Rishikimi i kazinosë Aplay 2023

Aplay (emri i dytë i AzartPlay) është një kazino në internet e regjistruar në vitin 2012 nga Avento NV. Mbi 2,500 argëtime kumari janë paraqitur në faqe. Midis tyre janë makinat e fatit, poker dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Bookmaker gjithashtu përmban një sistem të zgjeruar bonusesh dhe kthimi parash, një ndërfaqe shumëngjyrëshe dhe navigim të thjeshtë. Ju mund të luani Aplay si nga një PC ashtu edhe nga një telefon. Nëse faqja e kazinosë nuk funksionon, përdorni një VPN ose “pasqyrë”.

Bonus:500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 500 dollarë
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

Regjistrimi në kazino Azartplay

aplay-regjistrimi

Për të luajtur në Apple, duhet të regjistroheni dhe të kaloni verifikimin. Përndryshe, faqja do të jetë vetëm për shikim. Kjo do të thotë, ju nuk do të jeni në gjendje të luani, të vendosni baste dhe të fitoni. Për tu regjistruar:

 • Shkoni në faqen e internetit të kazinosë ose versionin e saj celular.
 • Klikoni “Regjistrimi” në këndin e sipërm të djathtë.
 • Futni emailin dhe fjalëkalimin tuaj.
 • Zgjidhni monedhën e dëshiruar.
 • Shënoni kutinë më poshtë (marrëveshje me politikën e institucionit).
 • Konfirmo regjistrimin.
 • Plotësoni profilin tuaj. Ju lutemi shkruani informacion të vlefshëm. Në të ardhmen, ai do të jetë i dobishëm për mbrojtjen e llogarisë tuaj, depozitimin dhe tërheqjen e parave.
 • Verifikohu.

Identifikimi – ngarkimi i skanimeve të dokumenteve në faqe dhe konfirmimi i të dhënave personale. Ato nuk transferohen askund. Dhe ato mbrohen rreptësisht nga rrjedhjet nga administrata e sitit. Verifikimi garanton moshën dhe shëndetin e përdoruesit. Nëse nuk kaloni identifikimin, atëherë qasja në sit mund të jetë e kufizuar. Gjithashtu, nuk do të jetë e mundur të tërhiqni fitimet, të përdorni promovimet e kazinosë.

Si të verifikoheni

Për të kaluar verifikimin, duhet të shkoni në llogarinë tuaj personale dhe të plotësoni të dhënat:

 • EMRI I PLOTË;
 • Data e lindjes;
 • dysheme;
 • Email.

Ju gjithashtu do të duhet të futni:

 • vendi dhe qyteti;
 • indeks;
 • Numri i telefonit;
 • Zona kohore.

Kontrolloni që informacioni që keni futur është i saktë dhe ruajeni. Përveç këtyre të dhënave, duhet të bëni një fotografi me cilësi të lartë të një dokumenti identiteti. Do t’ju duhet gjithashtu një adresë banimi. Pasi të keni plotësuar të gjitha të dhënat, dërgojini ato në faqe. Dhe prisni një përgjigje nga administrata e kazinosë. Nëse aplikacioni juaj refuzohet, ju lutemi kontaktoni mbështetjen.

Si të rimbushni portofolin dhe të tërhiqni fitimet në Azartplay

Pas regjistrimit dhe verifikimit, duhet të rimbushni bilancin e lojës. Përndryshe, bastet me para të vërteta nuk do të jenë të disponueshme. Për të mbushur portofolin tuaj:

 • Shkoni në faqen e internetit të kazinosë ose versionin e saj celular.
 • Hyni në llogarinë tuaj.
 • Shkoni në llogarinë tuaj personale.
 • Gjeni butonin e ngritjes.
 • Zgjidhni një sistem pagese (karta bankare, kuleta elektronike, kriptomonedhë dhe të tjera);
 • Futni shumën e rimbushjes.
 • Konfirmo pagesën.
 • Prisni që paratë të kreditohen në llogarinë tuaj.

Pas rimbushjes, mund të vendosni baste dhe të fitoni. Për të tërhequr xhekpotin, ndiqni të njëjtin parim. Por në vend të skedës “input”, zgjidhni skedën “output”. Ju lutemi vini re se ju mund të merrni vetëm fitime në të njëjtën mënyrë si rimbushja e portofolit tuaj. Kjo do të thotë, nëse keni përdorur kartën, atëherë kur tërhiqni xhekpotin, zgjidhni atë.

lojë-para

Versioni celular i Aplay Casino

Një nga veçoritë e AzartPlay është mungesa e një aplikacioni për Android dhe IOS. Në vend të kësaj, krijuesit e kazinosë e përshtatën sajtin për çdo pajisje celulare. Thjesht hapni shfletuesin e telefonit tuaj dhe shkoni te Apple. Versioni celular i krijuesit të librave do të hapet menjëherë. Është shumë i përshtatshëm pasi nuk kërkon shkarkim. Për më tepër, versioni për telefonat inteligjentë ka një numër avantazhesh:

 • përshtatet me çdo pajisje, pavarësisht fuqisë, modelit dhe madhësisë së ekranit;
 • mbështet saktësisht të njëjtat funksione si versioni i PC;
 • disponueshme në Android dhe IOS;
 • punon pa dështime;
 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • ndërfaqe e bukur;
 • navigacion i thjeshtë.

aplay-mobil

Çfarëdo që të luani, mundësitë e lojtarëve janë të njëjta. Nuk ndikon në asnjë mënyrë fitorja. Por, nëse doni të luani kurdo dhe kudo, atëherë është më mirë të përdorni versionin celular. Falë tij, gjithmonë do të dini për ngjarjet më të fundit të libralidhësve dhe mos humbisni lajme të rëndësishme.

Faqja zyrtare e Aplay

aplay-site

Libërbërësi u ofron kumarxhinjve një listë të gjerë argëtimi. Në dispozicion në faqen:

 • jackpots (një seksion ku mund të arrini një jackpot të madh);
 • tavolina (lojëra të ndryshme tavoline, duke përfshirë blackjack, ruletë);
 • video poker;
 • të tjerat (çfarë nuk përfshihet në kategoritë e mëparshme).

Faqja e internetit ka gjithashtu një seksion “Popullore”. Ai përmban lojërat e bujshme të kohëve të fundit. Për më tepër, kazino ofron dy argëtime kryesore të lojërave të fatit.

Slots

Mbi 3000 slot machines janë paraqitur në Apley. Midis tyre:

 • Bubullima e Artë;
 • Gurë Kristali Arcane;
 • Fruta Rainbow;
 • Pasuria Hyjnore;
 • Buffalo King dhe të tjerët.

aplay-slots

Administrata e faqes shton rregullisht makina të reja slot nga zhvillues të famshëm. Kështu që me siguri nuk do të mërziteni. Secili do të gjejë atë që i pëlqen.

Kazino live

Për t’u zhytur në atmosferën reale të kazinosë, Aplay ofron një format live. Kjo është, në kohë reale. Ju luani me tregtarët e drejtpërdrejtë këtu dhe tani. Kjo ju lejon të zhyteni në botën e eksitimit. Dhe për një kohë harroni problemet e jetës. Kazinoja e drejtpërdrejtë nuk është vetëm një kalim kohe e këndshme, por edhe një shans për të arritur çmimin e parë.

aplay-live-kazino

Libërbërësi gjithashtu u ofron përdoruesve të luajnë një version demo të automateve. Kjo ju lejon të njiheni me lojën, të kuptoni parimin e funksionimit të saj. Gjëja kryesore është se është falas. Ju gjithashtu mund të merrni pjesë në turne, llotari dhe gara nga institucioni dhe të merrni një çmim në sit.

Të mirat dhe të këqijat e kazinosë AzartPlay

Apley është, para së gjithash, një institucion kumari. Është e pamundur të parashikosh fitoren dhe humbjen në të. Prandaj, shumë përdorues janë të zhgënjyer në kazino. Dhe ata mendojnë se është një mashtrim me para. Por nëse luani me moderim dhe nuk rrezikoni shuma të mëdha, atëherë arritja e jackpot-it është mjaft reale. Për ta bërë këtë, mjafton të aplikoni taktikat e fitimit ose të dilni me tuajën dhe të jeni të kujdesshëm.

pro Minuset
Uebfaqe e përshtatshme dhe plot ngjyra Nëse tërhiqeni shumë, atëherë ka një shans për të humbur të gjitha paratë
Versioni i zgjuar celular që nuk ka nevojë të shkarkohet Ekziston rreziku i përplasjes me mashtruesit
Mbi 2500 argëtime kumari Shumë komente negative
Sistemi i zgjeruar i bonusit
Çmime nga institucioni për përdoruesit e rinj dhe aktivë Nuk disponohet në shumë vende
Shërbim mbështetës i shpejtë dhe besnik
Demoja falas e çdo loje
Sistemi i kthimit të parave

Të luash në kazino apo jo është zgjedhja e të gjithëve. Sidoqoftë, mbani në mend se vlerësimet negative bazohen në përvojën personale. Prandaj, përgjigjet nuk garantojnë se do të keni të njëjtën gjë. Provojeni vetë dhe vendosni nëse ju përshtatet apo jo. Gjithashtu, përdorni vetëm faqen zyrtare të internetit të libralidhësit ose “pasqyrën” e tij të punës. Përndryshe, ekziston rreziku i përplasjes me mashtruesit. Dhe mos u hutoni në mënyrë që të mos humbni shuma të mëdha parash.

Bonuset në kazino Aplay

AzartPlay u ofron përdoruesve bonuse të shumta. Secilit lojtar të regjistruar në sistem i caktohet një status. Janë 5 gjithsej:

 • elementare;
 • premium;
 • VIP;
 • platini;
 • diamanti.

Çdo status ka privilegjet e veta. Sa më i lartë të jetë, aq më shumë shpërblime merr lojtari. Për të rritur nivelin, duhet të rimbushni rregullisht bilancin, të luani dhe të merrni pjesë në ngjarjet e kazinosë. Përveç sistemit të renditjes, libralidhësi ofron bonuse për lojtarët e fatit. Ato janë të disponueshme për të gjithë, pavarësisht statusit.

Rrotullime falas

Sistemi u jep rrotullime falas lojtarëve të rinj në një paketë mirëseardhjeje. Ai përfshin 50 rrotullime dhe bonus depozite 100%. Ato mund të merren edhe për arritje, pjesëmarrje në ngjarjet e institucionit.

Shpërblime për fillestarët

Pas regjistrimit dhe verifikimit të profilit, fillestarëve u jepen pako fillestare. Për t’i aktivizuar ato, duhet të rimbushni bilancin e lojës tre herë. Çdo rimbushje e re do të shoqërohet me një sërë bonusesh.

Asnjë depozitë

Për të marrë shpërblime pa depozite, duhet të merrni pjesë në llotari, turne dhe gara nga institucioni.

Për ditëlindje

Kazinoja gjithashtu shpërblen ditëlindjet. Për të marrë një çmim, duhet të kaloni verifikimin, të konfirmoni datën e lindjes dhe të dhënat e specifikuara në profil. Pas kësaj, duhet t’i shkruani shërbimit mbështetës. Ju mund të merrni një promovim si në ditëlindjen tuaj ashtu edhe brenda një jave pas saj.

Për një lojë aktive

Nëse përdoruesi luan rregullisht, merr arritje, atëherë sistemi i jep atij raste. Ato përmbajnë një shumëllojshmëri dhuratash: rrotullime falas, kuponë, etj. Mund t’i përdorni brenda dy ditësh.

Sistemi i bonusit të Apple është i gjerë. Kazinoja shpërblen bujarisht lojtarët e rregullt dhe aktivë. Por çdo çmim i marrë duhet të vihet bast. Prandaj, përpara se të merrni një promovim, ju lutemi lexoni termat dhe kushtet e përdorimit të tij. Mos harroni se nëse këto kërkesa nuk plotësohen, bonusi do të anulohet.

Rishikimi i videove të kazinosë Aplay

Apple është një ndërmarrje kumari. Lojërat bazohen në një gjenerues numrash të rastësishëm. Është e pamundur të parashikosh nëse do të fitosh apo do të humbësh. Prandaj, kumarxhinjtë me përvojë ndajnë sekretet e suksesit dhe truket interesante. Në rishikimin e videos, jo vetëm që do të mësoni rreth tyre. Por gjithashtu njihuni me AzartPlay nga brenda.

Pyetje të shpeshta në lidhje me kazinonë

A ka Apple një licencë?
A është falas për të luajtur?
Cila është depozita minimale në sit?
Çfarë duhet të bëni nëse kazinoja nuk është e disponueshme?
A ka mbështetje?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka Apple një licencë?
Po, kazinoja është e ligjshme dhe e bazuar në një licencë të Curacao. Kompania është regjistruar në vitin 2012 në Holandë.
A është falas për të luajtur?
Po ti mundesh. Por vetëm në versionin demo të automatëve. Për të luajtur për para të vërteta, duhet të regjistroheni dhe të rimbushni bilancin. Në versionin demo, mund të njiheni vetëm me mekanizmin e automateve, parimin e funksionimit të tyre.
Cila është depozita minimale në sit?
Shuma minimale e lojës është 2 dollarë.
Çfarë duhet të bëni nëse kazinoja nuk është e disponueshme?
Nëse kazinoja nuk është e disponueshme, përdorni një VPN ose një pasqyrë pune.
A ka mbështetje?
Po, mbështetja 24/7 është e disponueshme në sit. Ju mund të bëni një pyetje me interes në çdo kohë dhe të merrni një përgjigje.