Rishikimi i kriptos Casino Punt 2023

Punt Casino u shfaq në vitin 2021, është i licencuar nga Curacao dhe në pronësi të Effice Group NV. Platforma e lojrave konsiderohet inovative, e cila kontribuoi në rritjen e shpejtë të popullaritetit të saj. Për më tepër, burimi menaxhohet nga një ekip me përvojë që ka hapur faqe të tjera të njohura – Slots Raging Bull dhe Slots of Vegas. Prandaj, përdoret një nga softuerët më të mirë – Realtime Gaming.

Bonus:150% + 15 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
150% bonus depozite + 15 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare ka rregulla strikte që lejojnë vetëm përdoruesit që janë mbi 18 vjeç të luajnë për para. Për të provuar fatin tuaj dhe për të marrë një shans për të arritur çmimin e parë, thjesht regjistrohuni. Sapo të hyni në llogarinë tuaj personale, mund të shijoni automate, tabela dhe karta të ndryshme.

faqe me pika

Të gjitha shpërblimet në kripto kazino Punt

Një nga veçoritë e platformës është një program bujar bonus që synon përdoruesit e rinj dhe tashmë të regjistruar. Mund të fitoni një rritje bujare të depozitave, të merrni pjesë në promovime të rregullta, të përfitoni nga kthimi i parave dhe të zhbllokoni privilegje të veçanta ndërsa përparoni përmes programit të besnikërisë.

punt-promovime

Bonus i mirëseardhjes

Mjafton të krijoni një llogari, dhe më pas të rimbushni llogarinë nga 200 rubla, e cila aktivizon dy bonuse – 150% në shumën e bankrollit dhe 15 rrotullime falas. Mënyra më e lehtë për të përmbushur kërkesat e basteve është në lojëra elektronike në internet, sepse 100% e basteve numërohen. Është e nevojshme të lëvizni nëpër bast x40 brenda një muaji.

Bonus për depozitat e dyta dhe të treta

Kushtet janë të njëjta, por për rimbushjen e dytë, detyrimi është 75% e shumës së bankës, dhe për të tretën – 125%. Bëhuni gati për të rrotulluar bastin x40. Nëse bastet në makinat e fatit konsiderohen si 100% për bast, atëherë vetëm 25% në poker.

Kthim parash 15%

Një ofertë unike që është shumë e popullarizuar në mesin e kumarxhinjve. Kjo sepse çdo ditë mund të ktheni 15% të shumës së humbur. Rimbursimi kreditohet çdo mëngjes dhe varet nga madhësia e humbjes për ditën e mëparshme.

Rifresko bonuset

Administrata rekomandon kontrollin çdo ditë në seksionin “Promo”. Çdo klient është në pritje të ofertave unike promocionale, në varësi të aktivitetit. Ju do të jeni në gjendje të fitoni si rrotullime falas ashtu edhe bonuse depozitimi, bonuse pa depozite.

Programi i besnikërisë

Menjëherë pas krijimit të një llogarie, ju automatikisht merrni pjesë në një program të avancuar besnikërie. Për përdoruesit besnikë dhe aktivë janë përgatitur bonuse ekskluzive dhe shërbime VIP. Ju gjithashtu mund të mbështeteni te një menaxher personal i cili është në dispozicion 24/7. Për të zhbllokuar privilegje të veçanta dhe përfitime të ndryshme, pyesni menaxherët e mbështetjes teknike për kushtet e programit VIP.

Si të regjistroheni në Punt Crypto Casino

Nëse doni të filloni të shpenzoni bonuse bujare që tani, gjithçka që duhet të bëni është të krijoni një llogari. Shkoni në faqen zyrtare të internetit dhe klikoni në butonin “Regjistrohu”, i cili ndodhet në këndin e sipërm të djathtë. Tani duhet të plotësoni një pyetësor të shkurtër, duke treguar emrin, mbiemrin, adresën e emailit të punës, numrin e vlefshëm të telefonit dhe një fjalëkalim të fortë. Mos harroni se një kod do të dërgohet në numrin e telefonit të specifikuar. Epo, hapi i fundit para përfundimit të procedurës së regjistrimit është të zgjidhni monedhën e lojës nga lista: dollarë, rubla, euro, kurora, jen, zlotys, BTC, LTC.

punt-regjistrimi

Mbetet të klikoni “Regjistrohu” dhe një lidhje për të aktivizuar profilin do të dërgohet në emailin e specifikuar. Ndiqni atë dhe sistemi do të transferohet në faqen zyrtare të kazinosë. Për të hyrë në llogarinë tuaj personale, ju vetëm duhet të shkruani adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin. Pasi të keni hyrë në sistem, vazhdoni me studimin e kushteve të ofertave promocionale. Mos e humbisni mundësinë për të rritur sasinë e kapitalit fillestar dhe për të rritur ndjeshëm probabilitetin për të fituar. Ju mund të fitoni para në lojëra elektronike, video poker, ruletë ose blackjack.

Versioni celular dhe aplikacioni Punt

Do të jetë e mundur të vlerësohet funksionaliteti dhe përmbajtja e lojës jo vetëm nga një kompjuter, por edhe nga pajisjet celulare. Zhvilluesit e kanë përshtatur faqen për pajisjet moderne Android, iOS dhe Blackberry. Platforma celulare është optimizuar në mënyrë të përkryer për ekranet me prekje dhe lojën me një dorë. Përveç kësaj, ofrohet softuer i çertifikuar nga ofruesit kryesorë. Ndershmëria dhe siguria evidentohen nga një auditim i pavarur nga kompanitë audituese. Gjeneruesi i numrave të rastësishëm testohet dhe prodhon rezultate të rastësishme, gjë që garanton një shans real për të fituar.

punt-celular

Puntoj automatet e kazinove me kriptomonedhë

Kumarxhinjtë e papërvojë dhe kërkues janë duke pritur për një koleksion të larmishëm argëtimi. Edhe lojtarët më me përvojë do të marrin lehtësisht një makinë sipas dëshirës së tyre. Ju do të mund të shijoni lojëra elektronike 3D, video poker, blackjack, baccarat, poker. Ka edhe llotari të njohura me një rezultat të shpejtë të lojës.

Rekomandohet t’i kushtoni vëmendje slotit jo standard të Aviatorit. Mjafton të lëshoni aeroplanin dhe të shikoni se si rritet norma. Gjithçka që nevojitet është të merren paratë në kohën e duhur përpara se anija të fluturojë nga ekrani.

Software

Faqja zyrtare ka mbi 900 lojëra të ndryshme, por më e rëndësishmja – zhvillues të mirënjohur. Softueri është në pronësi të kompanive kryesore si Tom Horn, Fugaso, Spribe, Reevo, KA Gaming, Betsoft dhe Dragoon Gaming. Lejohet të nënvizoni titujt e ofruesve të veçantë, të filtroni listën në mënyrë alfabetike dhe të gjeni argëtimin tuaj të preferuar duke përdorur shiritin e kërkimit.

Lojëra elektronike në internet

Kategoria më e madhe e lojërave e mbushur me tituj të njohur. Prezantohen automate klasike dhe moderne me grafikë 3D, mekanikë origjinale, simbole të veçanta. Modelet më të njohura përfshijnë: Dragon Riches, Clash of Gods, Hungry Shark, Robot Wars.

lojëra elektronike me pika

Çdo vend i caktuar në internet do të bëjë përshtypje me kthime të larta dhe një ndërfaqe të qartë. Për të fituar, mjafton të formoni një kombinim fitues. Kjo do të ndihmojë jo vetëm aftësitë personale, por edhe shenjat e veçanta. Disavantazhi i vetëm i platformës së lojrave është se nuk mund të luani falas dhe pa regjistrim derisa të krijoni një llogari dhe të identifikoheni.

Argëtim me karta

Seksioni ka për qëllim adhuruesit e blackjack-ut dhe pokerit. Ekzistojnë versione klasike dhe të modifikuara që ndryshojnë në rregullat dhe kushtet për të fituar. Meqë ra fjala, dy studiot e njohura, Betsoft dhe Reevo, janë përgjegjëse për cilësinë dhe ndershmërinë e përmbajtjes. Ofrohet lojë e sigurt dhe probabilitet i lartë për të fituar.

lojëra punt-tavoline

Ruletë

Faqja nuk ka një seksion të veçantë me ruletë, por është ende mjaft e lehtë për të gjetur një nga lojërat më të njohura të kazinosë. Në të njëjtën kohë, paraqiten jo vetëm versionet klasike, por edhe të modifikuara – amerikane, evropiane, franceze.

Video poker

Kategoria përbëhet nga versionet më të mira të video pokerit. Slots do të tërheqë për të gjithë tifozët e pokerit klasik. Rregullat janë të njëjta, por grafika, shkalla e eksitimit dhe dinamika e lojës janë të ndryshme.

Avantazhet dhe disavantazhet e Punt Crypto Casino

Të mirat:

  • Aktivitet ligjor për shkak të një licence të vlefshme Curacao;
  • Gjenerues i certifikuar i numrave të rastësishëm;
  • Program bujar bonus;
  • Rregulla strikte për të garantuar sigurinë dhe transparencën e kushteve;
  • Softuer nga ofrues të mirënjohur;
  • Një blog interesant me lajme dhe informacione të përditësuara.

Disavantazhet:

  • Lista e vogël e lojërave;
  • Komision i madh pagese.

Çfarë kriptovalutash pranon Punt?

Institucioni i lojërave të fatit Punt ka fituar titullin “TOP Casino 2022”. Jo vetëm për shkak të përmbajtjes me cilësi të lartë dhe një licence Curacao. Kjo edhe për faktin se pranohen kriptovaluta të ndryshme. Ju mund të bastni në dollarë, euro, rubla, bitcoin, litecoin, bitcoin cash dhe USDT. Nëse dëshironi të fitoni menjëherë një fitore, administrata rekomandon tërheqjen në kuletat elektronike dhe bitcoin.

punt-kripto

Shërbimi mbështetës

Sajti, megjithëse ka një strukturë klasike, përdoruesit e papërvojë mund të kenë ende vështirësi ose pyetje. Nëse ngatërroheni gjatë regjistrimit, nuk dini si të aplikoni për tërheqje ose të aktivizoni një bonus, kontaktoni shërbimin mbështetës gjatë gjithë orarit. Shkruani në chat online dhe merrni një përgjigje brenda 1 minute. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të mbani kontakte përmes postës elektronike [email protected]. Administrata rekomandon gjithashtu abonimin në kanalet në Telegram, Twitter, Facebook dhe Instagram. Grupet publikojnë rregullisht kode ekskluzive promocionale, lajme më të fundit, njoftime për lëshimet e automateve.

Cilat gjuhë mbështet kazino Punt?

Burimi u shfaq vetëm në vitin 2021, dhe zhvilluesit e kanë përkthyer tashmë në katër gjuhë – japonisht, frëngjisht, gjermanisht dhe anglisht. Butoni për përkthimin e faqeve është në menynë rënëse. Kaloni në gjuhën tuaj amtare dhe kuptoni shpejt ndërfaqen dhe navigimin.

Liçensë

Rritja e shpejtë e popullaritetit të faqes është për shkak të aktiviteteve ligjore. Para hapjes së burimit, pronarët morën një licencë Curacao. Prandaj, faqja paraqet softuer origjinal nga ofrues të besueshëm. Si një masë sigurie shtesë, përdoret një algoritëm modern i kriptimit SSL. Informacioni konfidencial për klientët është nën mbrojtje të besueshme dhe nuk do të bjerë kurrë në duar të treta.

FAQ

A ka faqja lojëra tavoline?
Cilat janë përfitimet e të luajturit në Punt Casino?
A është e sigurt të vish bast, të luash para në kazino Punt?
Sa shpejt paguhen fitimet?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka faqja lojëra tavoline?
Sigurisht, dhe vetëm nga zhvillues të besuar dhe të njohur. Ju mund të shijoni ruletë, poker dhe blackjack, versione klasike dhe të avancuara. Mjafton të regjistroheni, të grumbulloni bonusin e mirëseardhjes dhe të nisni lojën tuaj të preferuar, duke rritur shanset për të fituar. Dhe gjithçka për shkak të rritjes së shumës së bankrollit fillestar.
Cilat janë përfitimet e të luajturit në Punt Casino?
Kjo është një platformë e shkëlqyer e licencuar e mundësuar nga softueri Realtime Gaming. Ofrohen automate të njohura, lojëra tavoline dhe letra. Për më tepër, ju presin bonuse bujare, promovime të ringarkimit, kthim ditor të parave dhe privilegje të veçanta për të marrë pjesë në programin e besnikërisë.
A është e sigurt të vish bast, të luash para në kazino Punt?
Po, sepse siguria është për shkak të licencës së Curacao dhe faktit që organi rregullator monitoron nga afër aktivitetet e kazinosë. Administrata nuk ka të drejtë të ndryshojë cilësimet e lojës, të zvogëlojë kthimin ose të refuzojë të paguajë. Ai gjithashtu përdor një algoritëm modern të kriptimit SSL, i cili është përgjegjës për mbrojtjen e të dhënave personale.
Sa shpejt paguhen fitimet?
Mjafton të plotësoni një aplikim për tërheqje, duke treguar shumën dhe të zgjidhni një instrument pagese. Paratë merren në kuletat elektronike dhe bitcoin brenda 10-15 minutave. Megjithatë, ka një tarifë pagese.