Rishikimi i kazinosë kripto BetOnline 2023

Kazino online BetOnline u shfaq në vitin 2001 dhe konsiderohet si një nga më të sigurtat dhe më të njohurat. Për një kohë të gjatë, platforma ka punuar në softuerin Chico, dhe në vitin 2016 kaloi në Connective Games. Tifozët e argëtimit të lojërave të fatit do të gjejnë një koleksion mbresëlënës të automatëve, tavolinave dhe argëtimeve me letra. Vlen të hedhësh një vështrim më të afërt në seksionin “Live” për të luajtur me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe për të ndjerë atmosferën e klubeve me bazë tokësore. Ju gjithashtu mund të bastni në sportet klasike dhe eSports. Për të tërhequr lojtarë me përvojë të ndryshme të lojërave, administrata ka zhvilluar një program bonus jorealist bujar. Përveç kësaj, turnet lansohen rregullisht, duke përfshirë turnetë e pokerit. Megjithë numrin e madh të avantazheve, burimit i besohet kryesisht për shkak të licencës aktuale të lëshuar nga qeveria e Panamasë.

Bonus:Deri në 3000 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 3000 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

betonline-kazino

Të gjitha bonuset në kripto kazino BetOnline

Faqja bën përshtypje me një program të larmishëm bonusi dhe është i fokusuar jo vetëm te përdoruesit e rinj, por edhe të regjistruar tashmë. Ju mund të fitoni dhurata të shkëlqyera për depozitat e para dhe të mëvonshme, të merrni pjesë në promovimet e ringarkimit dhe madje të rrisni sasinë e rimbushjes në kriptomonedhë. Mos harroni Weekly Cashback, një ngjarje unike e lojës së ditës që ofron një shpërblim bujar në para prej 500$.

betonline-promocione

Paketa e bonusit të mirëseardhjes

Menjëherë pas krijimit të një llogarie, ju do të zhbllokoni bonuse të shkëlqyera mirëseardhjeje. Ekziston një bonus 100% deri në 1000 dollarë për depozitën e parë. Shuma minimale e depozitës është vetëm 25 dollarë. I njëjti bonus ofrohet për depozitat e dyta dhe të treta – 100% deri në 1000 dollarë.

Bonus kripto

Depozita e parë në kriptomonedhë do të sjellë një bonus 100%. Nëse depozitoni përsëri kripto, do të merrni 35% për depozitën e dytë. Rekomandohet që patjetër të përfitoni nga oferta për të rritur gjasat për të arritur një çmim të mirë.

Bonus sportiv

Tifozët e basteve sportive presin dy promovime fitimprurëse. Vetëm për depozitën e parë mund të fitoni një bonus prej 50% deri në 1000 dollarë dhe për ridepozitim 25% deri në 250 dollarë. Paratë e bonusit janë padyshim të mjaftueshme për një parashikim të suksesshëm.

Rifresko promovimet

Çdo të martë do të mund të rritet shuma e tre depozitave. Kazinoja gjithashtu ka një kthim parash javore prej 10%. Ju gjithashtu duhet t’i hidhni një vështrim më të afërt promovimit të Lojës së Javës, i cili u drejtohet të gjithë klientëve. Mjafton të bëni 100 rrotullime dhe do të ketë një shans për të fituar 1 nga 10 bonuse në shumën 500 dollarë. Oferta e fundit është 20% e depozitës, por është e rëndësishme jo më shumë se një herë në muaj.

Sistemi i shpërblimit

Një sistem interesant shpërblimi është përgatitur për lojtarët më aktivë. Thjesht vendosni baste, për të cilat do të merrni pikë në lojë të quajtura pikë komp. Kur grumbulloni 5000 pikë, mund t’i ndërroni për 10 dollarë. Programi është më i përqendruar në rrotullat e lartë, por lojtarët fillestarë me siguri do ta pëlqejnë atë.

Turne

Një nga veçoritë e platformës janë turnetë interesante që fillojnë rregullisht. Për më tepër, ka ngjarje për fillestarët – 0,1 dollarë për hyrje dhe për rrotulla të larta – 525 dollarë me një grup çmimesh prej 10,000 dollarë. Megjithatë, shpesh lansohen turne që ofrojnë për të konkurruar për një fitore më të madhe, për shembull, për 150,000 dollarë.

Gjithashtu, turnet me një tavolinë përgatiten veçanërisht për fillestarët. Në të njëjtën kohë, vendosen kufij të këndshëm të basteve – nga 1,5 dollarë në 60 dollarë. Truku është se paratë e çmimit nuk shpërndahen midis pjesëmarrësve që zunë tre vendet e para, por mes gjysmës së lojtarëve të mbetur.

Si të regjistroheni në BetOnline Crypto Casino

Për të filluar, sigurohuni që të shkoni në faqen zyrtare të kazinosë BetOnline. Tani gjeni butonin “Regjistrohu” në këndin e sipërm të djathtë. Sapo të klikoni mbi të, do të shfaqet një formular që duhet ta plotësoni me informacion të vërtetë.

betonline-regjistrimi

Jini të përgatitur të jepni emrin, datën e lindjes, adresën e emailit, fjalëkalimin, vendin e banimit dhe kodin postar. Do t’ju duhet gjithashtu të vendosni një numër telefoni dhe një kod do të vijë së shpejti. Mbetet të klikoni butonin “Krijo një llogari”. Tani mund të shkoni në llogarinë tuaj personale dhe gjëja e parë që do të shihni është një ofertë e mirëpritur – një bonus për depozitën e parë! Por që të filloni të vendosni baste dhe të shpenzoni dhurata, fillimisht duhet të aktivizoni profilin tuaj. Për ta bërë këtë, duhet të ndiqni një lidhje të veçantë që do t’ju dërgohet në emailin tuaj.

Versioni celular dhe aplikacioni BetOnline

Ju do të jeni në gjendje të shijoni përmbajtjen e lojës jo vetëm nga një kompjuter, por edhe nga pajisjet celulare. Shkoni në sit nga telefoni ose tableti juaj dhe sistemi automatikisht i përshtat faqet në madhësinë e ekranit. Është i përshtatshëm për të vendosur baste, për të aplikuar për pagesa, për të komunikuar me mbështetjen teknike dhe për të marrë pjesë në turne pokeri.

betonline-mobil

Më shumë përfitime dhe mundësi ofrohen nga aplikacioni celular BetOnline. Për të shkarkuar skedarin e instalimit, shkoni në faqen zyrtare të internetit nga smartphone dhe skanoni kodin QR. Softueri është i optimizuar në mënyrë të përkryer për pajisjet Android, iOS dhe Blackberry. Kjo kopjon plotësisht ndërfaqen e përdoruesit të ofruar në PC.

Aplikacioni jo vetëm që është i optimizuar mirë, por edhe bën përshtypje me grafikë dhe shpejtësi me cilësi të lartë. Një nga veçoritë e softuerit është se ju mund të merrni pjesë në turne pokeri dhe ai mbështet disa tabela, deri në katër. Qasja në turnetë Sit & Go është gjithashtu e hapur, të cilat ndryshojnë në një numër fiks pjesëmarrësish, por koha e fillimit të konkursit nuk është caktuar.

Slotet e kazinosë për kriptovaluta BetOnline

Platforma është plot jo vetëm me oferta të ndryshme bonusesh, por edhe me lojëra të njohura. Lobi përbëhet nga lojëra elektronike më të mira në internet, versione të ndryshme të pokerit, blackjack, video poker, baccarat, ruletë. Përveç kësaj, është paraqitur softueri nga ofruesit e njohur, gjë që tregon se administrata ka shpenzuar shumë kohë duke krijuar një koleksion me cilësi të lartë. Sidoqoftë, nuk do të mund të vlerësoni lojërat falas dhe pa regjistrim derisa të hyni në llogarinë tuaj personale.

foletë e vijës së betonit

Lojëra tavoline

Seksioni do t’ju kënaqë me versione të ndryshme të lojërave të njohura nga zhvilluesit kryesorë. Platforma ofron një koleksion unik të mutacioneve, baccarat, blackjack, ruletë, lotari. Gjithashtu do të jetë e mundur të provoni fatin tuaj duke lançuar video poker, të paraqitur në versione të ndryshme, prej të cilave janë më shumë se dhjetë.

Tregtarët e gjallë

Të luash për para me krupierë të vërtetë është shumë më interesante sesa kundër një gjeneruesi të numrave të rastësishëm. Prezantuesit live japin një atmosferë të veçantë, e cila kontribuon në ndjenjën e zhytjes maksimale në lojë. Tavolina live me baccarat, ruletë, poker dhe blackjack janë duke pritur për ju.

betonline-live

Poker

Për adhuruesit e lojës popullore janë përgatitur turne interesante që zhvillohen çdo ditë. Në këtë rast, do të keni mundësi të shkarkoni një aplikacion të veçantë celular. Sapo ta nisni, do të jeni në gjendje të bashkoheni në turneun që ju pëlqen, të aktivizoni bonuset, të komunikoni me mbështetjen teknike dhe të merrni shpejt një fitore.

Bastet sportive

Bookmaker ofron mbi 30 sporte dhe dhjetëra rezultate. Duke shkuar në faqen kryesore, mund të kaloni lehtësisht midis një basti të vetëm dhe një akumuluesi. Gjithashtu do të mund të njiheni me statistika të detajuara, të cilat do të rrisin ndjeshëm gjasat për të bërë një parashikim të suksesshëm. Në të njëjtën kohë, lejohet vendosja e basteve në para-ndeshje dhe live në futboll, regbi, boks, basketboll, tenis. Mund të vini bast në anën, totalin, linjën, ndeshjen më produktive. Ndryshe nga shumë librash të tjerë, BetOnline do t’ju kënaqë me shanse të larta.

Bastet e sporteve në BetOnline

Seksioni eSports meriton vëmendje të veçantë. Një platformë shumë funksionale me veçori të avancuara. Ju do të jeni në gjendje ta shikoni lojën drejtpërdrejt, të studioni statistikat dhe të bëni një bast në kohën e duhur ndërsa shanset përditësohen. Ju mund të bastni në Dota 2, Tekken, FIFA, LoL, CoD, Starcraft. Një linjë e gjerë dhe një larmi tregjesh me siguri do t’i tërheqë bastet me përvojë dhe fillestarë që preferojnë bastet e Sporteve.

Avantazhet dhe disavantazhet e Crypto Casino BetOnline

Të mirat:

  • Shumë promovime jorealiste interesante – depozitim, ringarkoni, bonus mirëseardhjeje;
  • Aplikacion i përshtatshëm celular me mundësi të mëdha;
  • Një shumëllojshmëri turne pokeri lansohen çdo ditë;
  • Dhjetra tavolina live me poker, baccarat, blackjack, ruletë;
  • Ka baste për sportet dhe e-sportet;
  • Pagesa të shpejta dhe të sigurta.

Disavantazhet:

  • Tarifat aplikohen për tërheqjet;
  • Jo aq shumë lojëra elektronike në internet.

Cilat kriptovaluta pranon BetOnline?

Sapo të hyni në llogarinë tuaj personale dhe të aktivizoni llogarinë tuaj, është koha për të rimbushur llogarinë tuaj. Një tipar i platformës së lojrave është aftësia për të bërë një depozitë në kriptomonedhë. Kazinoja mbështet BTC, USDT, LTC, XRP, USDC. Fondet kreditohen në llogari në çast, ashtu si edhe pagesat e fitimeve. Është gjithashtu sa më i sigurt dhe transparent për shkak të teknologjisë blockchain.

betonline-depozitë

Shërbimi mbështetës

Shumë klientë dhe të ftuar të lokalit të lojërave të fatit janë të sigurt se BetOnline ofron shërbimin dhe shërbimin më të mirë. Është mjaft e rrallë të gjesh platforma që janë të gatshme të mburren me një ekip menaxherësh profesionistë. Qindra vlerësime pozitive dëshmojnë për këtë, siç mund ta shihni. Mjafton të dërgoni një mesazh në bisedën në internet dhe operatori do të përgjigjet brenda 1-2 minutash.

Ju mund të komunikoni me stafin e kualifikuar mbështetës jo vetëm përmes versionit desktop të kazinosë, por edhe në aplikacion. Nëse jeni të interesuar për një përgjigje më të detajuar dhe keni kohë të kufizuar, shkoni te seksioni “Na kontaktoni”, ku është publikuar numri i telefonit të linjës telefonike. Mënyra e fundit për të kontaktuar departamentin teknik është të dërgoni email në [email protected]. Mos harroni se mbështetja funksionon gjatë gjithë kohës, pa pushime dhe fundjavë.

Cilat gjuhë mbështet kazino BetOnline?

Faqja e lojërave të fatit është përkthyer në anglisht dhe kinezisht. Ju mund të ndryshoni gjuhën e përkthimit të të gjitha faqeve në çdo kohë. Kjo do të thjeshtojë shumë njohjen me burimin dhe do t’ju lejojë të krijoni shpejt një llogari, të kuptoni se si të aktivizoni bonuset dhe të krijoni një kërkesë për pagesë.

Liçensë

Besimi nga ana e kumarxhinjve është për shkak të aktiviteteve të ligjshme të klubit. Licenca aktuale BetOnline është lëshuar nga qeveria e Panamasë. Prania e një dokumenti leje garanton rezultate të ndershme dhe përfundime në kohë. Administrata është kujdesur edhe për sigurinë e transfertave financiare dhe informacionin personal të klientëve. Të gjitha të dhënat janë të mbrojtura mirë dhe nuk do të bien kurrë në duar të treta, dhe të gjitha për shkak të algoritmeve moderne të kriptimit SSL.

FAQ

A mund të luaj në faqen e internetit BetOnline nga telefoni im?
Cila është shuma minimale e depozitës?
Pse turneu nuk ka fituar ende?
Cilat janë lojërat e kazinosë?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A mund të luaj në faqen e internetit BetOnline nga telefoni im?
Jo vetëm versioni celular i kazinosë është përgatitur për një lojë të përshtatshme. Gjithashtu, të gjithë kanë të drejtë të instalojnë një aplikacion celular në pajisjet iOS dhe Android. Ju do të jeni në gjendje të merrni pjesë në turne pokeri, të hapni lojëra elektronike në internet, të merrni pjesë në promovime dhe të tërhiqni shpejt fitimet.
Cila është shuma minimale e depozitës?
Nëse planifikoni të financoni llogarinë tuaj me një kartë bankare Visa ose Mastercard, shuma minimale e depozitës është 50 dollarë. Sidoqoftë, bërja e depozitave nga kuletat e kriptove si Litecoin ose Bitcoin është shumë më fitimprurëse, sepse shuma minimale e depozitave është vetëm 20 dollarë.
Pse turneu nuk ka fituar ende?
Nëse lexoni me kujdes kushtet, do të kuptoni se fitimet do të kreditohen në llogarinë tuaj në fund të turneut. Prisni deri në fund të ngjarjes, dhe më pas kontrolloni bilancin dhe vendosni se çfarë të bëni me paratë.
Cilat janë lojërat e kazinosë?
Lobi i lojrave përbëhet nga lojëra elektronike të njohura në internet - 3D, me Megaways, çmim i parë, nivele për rrotullime falas, me temë. Koleksioni përfshin gjithashtu versione të ndryshme argëtimi me tavolina dhe letra - poker, baccarat, craps, sic bo, ruletë, blackjack. Seksioni "Live" meriton vëmendje të veçantë, duke ofruar një lojë me krupierë të gjallë në të njëjtin poker, ruletë, baccarat dhe blackjack.