Rishikimi i kazinosë kripto BitWiz 2023

BitWiz është një kazino që jep emocione të mira dhe ofron një shërbim modern të lojërave të fatit. Vizitorët mund të bastojnë, të rrotullojnë ruletë, të luajnë kundër kundërshtarëve virtualë dhe tregtarëve të drejtpërdrejtë. Pushimi shoqërohet me surpriza të papritura të këndshme në formën e shpërblimeve dhe vizatimeve. Gjithmonë mund të kontaktoni operatorët e shërbimit të mbështetjes teknike të cilët do t’ju këshillojnë 24/7. Libërbërësi BitWiz me argëtim në të gjitha fushat e industrisë së iGaming ofrohet nga një PC, laptop, tablet, telefona celularë.

Bonus:Deri në 30 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 30 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e Bitwiz

Faqja zyrtare BitWiz është projektuar në një mënyrë të pjekur, të strukturuar me një mbizotërim të ngjyrës së gjelbër. Ndryshimi i rrëshqitësve të reklamave me oferta promovuese joshëse tërheq menjëherë vëmendjen. Në krye ka qeliza me aftësinë për të ndryshuar cilësimet, për të vendosur gjuhën, zonën kohore për një kalim kohe të rehatshme. Këtu lojtari mund të përdorë butonat për regjistrim dhe autorizim në sit.

bitwiz-site

Të gjitha drejtimet e lojës ndahen në kategori:

 • Live;
 • Llojet e sportit;
 • Kazino;
 • Kazino live;
 • Lojëra;
 • eSports;
 • Stoku.

Çdo seksion përmban një listë të gjerë të argëtimit. Falë navigimit intuitiv, edhe fillestarët mund të rehatohen shpejt me faqen e internetit BitWiz.

E butë

Softueri i lojërave BitWiz përbëhet nga shumë zhvillime emocionuese të formatit tradicional si “banditë me një armë”, lojëra elektronike 3D, lojëra tavoline. Për zgjedhje të përshtatshme të koleksionit tuaj, propozohet të ndaheni në kategoritë e mëposhtme:

 • Popullore;
 • Video lojëra elektronike;
 • Jackpot;
 • Lojëra tavoline;
 • Lotaritë;
 • lojëra televizive;
 • Megaways.

Bashkëpunimi me ofruesit globalë u mundëson vizitorëve të lançojnë automatet më të mira me një RTP të lartë, grafikë me cilësi të lartë dhe opsione bonusi. Katalogu i kazinove BitWiz është i mbushur me pajisje të markave të mëposhtme:

 • Novomatic;
 • NetEnt;
 • Lojë pragmatike;
 • Amatic;
 • Super Bingo;
 • Playson dhe të tjerët.

Ju mund të zgjidhni një koleksion lojërash sipas ofruesit, popullaritetit. Seksioni “Popullore” është formuar nga lojtarët duke lançuar lojëra elektronike të përditshme emocionuese si Los Toros, Thesar i humbur, Blast, Sweet Bonanza, Yummy.

lojëra elektronike bitwiz

Për ata që dëshirojnë të përdorin menjëherë veçoritë e bonusit, ekziston një seksion i veçantë “Blini bonus”. Mbështetësit e raundeve të vozitjes me një shans për të marrë një shpërblim të madh në para mund të marrin pjesë në turnetë që organizuesi i basteve mban çdo ditë.

Bastet sportive

Seksioni i libralidhësve përmban shumë ngjarje sportive dhe të tjera:

 • basketboll;
 • futboll;
 • tenis;
 • biatlon;
 • shah;
 • kriket;
 • Dota 2;
 • Kundër-goditja: SHKO.

Bastet mund të vendosin baste në ngjarje të drejtpërdrejta dhe para ndeshjes duke vizituar seksionet me të njëjtin emër. Të gjitha ofertat janë paraqitur në anën e majtë. Sportet virtuale janë gjithashtu të disponueshme, ku rezultatet gjenerohen nga programi, duke marrë parasysh rezultatet e mëparshme.

Lojtarët kanë mundësinë të shikojnë transmetime, statistika në mënyrë që të bëjnë analitikë dhe të marrin vendimet e duhura. Linja të gjera bastesh, shanse të larta, marzhe relativisht të ulëta, bonuse nga shtëpia – të gjitha këto tërheqin bastore nga e gjithë bota.

Kazino live

Klientët e BitWiz kanë akses në seksionin Live Casino, ku raundet zhvillohen në kohë reale. Për të luajtur kundër një tregtari të vërtetë ose për të marrë pjesë në një barazim me pritës tërheqës, duhet të zgjidhni një drejtim:

 • baccarat;
 • ruletë;
 • blackjack;
 • rrota e fatit;
 • sik-bo dhe më shumë.

bitwiz-live

Pas lidhjes me studion, fillon raundi live. Lojtari ka mundësinë të komunikojë përmes bisedës në internet, të marrë shumë emocione lëvizëse dhe të fitojë në rast të përfundimit të suksesshëm të vizatimit.

Regjistrimi në faqen e internetit BitWiz

Vizitorët në faqen BitWiz pa regjistrim mund të shikojnë shërbimet, si dhe të luajnë në modalitetin demo. Në modalitetin “Demo”, shumica e lojërave në seksionin “Kazino” janë të disponueshme. Makinat e fatit punojnë falas me ruajtjen e rregullave, por raundet luhen duke përdorur para virtuale. Ky është një shans i mirë për të mësuar parimin e përllogaritjes, veçoritë e secilës pajisje. Klientët do të mund të luajnë me tërheqjen e parave vetëm pasi të regjistrohen. Autorizimi gjithashtu lejon:

 • përdorni të gjitha ofertat e libralidhësve;
 • lançimi i makinave të fatit me një short Jackpot;
 • plotësoni dhe tërheqni fondet në çdo kohë të ditës;
 • marrin pjesë në turne fitimprurës;
 • merrni bonuse.

Regjistrimi në sit është sa më i thjeshtë. Duhet të klikoni në butonin e verdhë në këndin e sipërm djathtas dhe të plotësoni formularin duke futur:

 • Emri i përdoruesit;
 • email;
 • fjalëkalimin.

bitwiz-regjistrimi

Pasi të shtypni përsëri butonin “Regjistrohu”, hapet qasja në llogarinë tuaj personale. Ky veprim është i barabartë me lidhjen e një marrëveshjeje dhe pranimin e të gjitha rregullave të institucionit. Në llogarinë tuaj personale, duhet të plotësoni të dhënat, të rimbushni depozitën në mënyrë që të vazhdoni menjëherë me pjesën tjetër me tërheqjen e parave.

Vetëm lojtarët e rritur mund të bëhen klient i plotë i libralidhësit BitWiz. Të gjitha informacionet gjatë plotësimit të formularit duhet të jenë të vërteta. Për një tërheqje të shpejtë të fondeve në të ardhmen, lojtari duhet të identifikojë llogarinë. Verifikimi kryhet në llogarinë tuaj personale me një skanim të pasaportës së bashkangjitur, ndonjëherë kërkohet një selfie. Ju mund të verifikoni llogarinë tuaj duke kontaktuar mbështetjen teknike. Të gjitha të dhënat e klientit mbrohen në mënyrë të sigurt nga një sistem inovativ enkriptimi. Qasja e palëve të treta në bazën e klientëve është e përjashtuar.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në BitWiz

Klienti kryen transaksione cash në llogarinë e tij personale. Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në BitWiz kryhet me mënyra të ndryshme pagese:

 • Visa, Mastercard;
 • Skrill;
 • paysafecard;
 • Neteller;
 • EcoPayz;
 • Bitcoin;
 • Tether;
 • Ethereum;
 • Litecoin;
 • Tron.

bitwiz-kripto

Propozohet të zgjidhni një monedhë të përshtatshme – dollar, euro, zloty dhe të tjerët. Në faqen kryesore në krye, lojtari mund të shikojë normën aktuale FTN. Është e rëndësishme të depozitoni dhe tërhiqni fondet duke përdorur të njëjtën mënyrë pagese. Depozitat zakonisht bëhen menjëherë. Tërheqja e parave zgjat nga disa orë deri në dy ose tre ditë. Koha varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës, statusi, shuma dhe nevoja për verifikim.

Aplikacioni celular BitWiz

Bastet për ngjarjet e ardhshme, ngjarjet e drejtpërdrejta, koleksioni i automatëve dhe shërbime të tjera BitWiz ofrohen nga telefonat inteligjentë dhe iPhone. Sajti merr formatin, sipas diagonales së ekranit, menjëherë pas nisjes, duke ruajtur funksionalitetin e plotë. Versioni celular ka një numër avantazhesh:

 • Ofron akses në shërbimin e lojërave të fatit “gjithmonë dhe kudo”;
 • Ndërfaqe intuitive;
 • Mbushje e përshtatshme e kuponit;
 • Cilësimet e slotit me disa klikime;
 • Transaksione të shpejta arka.

bitwiz-mobil

Për të drejtuar libralidhësin nga një pajisje e vogël, nuk ka nevojë të shkarkoni asnjë program. Versioni celular funksionon shpejt, pa dështime, nuk merr kujtesën e telefonit.

Softueri BitWiz është në zhvillim e sipër. Në të ardhmen e afërt, klientët do të mund të shkarkojnë aplikacionin në pajisjet Android, iOS. Klienti për PC, laptopë, smartfonë, iPhone ju lejon të:

 • luani nga kudo në botë;
 • merrni lajme të përditësuara;
 • anashkalojë bllokimin e faqes.

Funksionaliteti i plotë i faqes zyrtare është ruajtur. Për të hyrë në shërbim, lojtarët duhet të fusin një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Aplikacioni merr një minimum memorie, funksionon shpejt dhe përditësohet vazhdimisht. Ai do të jetë i disponueshëm për pajisjet e sistemeve operative moderne. Përditësime të tilla nuk mund të mungojnë, pasi informacioni i përditësuar publikohet gjithmonë në faqen zyrtare të BitWiz.

Sistemi i bonusit BitWiz

Sistemi i bonusit BitWiz është një përzgjedhje elegante surprizash të këndshme për përdoruesit e rinj dhe klientët e rregullt. Ai përbëhet nga dhurata të përkohshme, shpërblime të përgjithshme, vizatime. Sistemi i bonusit përfshin:

 • Bonusi i mirëseardhjes 100%;
 • Cashback ditor 5%;
 • Zbritje ditor 1%;
 • 5% Cashback Ditore Sportive;
 • 0,5 Bonus zbritjeje në kazino

bitwiz-promocione

Institucioni shpesh zhvillon turne, ofron promovime për festat, vizatime të dhuratave të vlefshme. Lojtarët do të mund të tërheqin fitimet vetëm pasi të plotësohen kushtet. Për t’u njohur me rregullat për përdorimin e bonuseve, duhet të klikoni në ofertën promocionale në seksionin “Promovimet”. Programi përditësohet vazhdimisht, duke u kënaqur me surpriza të reja fitimprurëse.

Të mirat dhe të këqijat e BitWiz

BitWiz është një institucion i ri i lojërave të fatit që, menjëherë pas fillimit të tij, iu drejtua ofrimit të shërbimeve moderne. Për momentin ka pak komente për libralidhësin. Tabela tregon të mirat dhe të këqijat që lojtarët vërejnë:

pro Minuset
Ndërfaqe intuitive Pak informacion në internet
Shumëgjuhëshe Mungesa e aplikimit
Multivaluta Asnjë program besnikërie
Shumëllojshmëri e përmbajtjes së lojës
versioni celular
Mënyrat e licencuara të pagesës
Mbështetje për operatorët e shërbimeve mbështetëse 24/7

Marka është në zhvillim e sipër, kështu që së shpejti shumica e minuseve do të rregullohen. Ju mund t’i shihni vetë përfitimet sot duke vizituar faqen e internetit të BitWiz.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

Si të kontaktoni mbështetjen teknike?
A mund të luajë BitWiz falas?
A është e mundur të luash nga një celular?
Si të regjistroheni në faqen e internetit të BitWiz?
Si të tërhiqni para?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Si të kontaktoni mbështetjen teknike?
Për të kontaktuar operatorët, duhet të klikoni në ikonën e bisedës, të plotësoni formularin, të bashkëngjitni një skedar nëse është e nevojshme dhe të dërgoni një mesazh.
A mund të luajë BitWiz falas?
Po ti mundesh. Për ta bërë këtë, zgjidhni një automat dhe klikoni "Demo". Ngjarjet e libralidhësve, lojërat me tregtarët e drejtpërdrejtë, shortet janë të disponueshme vetëm në modalitetin e shikimit.
A është e mundur të luash nga një celular?
Po, shërbimi BitWiz ofrohet nga një telefon celular pa u shkarkuar.
Si të regjistroheni në faqen e internetit të BitWiz?
Për t'u regjistruar, duhet të klikoni në butonin me të njëjtin emër dhe të plotësoni formularin. Vetëm personat mbi 18 vjeç lejohen të regjistrohen.
Si të tërhiqni para?
Për të tërhequr para, duhet të shkoni në llogarinë tuaj personale në seksionin "Arkëtari". Më pas, lojtari zgjedh një mënyrë pagese, fut shumën dhe konfirmon transaksionin. Pas konfirmimit të aplikimit dhe kalimit të verifikimit (nëse është e nevojshme), fondet kreditohen në llogarinë personale.