Rishikimi i kazinosë Betboo 2023

BetBoo është një kazino popullore në Amerikën e Jugut. Institucioni është regjistruar në vitin 2005 në Maltë. Faqja është e disponueshme vetëm në portugalisht dhe turqisht. Por është e lehtë për t’u përdorur për shkak të ndërfaqes së thjeshtë dhe kërkesave grafike. Libërbërësi ofron kryesisht baste sportive. Megjithatë, ka edhe ngjarje të drejtpërdrejta, kazino, automate. Përdorni një VPN për të luajtur në kazino.

Promo Code: WRLDCSN777
300%
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Regjistrimi në Betboo

Faqja është e disponueshme vetëm në dy gjuhë. Prandaj, kur regjistroheni dhe përdorni kazinonë, rekomandohet të përdorni një përkthyes. Për t’u identifikuar:

 • Klikoni butonin në këndin e sipërm të djathtë.
 • Futni të dhënat e kërkuara.
 • Kontrolloni kutinë në fund.
 • Klikoni “regjistrohu”.
 • Verifiko profilin dhe numrin e telefonit.

betboo-regjistrimi

Kur krijoni një profil, sigurohuni që të jepni vetëm informacione të besueshme. Përndryshe, qasja në kazino mund të jetë e kufizuar. Pas autorizimit, do t’ju duhet të kaloni verifikimin. Për ta bërë këtë, ngarkoni dokumentet e skanuara në llogarinë tuaj personale dhe futni të dhënat e kërkuara. Pastaj dërgojini ato në sistem dhe prisni një përgjigje nga administrata e faqes. Pas regjistrimit dhe identifikimit, ju do të jeni në gjendje të përdorni faqen plotësisht dhe të vendosni baste për para të vërteta.

Rimbushja e portofolit dhe tërheqja e fondeve në Betboo

Për të arritur çmimin e parë, pasi të krijoni një llogari personale, duhet të rimbushni portofolin tuaj. Monedhat e mëposhtme janë në dispozicion në sit:

 • reale;
 • lira;
 • euro;
 • dollar;
 • £

Ju mund të hapni një llogari duke zgjedhur çdo emërtim nga lista. Për të rimbushur bilancin:

 • Në këndin e sipërm të djathtë, klikoni “depozitim/tërheqje”.
 • Futni shumën e dëshiruar të rimbushjes.
 • Zgjidhni monedhën e depozitës dhe mënyrën e pagesës (kartat bankare, kuletat elektronike, kriptovalutat).
 • Konfirmo pagesën.

Ju mund të tërheqni fitimet tuaja në të njëjtën mënyrë. Ju lutemi vini re se nëse e rimbushni llogarinë tuaj me një kartë, atëherë mund të merrni vetëm çmimin e parë në të. Paratë depozitohen dhe tërhiqen menjëherë. Ju lutemi vini re se nëse nuk luani nga Turqia ose Brazili, atëherë jeni përgjegjës për pagimin e taksave. Pas rimbushjes së portofolit, bastet me para të vërteta dhe mundësia për të rritur fitimet do të bëhen të disponueshme.

Faqja zyrtare e Betbo

Faqja e kazinosë është paraqitur në dy dizajne. Versioni portugez i faqes është më i lehtë, versioni turk është më i errët. Ato gjithashtu ndryshojnë në koeficientë. Është më fitimprurëse të luash në versionin turk të libralidhësve, pasi përqindjet janë më të larta në të. Përmbajtja është e ngjashme në të dyja faqet. Betboo u ofron lojtarëve:

 • baste sportive;
 • baste për ngjarje politike dhe kulturore;
 • bingo;
 • promovime dhe bonuse.

uebsajti betboo
Ndërfaqja e kazinosë është shumëngjyrëshe dhe e thjeshtë. Kategoritë janë të ndara dhe të theksuara. Ekziston edhe një kërkim. Prandaj, lojtari patjetër do të gjejë atë që i nevojitet. Përveç argëtimit të lartpërmendur, faqja ka dy seksione kryesore.

Slot machines (software)

Betboo ofron një listë të gjerë të automateve nga Microgaming dhe zhvillues të tjerë të njohur. Ndër lojërat janë të tilla si:

 • Viking Wild;
 • Pasuria Kozmike;
 • Fitimtar;
 • Poltava dhe të tjerët.

betboo-kazino
Nëse jeni në dyshim për zgjedhjen e aplikacionit, përdorni seksionet “Popullore” dhe “Të reja”. Ju gjithashtu mund të luani versionin demo të makinave. Ato janë falas dhe të dizajnuara për t’ju njohur me lojërat. Megjithatë, ata nuk mund të bastojnë në para të vërteta dhe të tërheqin xhekpotin.

Ngjarje të drejtpërdrejta

Betboo u ofron lojtarëve një format në kohë reale. Kjo do të thotë, ju mund të vendosni baste pikërisht këtu dhe tani ndërsa shikoni ndeshjen drejtpërdrejt. Në të njëjtin modalitet, simuluesit e kazinosë, pokerit, ruletit, blackjack janë gjithashtu të disponueshëm. Ju luani me tregtarë të drejtpërdrejtë në kohë reale. Thjesht shkoni në kategorinë “live” dhe zgjidhni një dhomë të lirë. Modaliteti në kohë reale ju lejon të zhyteni në atmosferën e lojërave të fatit dhe të bëni një pushim nga realiteti.

betboo live
Zgjedhja e argëtimit të lojërave të fatit në Betboo është e gjerë. Aplikimet përditësohen çdo ditë, shtohen të reja. Prandaj, secili lojtar do të gjejë diçka që i pëlqen. Libërbërësi ofron gjithashtu turne, gara dhe llotari për kumarxhinjtë ku mund të fitoni çmime nga institucioni.

Versioni celular i Betboo

Ju mund të luani në kazino si nga një PC ashtu edhe nga një telefon. Aplikacioni i libralidhësve nuk mund të shkarkohet. Mjafton të kaloni përmes shfletuesit celular në faqen e internetit Betboo. Një version smartphone i përshtatur për pajisjen tuaj do të hapet automatikisht. Nëse është më i përshtatshëm për të luajtur përmes aplikacionit, atëherë mund ta shkarkoni në fund të faqes. Lëvizni në fund të faqes dhe klikoni “instalo në android”. Shkarkoni dhe hiqni skedarin. Për pajisjet IOS, aplikacioni është në zhvillim e sipër.

celular betboo
Versioni celular i kazinosë nuk është i ndryshëm nga kompjuteri. Ka të njëjtat funksione. Sidoqoftë, versioni për telefonat inteligjentë ka një numër avantazhesh:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • do të jeni gjithmonë të vetëdijshëm për ngjarjet më të fundit të libralidhësve;
 • punon shpejt dhe pa dështime;
 • nuk ka nevojë të shkarkohet;
 • përshtatet me çdo pajisje, pavarësisht nga modeli, fuqia dhe viti i prodhimit;
 • Versioni i shfletuesit celular është i disponueshëm si në Android ashtu edhe në IOS.

Luajtja nga telefoni ose kompjuteri juaj është zgjedhja personale e të gjithëve. Nuk ndikon në asnjë mënyrë fitorja. Mundësitë e kumarxhinjve janë të njëjta. Megjithatë, nëse jeni duke luajtur në një smartphone ose tablet, sigurohuni që lidhja juaj e internetit të jetë e qëndrueshme.

Sistemi i bonusit Betboo

Libërbërësi shpërblen bujarisht përdoruesit e rinj dhe aktivë. Kur regjistrohet, një i sapoardhur merr një bonus mirëseardhjeje – deri në 120 reais në depozitën e parë. Për të marrë këtë promovim, duhet të rimbushni llogarinë tuaj brenda 30 ditëve. Gjithashtu, përveç këtij promovimi, sistemi i bonusit të kazinosë përfshin:

 • mundësi për të dyfishuar fitimet;
 • dhurata për bastin e parë (deri në 30 dollarë plus fitimet);
 • tërheqja e biletave për turne.

Promovimet nga institucioni azhurnohen dhe plotësohen vazhdimisht. Ju mund të shihni listën e plotë të promocioneve dhe termat dhe kushtet e tyre në faqen e internetit Betboo. Të gjithë mund të përfitojnë nga çmimet e kazinosë. Faqja nuk ka një sistem renditjeje. Mjafton të jesh përdorues aktiv. Gjithashtu, jo gjithmonë duhet të fitosh. Në rast humbjeje, sistemi krediton llogarinë e lojtarit me pikë. Ato mund të shkëmbehen për baste falas.

Rishikimi i videos Betboo

Betboo është një institucion kumari. Është gjithmonë e pamundur të fitosh. Por ju mund të mësoni të humbni më rrallë dhe me humbje minimale. Për këtë:

 • përdorni një të gatshme ose krijoni strategjinë tuaj fituese;
 • mos u hutoni dhe mos u ulni në monitor për më shumë se 60 minuta;
 • luani dhe merrni rreziqe me moderim;
 • Vendosni objektiva të arritshme të ardhurash.

Këto janë vetëm disa nga këshillat që mund të ndiqni për të rritur të ardhurat tuaja nganjëherë. Do të mësoni për çipat e tjerë të kazinosë, hakimet e jetës dhe bonuset në rishikimin e videos.

Avantazhet dhe disavantazhet e Betboo

Betboo është një institucion kumari. Është e pamundur të parashikosh fitoren, si dhe humbjen. Prandaj, vlerësimet për institucionin janë të paqarta. Disa lavdërojnë dhe rekomandojnë kazinonë. Të tjerët, duke iu referuar një përvoje të keqe, shkruajnë komente negative. Të luani Betba apo jo varet nga ju. Por përpara se të merrni një vendim, njihuni me kazinonë, mekanizmat e saj dhe vendosni një bast. Vlerësimet e këqija nuk janë gjithmonë të vërteta.

Përparësitë Të metat
Ndërfaqe e bukur Kazinoja është e disponueshme vetëm në turqisht dhe portugalisht
Version i përshtatshëm celular që nuk ka nevojë të shkarkohet Ilegale në shumë vende
Sistemi i kthimit të parave Shanse të ulëta
Licenca zyrtare
Sistemi i gjerë i bonusit
Karakteristikat e dobishme (për shembull, ju mund të shesni një bast)

Betboo është një kazino në Amerikën e Jugut. Prandaj, të luash nuk është shumë i përshtatshëm, por i mundur. Nëse vendosni të provoni faqen, atëherë përdorni rekomandimet e përgjithshme të lojërave. Mos u hutoni, luani dhe merrni rreziqe me moderim. Mos harroni se argëtimi i lojërave të fatit nuk është një burim i të ardhurave të vazhdueshme, por një mundësi për të kaluar një kohë të mirë. Gjithashtu zgjidhni një strategji fituese të gatshme ose krijoni tuajën. Nëse ndiqni këto këshilla të thjeshta, shansi për të arritur jackpot-in është shumë më i lartë.

Pyetje të shpeshta në lidhje me kazinonë

A ka Betboo një licencë?
Cila është oferta minimale dhe maksimale?
A ka një shërbim mbështetës?
Si të luani në kazino nëse faqja nuk është e disponueshme?
A mund të luaj falas në sit?
A ka komision gjatë depozitimit dhe tërheqjes së parave
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka Betboo një licencë?
Po, aktiviteti i basteshkruesit është i licencuar nga Curacao.
Cila është oferta minimale dhe maksimale?
Basti minimal është 1 euro (ose monedhë tjetër në dispozicion). Maksimumi varet nga kursi.
A ka një shërbim mbështetës?
Po, mbështetja është e disponueshme 24/7. Pyetjet mund të bëhen në faqen e internetit ose me email.
Si të luani në kazino nëse faqja nuk është e disponueshme?
Nëse faqja nuk është e disponueshme, përdorni një VPN. Megjithatë, ju lutemi vini re se libralidhësi mbështet vetëm turqisht dhe portugalisht.
A mund të luaj falas në sit?
Po ti mundesh. Çdo automat është i disponueshëm në versionin demo. Sidoqoftë, nuk është e mundur të vendosni një bast në para të vërteta dhe të tërhiqni fitimet. Demoja prezanton vetëm mekanikën e lojës.
A ka komision gjatë depozitimit dhe tërheqjes së parave
Jo, nuk ka komision për rimbushjen e portofolit dhe tërheqjen e xhekpotit.