Rishikimi i kazinosë 4RABET 2023

4RABET është një kazino indiane e themeluar në vitin 2019. Institucioni është i fokusuar kryesisht te banorët e Azisë. Por ata që jetojnë në Evropë, Amerikë dhe Australi gjithashtu mund të luajnë. Sajti mbështet shumë gjuhë. Për të përdorur kazinonë, do t’ju duhet një VPN dhe një përkthyes. 4RABET konsiderohet si një nga kazinotë më të mira në vendet aziatike. Kumarxhinjtë vlerësuan ndërfaqen shumëngjyrëshe, navigimin e thjeshtë dhe një gamë të gjerë argëtimi. Për më tepër, krijuesi i basteve u jep rregullisht bonuse përdoruesve aktivë.

Promo Code: WRLDCSN777
200% deri në 24,000 INR
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare 4RABET

Faqja e institucionit është bërë me ngjyra të zeza dhe blu. Në faqen kryesore ka ekipe të theksuara me të bardhë dhe logon e korporatës së libralidhësve. Është gjithashtu e mundur të ndryshohet gjuha. Argëtimi i disponueshëm përfshin:

 • kriket;
 • sport;
 • lojëra elektronike;
 • ruletë;
 • lojëra televizive;
 • baccarat;
 • blackjack dhe të tjerët

4rabet-kazino

Bonuset e kazinosë dhe një blog me lajme vendosen në një kategori të veçantë. Për më tepër, të gjitha informacionet në lidhje me kazinonë, lidhjet me rrjetet sociale janë të disponueshme në faqe.

Soft (makina slot)

Libërbërësi bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të lojërave elektronike, duke përfshirë Microgaming, NetEnt, Red Tiger dhe të tjerë. Nuk ka dyshim për cilësinë e automatëve. Për lehtësinë e lojtarëve të fatit, ato ndahen në kategori, është e mundur të vendosni një kërkim aplikacioni sipas filtrave ose të shkruani emrin e tij. Nëse keni dyshime për zgjedhjen e një makine, përdorni skedat “e reja” dhe “popullore”. Ka koleksione të ndryshme lojërash. Slotet më të famshme përfshijnë:

 • bum karamele;
 • 1001 rrotullime
 • bunazë e ëmbël;
 • Zare;
 • Mbretëresha e Diellit;
 • Magic Apple 2 dhe të tjerët.

4rabet-slots

Nëse ju pëlqejnë më shumë lojërat e tavolinës, atëherë ato vendosen edhe në kategori të veçanta. Përveç tyre, ka edhe lotari, keno dhe bingo.

Kazino live

Objekti ofron lojëra drejtpërdrejt me tregtarë, ngjarje sportive të drejtpërdrejta dhe shfaqje lojërash live. Për të luajtur në kohë reale ose për të parë programin, shkoni te skedat me të njëjtin emër. Ato theksohen me të bardhë dhe duke klikuar mbi to hapet një faqe e detajuar me modalitetin live. Kuptimi i tij nuk është i vështirë edhe për një fillestar.

4rabet-live

Bastet sportive

Faqja pret si sporte të rregullta ashtu edhe ato virtuale. Libërbërësi ofron llojet e mëposhtme të ngjarjeve:

 • kriket;
 • shigjetat;
 • snooker;
 • golf;
 • futboll;
 • gare me kuaj;
 • ski dhe të tjera.

Është e mundur të shikoni ndeshjen drejtpërdrejt, të vendosni baste për veten tuaj, të shtoni ngjarje në të preferuarat tuaja.

Versioni celular i 4RABET

Kazino është në dispozicion si në PC ashtu edhe në telefon. Aplikacioni celular është menduar deri në detajet më të vogla dhe nuk ndryshon nga versioni i kompjuterit. Ka të njëjtat veçori, të njëjtën ndërfaqe dhe të njëjtin navigacion. Por programi për telefonat inteligjentë ka një numër avantazhesh:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • punon pa dështime;
 • disponueshme në IOS/Android;
 • i pajtueshëm me çdo pajisje, pavarësisht nga modeli i saj;
 • gjithmonë do të dini për ngjarjet më të fundit të libralidhësve;
 • Është e mundur të vendosni një fjalëkalim për të hyrë në aplikacion.

4rabet-celular

Shkarkimi i kazinosë celulare do të zgjasë më pak se një minutë. Për ta instaluar, shkoni te skeda “kazino” dhe klikoni butonin “Ngarko në Google Play / App Store”.

Regjistrimi në 4RABET

Për të përdorur institucionin, duhet të jeni të moshës madhore dhe të regjistruar në sistem. Autorizimi hap mundësitë e mëposhtme:

 • shtimi i lojërave dhe ngjarjeve në të preferuarat;
 • shikimi i statistikave të lojës;
 • bast parash;
 • rimbushja e portofolit dhe tërheqja e jackpot-it;
 • marrja e bonuseve;
 • makinat e fatit demo.

Nëse nuk keni një profil në faqe, atëherë këto funksione nuk janë të disponueshme. Krijimi i një llogarie kërkon më pak se një minutë. Për t’u identifikuar:

 • Klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm të djathtë.
 • Zgjidhni mënyrën e regjistrimit (përmes emailit ose numrit të telefonit).
 • Futni emailin/numrin tuaj të telefonit, krijoni një fjalëkalim, zgjidhni një monedhë dhe një bonus.
 • Kontrolloni kutinë më poshtë.
 • Kliko “krijo një llogari”.

4rabet-regjistrimi

Pas regjistrimit, i gjithë funksionaliteti i kazinosë është i disponueshëm. Por nuk do të funksionojë për të tërhequr xhekpotin. Për ta bërë këtë, ju duhet të kaloni identifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni dokumente të skanuara në sistem. Të dhënat mbrohen dhe nuk transferohen askund. Për të kaluar verifikimin, kontaktoni shërbimin mbështetës ose kaloni vetë përmes llogarisë tuaj personale. Nëse e kaloni këtë hap, qasja në sajt mund të kufizohet.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në 4RABET

Për të vënë bast për para, duhet të rimbushni portofolin. Të gjitha transaksionet financiare në faqe rregullohen në këndin e sipërm të djathtë ose përmes llogarisë tuaj personale. Nuk ka kufizime për depozitimin dhe tërheqjen e fondeve. Ndër sistemet e disponueshme të pagesave:

 • karta bankare;
 • kuletat elektronike;
 • kriptovaluta;
 • përmes celularit dhe të tjerëve.

Paratë kreditohen në llogari menjëherë. Por tërheqja varet nga mënyra e zgjedhur e tërheqjes. Mesatarisht, zgjat nga një ditë në 5 ditë.

Sistemi i bonusit 4RABET

Libërbërësi shpërblen bujarisht përdoruesit e rinj dhe të rregullt. Kur regjistrohet, një të sapoardhuri i ofrohet një bonus për lojëra sportive ose kazino. Ai përfshin 200% në depozitën e parë. Përveç çmimit të mirëseardhjes, ofrohen edhe promovimet e mëposhtme:

 • kthimi i parave javore;
 • tërheqja e rrotullimeve falas;
 • lotaritë fituese;
 • turne me para.

4 baste-bonuse

Lista e shpërblimeve gjendet në skedën “bonuse”. Ekzistojnë gjithashtu rregulla për përdorimin e aksioneve. Pajtueshmëria me to është e detyrueshme, përndryshe promovimi do të anulohet. Prandaj, përpara se të zgjidhni një promovim, lexoni kushtet e aplikimit të tij.

Rishikimi i videos 4RABET

Rishikimi i videos 4RABET do të tregojë botën e kazinosë nga brenda, do t’ju prezantojë me ekipet e disponueshme dhe linjën e argëtimit. Do të mësoni gjithashtu për mënyrat për të rritur mundësinë tuaj për të fituar, gabimet tipike të fillestarëve dhe do të merrni këshilla nga lojtarë me përvojë.

Të mirat dhe të këqijat e 4RABET

4RABET është një institucion kumari me fitime të rastësishme. Si në çdo kazino, nuk ka asnjë mënyrë për të hakuar makinat e fatit ose për të mposhtur sistemin. Ju lutemi, merrni parasysh këtë kur regjistroheni. Mos harroni gjithashtu të rrisni fitimet tuaja, mos u hutoni dhe mos rrezikoni shuma të mëdha. Dhe për të kuptuar nëse libralidhësi është i duhuri për ju apo jo, shikoni të mirat dhe të këqijat e tij, përpiquni të luani për veten tuaj.

Pro Minuset
Gama e gjerë e argëtimit Kazinoja ka për qëllim njerëzit e Azisë
Mbështetje 24/7
Aplikacion i përshtatshëm celular që është i pajtueshëm me çdo pajisje
Pagesa të shpejta
Është e mundur të luhet falas versioni demo i automatëve
Shumë lloje të ndryshme të ngjarjeve sportive dhe politike
Regjistrim i shpejtë

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

Me çfarë licence operon libralidhësi?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
A ka baste eSports?
Si të luani falas?
Kush mund të përdorë bonuset e kazinosë?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Me çfarë licence operon libralidhësi?
Institucioni funksionon nën licencën e Curacao.
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Nëse kazinoja nuk është e disponueshme, përdorni një VPN ose një "pasqyrë" funksionale.
A ka baste eSports?
Jo, por bastet sportive virtuale janë të disponueshme. Për shembull, gara, gara me kuaj, tenis etj.
Si të luani falas?
Versioni demo i automatëve është i disponueshëm vetëm pas regjistrimit. Nëse tashmë keni një llogari, atëherë shkoni në kazino, zgjidhni një automat dhe klikoni "luaj tani". Versioni falas do të hapet. Por mbani mend se ju nuk mund të tërhiqni xhekpotin në të.
Kush mund të përdorë bonuset e kazinosë?
Të gjithë fillestarët dhe përdoruesit aktivë mund të përdorin sistemin e bonusit të institucionit. Gjëja kryesore është të ndiqni rregullat për aplikimin e promovimeve.