi Mashtrues Me ftesë Në diskrecionin e Menaxherit VIP Deri në 200% 5000 + Opsioni ekskluziv i bonusit Kushtet e përmirësuara të bonusit

Ju mund të grumbulloni pikë bonus përveç rubinave të fituara në 30 ditë. Ato këmbehen me para të vërteta. Për lojtarët më aktivë, mund të vijë një ftesë për një klub ekskluziv nga menaxherët. Anëtarësimi, i cili do të hapë shumë mundësi të reja për ju:

 • çmime speciale për ditëlindje;
 • versioni i përmirësuar i bonusit për rimbushje;
 • shpërblime unike;
 • kode ekskluzive promovuese;
 • mundësia për të komunikuar me një menaxher personal.

Kështu, sistemi i besnikërisë së klubit 32Red është mjaft i gjerë dhe ju lejon të merrni shumë oferta interesante. Për t’u bërë anëtar, ju vetëm duhet të luani lojëra elektronike të ndryshme për para të vërteta.

Si të regjistroheni dhe verifikoni

Për t’u regjistruar në platformën zyrtare, së pari duhet të vizitoni vetë burimin. Kumarxhinjtë nga vendet e CIS mund të hasin probleme tashmë në këtë fazë, pasi ata duhet të plotësojnë një formular regjistrimi me të dhëna personale, dhe kazinoja në internet ndalon hyrjen në një numër vendesh. Vetë procedura e regjistrimit është si më poshtë:

 • shkruani emrin dhe mbiemrin tuaj;
 • bashkëngjitni adresën tuaj të emailit dhe datën e lindjes;
 • lidhni numrin tuaj të telefonit.

32 e kuqe-regjistrimi
Hapi i dytë është të plotësoni: shtetin, kodin postar, rajonin, qytetin dhe adresën e shtëpisë. Pas kësaj, lojtari vjen me një hyrje unike dhe një kombinim të sigurt fjalëkalimi, më pas tregon gjininë e tij dhe përcakton monedhën e llogarisë. Është gjithashtu më mirë të identifikoni menjëherë llogarinë tuaj duke dërguar skanime / kopje të dokumenteve në adresën e specifikuar. Përndryshe, nuk do të mund të tërhiqni paratë tuaja të fituara me ndershmëri.

Versioni celular dhe aplikimi i kazinosë “32Red”

Burimi zyrtar i kazinosë ka zhvilluar një version të përshtatur posaçërisht për pajisje të ndryshme celulare. Tani lojtarët kanë mundësinë të luajnë në çdo kohë të ditës në smartfonin e tyre! Për ta bërë këtë, thjesht duhet të shkoni në çdo shfletues dhe të identifikoheni në sit. Vlen gjithashtu të përmendet se funksionaliteti i versionit celular përsërit plotësisht faqen e desktopit, me përjashtim të vendndodhjes së disa seksioneve. Por, për ata që duan të marrin një bonus të veçantë pa depozitim, mund të instaloni softuer special në Android ose iOS. Thjesht shkoni në dyqanin zyrtar të këtyre pajisjeve ose shkarkoni klientin nga burimi tematik. Aplikacioni karakterizohet nga funksionimi i qëndrueshëm, dizajni konciz dhe ofron mundësinë për të kontaktuar mbështetjen teknike nëse lind një nevojë e tillë.

Makinat e fatit të kazinosë

Në kazinonë online 32Red, kumarxhinjtë do të gjejnë më shumë se 500 argëtime të ndryshme lojrash, të cilat ndahen në zhanre, tema ose prodhues të caktuar. Për shembull, faqja ndahet në kategoritë e mëposhtme:

 • Të veçuara – këtu mund të gjeni lojëra të njohura;
 • Slots – lojëra elektronike;
 • Lojëra Jackpot – slot machines me jackpot;
 • Kazino Live – lojëra live;
 • Kufiri i Lartë – për të bërë baste të larta;
 • Më shumë Lojëra – lloje të tjera argëtimi për lojërat e fatit.

Secila prej lojërave të paraqitura në sit mori një dizajn grafik të shkëlqyeshëm, funksionalitet të shkëlqyeshëm, funksionim të qëndrueshëm dhe lojë mjaft emocionuese. Shumica e lojërave mund të luhen falas, për këtë ju vetëm duhet të klikoni në modalitetin “demo”.
32 lojëra elektronike të kuqe

Software

Që në fillim, 32Red Casino ka punuar vetëm me një kompani, por në të njëjtën kohë mjaft të njohur Microgaming. Tani lista e ofruesve të programeve të lojërave është zgjeruar pak. Kështu, lojtarët do të jenë në gjendje të gjejnë zhvilluesit e mëposhtëm në platformën e lojës:

 • NetEnt;
 • playson;
 • Red Tiger Gaming;
 • Lojëra 1X2 dhe shumë të tjera.

Ishte kjo qasje që ndihmoi në tërheqjen e më shumë lojtarëve të rinj nga e gjithë bota në sit. Një listë kaq e madhe ofruesish do të thotë se tani ka më shumë se 1,400 slot të ndryshme në faqe, duke përfshirë lojëra elektronike klasike, video poker, ruletë, lojëra elektronike progresive dhe më shumë. Është gjithashtu e mundur të hapni ndonjë vend të caktuar në Instant Play, për këtë nuk do të keni nevojë të instaloni veçmas softuer ose ndonjë softuer specifik. 32RED Casino ofron gjithashtu mundësinë për të luajtur falas për të fituar përvojën e nevojshme dhe për të praktikuar strategjitë e punës. Pas kësaj, menjëherë mund të filloni të luani për para të vërteta.

Kazino live

Pak më herët, për kazinotë online, furnizimi me lojëra live kryhej ekskluzivisht nga Microgaming. Por, tani organizata punon ekskluzivisht me objektet e lojërave të fatit të vendosura në Azi. Kjo është arsyeja pse ekipi i 32Red filloi të kërkonte një furnizues të ri për seksionin e kazinosë live dhe e gjeti atë në personin e zhvilluesit të njohur Evolution Gaming. Evolution Gaming është një platformë e madhe që zhvillon lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ajo ka shpenzuar shumë para në softuer më të avancuar dhe transmeton të gjitha transmetimet e saj të lojërave në Full HD me cilësi të lartë. Çdo produkt i zhvilluar nga ky shitës karakterizohet nga kontrolle tepër të thjeshta dhe lojë intuitive. Vlen gjithashtu të theksohet se seksioni me lojëra live ka përfshirë të dy produktet klasike (ruletë, blackjack),

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Faqja e lojërave të fatit ka dy licenca me reputacion, gjë që ka vetëm një efekt pozitiv në reputacionin e saj. Sepse, në këtë mënyrë, përdoruesit marrin softuer të cilësisë së lartë dhe pagesa të rregullta. Përparësitë:

 • oferta bonus shumë të këndshme;
 • dy licenca të konfirmuara;
 • Seksioni i softuerit dhe basteve sportive me cilësi të lartë;
 • dhoma e vet e pokerit;
 • mbajtjen e turneve në baza të rregullta.

Disavantazhet:

 • vetëm britanikët do të mund të marrin një dhuratë pa depozitë;
 • zbatimi i kufizimeve të rrepta territoriale;
 • nuk ka përkthim në gjuhën ruse dhe monedhën përkatëse.

Ndër të metat e dukshme është pamundësia për të luajtur për përdoruesit e vendosur në vendet e CIS dhe mungesa e gjuhës ruse. Por, megjithë mangësitë e tilla, për lojtarët nga vendet e tjera, kazinoja 32Red mund të jetë një platformë e shkëlqyer si për një kohë të mirë të lirë, ashtu edhe një mundësi për të fituar para.

Bankare, rimbushje dhe tërheqje e fondeve

Institucioni i lojërave të fatit pranon euro, dollarë, paund dhe një sërë njësish të tjera monetare. Rimbushja dhe tërheqjet e llogarisë bëhen duke përdorur platforma të njohura, gjë që siguron besueshmërinë e të dhënave të klientit:

 • kartat e debitit Maestro, Visa, Visa Electron, Master Card;
 • sistemet elektronike PayPal, NETeller, EcoCard, EntroPay, PaySafe, Ukash;
 • transferta direkte bankare.

Kufijtë specifikë do të varen nga metoda e zgjedhur nga lojtari dhe disa kushte shtesë. Disa nga sistemet e pagesave nuk janë të disponueshme në disa vende. Komisioni mund të tërhiqet ekskluzivisht nga sistemi i transfertave.

Shërbimi mbështetës

Para së gjithash, kujdesi ndaj klientit manifestohet në gatishmërinë e institucionit për t’iu përgjigjur çdo pyetjeje të nevojshme dhe, natyrisht, në zgjidhjen e tyre të mëvonshme. Kazino 32Red ka një shërbim mbështetës mjaft të përgjegjshëm, kështu që me shumë mundësi të gjithë lojtarët do të gjejnë përgjigje për pyetjet e tyre. Mund të kontaktoni mbështetjen për ndihmë në çdo kohë të përshtatshme në formatin 24/7. Për këtë, kazino ofron një bisedë të veçantë të brendshme, një adresë emaili dhe një numër telefoni të nxehtë (Kanada, Britania e Madhe, Japonia, Gjermania, Holanda dhe Australia mund të bëjnë thirrje krejtësisht falas), si dhe mundësinë për të telefonuar përmes Skype . Përveç kësaj, kërkesat dërgohen me postë të rregullt ose faks. Shërbimi mbështetës ndihmon jo vetëm për të zgjidhur probleme të ndryshme, për t’iu përgjigjur pyetjeve specifike, por gjithashtu pranon sugjerime për të përmirësuar funksionimin e vetë kazinosë.

Cilat gjuhë

Në mënyrë që lojtarët të mund ta përdorin platformën sa më komode, administrata e ka përkthyer atë në disa formate gjuhësore. Kështu, për shembull, është e mundur të kaloni në versionin: anglisht, italisht, kinezisht, gjermanisht, frëngjisht ose japonez.

Cilat monedha pranohen

Institucioni i lojërave të fatit po përpiqet të plotësojë nevojat e lojtarëve të tij, kështu që burimi zyrtar ka një përzgjedhje mjaft të gjerë të monedhave. Ndër të cilat: dollari australian, dollari amerikan, euro, dollari kanadez, paundi britanik, jenit japonez dhe franga zvicerane.

Liçensë

Klubi online mori dy licenca të verifikuara njëherësh, gjë që tregon ndershmërinë dhe besueshmërinë e vetë institucionit. Kështu, kumarxhinjtë mund t’i besojnë organizatës, sepse ajo kryen aktivitete jashtëzakonisht transparente. Përveç kësaj, testimi i kazinosë kryhet nga organizata e pavarur “Ecogra” – marrja e një certifikate nga ky komision flet për garanci dhe cilësi 100%.

Rishikim i përgjithshëm i kazinosë 32Red

Burimi zyrtar https://32red.com
Liçensë Gjibraltar, Mbretëria e Bashkuar
Viti i themelimit 2002
Pronari Kindred Group Plc
Depozitë/tërheqje Visa, Visa Debit, Paypal, Paysafercard, Skrill, etj.
Depozita minimale nga $1
versioni celular Android dhe iOS
mbështetje linjë telefonike, email, bisedë e drejtpërdrejtë, postë e rregullt, faks
Llojet e lojërave lojëra të njohura, lojëra elektronike, jackpot, lojëra të drejtpërdrejta, aksione të larta, argëtime të tjera.
Monedhat USD, EUR, NOK, SEK, CAD
Gjuhët Anglisht, italisht, kinezisht, gjermanisht, frëngjisht dhe japonisht.
Vendet e kufizuara Australia, Austria, Shqipëria, Algjeria, Bahamas, Belgjika, Bullgaria, Botsvana, Brazili, Guinea-Bissau, Hong Kong, Grenlanda, Greqia, Guam, Danimarka, Filipinet, Republika Çeke, Zvicra, Ekuador, Galapagos, Eritrea, Estonia, Etiopia, Koreja e Veriut, Franca Metropolitane etj.
dhuratë e mirëseardhjes bonus për rimbushjen e llogarisë dhe mundësinë për të marrë rrotullime falas.
Përparësitë dy licenca, një program i gjerë besnikërie, softuer me cilësi të lartë, dhomë e pokerit, etj.
Regjistrimi plotësimi i një pyetësori të vogël me të dhënat personale dhe konfirmimi i postës.
Verifikimi sigurimi i dokumenteve të nevojshme (pasaportë, patentë shoferi, fatura komunale ose deklaratë bankare.
Ofruesit e softuerit Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Rabcat, Big Time Gaming, SG Digital, Crazy Tooth Studio.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për të identifikuar llogarinë tuaj në faqen e internetit të kazinosë 32 Red, duhet t’i siguroni administratës një listë të dokumenteve të caktuara. Kjo mund të jetë një kartë identiteti (pasaportë ose patentë shoferi), një faturë komunale ose një deklaratë bankare.
Kërkesat për bonus dhe bast
Si në çdo institucion të ngjashëm, një kazino në internet paraqet disa kërkesa që vlejnë si për bonuset ashtu edhe për bastet. Kështu, për shembull, ka kufizime specifike për bastin maksimal dhe minimal, dhe shumëzuesi dhe kushtet përkatëse zbatohen kur vendosni bonuse.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, mund të luani çdo automat falas. Për ta bërë këtë, së pari duhet të regjistroheni dhe të shkoni në një modalitet të veçantë “demo”.
A është 32Red Casino miqësor për celularin?
Kazinoja në internet ka zhvilluar versionin celular më të thjeshtë, por në të njëjtën kohë me cilësi të lartë dhe softuerin special. Për rastin e parë, thjesht duhet të shkoni në faqen zyrtare të internetit nga një shfletues celular, dhe për të dytën, shkarkoni softuerin në pajisjen tuaj.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Kjo zakonisht varet nga metoda e zgjedhur. Kuletat elektronike i bëjnë pagesat shumë më shpejt. Ndërsa për detajet bankare, paratë mund të kreditohen në llogari brenda pak ditësh.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira