Rishikimi i kazinosë All Slots 2023

Kazino All Slots funksionon që nga viti 2002 nën menaxhimin e Digimedia Ltd. Gjatë gjithë kësaj kohe, platforma e lojërave të fatit ka marrë një numër të madh reagimesh pozitive nga lojtarët e kumarit nga e gjithë bota dhe bashkëpunon ekskluzivisht me zhvilluesit e softuerëve të njohur. Përparësitë kryesore të faqes përfshijnë një program besnikërie mjaft bujare dhe besueshmëri të patëmetë. Një klub lojërash fati është regjistruar në Ishujt Maltezë, ku ka marrë licencën përkatëse. Përveç kësaj, burimi i nënshtrohet një auditimi vjetor nga organizata e auditimit eCOGRA, kështu që lojtarët mund të jenë të sigurt për ndershmërinë dhe transparencën e kazinosë.

Bonus:100% deri në 1500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Bonus depozite 100% deri në 1500 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

allslotssite

Bonuset e kazinosë All Slots

Faqja e lojërave të fatit ofron një ofertë shumë bujare për fillestarët në formën e një bonusi 100% ose një rritje deri në 150 dollarë. Absolutisht çdo lojtar do të jetë në gjendje të përfitojë nga një ofertë e tillë, por për këtë ju duhet të bëni katër depozitat e para. Për të marrë pjesë, duhet të bëni sa më poshtë:

 • regjistroheni për shërbimin;
 • plotësoni llogarinë e lojërave me një shumë prej $10 ose më shumë;
 • merrni një bonus në varësi të depozitës së bërë, por jo më shumë se 500 dollarë;
 • fitoni fondet e bonusit me bast x70;
 • bëni një depozitë edhe tre herë.

allslotspromo
Kështu, të gjithë lojtarët e rinj kanë mundësinë të marrin një bonus deri në 1500 dollarë. Për të marrë një promovim, thjesht duhet të depozitoni para në llogarinë tuaj. Por, në të njëjtën kohë, basti x70 është shumë i madh për bast.

Dhurata të mirëseardhura për të sapoardhurit nga kazinoja All Slots

Numri i rimbushjes Shuma e bonusit
një 100%, deri në 200 dollarë
2 25%, deri në 100 dollarë
3 50%, deri në 100 dollarë
4 25%, deri në 100 dollarë

Program bonus

Klubi i lojërave ka zhvilluar sistemin më bujar të shpërblimit. Falë kësaj, klientët marrin llojet e mëposhtme të bonuseve:

 • Kodet speciale promovuese – të dërguara drejtpërdrejt nga organizata ose mund të gjenden në burime të ndryshme tematike.
 • Një bonus prej 10% është përllogaritur për klientët e rregullt bazuar në rezultatet e depozitave të bëra gjatë muajit. Në këtë rast, shuma më e madhe e promovimit lejohet jo më shumë se 450 dollarë.
 • Asnjë bonus depozite për lojë aktive – shorti bëhet çdo javë, shuma mund të ndryshojë nga 5 dollarë në 100 dollarë. Çmimi do të bëhet vetëm në baza individuale.
 • Promovimet vijnë në formate javore dhe mujore. Ju mund të merrni shuma ose çmime mjaft të larta. Për shembull, në një fjali të tillë, u hodh në short një iPad Apple. Dhe, në një promovim të quajtur Golden Spy, ju mund të merrni rreth 80,000 dollarë vetëm për të luajtur.
 • Programi i besnikërisë kazino All Slots – ofron një vlerësim të kumarxhinjve. Për çdo dollar, lojtarët marrin 1 pikë dhe gradualisht mund të rrisin nivelin e tyre në tabelën e përgjithshme të vlerësimit. Mund të merrni 2 pikë pas pjesëmarrjes në pajisjen e reklamuar. Sa më shumë pikë, aq më shumë dhurata ekskluzive. Të gjitha pikët e grumbulluara shkëmbehen me para reale.

Kështu, kazinoja online u ofron klientëve të rinj dhe të rregullt një numër mjaft të madh bonusesh të ndryshme. Por, për t’i tërhequr ato, sigurisht që do t’ju duhet të luani me rregullat e specifikuara.

Regjistrimi dhe verifikimi

Përdoruesit nga pothuajse çdo vend në botë do të mund të regjistrohen në platformën e kazinosë All Slots, me përjashtim të vendeve të tilla si: Rusia, Ukraina, Bjellorusia. Për t’u regjistruar, duhet të plotësoni një formular shumë të gjatë, por në të njëjtën kohë të thjeshtë, ku të tregoni:

 • vendi i banimit dhe emri i përdoruesit;
 • email aktual dhe fjalëkalim i fortë;
 • data e lindjes dhe gjinia;
 • monedhën e preferuar të llogarisë dhe numrin e telefonit;
 • Adresa e banimit.

allslotsreg
Por, për të filluar tërheqjen e fondeve të fituara me ndershmëri dhe për të marrë pjesë në turne të ndryshëm, duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Para së gjithash, do t’ju duhet të verifikoni emailin dhe numrin tuaj të telefonit. Pastaj administrata do t’ju kërkojë të jepni një dokument identiteti (për shembull, një pasaportë) dhe një adresë vendbanimi (një faqe regjistrimi ose një faturë shërbimi).

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë All Slots

Për ta bërë edhe më të përshtatshëm procesin e lojërave në platformë, administrata e kazinosë ka zhvilluar një version të veçantë celular. Falë kësaj, lojtarët marrin veçori të ngjashme të një faqeje desktopi, ata mund të lançojnë të njëjtat pajisje, të rimbushin dhe tërheqin para, të marrin pjesë në turne dhe, natyrisht, të komunikojnë me mbështetje. Por, duhet të kuptohet se në versionin celular do të jetë e papërshtatshme të luani disa automate në të njëjtën kohë.
allslotsapk
Përveç kësaj, kazino All Slots ofron shkarkimin e një aplikacioni të veçantë që mbështet sistemet operative si IOS dhe Android. Ai kopjon plotësisht burimin zyrtar, ofron karakteristika të ngjashme dhe në të njëjtën kohë ka një ndërfaqe më të përshtatshme, dhe gjithashtu konsumon trafikun më ekonomikisht. Ju mund ta shkarkoni aplikacionin në dyqanet zyrtare të pajisjeve celulare ose në burimin tematik.

Makinat e fatit të kazinosë

All Slots Casino bashkëpunon me një kompani kaq të njohur si Microgaming, falë së cilës platforma ofron lojëra jashtëzakonisht të cilësisë së lartë dhe të menduara mirë. Përveç lojërave elektronike të zakonshme të lojërave, ka disa variacione të blackjack, ruletë, poker, baccarat, video poker dhe argëtime të tjera të njohura të lojërave të fatit. Shumë lojëra mbështesin jackpots progresive. Në të njëjtën kohë, shumica e modeleve mund të funksionojnë plotësisht pa pagesë. Kështu, sipas kompanisë së verifikimit eCOGRA, të gjitha lojërat ndahen në kategoritë e mëposhtme:

 • poker – popullariteti i lojërave është 99.31%, seksioni përmban si versionin klasik ashtu edhe pajisjet më moderne;
 • lojëra elektronike – 95,71% e kërkesës sipas një sondazhi të lojtarëve, në sit mund të gjeni një numër të madh makinash slot me temë që ndryshojnë jo vetëm në dizajn, por edhe në një grup të ndryshëm funksional;
 • lojërat e tavolinës – sipas anketës, 99.13% janë të kërkuara nga lojtarët. Skeda përmban një numër të madh argëtimesh për lojërat e fatit, të dizajnuara sipas llojit të lojërave të stilizuara.

Baccarat, blackjack dhe ruletë janë të disponueshme në All Slots Casino në seksionin e lojërave live. Gjithashtu, turne interesante mbahen rregullisht në faqe, në të cilat garat nuk janë gjithmonë të një formati të brendshëm. Të gjitha lojërat morën një ndërfaqe të organizuar mirë, një numër të madh cilësimesh dhe, natyrisht, grafikë të shkëlqyer.

Zhvilluesit e softuerit

Faqja e lojërave të fatit po përpiqet të bashkëpunojë kryesisht me një ofrues kaq të famshëm softuerësh britanik si Microgaming Systems. Sot kjo kompani është lider në fushën e argëtimit të lojërave të fatit për kazino të ndryshme online. Për më tepër, kompania ka funksionuar që nga viti 1996 dhe gjatë gjithë kësaj kohe ka fituar një reputacion jashtëzakonisht të patëmetë, dhe gjithashtu u garanton klientëve të saj një lojë të drejtë dhe të sigurt. Pas shumë vitesh punë, Microgaming ka krijuar mbi 600 lojëra elektronike të ndryshme për lojëra. E cila mori jo vetëm një komplot interesant, dizajn grafik shumë realist, por edhe një grup karakteristikash të lakmueshme të dobishme. Ndërsa falë softuerit special të burimit, funksionaliteti i tij po zgjerohet.

Kazino live

Seksioni i kazinosë live funksionon në platformën e zhvilluesit të softuerit Evolution Gaming. Këtu kumarxhinjtë do të jenë në gjendje të luajnë me krupierë të vërtetë për para të vërteta në lojëra të tilla si poker, blackjack, ruletë dhe një sërë argëtimesh të tjera kumari. Shumica e tyre vijnë në disa formate të ndryshme. Përveç modeleve të zakonshme klasike, mund të gjeni lojëra absolutisht të rralla në faqen e internetit All Slots. Për shembull, një format ruletë “live” për dy topa.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Para se të filloni të luani për para të vërteta, duhet të hidhni një vështrim më të afërt në pikat e forta dhe të dobëta të kazinosë. Falë kësaj, ju do të dini saktësisht se çfarë të prisni nga burimi i lojërave të fatit, si dhe do të shmangni momentet e pakëndshme në të ardhmen. Përparësitë:

 • licencë e verifikuar nga një rregullator i besueshëm i lojërave të fatit;
 • bashkëpunimi me kompanitë e pavarura të auditimit;
 • faqja përmban softuer ekskluzivisht të licencuar;
 • një përzgjedhje e madhe e ofertave bonus dhe një program i gjerë besnikërie;
 • shumë argëtim lojrash me cilësi të lartë dhe të ndritshme;
 • oferta speciale VIP dhe versioni celular.

Disavantazhet e kazinosë All Slots përfshijnë ndalimin e platformës në disa vende, përdorimin e softuerit ekskluzivisht nga një ofrues dhe aftësinë për të luajtur në modalitetin falas vetëm pas regjistrimit.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj të kazinosë duke përdorur sisteme të ndryshme të njohura të pagesave, falë të cilave administrata përpiqet ta bëjë procesin e lojës sa më të përshtatshëm. Për shembull, opsionet e mëposhtme janë në dispozicion:

 • kartat bankare: Visa dhe MasterCard;
 • sistemet e pagesave elektronike: Skrill, Netteler, Paysafecard, Webmoney;
 • transferta direkte bankare.

allslotsbanking
Ju mund të tërhiqni fondet e fituara në një mënyrë të ngjashme, por fondet do të kreditohen pak më gjatë. Në përgjithësi, metodat e depozitimit dhe tërheqjes së fondeve do të varen nga vendi në të cilin jeton lojtari, kështu që lista e metodave të disponueshme mund të ndryshojë pak. Në këtë rast, informacionet më të fundit mund t’i shihni drejtpërdrejt në faqen zyrtare të kazinosë All Slots. Dhe, mos harroni se duhet të identifikoheni për të tërhequr para nga llogaria juaj. Vetë procedura e verifikimit përshkruhet më në detaje në seksionin e mëparshëm.

Shërbimi mbështetës

Për ata që e duan argëtimin e lojërave të fatit në kohë reale, faqja e internetit e kazinosë All Slots ofron mbështetje teknike gjatë gjithë orarit. Punonjësit e institucionit ndihmojnë klientët të gjejnë përgjigje për çdo pyetje që lidhet me procesin e lojërave apo funksionimin e vetë klubit të lojërave të fatit. Operatorët e kualifikuar u përgjigjen shpejt kërkesave dhe këshillojnë përdoruesit në çdo kohë në rast të ndonjë situate të vështirë. Kështu, lojtarët e fatit do të jenë në gjendje të kontaktojnë mbështetjen duke përdorur metodat e mëposhtme:

 • Biseda në internet – për të aktivizuar opsionin, thjesht duhet të regjistroheni dhe, në përputhje me rrethanat, të regjistroheni në burimin zyrtar.
 • Një telefonatë falas në një numër telefoni – në varësi të rajonit dhe vendbanimit të klientit, ai do të jetë në gjendje të zgjedhë metodën aktuale të komunikimit.
 • Disa adresa e-mail – për thirrje më voluminoze.

Përveç shërbimit të mbështetjes teknike, burimi i lojërave ka zhvilluar një seksion të veçantë ku mund të gjeni përgjigje për pyetjet më të njohura. Kjo është arsyeja pse përpara se të kontaktoni specialistët, duhet të shikoni FAQ dhe vetëm nëse nuk gjeni përgjigjen që ju nevojitet atje, atëherë shkruani një apel për mbështetje.

Gjuhët

Për momentin, burimi zyrtar i All Slots mbështet disa versione të gjuhës popullore. Kështu, për shembull, lojtarët do të jenë në gjendje të përdorin: anglisht, kanadez, zelandezë të re, frëngjisht ose suedisht. Kjo duhet të jetë e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme.

Monedhat

Përdoruesit e burimit të lojërave të fatit do të mund të përdorin euron, dollarët amerikanë, paund sterlina, dollarin kanadez dhe një sërë monedhash të tjera si monedhë lojërash. Një listë më e detajuar mund të gjendet në faqen zyrtare të internetit.

Liçensë

Pronari i All Slots Casino është Jackpot Factory Group Casinos. Institucioni filloi të funksionojë në vitin 2002 (më shumë se 20 vjet më parë). Lajmi i mirë është se faqja funksionon nën një licencë malteze, gjë që tregon transparencën dhe, natyrisht, besueshmërinë e saj. Por, për Izraelin, Afrikën e Jugut, Britaninë e Madhe, Turqinë, Singaporin dhe një sërë vendesh të tjera, objekti i lojërave të fatit nuk do të jetë i disponueshëm. Megjithatë, lojtarët nga Holanda do të mund të luajnë në platformë pa asnjë problem.

Parametrat kryesorë të kazinosë All Slots

Burimi zyrtar https://www.allslotscasino.com/
Liçensë Malta
Viti i themelimit 2002
Pronari Digimedia Ltd
Depozitë/tërheqje Visa, MasterCard, Skrill, Netteler, Paysafecard, Webmoney dhe transferta direkte bankare.
Depozita minimale Nga 10 dollarë
Versioni celular Zhvilluar për sistemet operative Android dhe iOS, ofron funksionalitet të plotë të faqes zyrtare të internetit.
Mbështetje Punon gjatë gjithë kohës, duke konsultuar klientët në chat online, me e-mail dhe numrin e telefonit.
Llojet e lojërave Softuer ekskluzivisht i licencuar, verifikim nga një auditor i pavarur, një përzgjedhje e madhe argëtimi, sisteme të njohura depozitash, etj.
Monedhat Euro, dollarë amerikanë, paund sterlina, dollarë kanadezë dhe një sërë monedhash të tjera.
Gjuhët Anglisht, Kanadez, Zelanda e Re, Frengjisht, Suedisht.
Dhuratë e mirëseardhjes Për regjistrim, lojtarët e fatit mund të marrin një ofertë shumë bujare në formën e një bonusi depozite dhe një numri të caktuar rrotullimesh falas.
Përparësitë Ndërfaqe shumëngjyrëshe, një gamë e gjerë argëtimi, turne të rregullt, etj.
Regjistrimi Plotësimi i formularit të regjistrimit me të dhënat personale, konfirmimin e postës elektronike dhe numrin e telefonit.
Verifikimi Për të identifikuar një llogari, duhet t’i siguroni administratës së kazinosë All Slots një numër dokumentesh përkatëse.
Ofruesit e softuerit Microgaming, Evolution Gaming.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Verifikimi është dhënia e dokumenteve të identitetit. Kjo mund të jetë një pasaportë, një faqe me një leje qëndrimi, një foto e një karte plastike, një pamje nga ekrani i një llogarie personale të një instrumenti pagese ose një çek për faturat e shërbimeve. Lista e dokumenteve kërkohet nga administratat thjesht individualisht.
Kërkesat për bonus dhe bast
Së pari, për të marrë bonuse nga kazinoja All Slots, duhet të bëni një depozitë, të regjistroheni ose të merrni pjesë në ndonjë promovim. Pastaj fondet e bonusit fitohen për një kohë të caktuar me një bast x70. Së dyti, ekzistojnë kufizime specifike për bastet, për të cilat mund të mësoni drejtpërdrejt në burimin zyrtar.
A mund të luaj falas në kazino?
Për të marrë mundësinë për të luajtur falas, duhet të regjistroheni në platformë. Pastaj zgjidhni modalitetin “demo” dhe shijoni lojën.
A janë të gjitha Slots Casino miqësore për celularin?
Po, faqja e lojërave të fatit ka zhvilluar një version celular të përshtatur që ka një grup të ngjashëm funksionesh. Për ta përdorur atë, thjesht duhet të shkoni në faqen e internetit të kazinosë përmes çdo shfletuesi ose të shkarkoni një aplikacion të veçantë.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Koha e tërheqjes do të varet nga vetë instrumenti i pagesës. Kështu, për shembull, për kuletat elektronike, afatet janë sa më të shkurtra dhe janë vetëm 1-2 ditë, dhe për kartat bankare pagesa bëhet pak më e gjatë.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira