Rishikimi i kazinosë Betchan 2023

Betchan është një kazino malteze që filloi të funksionojë në vitin 2018. Faqja mbështet disa gjuhë, duke përfshirë anglisht, gjermanisht, spanjisht dhe të tjera. Libërbërësi u ofron lojtarëve një gamë të gjerë argëtimi dhe një sistem të zgjeruar bonusesh. Mund të luani Betchan si në PC ashtu edhe në celular.

Bonus:50 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
50 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e Betchan

Dizajni i kazinosë është bërë në të zezë. Komandat aktive theksohen dhe theksohen në sfondin e përgjithshëm. Bookmaker u ofron lojtarëve:

 • lojëra elektronike;
 • lojëra tavoline;
 • kazino live dhe argëtime të tjera.

betchan-faqe interneti

Për më tepër, faqja është e pajisur me një kërkim, filtra dhe kategori “të njohura”, “të reja”, gjë që e bën më të lehtë zgjedhjen midis një sërë makinash slot. Për ata që duan të luajnë shumë, skeda “turne” është e disponueshme.

Soft (automate)

Libërbërësi bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të lojërave elektronike. Midis tyre:

 • Evolucioni;
 • Spribe;
 • Playson;
 • BetSoft Gaming;
 • nolimit dhe të tjerë.

betchan-slots

Falë këtij bashkëpunimi, gama e lojërave në Betchan përditësohet vazhdimisht. Mbi 2000 lojëra janë tashmë të disponueshme. Më të njohurat në mesin e tyre:

 • Libri i maceve;
 • Johnny Cash;
 • Foxy Wild Heart;
 • Yjet Magjike;
 • Wild Cash dhe të tjerët

Ekzistojnë gjithashtu versione demo të automatëve. Por ato mund të mos funksionojnë për shkak të kufizimeve të kazinosë. Në këtë rast, do t’ju duhet të kërkoni zgjidhje. Për shembull, aktivizoni VPN.

Kazino live

Betchan u ofron lojtarëve një format “live” lojërash, domethënë këtu dhe tani. Lojtari i bixhozit zgjedh shfaqjet e lojërave të fatit që i pëlqejnë dhe klikon “marr pjesë” (ose “bashkohu”). Ky format ju lejon të zhyteni në atmosferën e lojërave të fatit dhe të arrini çmimin e parë live. Programet e disponueshme publikohen në skedën “kazino live”.

betchan-live

Lojëra tavoline

Betchan kënaq edhe adhuruesit e lojërave të tavolinës. Bookmaker ofron ruletë dhe blackjack, të cilat ndahen në shumë lloje. Për të luajtur, thjesht shkoni te skedat me të njëjtin emër dhe zgjidhni një tabelë falas.

Nuk ka faqe bastesh sportive. Por kjo kompensohet nga një gamë e gjerë lojërash, turnesh dhe një sistem bonusesh. Prandaj, kumarxhinjtë nuk kanë pse të mërziten.

Regjistrimi në Betchan

Për të përdorur kazinonë, duhet të krijoni një llogari. Kjo është për t’u regjistruar. Pa autorizim, faqja është e disponueshme vetëm në modalitetin e provës. Përdoruesi mund të shikojë argëtim në dispozicion, bonuse, turne. Por ju nuk mund të merrni pjesë në to. Regjistrimi do të hapë këtë mundësi dhe gjithashtu do t’ju lejojë të:

 • kontaktoni mbështetjen;
 • komunikoni me lojtarët e tjerë;
 • merrni postime me oferta speciale;
 • shtoni lojëra, ngjarje në të preferuarat;
 • fitoni dhe tërhiqni xhekpotin;
 • përdorni sistemin e kthimit të parave të gatshme;
 • marrin pjesë në llotaritë fitimprurëse.

betchan-regjistrimi

Autorizimi në Betchan është i përshtatshëm dhe i shpejtë. Ajo zhvillohet në 3 faza:

 • Futni emailin tuaj, krijoni një fjalëkalim dhe zgjidhni një monedhë. Shënoni kutinë që jeni 18 vjeç.
 • Plotësoni emrin, mbiemrin, datën e lindjes dhe numrin e telefonit.
 • Zgjidhni vendin e banimit dhe plotësoni adresën, kodin postar. Nëse dëshironi, regjistrohuni në buletinin e kazinosë.
 • Klikoni “regjistrohu”.

Pas krijimit të një profili, do t’ju duhet të konfirmoni emailin dhe numrin tuaj të telefonit. Ju gjithashtu do të duhet të kaloni verifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni dokumente të skanuara në sistem. Të dhënat nuk transferohen askund dhe mbrohen nga persona të paautorizuar. Duhen dokumente për të konfirmuar moshën e lojtarit. Për të kaluar verifikimin, kontaktoni shërbimin mbështetës ose ngarkoni skedarët e nevojshëm përmes llogarisë tuaj personale. Nëse nuk kaloni identifikimin, krijuesi i basteve ka të drejtë të kufizojë hyrjen në kazino. Përveç kësaj, ju nuk do të jeni në gjendje të tërhiqni xhekpotin.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në Betchan

Pas regjistrimit dhe verifikimit në Betchan, duhet të rimbushni llogarinë tuaj të lojrave. Përndryshe, goditja e jackpot-it nuk do të funksionojë. Transaksionet financiare rregullohen përmes një llogarie personale. Gjithashtu, rimbushja dhe tërheqja e fondeve janë të disponueshme në këndin e sipërm të djathtë. Ju lutemi vini re se duhet të ketë vetëm një llogari. Kjo do të thotë, ju nuk mund të rimbushni në një mënyrë, por të tërheqni para në një tjetër.

betchan-depozitë

Monedhat e disponueshme në Betchan përfshijnë Euro, Dollar, Zloty Polake dhe më shumë. Tërheqja dhe kreditimi i tyre në llogari kryhet duke përdorur:

 • kuletat elektronike (Webmoney, PayPal dhe të tjerët);
 • karta bankare (Paysafecard, Maestro, Visa, Mastercard dhe të tjera).

Mënyra të tjera për të depozituar dhe tërhequr fitimet janë gjithashtu të mundshme. Ato janë të listuara në skedën “Pagesat”. Aty mund të gjeni edhe informacione për kufirin dhe kohën e marrjes së parave në llogari.

Versioni celular

Betchan është në dispozicion në PC dhe celular. Megjithatë, kazino nuk ka një aplikacion të veçantë për telefonat. Për të luajtur nga një smartphone, duhet të hapni faqen nga një shfletues celular. Faqja do të përshtatet automatikisht me pajisjen. Pas kësaj, kazinoja celulare Betchan do të hapet. Versioni i telefonit është i përshtatshëm dhe i lehtë për t’u përdorur. Ashtu si në një PC, komandat aktive theksohen, ka një kërkim dhe filtra, të njëjtat funksione janë të disponueshme si në një kompjuter. Sidoqoftë, të luash në një pajisje celulare ka një sërë përparësish:

 • kazinoja është e disponueshme kudo dhe në çdo kohë (kompjuteri nuk është gjithmonë në dorë);
 • i pajtueshëm me pothuajse të gjitha pajisjet;
 • punon pa të meta.

betchan-celular

Përveç kësaj, është më e lehtë të jesh i pari që di për ngjarjet dhe lajmet e kazinosë nga telefoni. Sidoqoftë, pavarësisht pse përdoruesi luan, kjo nuk ndikon në fitimet. Mundësitë e kumarxhinjve janë të njëjta. Megjithatë, është e rëndësishme të sigurohet një lidhje e qëndrueshme në internet kur luani në një kazino.

Sistemi i bonusit Betchan

Betchan ka një sistem të kthimit të parave. Një skedë e veçantë i është kushtuar asaj. Në të, lojtari mund të zbulojë parimin e funksionimit të sistemit të kthimit të parave dhe rregullat e përdorimit. Kazinoja gjithashtu ofron bonuse për kumarxhinjtë. Fillestarët marrin rrotullime falas dhe monedhë bonus në llogarinë e tyre për 4 depozitat e para.

Nëse përdoruesi luan vazhdimisht, atëherë ai ngarkohet me interes nga sistemi i kthimit të parave. Gjithashtu, ofertat individuale, promovimet speciale, bonuset e kufizuara i dërgohen atij me postë ose me SMS. Për më tepër, Betchan u jep kumarxhinjve mundësinë për të marrë pjesë në lotari dhe gara fituese nga institucioni. Dhe rregullisht mban turne. Ju mund të godisni xhekpotin në to ose të merrni një çmim për pjesëmarrje.

Mos harroni se çdo bonus duhet të vihet bast dhe të përdoret në një mënyrë të caktuar. Kushtet për përdorimin e promovimeve nga institucioni janë të shkruara në skedën “politikën e bonusit”. Mos harroni se nëse kërkesat e kazinosë nuk plotësohen, oferta mund të anulohet.

Rishikimi i videos së Betchan

Videoja do të tregojë Betchan nga brenda. Do të shihni ndërfaqen e faqes, funksionet e disponueshme, profilin e lojtarit dhe llogarinë personale. Rishikimi do të tregojë për shpërblimet e institucionit, çipat e fshehura dhe mënyrat e provuara për të rritur fitimet.

Të mirat dhe të këqijat e Betchan

Betchan është një institucion kumar ku fitimi, ashtu si humbja, është i rastësishëm. Prandaj, vlerësimet rreth kazinosë janë të paqarta. Disa përdorues lavdërojnë libralidhësin, të tjerë shkruajnë komente negative. Sidoqoftë, nuk ia vlen të gjykohet nga përgjigjet në lidhje me sitin. Përvoja e çdo lojtari të fatit është individuale. Rekomandohet ta luani vetë për të kuptuar nëse kazinoja ju përshtatet apo jo. Tabela tregon të mirat dhe të këqijat e Betchan.

Përparësitë Të metat
Ndërfaqe shumëngjyrëshe dhe e qartë Nuk disponohet në disa vende
Mbështet shumë monedha dhe gjuhë Jo shumë bonuse
Ekziston një sistem i kthimit të parave Shqyrtimet për kazinonë janë të përziera
Bonuset për 4 depozitat e para Demonstrimet e sloteve nuk funksionojnë gjithmonë
Version i përshtatshëm celular i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve
Turne në para, shorte, llotari mbahen rregullisht

Betchan është vendosur si një krijues bastesh i besueshëm me një gamë të gjerë argëtimi, sistem kthimi parash dhe turne me para. Dhe të luash në faqen e kazinosë apo jo është zgjedhja personale e të gjithëve.

Pyetjet e bëra më shpesh rreth Betchan

A është kazinoja e licencuar?
Si të kontaktoni ato mbështetje?
Sa kohë duhet për të depozituar dhe tërhequr para?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja e kazinosë nuk hapet?
A mund të luaj me shumë llogari?
A është falas për të luajtur?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A është kazinoja e licencuar?
Po, veprimtaria e basteshkruesit është e licencuar nga Republika e Maltës.
Si të kontaktoni ato mbështetje?
Për të kontaktuar specialistët, përdorni skedën "kontaktet" ose klikoni në ikonën e bisedës në menynë e faqes.
Sa kohë duhet për të depozituar dhe tërhequr para?
Fondet kreditohen në llogarinë e lojës menjëherë. Dhe tërheqja varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave.
Çfarë duhet të bëni nëse faqja e kazinosë nuk hapet?
Në shumë vende, libralidhësi nuk është i disponueshëm ose faqja nuk funksionon. Në këtë rast, përdorni zgjidhjet: "pasqyra" zyrtare e kazinosë, VPN dhe të tjerët.
A mund të luaj me shumë llogari?
Jo, kjo do të rezultojë në pezullimin e llogarisë.
A është falas për të luajtur?
Po, por demonstrimet e automateve nuk funksionojnë gjithmonë. Gjithashtu, jo të gjitha lojërat janë të disponueshme në modalitetin falas.