Rishikimi i kriptokazinosë BC Game 2023

Crypto casino BC Game u shfaq në 2017 dhe është i licencuar nga Curacao. Në thelb, platforma synon mbajtësit e kriptove dhe përdoruesit që jetojnë në vende ku kumari është i ndaluar. Burimi funksionon në të gjithë botën dhe për këtë arsye faqja zyrtare e internetit është përkthyer në më shumë se dhjetë gjuhë. Ekzistojnë gjithashtu mbi 20 kriptovaluta të ndryshme dhe mund të fitoni bonuse bujare për regjistrim, depozita.

Bonus:Deri në 360%
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 360% në katër depozitat e para
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

bc-siteFaqja u bë shpejt e njohur jo vetëm për shkak të aktiviteteve të licencimit. Mijëra lojtarë u besojnë parave të tyre edhe për arsye të tjera. Së pari, një algoritëm modern i kriptimit SSL që ofron siguri maksimale. Së dyti, janë të përfaqësuar zhvilluesit kryesorë të softuerit. Do të shijoni versione të ndryshme të ruletit, kartave, automateve. Ju mund të nisni “Wheel of Fortune”, të luani me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe të vini bast në sport.

Çmimet e marra meritojnë vëmendje të veçantë. Në vitin 2022, institucionit të lojërave të fatit iu dhanë dy tituj njëherësh – “Kazinoja më e mirë Blockchain” dhe “Kazinoja e Sigurt e Kriptovalutave të Vitit”. Përveç kësaj, BC Game është bërë partneri zyrtar i kombëtares së futbollit të Argjentinës. Këto arritje vetëm sa rrisin popullaritetin e platformës dhe tërheqin gjithnjë e më shumë kumarxhinj.

Të gjitha bonuset në lojën e kazinosë kripto BC

Institucioni i lojërave të fatit ekziston që nga viti 2017 dhe fillimisht u bëri përshtypje lojtarëve me një qasje jo standarde ndaj politikës së bonusit. Në fillim, nuk kishte një grup shpërblimesh të mirëseardhura, por kishte detyra interesante për të përfunduar të cilat mund të merrni dhurata të ndryshme në formën e një kripte. Në vitin 2020, administrata rishikoi vizionin e saj dhe diversifikoi ndjeshëm programin e bonusit.

bc-promovimet

Paketa e bonusit të mirëseardhjes

Menjëherë pas regjistrimit, ju do të hapni akses në një grup bujare dhuratash, të fokusuara në katër depozitat e para. Në këtë rast, shuma e promovimit varet nga sasia e rimbushjes.

Numri i depozitës Bonus Min. se
1 Deri në 180% 30 dollarë
2 Deri në 180% 60 dollarë
3 Deri në 180% 120 dollarë
katër Deri në 240% 30 dollarë

Truku është se një bast jorealist i vogël x25 vlen për të gjitha promovimet. Kur plotësoni kushtet për bast, ju mund të tërhiqni menjëherë fitimet tuaja.

Kërkimet

Ka edhe stimuj të tjerë për klientët. Mjafton të kryeni detyra të thjeshta dhe administrata do të grumbullojë shpërblime të këndshme. Për shembull, 0,5 Dogecoin kërkohet për verifikimin e emailit. Vendosni bastin tuaj të parë dhe fitoni 0,1 TRX. Kërkimi më i lehtë është të përshëndesni lojtarët në bisedën në internet, për të cilën sistemi do të kreditojë 0,05 EOS. Kur të përfundoni të tre detyrat, si një inkurajim shtesë, mund të nisni një herë Rrotën e Fatit.

Ka edhe detyra më të thjeshta që përditësohen çdo ditë. Për zbatimin e tyre, gjithashtu mbështeten shpërblimet e këndshme dhe monedhat në lojë. Nëse shkoni te seksioni “Promovimet”, do të jeni në gjendje të njiheni me të gjithë listën e kërkimeve. Operatori është gati të shpërblejë bujarisht për tërheqjen e klientëve të rinj dhe për të mundësuar vërtetimin me dy faktorë.

Medaljet në lojë

Duke kryer veprimet më të thjeshta, sistemi do të japë medalje në lojë. Më pas ato mund të shkëmbehen për kriptovaluta të ndryshme. Bëhuni gati për të bërë baste reale, rimbushni llogarinë tuaj përmes një shërbimi të caktuar pagese, luani lojëra elektronike specifike. Nga rruga, nën secilën detyrë tregohet se sa lojtarë arritën të përfundonin kërkimin dhe të merrnin bonusin.

Shiu

Ky është një promovim interesant me një emër të pazakontë. Gjithçka vjen për faktin se çdo gjashtë orë jepet një shpërblim, por vetëm për gjashtë me fat. Administrata përdor një gjenerues numrash të rastësishëm për të përcaktuar fituesit. Megjithatë, në promovim marrin pjesë vetëm klientët që kanë arritur të zhbllokojnë të paktën statusin e katërt VIP.

Programi i besnikërisë

Nëse vendosni rregullisht baste dhe kryeni kërkime të ndryshme, mund të zhbllokoni privilegjet e mëposhtme:

  • Hap akses në një bisedë të mbyllur në internet në platformë;
  • Grada shtesë, për të cilat priten çmime bujare;
  • Ju mund të jepni këshilla të mira për lojtarët e tjerë;
  • Vizatimet ditore të kriptomonedhave në mesin e dhjetë përdoruesve më aktivë.

Çipi i një institucioni të lojërave të fatit është se sa më i lartë të jetë statusi VIP, aq më shumë privilegje të ndryshme janë në dispozicion. Mund të mbështeteni në një konsulent personal, grumbullim ditor të monedhave në lojë, bonuse ekskluzive dhe madje edhe paketa pushimesh.

Si të regjistroheni në lojën e kazinosë kriptomonedhës BC

Për të zhbllokuar të gjithë përmbajtjen dhe për të marrë pjesë në promovime tërheqëse, së pari duhet të krijoni një llogari. Duhet të klikoni në butonin e gjelbër “Regjistrohu”, i cili ndodhet në këndin e sipërm të djathtë. Tani plotësoni një pyetësor të shkurtër, duke siguruar të dhënat e mëposhtme: një email pune dhe një fjalëkalim të fortë. Mbetet për të konfirmuar që jeni mbi 18 vjeç dhe jeni dakord me rregullat e platformës së lojrave. Ju gjithashtu mund të vendosni një kod promocional dhe të fitoni shpërblime shtesë.

bc-regjistrimi

Për më tepër, zhvilluesit kanë zbatuar një mënyrë më të shpejtë për të krijuar një llogari. Për autorizim të menjëhershëm, ju duhet një profil në Facebook, Google, Telegram. Ju pranoni transferimin e informacionit personal dhe shkoni menjëherë në llogarinë tuaj personale. Për të zhbllokuar pagesat, do t’ju duhet gjithashtu të plotësoni një pyetësor, duke dhënë informacionin e mëposhtëm për veten tuaj: emrin e plotë, gjininë, moshën, adresën e vendbanimit, datën e lindjes. Tani mund të shkoni te seksioni Arkëtar dhe të zgjidhni instrumentin e duhur të pagesës për depozitën tuaj të parë.

Versioni celular dhe aplikacioni BC Game

Përdoruesit që duan të luajnë rregullisht në faqe mund ta bëjnë këtë jo vetëm nga një kompjuter, por edhe nga pajisjet celulare. Versioni për telefonat inteligjentë dhe tabletët është i optimizuar në mënyrë të përkryer për pajisjet Android dhe iOS me madhësi të ndryshme ekrani. Për të hyrë në faqen celulare, thjesht ndiqni lidhjen ose gjeni platformën përmes një motori kërkimi. Përdorni telefonin ose tabletin tuaj dhe do të çoheni në kazinonë celulare BC Game. Dallimi i vetëm është dizajni dhe paraqitja e seksioneve. Pjesa tjetër ofron shpejtësi të lartë dhe funksionalitet të përshtatshëm.

bc-mobil

Sa i përket softuerit celular, zhvilluesit nuk kanë lëshuar ende një aplikacion për telefonat. Edhe pse në internet mund të gjeni oferta të ndryshme dhe madje edhe skedarë instalimi. Kini kujdes, sepse ka shumë të ngjarë që këto janë programe që u përkasin mashtruesve. Sapo të instaloni programin, menjëherë do të bashkoni të dhënat tuaja personale dhe fondet e ardhshme në llogarinë tuaj.

Makinat e fatit të kazinosë kriptomonedhë BC lojë

Krenaria e faqes është një koleksion i larmishëm argëtimi. Platforma ka mijëra automat të njohura, qindra lojëra tavoline dhe letra. Në të njëjtën kohë, lista po rritet rregullisht, sepse ka artikuj të rinj nga zhvillues të mirënjohur. Nga rruga, shumica e lojërave elektronike lejohen të funksionojnë falas dhe as nuk keni nevojë të krijoni një llogari.

bc-slots

Tipari kryesor i “banditëve me një armë” është një koeficient i lartë RTP prej 96%. Për të fituar, mjafton të merrni seriozisht zgjedhjen e makinës dhe të menaxhoni siç duhet bankrollin. Mbetet për të zgjedhur një strategji të provuar dhe për të ndjekur rekomandimet. Për të gjetur shpejt argëtimin sipas dëshirës tuaj, përdorni filtra për të renditur sipas risive, zhvilluesve, popullaritetit, llojit.

Software

Rritja e shpejtë e popullaritetit të klubit është për shkak të faktit se administrata shton softuer nga zhvillues të mirënjohur. Çdo kompani ka një licencë dhe përvojë të gjerë në krijimin e përmbajtjeve ekskluzive të lojërave. Mekanika, nivelet, funksionet, simbolet dhe zhanret ndryshojnë. Nëse dëshironi një përvojë të garantuar pozitive në lojëra, hidhini një sy titujve nga Amatic, Habanero, Yggdrasil, ELK, Microgaming, Playtech, Booongo.

Tregtarët e gjallë

Modaliteti është i ndryshëm në atë që do të luani me një krupier të vërtetë, dhe jo kundër një algoritmi makine në formën e një RNG. Ofrohen emocione të gjalla dhe një atmosferë e krahasueshme me qendrat e lojërave të fatit në tokë. Garanton gjithashtu një lojë të drejtë dhe transparente, si dhe mundësinë për të verifikuar në mënyrë të pavarur pakorruptueshmërinë e rezultateve.

bc-live

Ju do të mund të lidheni me transmetimin e drejtpërdrejtë vetëm nëse keni një bilanc pozitiv në llogarinë tuaj. Është e ndaluar të luash falas dhe pa regjistrim. Prandaj, nxitoni të krijoni një llogari dhe do të mund të shijoni sic bo, baccarat, ruletë, blackjack, poker. Studiot e njohura si Ezugi, Evolution Gaming, Pragmatic Play, Vivo janë përgjegjëse për cilësinë e lojës, grafikën dhe shkallën e realizmit.

Lojëra të tjera BC

Koleksioni i argëtimit do të kënaqë jo vetëm tifozët e lojërave elektronike dhe formatit live, por edhe lojërat e tavolinës, lojërat më të rralla. Tani, për shembull, Aviator dhe Plinko janë veçanërisht të njohura. Çdo titull ofron një lojë emocionuese, por më e rëndësishmja, një shpërblim i madh monetar duhet për fitoren.

Lotaritë

Ekziston një mënyrë tjetër për të marrë shpejt çmime bujare. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të merrni pjesë në shortin e përditshëm. Do t’ju duhen bileta speciale në të cilat duhet të zgjidhni numrat që ju pëlqejnë. Nëse, si rezultat i vizatimit, numrat përkojnë me ato të hedhura në fushën e lojës, sistemi do të shtojë bonuse. Ju do të jeni në gjendje të fitoni jo vetëm rrotullime falas, por edhe pa depozita, shumëzues depozitash, kripto, medalje në lojë.

Bastet sportive në lojën BC

Jo shumë kohë më parë, në faqen zyrtare u shfaq seksioni “Baste sportive”. Tani të gjithë kanë të drejtë të bëjnë një bast sportiv për sportet klasike dhe eSports. Ju mund të bastni drejtpërdrejt dhe para ndeshjes në futboll, tenis, regbi, NBA, boks, Dota 2, LoL. Bookmaker ofron një linjë të gjerë, shanse të larta, funksionalitet të përshtatshëm dhe aftësi për të parë ndeshjet drejtpërdrejt.

Avantazhet dhe disavantazhet e kriptokazinosë BC Game

Pro

  • Mbi 4000 lojëra elektronike në internet;
  • Mbështeten më shumë se 25 kriptovaluta;
  • Një grup elegant i mirëseardhjes i bonuseve për katër depozitat e para;
  • Mund të luani me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe të vini bast në sporte dhe eSports.

Kundër

  • Shumë bonuse kanë një kërkesë për bast x25;
  • Është e pamundur të bashkohesh në lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë pa fonde në llogari.

Çfarë kriptovalutash pranon BC Game?

Një institucion kumari mund të bëjë përshtypje me mbështetjen e kriptomonedhave të ndryshme. Mund të vendosni baste në BTC, LTC, EOS, USD Coin, Tron Ethereum/Tether. Kjo nuk është e gjithë lista, por më e rëndësishmja – transferimet më të sigurta dhe të menjëhershme. Mjafton të zgjidhni një shërbim pagese dhe të tregoni shumën e rimbushjes. Paratë do të kreditohen në llogari brenda 1-2 minutash, gjë që do t’ju lejojë të filloni menjëherë lojën që ju pëlqen dhe të filloni të fitoni.

bc-kripto

Shërbimi mbështetës

Nëse keni pyetje ose vështirësi me depozitat, bonuset e basteve ose regjistrimin, nxitoni të kontaktoni mbështetjen teknike 24/7. Menaxherët do të përgjigjen brenda një minute nëse shkruani një mesazh në bisedën në internet. Gjithashtu do të jetë e mundur të kontaktoni stafin mbështetës përmes e-mail, Telegram dhe Twitter. Administrata rekomandon gjithashtu të shikoni më shpesh forumin e klubit, ku klientët e kazinosë komunikojnë.

Cilat gjuhë mbështet kazino BC Game?

Burimi është në TOP-3 dhe është i popullarizuar në pjesë të ndryshme të botës. Prandaj, zhvilluesit e kanë përkthyer faqen zyrtare të internetit në më shumë se dhjetë gjuhë – hindisht, frëngjisht, turqisht, tajlandisht, rusisht, polonisht, gjermanisht, koreanisht, portugalisht, spanjisht, kinezisht. Do të jetë e mundur të ndryshoni përkthimin e të gjitha faqeve me një klik, gjë që do t’ju lejojë të gjeni shpejt argëtimin sipas dëshirës tuaj, të krijoni një llogari, të rimbushni llogarinë tuaj dhe të porosisni një transferim fitimesh.

Liçensë

Ekipi ynë kreu një hetim dhe kontrolloi të gjitha lejet. Crypto casino BC Game jo vetëm që ka një licencë të vlefshme Curacao, por është gjithashtu një biznes legjitim. Çdo vizitor i faqes së internetit ka të drejtë të shohë të gjitha të dhënat. Mjafton të zbresësh në “bodrum” dhe të klikosh mbi stemën e klikueshme të organit rregullator. Certifikatat nga kompania e auditimit me bazë në Londër eCOGRA veprojnë si garantues shtesë të sigurisë dhe besueshmërisë.

FAQ

Pse nevojitet kodi i gabuar?
Çfarë duhet të bëj për të kërkuar bonuset e mia të mirëseardhjes?
Ku mund ta gjej aplikacionin celular?
Si të luani falas dhe pa regjistrim?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Pse nevojitet kodi i gabuar?
Ky është i ngjashëm me një kod promocional, por për klientët e privilegjuar. Përdorni një kombinim sekret simbolesh dhe sistemi do të japë dhurata bujare.
Çfarë duhet të bëj për të kërkuar bonuset e mia të mirëseardhjes?
Së pari ju duhet të regjistroheni dhe më pas të rimbushni llogarinë tuaj. Klientët e rinj presin rritje bujare në katër depozitat e para.
Ku mund ta gjej aplikacionin celular?
Nuk ka ende një softuer celular, por ekziston një version celular për telefonat dhe telefonat inteligjentë. Mund të arrini në platformë përmes një lidhjeje të veçantë ose duke gjetur një kazino përmes një motori kërkimi në shfletuesin tuaj.
Si të luani falas dhe pa regjistrim?
Zgjidhni një automat sipas dëshirës tuaj, rri pezull dhe klikoni "Demo". Më tej, sistemi do të grumbullojë automatikisht kredite brenda lojës për t'u njohur me lojën. Në këtë rast, nuk keni pse të krijoni një profil dhe të rimbushni llogarinë.