Rishikimi i Bob i kazinosë 2023

Bob Casino është një sajt i besuar i lojërave të fatit që operohet nën një licencë malteze (MGA) dhe menaxhohet nga N1 Interactive Limited. E thënë thjesht, faqja e krijuar në vitin 2017, mori një dizajn unik në mënyrën e vet, një katalog mjaft të gjerë lojërash dhe bashkëpunon ekskluzivisht me ofruesit kryesorë. Për më tepër, vlen të përmendet teknologjia moderne e kriptimit, e cila mbron me besueshmëri të gjitha të dhënat e përdoruesit dhe parandalon vjedhjen e tyre nga palët e treta. Dhe, falë përdorimit të versionit më të fundit të HTML5, të gjithë lojtarët e fatit do të kenë mundësinë të luajnë në pajisjet e tyre celulare.

Bonus:100% në depozitë + 130 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% + 130 FS
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

kazino bob

Bob Kazino Bonus

Nëse keni vizituar Bob Casino për herë të parë, mund të mbështeteni në një shpërblim mjaft bujar mirëseardhjeje. Dhuratat shpërndahen midis 3 depozitave dhe ju lejojnë të merrni shumë oferta bonus interesante. Përveç bonusit të depozitës, lojtarëve u jepen rrotullime falas, të cilat më pas mund t’i përdorin në lojërat e tyre të preferuara të lojërave. Kështu, për depozitimin e tyre të parë, përdoruesit do të mund të marrin një bonus prej 100% deri në 100 dollarë përfshirëse, si dhe 100 rrotullime falas në lojën Boomanji. Rrotullime falas do të kreditohen brenda 4 ditëve, përkatësisht 25 rrotullime falas në ditë. Sigurohuni që të përdorni kodin promovues për të marrë bonusin tuaj të parë, i cili mund të gjendet në burime të ndryshme tematike.
Bob kazino bonus
Bonusi i dytë i depozitës ju lejon të merrni edhe më shumë dhurata nga Bob Casino, ai paraqitet në formën e një bonusi 50% dhe mund të shkojë deri në 100 dollarë. Si dhuratë e fundit për fillestarët, ka një bonus për rimbushjen e tretë. Por, një ofertë e tillë është e përshtatshme vetëm për ata që përdorën rimbushjen e parë dhe të dytë. Epo, vetë bonusi paraqitet në formën e një bonusi 50% deri në 200 dollarë + 30 rrotullime falas që mund të shpenzohen në slotin Tipsy Tourist.

Dhurata të mirëseardhjes për fillestarët

Numri i rimbushjes Çfarë mund të merrni
Së pari 100% deri në 100 dollarë + 100 rrotullime falas
Së dyti 50% deri në 100 dollarë + 50 rrotullime falas
Së treti 50% deri në 200 dollarë + 30 rrotullime falas

program bonus

Bob kazino online përpiqet të inkurajojë jo vetëm klientët e saj të rinj, por edhe lojtarët e rregullt. Për shembull, platforma ka këto promovime të rregullta dhe oferta bonus:

 1. Rifresko – çdo të premte luhet një lloj i veçantë promovimi në faqen e lojërave të fatit. Falë kësaj, lojtarët e fatit kanë mundësinë të përfitojnë nga një bonus deri në 49% në shumën e depozitës + 20 rrotullime falas. Por në të njëjtën kohë, bonusi ka një kufi maksimal maksimal, i cili është 230 dollarë. Mund të gjendet në skedën e kalendarit.
 2. Kalendari – përmban të gjitha ofertat promocionale që mbahen në faqen e lojërave të fatit. Sidomos për çdo lojtar, ditë të veçanta do të shënohen në kalendarin e tyre. Përveç bonuseve, në të mund të gjeni orarin e turneve të ardhshëm dhe aktual.
 3. Turne – lojtarët kanë mundësinë të marrin pjesë në një betejë mjaft unike për 5,300 dollarë + 12,000 rrotullime falas në javë. Gjithçka që nevojitet në këtë rast është të shënoni sa më shumë pikë, të merrni një vend të parë në tabelën e liderëve dhe të shijoni një çmim të merituar.
 4. Programi VIP – për të inkurajuar edhe më shumë klientët e tyre, kazino Bob ka një program besnikërie mjaft të gjerë. Ai përbëhet nga 22 nivele, secila prej të cilave ju lejon të merrni dhuratën tuaj pa depozitë. Sa më i lartë të jetë niveli i lojtarit, aq më shumë promovim ekskluziv e pret atë. Për të kaluar në një nivel të ri, ju vetëm duhet të grumbulloni pikë dhe të luani për para të vërteta.

Për më tepër, në burimin e lojërave të fatit ekzistojnë kode të veçanta promovuese, sipas të cilave lojtarët e fatit mund të marrin dhurata të ndryshme shtesë. Zakonisht, administrata e kazinosë u dërgon lojtarëve të saj kombinime të veçanta simbolesh me postë ose ato mund të gjenden në burime të veçanta tematike.

Si të regjistroheni në Bob Casino

Regjistrimi në faqen zyrtare të kazinosë online kryhet sipas një procedure jashtëzakonisht të thjeshtë. Për ta bërë këtë, thjesht duhet të identifikoheni përmes rrjeteve të ndryshme sociale ose të plotësoni një formular të shkurtër regjistrimi:

 • email aktual;
 • kombinim i fortë i fjalëkalimit dhe konfirmimi i tij;
 • Emri dhe mbiemri;
 • Data e lindjes.

regjistrimi i kazinosë bob

Verifikimi i llogarisë

Pas kësaj, lojtari do të duhet të konfirmojë postën e tij, për këtë ju vetëm duhet të ndiqni lidhjen nga letra. Pastaj përdoruesi duhet të identifikohet në burim. Por, për të bërë një depozitë dhe për të tërhequr para nga bilanci, do t’ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Për të identifikuar faqen, dërgoni administratës së Bob Casino llojet e mëposhtme të dokumenteve:

 • Foto/skanimi i faqes së parë dhe regjistrimi i pasaportës. Ata gjithashtu mund të kërkojnë një pamje të llogarisë personale të portofolit elektronik, në rast se klienti bën depozita nga ajo.
 • Për ata që duan të rimbushin llogarinë e tyre me një kartë plastike, ajo duhet të verifikohet pa dështuar.
 • Dërgoni një foto të anës së përparme të plastikës (8 numrat e mesit janë të lyer ose të mbuluar).
 • Si dhe një foto e anës së pasme të plastikës (kodi CVC gjithashtu duhet të jetë i lyer ose i mbuluar).

Është më mirë të përdorni të njëjtin sistem pagese për tërheqje dhe rimbushje, në mënyrë që në të ardhmen të mos ketë probleme. Sipas statistikave të njohura, tërheqjet në kuletat elektronike janë shumë më të shpejta sesa në rastin e kartave bankare.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë “Bob”

Mund të shkoni te burimi zyrtar i kazinosë nga pothuajse çdo pajisje moderne, për këtë nuk keni nevojë as të shkarkoni softuer të veçantë. E tëra çfarë ju duhet të bëni në këtë rast është të hyni në platformë përmes një shfletuesi celular ose një versioni pasqyrë dhe më pas të hyni në sistem. Kështu, ju merrni akses të vazhdueshëm në platformë nga celulari juaj dhe mund të përdorni të gjitha veçoritë e saj sa herë të dëshironi.

bob celular

Fatkeqësisht, sot është e pamundur të shkarkosh një aplikacion të veçantë të kazinosë Bob, por pavarësisht kësaj, versioni celular funksionon mirë pa të. Dhe, nëse shihni ndonjë aplikacion platforme në rrjet, atëherë ka shumë të ngjarë që këta janë mashtrues, pasi softueri zyrtar nuk ofrohet. Në asnjë rast mos shkoni për truket e pronarëve të paskrupullt të faqeve, mos vendosni të dhënat tuaja personale, pasi thjesht mund të humbni të gjitha paratë në llogarinë tuaj personale.

Makinat e fatit të kazinosë

Faqja e internetit e kazinosë përmban më shumë se 800 lloje të automateve të ndryshme ekskluzivisht nga zhvilluesit më të mirë dhe të besueshëm. Falë kësaj, edhe lojtari më i zellshëm do të jetë në gjendje të gjejë argëtim të denjë për veten e tij këtu. Për ta bërë sa më të përshtatshëm navigimin nëpër burim, të gjitha lojërat ndahen në kategoritë e mëposhtme:

 • E re – seksioni përmban lojërat më të fundit nga zhvillues të ndryshëm.
 • Slots – mund të gjeni një numër të madh të slot-makinave me temë për çdo shije.
 • Tabela – skeda ka vendosur në vetvete lojëra të tilla të njohura si: ruletë, blackjack, baccarat.
 • Kazino live – mundësia për të luajtur me krupierë të vërtetë.

lojëra elektronike bob

Për të gjetur pozicionin e dëshiruar, nuk mund të kërkoni vetëm sipas seksioneve, por edhe sipas titullit ose zhvilluesit. Rreth 90% e të gjithë përmbajtjes në kazino Bob janë, natyrisht, automate. Ato vendosen në dy kategori, përkatësisht lojëra elektronike dhe të reja. Përveç kësaj, ka më shumë se 1800 pozicione të ndryshme në seksionin kryesor me lojëra elektronike. Seksioni i lojërave “tavoline” nuk është paraqitur aq gjerësisht, por megjithatë ju mund të gjeni diçka interesante për veten tuaj. Por, një mangësi e tillë kompenson plotësisht pjesën me lojëra live, në të cilën lojtarët do të gjejnë një numër të madh ofertash interesante. Kështu, për shembull, të disponueshme: ruletë, baccarat, blackjack, keno, Texas holdem, sic-bo dhe shumë lloje të tjera pokeri. Në total, më shumë se 100 lojëra origjinale live, që është shumë më tepër se në institucione të tjera të ngjashme.

Software

Bob Casino bashkëpunon me një numër të madh ofruesish të njohur, të cilët ndihmuan jo vetëm në zgjerimin e katalogut të lojërave, por edhe ta mbushin atë me softuer jashtëzakonisht të cilësisë së lartë. Kështu, në burimin zyrtar, përdoruesit do të gjejnë më shumë se 17 zhvillues, ndër të cilët mund të dallohen veçanërisht: EGT, Amatic, Thunderkick, NextGen Gaming, Microgaming dhe shumë të tjerë. Përveç opsioneve klasike të lojërave elektronike, faqja ofron argëtim të veçantë për bitcoin ose lojëra me krupierë të vërtetë.

kazino live

Kohët e fundit, lojërat live janë bërë shumë të njohura në të gjitha faqet e kazinove në internet. Kjo është arsyeja pse institucioni i lojërave të fatit Bob është përpjekur të vazhdojë me burime të tilla dhe u ofron klientëve të tij vetëm një përzgjedhje të madhe lojërash me krupierë të vërtetë. Të cilat mund të gjenden direkt në skedën me të njëjtin emër, ku përfaqësohen kompani si Evolution Gaming, NetEnt dhe Ezugi. Kështu, seksioni live ka mbledhur më shumë se 100 pozicione dhe me të drejtë mund të konsiderohet si një nga më të mirët. Në të, përdoruesit do të gjejnë tabela me aksione të vogla dhe më të larta, në gjuhë të ndryshme të njohura, si dhe disa variacione të argëtimit tashmë të njohur dhe shumë më tepër. Falë kësaj, absolutisht të gjithë përdoruesit marrin një mundësi unike për të luajtur me krupierë të vërtetë dhe, natyrisht, një përvojë të veçantë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Për klientët e rinj, është veçanërisht e rëndësishme të kuptojnë nëse kazinoja është e duhura për ta ose nëse është më mirë të kërkoni diçka më të vlefshme. Kjo është arsyeja pse ia vlen të merren parasysh më afër anët pozitive dhe negative të kazinosë Bob për të eliminuar çdo rrezik në të ardhmen. Përparësitë:

 • dizajn grafik shumëngjyrësh;
 • një përzgjedhje e madhe e argëtimit;
 • oferta promovuese fitimprurëse;
 • përdorimi i sistemeve popullore të pagesave;
 • turne unike dhe interesante.

Pavarësisht një numri kaq të madh avantazhesh, klubi i lojërave të fatit ka të metën e tij, që është se zgjidhja e mosmarrëveshjeve mund të ndodhë në favor të administratës. Shërbimi mbështetës nuk mban gjithmonë anën e përdoruesve. Kjo është arsyeja pse, kjo mund të konsiderohet një minus i madh, pasi çdo platformë e besueshme duhet të dëgjojë mendimet e përdoruesve të saj. Gjithashtu, disavantazhet përfshijnë një numër të kufizuar lojërash të ndryshme tavoline. Por, megjithatë, nëse vendosni një vlerësim të përgjithshëm, atëherë institucioni i lojërave të fatit merr një 9 të fortë.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Ju mund të rimbushni llogarinë tuaj të kazinosë Bob duke përdorur disa sisteme të njohura pagesash. Falë kësaj, administrata po përpiqet ta bëjë shërbimin e saj sa më të përshtatshëm dhe thjesht t’u sigurojë përdoruesve të saj një numër të madh instrumentesh pagese. Për shembull, opsionet e mëposhtme janë në dispozicion:

 • karta bankare Visa dhe MasterCard;
 • sistemet elektronike Neteller, Skrill, QIWI, WebMoney, YuMoney;
 • transfertat bankare.

Në të njëjtën kohë, ekzistojnë kufizime të caktuara për rimbushjen minimale dhe maksimale, të cilat mund të gjenden në seksionin përkatës. Por, ia vlen të kuptohet se gjatë depozitimit do të ngarkohet një komision. Pagesat në burim bëhen brenda një kohe të shkurtër, me përjashtim të kartave bankare në të cilat pagesat mund të shkojnë deri në 3 ditë. Kufijtë e tërheqjes së paraqitur nuk janë shumë mbresëlënës. Sepse lojtarët mund të tërheqin vetëm një shumë të caktuar në ditë. Për të tërhequr para, lojtari i fatit do të duhet të verifikojë llogarinë e tij. Vetë procedura kryhet hap pas hapi dhe përshkruhet në seksionin e mëparshëm.

Shërbimi mbështetës

Për ndihmë të shpejtë dhe cilësore me çdo pyetje apo situatë, lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e Bob Casino. Për ta bërë këtë, duhet t’i shkruani një letër të përshtatshme specialistëve në një bisedë në internet ose në emailin e specifikuar. Epo, disponueshmëria e mbështetjes gjatë gjithë kohës, specialistë shumëgjuhësh dhe puna e menjëhershme e mbështetjes ju lejon të zgjidhni shpejt çdo problem. Përveç kësaj, si një seksion i veçantë, është paraqitur një FAQ, ku mund të gjeni përgjigje për pyetjet e njohura. Pavarësisht se cila metodë përdor lojtari, ai është i garantuar të marrë këshilla të hollësishme dhe një zgjidhje për një problem të veçantë. Dhe, nëse jeni duke kërkuar për mënyrën më të shpejtë për të kontaktuar mbështetjen teknike, atëherë përdorni bisedën në internet.

Cilat gjuhë

Casino Bob u ofron klientëve të saj disa formate gjuhësore të njohura, në mënyrë që absolutisht të gjithë të mund të zgjedhin opsionin e duhur për veten e tyre. Kështu, për shembull, mund ta përktheni platformën në: anglisht, zvicerane, gjermanisht, finlandisht, portugalisht, polonisht, spanjisht, frëngjisht, japonisht, kinezisht ose rusisht.

Cilat monedha

Për ta bërë lojën edhe më të rehatshme, Bob Casino përmban disa nga monedhat më të kërkuara në botë. Ndër të cilat: euro, dollar amerikan dhe dollar kanadez, rubla ruse, dollari i Zelandës së Re, korona norvegjeze, zloty polake.

Liçensë

Vetë platforma funksionon nën një licencë të vlefshme Curacao, mund ta shihni vetë. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të vizitoni faqen zyrtare të faqes së lojërave të fatit. Të gjitha lojërat e paraqitura kanë licencën përkatëse, por nuk ka certifikata nga organizatat e auditimit. Por në vend të kësaj, shfaqet ikona e konfirmimit nga iTechLabs, megjithatë, lojtarët nuk do të jenë në gjendje të shohin statistikat e verifikimit.

Parametrat kryesorë të institucionit të lojërave të fatit Bob

Burimi zyrtar https://www.bobcasino.com/
Liçensë Malta
Viti i themelimit 2017
Pronari N1 Interactive Limited
Depozitë/tërheqje Visa, MasterCard, Neteller, Skrill, QIWI, WebMoney, YuMoney, si dhe transferta bankare.
Depozita minimale nga 5 dollarë
versioni celular mbështetje për pajisjet moderne në sistemet operative Android dhe iOS, funksionalitet të plotë.
mbështetje Funksionim 24/7, konsultim me e-mail dhe chat online.
Llojet e lojërave të njohura, të reja, lojëra elektronike për lojëra, kazino live, të tjera.

 

Monedhat euro, dollari amerikan dhe dollari kanadez, rubla ruse, dollari i Zelandës së Re, korona norvegjeze, zloty polake.
Gjuhët Anglisht, zvicerane, gjermanisht, finlandisht, portugalisht, polonisht, spanjisht, frëngjisht, japonisht, kinezisht dhe rusisht.
dhuratë e mirëseardhjes pas regjistrimit, lojtarët marrin një shpërblim bujar në formën e një bonusi depozite + rrotullime falas.
Përparësitë ndërfaqe shumëngjyrëshe, një gamë e gjerë argëtimi, turne të rregullt, etj.
Regjistrimi plotësimi i një formulari të vogël regjistrimi dhe konfirmimi me e-mail.
Verifikimi konfirmimi i identitetit, sigurimi i një liste specifike dokumentesh.
Ofruesit e softuerit Amatic, NetEnt, EGT, Belatra, BetSoft Gaming, Evolution, Endorphina, GameArt, Habanero, Ezugi, iSoftBet, ELK, SoftSwiss, Thunderkick, Ainsworth, Amaya, NextGen Gaming, Microgaming.

FAQ

Si të krijoj një llogari dhe pse më duhet verifikimi?
Për të krijuar një llogari, një fillestar duhet të plotësojë një formular të shkurtër regjistrimi me informacion personal. Më pas konfirmoni postën tuaj dhe regjistrohuni në platformën e kazinosë Bob. Identifikimi i përdoruesit kryhet për të konfirmuar identitetin dhe konsiston në sigurimin e dokumenteve të caktuara.
Çfarë oferta bonus ka kjo kazino?
Institucioni i lojërave të fatit u ofron klientëve të tij një program besnikërie shumë të gjerë. Kështu, për shembull, ka një dhuratë të trefishtë mirëseardhjeje për 3 depozitat e para, një program besnikërie me shumë nivele, turne speciale, dhurata për ditëlindje dhe shumë më tepër.
A mund të luaj falas në seksionin e lojërave të drejtpërdrejta?
Fatkeqësisht, ky opsion nuk ofrohet. Për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta, duhet të regjistroheni dhe të vini bast vetëm me para të vërteta.
A është Bob Casino miqësore me celularin?
Po, kazino ka një version të optimizuar celular. Dallimet kryesore të të cilave janë mbështetja për çdo ekran, ngarkimi më i shpejtë dhe funksionaliteti i plotë.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Zakonisht fondet tërhiqen në kuletat elektronike brenda 1-2 ditëve, dhe pagesat mund të bëhen në kartat bankare deri në 4 ditë.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira