Rishikimi i kripto kazinosë Buran 2023

Buran Casino u shfaq në vitin 2016 dhe është në pronësi të Araxio Development NV Suksesi i paparë i platformës është për faktin se ekipi ka përvojë të gjerë në fushën e iGaming. Organizata gjithashtu menaxhon dy burime të tjera të njohura – YoYo dhe Malina. Përveç kësaj, çdo faqe operon nën një licencë aktive Curacao, e cila garanton një lojë të sigurt dhe të ndershme.

Bonus:Deri në 500 €
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 500 € + 200 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Duke vizituar faqen zyrtare të internetit, do të zbuloni një koleksion të larmishëm argëtimi. Prezantoi softuer nga studiot më të famshme dhe kryesore – NetEnt, Microgaming, Quickspin, Igrosoft. Vetëm një vit pas hapjes, skuadra nënshkroi një kontratë me Yggdrasil. Prandaj, ofrohet përmbajtje me cilësi të lartë me kthime të larta dhe lojë emocionuese.

faqe buran

Do të mund të shijoni lojëra elektronike shumëngjyrëshe 3D, karta, ruletë, lojëra të drejtpërdrejta. Përveç kësaj, softueri është i shkruar në HTML5, gjë që bën të mundur luajtjen nga një smartphone dhe tablet. Nuk ka nevojë të shkarkoni softuer shtesë. Ju mund të jeni i sigurt se makinat e fatit jo vetëm që do të sjellin shumë argëtim, por edhe një shans të vërtetë për të fituar!

Vëmendje e veçantë meriton një program bonus të fokusuar tek klientët e rinj. Pasi të keni shpenzuar dhuratat tuaja të mirëseardhjes, është koha për të marrë pjesë në promovime të ringarkimit, turne të ndryshëm dhe një program besnikërie. Ekziston edhe një ofertë për kthimin e parave për të kthyer një pjesë të fondeve të humbura.

Të gjitha bonuset në kripto kazino Buran

Administrata e platformës ka zhvilluar një politikë bonus interesante. Për të marrë bonusin e parë bujar, mjafton të regjistroheni dhe të bëni një depozitë. Përveç kësaj, ju do të jeni në gjendje të fitoni kredite bonus dhe rrotullime falas çdo javë. Prandaj, është e vështirë të gjesh një burim të ngjashëm ku mund të luani jo vetëm me paratë tuaja, por edhe me rrotullime falas.

buran-promovime

Bonus i mirëseardhjes

Administrata është e gatshme të japë dhurata bujare për çdo klient të ri. Nxitoni të krijoni një llogari dhe më pas aktivizoni llogarinë tuaj. Tani është koha për të financuar llogarinë tuaj, e cila do të aktivizojë dy bonuse – 100% deri në 500 € dhe 200 rrotullime falas. Rrotullimet pa depozitë janë më të vlefshmet, sepse ju mund të luani për paratë tuaja, dhe më pas të shpenzoni rrotullime falas dhe të filloni të vini baste në lojëra elektronike në internet dhe të rrisni fitimet tuaja!

Rifresko promovimet

Jo vetëm një grup bonusesh të mirëseardhjes është i disponueshëm në faqen e internetit të kazinosë. Por ka edhe promovime interesante të rifreskimit. Për shembull, një herë në javë mund të merrni 50 rrotullime falas për një depozitë prej 20 €. Nëse depozitoni nga 20 € gjatë fundjavës, do të jeni në gjendje të rrisni bankrollin tuaj me 50%. Megjithatë, të premten, të shtunën dhe të dielën ka një tjetër promovim – 50 rrotullime falas për një depozitë prej 50 €.

Kthim parash

Nëse planifikoni të vini bast rregullisht, përgatituni për ditë të këqija. Edhe kumarxhinjtë profesionistë nuk janë në gjendje të fitojnë vazhdimisht. Por mos u mërzitni shumë nëse humbni. Kjo për shkak se platforma ka një kthim parash javore deri në 15%. Humbjet në lojëra elektronike, letra dhe tavolinë llogariten. Nëse ju pëlqen të luani me tregtarë të drejtpërdrejtë, 10% kthim parash vlen për kategorinë drejtpërdrejt.

Turne

Për klientët e lokalit të lojërave të fatit janë përgatitur edhe një sërë garash. Turnetë e reja lansohen çdo javë dhe u drejtohen adhuruesve të lojërave elektronike dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Në disa gara, fituesit janë lojtarët që kanë arritur të fitojnë numrin maksimal të pikëve për rrotullime fituese. Në të tjerat, tabela e fituesve formohet nga ata që godasin shumëzuesin maksimal të bastit. Nëse regjistroheni në sit tani, do të mund të merrni menjëherë pjesë në turnetë e mëposhtëm: Video Slots të Javës, Gara e Muajit, Lojëra të Ofruesve më të Mirë, Turne Live.

Programi i besnikërisë

Programi ka për qëllim lojtarët aktivë që preferojnë të kalojnë shumë kohë në platformën e lojrave. Për të hapur një nga pesë nivelet VIP, duhet të bëni rregullisht depozita dhe të luani për para. Në këmbim, ju do të merrni pikë besnikërie dhe sapo të grumbulloni një shumë të caktuar, administrata do t’ju caktojë statusin e duhur. Për më tepër, çdo titull ka avantazhet dhe privilegjet e veta:

 • Shuma maksimale e kthimit të parave të gatshme është 15%;
 • Ndryshon kursi i këmbimit të pikëve të besnikërisë për kreditë bonus;
 • Sasia e arkëtimit rritet;
 • Konsulent personal.

Për shembull, “Cadet” i parë i nivelit VIP siguron qasje vetëm në shkëmbyesin e pikëve për rubla, në shkallën 100:60. Nëse arrini të kaloni në nivelin e pestë “Marshal”, administrata do t’ju caktojë një menaxher personal, do të keni mundësi të ktheni 15% në javë si pjesë e kthimit të parave, dhe kursi i këmbimit të pikëve për rubla gjithashtu do të përmirësohet – 70 :60.

Regjistrimi në faqen e internetit të kripto-kazinosë Buran

Për të krijuar një llogari, përgatituni të kaloni dy hapa. Edhe pse do të zgjasë pak më shumë se në portalet e tjera të lojërave të fatit, ai ka avantazhet e veta. Sapo të përfundoni procedurën e regjistrimit, menjëherë do të mund të identifikoheni dhe të vazhdoni me verifikimin. Ju nuk keni nevojë të plotësoni një formular në llogarinë tuaj personale dhe të jepni të dhëna personale.

buran-regjistrimi

Në fazën e parë, duhet të jepni informacionin e mëposhtëm: email, emrin, mbiemrin dhe numrin e telefonit. Hapi i dytë përfshin gjithashtu plotësimin e një pyetësori, por do t’ju duhet të jepni më shumë të dhëna personale: datën e lindjes, gjininë, vendin dhe qytetin e banimit. Mbetet për të zgjedhur monedhën e lojës dhe për të rënë dakord me rregullat e kazinosë.

Sapo të jepni informacione të përditësuara, një lidhje e veçantë për të aktivizuar llogarinë tuaj do të dërgohet në adresën e specifikuar të emailit. Ndiqni atë dhe do të mund të hyni në llogarinë tuaj personale. Nëse dëshironi të zhbllokoni menjëherë pagesat e shpejta, nxitoni të verifikoni profilin tuaj. Është e nevojshme të dërgoni një fotografi pasaporte dhe një faturë të paguar të shërbimeve në shërbimin mbështetës, i cili do të konfirmojë vendbanimin tuaj.

Versioni celular dhe aplikacioni Buran

Progresi teknologjik nuk qëndron ende dhe sot telefonat inteligjentë mund t’i përdorni jo vetëm për punë. Është gjithashtu i përshtatshëm për të luajtur automatet Buran nga telefoni, por më e rëndësishmja, ju duhet vetëm akses në internet dhe çdo shfletues. Sapo të shkoni në sit, do të keni mundësi të identifikoheni, të regjistroheni, të luani për para, të merrni pjesë në promovime dhe të krijoni një kërkesë për pagesë.

buran-celular

Nuk është ende e mundur të shkarkohet aplikacioni i kazinosë Buran. Shërbimi mbështetës pretendon se zhvilluesit së shpejti do të përfundojnë punën në softuerin celular. Megjithatë, platforma e smartfonëve është e optimizuar mirë dhe e përshtatur për pajisjet Android, iOS, Blackberry dhe Windows Phone. Shkoni në sit dhe sistemi automatikisht do të përshtatet me madhësinë e ekranit. Në të njëjtën kohë, është e përshtatshme të lëvizni nëpër hollin e lojës me njërën dorë, të kaloni midis seksioneve dhe të vendosni baste.

Makinat e fatit të kazinosë me kriptomonedhë Buran

Siç u përmend më lart, platforma përmban softuer nga prodhuesit kryesorë – Yggdrasil, Microgaming, Habanero, Pragmatic, NetEnt, Quickspin. Për më tepër, administrata përditëson rregullisht koleksionin duke shtuar lojëra nga studiot e reja. Do të doja të vëreja menjëherë se çdo përdorues ka mundësinë të lançojë lojërat e preferuara të videove falas dhe pa regjistrim.

buran-slots

Kategoria më e madhe janë makinat e fatit. Do të keni mundësi të shijoni tituj të njohur dhe produkte të reja në vitin 2023. Për të garantuar një përvojë pozitive të lojërave, hidhini një sy lojërave më të mira – Jewel Blast, Crazy Monkey, Book of Dead, Starburst, Lost Vegas. Për më tepër, ka modele ekskluzive me një çmim i parë – Divine Fortune, Mega Joker, Super Multitimes Progressive.

Lojëra me letra dhe tavolinë

Seksioni do të tërheqë të gjithë adhuruesit e lojërave tradicionale të kazinosë. Janë paraqitur versionet më të njohura të baccarat, poker, ruletë, blackjack, video poker. Vetëm një ruletë ka më shumë se dhjetë versione – prime, auto, franceze, amerikane. Nga rruga, i gjithë softueri do të jetë gjithashtu në gjendje të funksionojë falas, dhe nuk keni nevojë të krijoni një llogari.

Jetoni me tregtarët e drejtpërdrejtë

Përveç argëtimit klasik, faqja ka edhe lojëra më realiste me hostë të drejtpërdrejtë. Nuk është gjeneruesi i numrave të rastësishëm ai që është përgjegjës për rezultatet, por krupierët e vërtetë. Sapo të bëheni anëtar i një institucioni kumari dhe të rimbushni llogarinë tuaj, do të jeni në gjendje të vlerësoni pokerin live, ruletën, blackjack, baccarat. Një eksperiencë pozitive lojërash dhe përshtypje të gjalla janë të garantuara, sepse studioja e njohur Evolution Gaming, e specializuar në formatin live, është përgjegjëse për cilësinë.

buran-live

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë kripto Buran

Të mirat:

 • Shumë lojëra kryesore nga zhvilluesit kryesorë;
 • Aktivitet ligjor për shkak të licencës së Curacao;
 • Promovime interesante të rifreskimit, bonuse të mirëseardhjes, kthim parash dhe program besnikërie;
 • Një sërë turnesh lansohen çdo javë;
 • Dhjetra tavolina live me kufij të ndryshëm bastesh dhe tregtarë profesionistë;
 • Pagesa të shpejta në kuletat elektronike dhe kartat.

Disavantazhet:

 • Kazinoja nuk është e disponueshme në disa vende (lista është e specifikuar në marrëveshjen e përdoruesit);
 • Programi i besnikërisë siguron vetëm kthim parash dhe një shkëmbim më fitimprurës pikësh për paratë e bonusit.

Çfarë kriptovalutash pranon Buran?

Gjatë regjistrimit, çdo përdorues do të duhet të zgjedhë monedhën e lojës – NOK, PLN, TRL, SEK, JPY, EUR, RUB, HUF, CAD, CNY, BTC, LTC, XRP, ETH. Në të njëjtën kohë, shuma e depozitës dhe pagesës minimale është vetëm 20 dollarë. Truku është se basti minimal është vetëm 0,1 dollarë, gjë që do t’ju lejojë të hyni në lojë pa shumë rrezik. Në të njëjtën kohë, do të jetë e mundur të depozitoni fonde jo vetëm përmes kartës, por edhe përmes kuletave të ndryshme – Qiwi, Neteller, Piastrix, Litecoin, Bitcoin, Skrill, Ethereum.

buran-depozitë

Shërbimi mbështetës

Nëse keni ndonjë vështirësi ose pyetje në lidhje me transaksionet financiare, bonuset ose aspekte të tjera të kazinosë, nxitoni të kontaktoni mbështetjen. Menaxherët punojnë në disa turne, gjë që ofron ndihmë gjatë gjithë orarit. Për reagime të menjëhershme, dërgoni një mesazh në bisedën në internet. Ju gjithashtu mund të mbani kontakte me konsulentët përmes e-mail [email protected] dhe duke telefonuar në +7 (800) 775-34-89.

Cilat gjuhë mbështet kazino Buran

Institucioni i lojërave të fatit është bërë jorealisht i popullarizuar në mesin e lojtarëve të fatit jo vetëm falë bonuseve bujare dhe përmbajtjes së lartë të lojërave. Platforma tërheq përdorues nga shumë vende, dhe gjithçka sepse është përkthyer në gjuhë të ndryshme – frëngjisht, finlandisht, portugalisht, rusisht, anglisht, polonisht, hungarisht, norvegjeze dhe gjermanisht.

Liçensë

Kazinoja ka një licencë të vlefshme Curacao, e regjistruar me numrin 8048/JAZ2016-064. Prania e një dokumenti leje tregon një lojë të sigurt dhe të ndershme. Prezantohet vetëm softueri i certifikuar, kthimi nuk është i shtrembëruar dhe loja e lojës nuk ndryshohet. Gjithashtu, garantohet mbrojtja maksimale e të dhënave personale, falë algoritmit modern të kriptimit SSL. Prandaj, informacioni juaj personal, si dhe informacioni rreth transaksioneve financiare, nuk do të bien kurrë në duart e mashtruesve.

FAQ

Mund të luani në telefonin tuaj?
Cilat shërbime mbështeten për depozitat?
Cila është licenca e Buran Casino?
A ka një bonus mirëseardhjeje?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Mund të luani në telefonin tuaj?
Çdo vizitor i faqes ka mundësinë të luajë lojëra elektronike video, karta dhe lojëra tavoline jo vetëm nga një kompjuter, por edhe nga një smartphone. Zhvilluesit kanë optimizuar burimin për madhësi të ndryshme të ekranit. Për më tepër, doli të ishte një platformë ndër-platformë që funksionon në mënyrë të përsosur në të gjithë shfletuesit e njohur dhe në pajisjet me Android, iOS.
Cilat shërbime mbështeten për depozitat?
Prezantohen mbi 20 instrumente pagese të sigurta dhe të njohura. Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj me Visa dhe Mastercard. Është gjithashtu e lehtë të depozitosh me Bitcoin, Neteller, ecoPayz, Litecoin, Skrill.
Cila është licenca e Buran Casino?
Për të punuar legalisht në tregun iGaming, pronarët e portalit morën një licencë Curacao me numrin 8048/JAZ2016-064. Kjo garanton një lojë të sigurt dhe të ndershme, si dhe mbrojtjen e të dhënave personale dhe transaksioneve financiare.
A ka një bonus mirëseardhjeje?
Sigurisht mjaft bujare. Menjëherë pas regjistrimit, do të keni akses në një paketë dhuratash mirëseardhjeje. Mjafton të bëni depozitën e parë dhe sistemi automatikisht do të rrisë shumën e kapitalit fillestar me 100% deri në 500€. Në këtë rast, kërkohen 200 rrotullime shtesë pa depozitim.