Rishikimi i kazinosë Betwinner 2023

Kazino Betwinner është një platformë e shkëlqyer e cila tashmë është bërë një emër i madh në industri, pavarësisht se është themeluar vetëm në vitin 2018. Pse? Epo, zhvilluesit e Betwinner i kuptojnë nevojat e kumarxhinjve. Si rezultat, ata ofrojnë shërbime fantastike të lojërave të fatit duke ofruar një përzgjedhje të madhe lojërash, një sërë bonusesh, mjete pagese dhe më shumë. Pra, përgatituni ndërsa bëjmë një zhytje të thellë për të kuptuar pse ia vlen të luani në Betwinner.

Bonus:100 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 100 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

betwinner-faqe

Paraqitja dhe dizajni

Faqja e internetit Betwinner është krijuar në dy ngjyra kryesore: jeshile dhe e zezë. Ky kombinim ka një efekt qetësues dhe është i këndshëm për syrin. Vendosja e butonave është mjaft standarde, me butonin e hyrjes/regjistrimit në këndin e sipërm djathtas dhe informacionin thelbësor në fund të faqes. Megjithatë, kini parasysh se Betwinner nuk ofron vetëm lojëra kazino, por edhe shërbime bastesh. Pra, për të arritur në seksionin e duhur të faqes në internet, duhet ta gjeni në shiritin e gjelbër në krye të faqes.

🎰Emri i kazinosë Betwinner
❗️Faqja zyrtare https://betwinner.com
🤝Versionet Versioni celular/shfletuesi
🔝Pronari PREVAILER BV
⚖️Liçensë Licenca Curacao #8048/JAZ
⏳Data e themelimit 1997
🏳️Gjuhët Shumëgjuhëshe
📱Komentet e klientit [email protected]
📧  e-post [email protected]
🆘Mbështetje Po, 24/7. +44 203 455 62 22

Licencimi dhe siguria

Platforma Betwinner është në pronësi dhe operuar nga PREVALIER BV, dhe ka një licencë nga Curacao. Prandaj, ligji mbron të gjithë të përfshirë në kazino nga çdo humbje e mundshme e parave ose të dhënave. Gjithashtu, faqja përdor disa metoda kriptimi për të siguruar që hakerët të mos kenë asnjë shans për të arritur tek të dhënat tuaja.

Bonuset dhe promovimet

Për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave të fatit, Betwinner ka në dispozicion një numër promovimesh:

 • Paketa e mirëseardhjes. Menjëherë pas regjistrimit, ju mund të përfitoni nga promovimi juaj i parë: Paketa e Mirëseardhjes. Nuk ka nevojë ta aktivizoni; thjesht depozitoni të paktën 10 euro në llogarinë tuaj. Ky bonus ndahet në katër faza. Faza e parë do t’ju japë një bonus 100% (maksimumi 300 euro) dhe 30 rrotullime falas; e dyta ju jep 50% (maksimumi 350 euro) dhe 35 rrotullime falas; e treta ju jep 25% (maksimum 400 euro) dhe 40 rrotullime falas; dhe e katërta ju jep 25% (maksimum 450 euro) dhe 45 rrotullime falas.
 • Besnikëria ia vlen peshën e saj në ar. Nëse vendosni të qëndroni me Betwinner, do të merrni një shpërblim shtesë pas depozitimit tuaj të dhjetë. Ky bonus do të jetë një kombinim i një bonusi depozite (deri në 300 euro) dhe 100 rrotullime falas. Për ta aktivizuar atë, duhet të shkoni te cilësimet e llogarisë tuaj dhe ta zgjidhni atë. Pastaj, thjesht bëni depozitën tuaj të dhjetë dhe largohuni!
 • Kazino VIP Cashback. Duke luajtur në Betwinner, do të shpërbleheni me bonuse të programit të besnikërisë dhe Cashback është një prej tyre. Kjo ofertë ju kthen një përqindje të caktuar nga bastet tuaja të humbura. Ju gjithashtu mund të rrisni sasinë e Cashback-ut që merrni duke u ngjitur në nivelet e besnikërisë (për ta bërë këtë, gjithçka që duhet të bëni është të luani më shumë).

Për të marrë në dorë ndonjë nga këto bonuse, duhet të keni plotësuar profilin tuaj dhe të keni aktivizuar numrin tuaj të telefonit.

Si të regjistroheni në Betwinner

Procesi i regjistrimit në Betwinner nuk ndryshon shumë nga kazinotë e tjera në internet. Por avantazhi i tij kryesor është se i mban gjërat të thjeshta dhe të besueshme. Për të krijuar një llogari, do t’ju duhet të kaloni hapat e mëposhtëm:

 • Hapni faqen e internetit dhe gjeni butonin e regjistrimit (të theksuar me të verdhë) në këndin e sipërm të djathtë
 • Zgjidhni një nga mënyrat e regjistrimit: telefon, email, një klikim ose nëpërmjet rrjeteve sociale
 • Plotësoni të dhënat e kërkuara dhe shtypni “Regjistrohu”
 • Verifikoni llogarinë tuaj
 • Shkoni në faqen e profilit tuaj dhe plotësoni informacionin e kërkuar

betwinner-regjistrimi

Pasi ta keni bërë këtë, do të keni akses të plotë në gjithçka që Betwinner ka për të ofruar: bonuse, lojëra, opsione pagese, etj.

Disponueshmëria e kazinosë celulare

Kumarxhinjtë shpesh nuk kanë qasje në PC/Mac-in e tyre, por ata ende duan t’i rrotullojnë ato rrotulla. Për ta bërë të mundur këtë, Betwinner ka prezantuar një aplikacion celular që është i pajtueshëm me shumë pajisje.

Të dy përdoruesit e Android dhe iOS mund të shkojnë në tregun e tyre zyrtar të aplikacioneve (Play Store/App Store) për të gjetur aplikacionin dhe për ta shkarkuar atë. Testimi ynë ka treguar se aplikacioni funksionon pa probleme në 90% të pajisjeve dhe problemet mund të shfaqen vetëm në pajisjet e vjetra.

Por nëse nuk dëshironi të shkarkoni aplikacionin, gjithmonë mund të përfitoni nga versioni i shfletuesit të kazinosë. Duke marrë parasysh faktin se çdo telefon tashmë ka një shfletues, gjithçka që duhet të bëni është ta hapni atë dhe të kërkoni për faqen e internetit Betwinner. Megjithëse performanca dhe ndërfaqja e përdoruesit mund të jenë pak më të këqija sesa me aplikacionin, versioni i shfletuesit është ende një opsion solid.

Cilat lojëra janë të disponueshme në Betwinner?

Zemra aktuale e çdo kazinoje janë lojërat që ofron. Për fat të mirë, zhvilluesit e Betwinner e dinë mirë këtë, kjo është arsyeja pse ata kanë shtuar një përzgjedhje të madhe të argëtimit të lojërave të fatit për t’u shijuar. Le të hedhim një vështrim në opsionet më të njohura:

Slots

Në përgjithësi, lojërat elektronike janë seksioni më i popullarizuar i faqes në internet dhe ka disa arsye pse:

 • Ata nuk kërkojnë shumë angazhim nga lojtari. Meqenëse loja kontrollohet me vetëm disa butona, lojtari thjesht mund të ulet dhe të pushojë ndërsa rrotullat rrotullohen.
 • Shumëllojshmëri temash. Të gjithë e dinë se çdo slot duhet të ketë një lloj motivi qendror, dhe këto mund të ndryshojnë shumë: nga sherifët e perëndimit të egër deri te lojëra elektronike të stilit anime. Kjo do të thotë që çdokush mund të gjejë një vend me pamje dhe atmosferë që do t’i pëlqejë.
 • Ju mund të blini lojëra bonus. Loja bonus është ajo që kërkon çdo lojtar i slotit: ofron mundësi të shkëlqyera për të arritur jackpot-in. Nëse jeni të ngopur duke pritur që të shfaqet loja e bonusit, Betwinner ju lejon ta blini atë drejtpërdrejt.

betwinner-slots

Betwinner ofron gjithashtu një modalitet demo, të cilin mund ta përdorni për të provuar çdo slot që dëshironi pa shpenzuar para për të. Përdoreni këtë mjet për të gjetur lojëra elektronike të reja për të luajtur, për të kontrolluar rregullat ose për të zhvilluar strategji të reja.

Video lojëra elektronike

Për dashamirët e kazinove me bazë tokësore, Betwinner ka shumë opsione slot video. Këto lojëra elektronike simulojnë përvojën që do të merrni nga një kazino me bazë tokësore. Ata e arrijnë këtë efekt me ndihmën e tingujve dhe pamjeve të tyre atmosferike.

Lojëra tavoline

Lojërat e tavolinës janë një pjesë thelbësore e çdo kazinoje dhe Betwinner nuk bën përjashtim. Të gjitha lojërat e tavolinës që përmendim më poshtë mund të gjenden në disa variacione me ndryshime të vogla në rregullat dhe pamjet:

 • Blackjack. Një lojë klasike me letra ku lojtarët duhet të tërheqin letra derisa të mbledhin një dorë me vlerë 21 pikë; megjithatë, nëse tejkalohet ky numër, ata humbasin. Edhe pse mund të krijoni disa strategji të ndërlikuara në Blackjack, rregullat janë ende të lehta për t’u marrë nga lojtarët e rinj.
 • Poker. Konkurroni me lojtarët e tjerë për të formuar kombinimin më të fortë nga letrat në dorën tuaj, plus ato në tavolinë. Lojtari me kombinimin më të fortë fiton paratë.
 • Craps. Zgjidhni strategjinë tuaj dhe hidhni zare. Nëse basti juaj është i saktë, ju i merrni paratë; nëse jo, ju humbni. Ashtu si në Blackjack, ju mund të përfitoni nga strategjitë e ndërlikuara, ose mund t’i përmbaheni tarifave më të thjeshta dhe ende të arrini atu.

betwinner-livecasino

Tombol

Nëse gjithmonë keni ëndërruar të thërrisni “BINGO!” duke qenë se e keni fituar një pasuri, tani është shansi juaj me Betwinner. Ka shumë lojëra të ndryshme loto në dispozicion ku mund të vini në provë fatin tuaj dhe të fitoni disa çmime të mahnitshme. Nëse nuk dini cilën lojë loto të zgjidhni, provoni ato në modalitetin demo dhe do të zbuloni se cila ju përshtatet më shumë.

Ofruesit e lojërave

Diçka që luan një rol përcaktues në qetësinë e përvojës suaj të lojërave të fatit është cilësia e softuerit të lojrave. Betwinner ka bërë një punë të shkëlqyer në ndërtimin e bibliotekës së tyre të lojërave me cilësi të lartë me përmbajtje nga 75 ofrues të ndryshëm softuerësh.

Ndër emrat e mëdhenj që do të gjeni në koleksionin e Betwinner janë BetSoft, Amatic, NetGame, PlayTech, Pragmatic Play dhe shumë të tjera!

Depozitat dhe tërheqjet

Për të filluar të luani lojëra kazino për para të vërteta, duhet të depozitoni disa para. Sa i përshtatshëm është ky proces varet nga numri i metodave të depozitimit që ofron kazinoja. Betwinner përmban opsionet e mëposhtme të pagesës:

 • Karta bankare: Visa dhe Mastercard
 • Kuletat elektronike: Skrill, AirTM, Neteller dhe EcoPayz
 • Kriptomonedha: Bitcoins, Litecoins, Dash, Dogecoins dhe shumë të tjera

Betwinner garanton përpunim të menjëhershëm për të gjitha këto mënyra pagese, në mënyrë që të mund të luani sapo të përfundojë transaksioni. Shuma minimale e depozitës është $1.

Një aspekt po aq i rëndësishëm i çdo kazinoje janë opsionet e saj të tërheqjes. Natyrisht, të gjithëve na pëlqen të luajmë lojëra, por marrja e këtyre fitimeve në xhepat tonë është gjëja më e mirë, veçanërisht kur kemi arritur një xhekpot. Kjo është arsyeja pse Betwinner përmban opsionet e mëposhtme të tërheqjes:

 • Kuletat elektronike: WebMoney, MuchBetter, Skrill, EcoPayz, Neteller, dhe më shumë
 • Kriptovalutat: Bitcoin, Dogecoin, Dash, Litecoin, Ethereum dhe shumë të tjera

Betwinner pretendon se koha që u nevojitet për të përpunuar kërkesën tuaj për tërheqje duke përdorur ndonjë nga metodat e përmendura mund të jetë deri në 15 minuta. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 1,50 dollarë.

Betwinner nuk ngarkon asnjë tarifë për transaksionet. Megjithatë, kini parasysh se vetë ofruesi i pagesës mund ta bëjë këtë.

Shërbimi ndaj klientit

Edhe pse faqja e internetit Betwinner funksionon pa probleme, herë pas here mund të hasni defekte, duke ju lënë me pagesa të paplota, çmime të padorëzuara, etj. Për të ndihmuar në zgjidhjen e këtyre çështjeve, Betwinner ka një ekip mbështetës të klientit.

Ekzistojnë tre mënyra kryesore për të kontaktuar mbështetjen e klientit:

 • Bisedë në internet. Një konsulent do të marrë kohën e tij për të dëgjuar problemin tuaj dhe për të shqyrtuar çështjen.
 • Telefonatë. Nëse ju duhet të merrni një zgjidhje shpejt me një telefonatë, mund të flisni drejtpërdrejt me një konsulent.
 • Email. Nëse keni një problem madhor që kërkon një qasje komplekse, mënyra më e mirë për ta zgjidhur atë është t’i dërgoni email ekipit të mbështetjes së klientit. Kini parasysh, megjithatë, se nuk do të merrni përgjigje menjëherë.

Të mirat dhe të këqijat e Betwinner

Përparësitë e kazinosë Betwinner janë:

 • Gama e lojërave të kazinosë është e madhe dhe ato vijnë nga ofrues shumë të mirë softuerësh
 • Të gjithë kanë akses në bonuse
 • Shumë mënyra pagese pa tarifa dhe kohë jashtëzakonisht e shpejtë përpunimi
 • Ndërfaqe intuitive me një skemë tërheqëse ngjyrash

Disa disavantazhe janë:

 • Kazinoja është e kufizuar në disa rajone
 • Nuk ka shumë bonuse për lojtarët e kazinosë

konkluzioni

Si përfundim, Betwinner është padyshim një opsion i shkëlqyeshëm për këdo që dëshiron të shijojë lojëra kazino me cilësi të lartë. Ju mund t’i përdorni lehtësisht ato lojëra falë procesit të shpejtë të regjistrimit dhe përdorni një nga shumë metodat e depozitimit për të plotësuar bilancin tuaj. Dhe mos harroni për të gjitha shpërblimet që do të maksimizojnë argëtimin duke siguruar fonde shtesë!

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira