Rishikimi i kripto kazinosë mBit 2023

Kripto-kazino mBit ekziston që nga viti 2014 dhe është në pronësi të Dama NV. Ka mbi 2000 slot machines në faqen zyrtare të internetit, por më e rëndësishmja, tërheqjet e menjëhershme. Një nga veçoritë është aftësia për të vënë bast në kriptomonedhë. Ju presin kushte të drejta dhe transparente, dhe të gjitha për shkak të licencës aktuale të Curacao. Ju mund të luani falas dhe për para, përveç kësaj, ofrohen bonuse të shkëlqyera për regjistrim.

Bonus:75% + 75 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
75% deri në 1 BTC + 75 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Tifozët e argëtimit të lojërave të fatit janë duke pritur për lojëra elektronike më të mira, një shumëllojshmëri lojërash tavoline dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Makinat klasike të lojërave elektronike përdorin një gjenerues të certifikuar të numrave të rastësishëm. Formati live është gjithashtu i sigurt, sepse softueri i përket studiove kryesore – Evolution dhe Pragmatic Play.

faqe mbit

Të gjitha shpërblimet në kripto kazino mBit

Administrata ka përgatitur oferta bonus për klientët e rinj dhe tashmë të regjistruar. Vetëm si pjesë e paketës së mirëseardhjes, mund të fitoni deri në 5 BTC dhe 300 rrotullime falas. Mos harroni për kthimin javor të parave, ringarkoni promovimet dhe rrotullimet pa depozite për të fituar një kuiz interesant.

mbit-promovimet

Paketa e bonusit të mirëseardhjes

Çdo i sapoardhur është duke pritur për një ofertë promovuese jorealiste bujare. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të identifikoheni dhe të financoni llogarinë tuaj. Ofrohen bonuset e mëposhtme:

 • Depozita e parë – 110% deri në 1 BTC dhe 300 rrotullime falas;
 • Depozita e dytë – 100% deri në 2.5 BTC ose deri në 300 rrotullime falas;
 • Depozita e tretë – 75% deri në 1.5 BTC ose deri në 500 rrotullime falas.

Si rezultat, ju mund të fitoni deri në 5 BTC për tre depozitat e para, gjë që do të rrisë ndjeshëm gjasat për të fituar. Për sa i përket ofertave të fokusuara në depozitat e dyta dhe të treta, bonusin duhet ta zgjidhni vetë – rrotullime falas ose kredite bonus! Sipas kushteve, basti x35 duhet të vihet brenda dy javësh. Nëse keni sukses, do të jeni në gjendje të tërhiqni menjëherë fitimet.

Rifresko promocionet të hënave dhe fundjavave

Çdo të hënë ka një promovim të mirë – 25% në shumën e bankrollit. Nëse ju pëlqen të luani në fundjavë, dhe për këtë rast ofrohet një bonus – 50% në madhësinë e depozitës. Për të marrë informacion më të detajuar, shkoni te seksioni “Promo” ose kontaktoni shërbimin e mbështetjes 24/7.

Kthim parash

Të gjithë klientëve u ofrohet cashback ditor deri në 20%. Gjithçka që ju nevojitet është të humbni në lojëra elektronike, letra ose lojëra tavoline. Në të njëjtën kohë, përqindja e kthimit varet drejtpërdrejt nga statusi VIP. Vetëm përdoruesit e regjistruar marrin 2% kthim parash. Nëse zhbllokoni renditjen e fundit premium, mund të ktheni 20% të shumës së humbur. Nga rruga, shuma maksimale e rimbursimit është 0.1 BTC.

Asnjë rrotullim i depozitave

Administrata periodike organizon një kuiz. Fituesit do të marrin një sërë rrotullimesh falas. Gjithçka që duhet të bëni është të abonoheni në kanalin Discord. Mbetet për të mos humbur vizatimin tjetër të rrotullimeve falas. Gjithçka që nevojitet është të jepni përgjigjet e duhura për pyetjet interesante.

Fto një shok

Çdo klient ka mundësinë të bëhet partner i kazinosë mBit. Dërgoni një lidhje referimi miqve tuaj dhe mund të fitoni 200 rrotullime falas dhe 30% të shumës së depozitës. Lejohet të ftohen një numër i pakufizuar kumarxhinjsh.

Programi i besnikërisë

Përdoruesit më aktivë janë duke pritur për privilegje të veçanta dhe përfitime shtesë. Nga statusi VIP varet jo vetëm përqindja e cashback-ut, por edhe shpejtësia e përpunimit të aplikacionit për pagesë, numri i bonuseve ekskluzive. Më të privilegjuarit mbështeten te një konsulent personal i cili është në dispozicion 24/7. Për të arritur në nivelin tjetër sa më shpejt të jetë e mundur, do t’ju duhen pikë besnikërie të fituara për baste reale në lojëra elektronike, letra dhe tavolina.

Si të regjistroheni në kripto kazino mBit

Është shumë e lehtë të krijosh një llogari në faqen zyrtare të kazinosë mBit. Shkoni në platformë dhe klikoni në butonin “Regjistrohu”, i cili ndodhet në këndin e sipërm të djathtë. Sapo të shfaqet pyetësori, shkruani emailin tuaj të punës, dilni me një fjalëkalim të fortë dhe vendosni për monedhën e lojës. Thjesht lexoni dhe pajtohuni me rregullat. Në të njëjtën kohë, burimi është ideal për kumarxhinjtë që preferojnë anonimitetin e plotë. Nuk ka nevojë të ndani informacione personale, të dërgoni foto, të verifikoni identitetin.

mbit-regjistrimi

Kur plotësoni të gjitha fushat bosh, është koha të klikoni “Krijo një llogari”. Tani mund të identifikoheni dhe të fitoni bonuse bujare të mirëseardhjes. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të financoni llogarinë tuaj duke përdorur një mjet të përshtatshëm pagese.

Versioni celular dhe aplikacioni mBit

Zhvilluesit kanë përshtatur platformën e lojërave të fatit për pajisjet portative. Të luash nga një smartphone dhe tabletë është po aq i përshtatshëm sa nga një kompjuter. Ofrohen dizajn të përgjegjshëm, përdorshmëri të përshtatshme, ndërfaqe intuitive. Sapo shkoni në kazino nga telefoni juaj, sistemi automatikisht optimizohet për madhësinë e ekranit. Nuk ka nevojë të shkarkoni ndonjë softuer shtesë.

mbit-mobil

Do të rezultojë të hapni lojërat tuaja të preferuara, të merrni pjesë në ngjarje dhe të rimbushni me lehtësi llogarinë tuaj, të tërheqni fitimet tuaja. Të gjitha funksionet janë të disponueshme dhe përshtatje të mirë me lojën me një dorë. Gjithashtu, sigurisht që do të jeni të kënaqur me cilësinë e punës dhe shpejtësinë e makinerive të ngarkimit. Falë kësaj, kazinoja celulare mBit nuk është inferiore ndaj faqeve të tjera celulare.

Makinat e fatit të kazinosë me kriptomonedhë mBit

Jo vetëm faqja celulare dhe shpërblimet e shkëlqyera e bënë platformën një nga më të mirat. Një koleksion i larmishëm argëtimi meriton vëmendje. Ju do të jeni në gjendje të shijoni makinat më të mira të fatit, lojërat e tavolinës, letrat. Ju gjithashtu mund të luani poker, blackjack, baccarat dhe ruletë me tregtarët e drejtpërdrejtë.

mbit-slots

Software

Institucioni i lojërave të fatit ka një reputacion të mirë dhe besohet nga mijëra lojtarë të fatit. Kjo për shkak se administrata lidh vetëm softuer të certifikuar nga zhvillues të mirënjohur. Prezantohen tituj të njohur nga Spinometal, Endorphina, Amatic, Evolution, Play’n Go, Asia Gaming, Pragmatic Play. Me të gjithë listën e studiove mund të njiheni duke shkuar te rubrika “Furnizuesit”.

Tregtarët e gjallë

Loja me krupierët e vërtetë po fiton gjithnjë e më shumë popullaritet, sepse mund të zhyteni në atmosferën e kazinove me bazë tokësore dhe të shihni vetë se gjithçka është e drejtë. Për më tepër, kompanitë e njohura si Pragmatic Play, Evolution dhe Absolute Live janë përgjegjëse për plotësimin e kategorisë. Ka mbi njëqind tavolina live me baccarat, ruletë, blackjack, poker. Ka edhe lojëra më pak të njohura si Crazy Time, Dream Catcher.

Nga veçoritë e formatit të drejtpërdrejtë, vlen të përmendet grafika HD dhe një ndjenjë e gjallë e zhytjes së plotë. Ju gjithashtu mund të shijoni një lojë të këndshme dhe të merrni një shans të vërtetë për të fituar nga smartfoni juaj. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të zgjidhni një tabelë me kufij të përshtatshëm bastesh dhe të lidheni me transmetimin e drejtpërdrejtë. Për ta bërë këtë, do t’ju duhet të krijoni një llogari nëse nuk e keni tashmë një dhe keni para në llogarinë tuaj.

automate

Faqja është e përqendruar kryesisht te fansat e lojërave elektronike të kriptomonedhave në internet. Ka mijëra slot machines për tema të ndryshme, me karakteristika unike, shenja të veçanta, Megaways, jackpot. Ndër “banditët me një krah” klasik janë veçanërisht të njohura: Chilli Pop, Burning Classics, Book of Dead, Divine Showdown. Mos harroni se çdo titull mund të lançohet jo vetëm për para, por edhe falas, pa regjistrim. Nëse jeni ende gati për të marrë një rrezik, hidhini një sy në të njëjtën kohë sloteve kryesore të jackpot-it – Lucky Reels, Jackpot Bank, Fortune Diamond.

Tabelat dhe kartat

Seksioni përbëhet nga lojërat më të njohura të tavolinës – ruletë amerikane, poker Karaibe, sic bo, blackjack, keno, craps. Ekzistojnë gjithashtu versione të ndryshme të video pokerit. Gjithçka është e drejtë dhe e sigurt, shanse të larta për të fituar, dhe gjithçka falë softuerit të certifikuar nga zhvillues të mirënjohur: Play’n Go, Habanero, BetSoft, iSoftBet, Evolution. Çdo lojë mund të lansohet gjithashtu falas dhe për kriptomonedhë.

mbit-tavolinë-lojëra

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë kripto mBit

Të mirat:

 • Më shumë se 2000 slot machines;
 • Bastet në kriptomonedhë;
 • Cashback ditor deri në 20%;
 • Pagesat e menjëhershme;
 • Një grup elegant bonusesh të mirëseardhjes – deri në 5 BTC dhe 300 rrotullime falas.

Disavantazhet:

 • Nuk ka seksion “Baste sportive”;
 • Kazinoja nuk është e disponueshme në disa vende;
 • Luajtja e monedhës Fiat nuk ofrohet.

Çfarë kriptovalutash pranon mBit?

Për t’u njohur me instrumentet e disponueshme të pagesës dhe për të mësuar shumën e depozitës minimale, thjesht shkoni te seksioni Arkëtar. Duke vizituar platformën, do të mund të luani vetëm në kriptomonedhën e mëposhtme: DOGE, USDT, XRP, BCH, LTC, BTC, ETH. Për shkak të teknologjisë blockchain, të gjithë klientët kanë të drejtë të llogarisin në pagesa pothuajse të menjëhershme. Koha maksimale e përpunimit të aplikacionit është vetëm 10 minuta.

mbit-kripto

Shërbimi mbështetës

Institucioni i lojërave të fatit ofron jo vetëm përmbajtje lojrash me cilësi të lartë, por edhe një qëndrim besnik ndaj të ftuarve të portalit. Do të merrni përgjigje të shpejta dhe transparente nëse përdorni bisedën në internet. Gjithashtu do të jetë e mundur të kontaktoni stafin mbështetës përmes postës elektronike [email protected] dhe rrjeteve sociale si Twitter, Facebook, Instagram.

Cilat gjuhë mbështet kazino mBit?

Popullariteti i burimit është gjithashtu për shkak të përqendrimit në vende të ndryshme. Në çdo kohë, ju mund t’i përktheni të gjitha faqet në portugalisht, japonisht, anglisht, gjermanisht, frëngjisht. Zgjidhni një gjuhë të cilën e zotëroni rrjedhshëm dhe kuptoni shpejt se si të krijoni një llogari, të aktivizoni bonuset, të tërhiqni fitimet, të kontaktoni mbështetjen teknike.

Liçensë

Kazinoja e kriptove u shfaq në vitin 2014 dhe që atëherë ka funksionuar nën licencën e Curacao me numrin 8048/JAZ2020-013. Tani klubi është në pronësi të Dama NV, e cila gjithashtu menaxhon burime të tjera të njohura. Siguria dhe ndershmëria drejtohen gjithashtu nga teknologjia blockchain. Algoritmi modern i kriptimit SSL vepron si një garantues shtesë. Prandaj, të luash për para është sa më e sigurt dhe transparente.

FAQ

Çfarë është mBit Races?
Cilat janë pikat komp?
A është e sigurt të vish bast për para në kazino mBit?
Sa kohë duhet për të paguar fitimet?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Çfarë është mBit Races?
Këto janë gara interesante që synojnë lojtarët më aktivë dhe më të guximshëm. Një ngjarje zgjat vetëm tre orë. Për më tepër, fituesit përcaktohen jo nga shuma maksimale e pikëve të shënuara, por nga shumëzuesi i rrëzuar. Prandaj, mjafton një rrotullim i suksesshëm për të fituar. Pjesëmarrja është e hapur për të gjithë përdoruesit e regjistruar. Thjesht duhet të regjistroheni për ngjarjen dhe të hapni një nga lojërat elektronike të preferuara në internet. Përpiquni të arrini shumëzuesin maksimal të basteve dhe ju jeni të garantuar të merrni një çmim. Çmimet janë shpërblime bujare në para dhe rrotullime falas.
Cilat janë pikat komp?
Kërkohen pikë në lojë për të avancuar përmes programit të besnikërisë. Ju mund të fitoni pikë për baste reale. Ato jo vetëm që do të kontribuojnë në hapjen e niveleve të reja VIP, por mund të shkëmbehen edhe me para bonus. Ju mund të bëni një shkëmbim në seksionin "Bonuset".
A është e sigurt të vish bast për para në kazino mBit?
Sigurisht, dhe për shumë arsye. Platforma funksionon nën një licencë Curacao dhe përdor një metodë moderne të kriptimit SSL. Teknologjia Blockchain ofron një garanci shtesë.
Sa kohë duhet për të paguar fitimet?
Pas formimit të aplikacionit për transferimin e fondeve, do të zgjasë jo më shumë se 10 minuta. Më shpesh, paratë arrijnë në detajet e specifikuara brenda 1-2 minutash.