Rishikimi i kazinosë CasinoClub (PartyCasino) 2023

CasinoClub u themelua në vitin 2001. Fillimisht, dizajni i kazinosë u bë në një stil të kuq të errët. Por me kalimin e kohës, institucioni ndryshoi modelin dhe emrin. Bookmaker është i licencuar nga Malta dhe Gjibraltari dhe mbështet anglisht, frëngjisht dhe gjermanisht. Nuk është i disponueshëm në shumë vende. Për të kapërcyer kufizimet, përdorni një VPN dhe “pasqyra” të punës. Vetë institucioni është i popullarizuar me kumarxhinjtë. Ata vlerësuan sistemin e zgjeruar të bonusit, një gamë të gjerë lojërash dhe një ndërfaqe moderne.

Bonus:500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 500 dollarë + 20 FS
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

Faqja zyrtare e CasinoClub (PartyCasino)

Dizajni i kazinosë është bërë në ngjyrë blu. Ekipet aktive theksohen me të bardhë, butoni i regjistrimit theksohet në rozë. Menuja e faqes është e ndarë në menutë e sipërme dhe të poshtme. E para është më koncize, dhe e dyta është e detajuar, që përmban të gjitha funksionet e CasinoClub. Argëtimi i disponueshëm përfshin:

 • lojëra elektronike;
 • baste sportive;
 • ruletë;
 • blackjack;
 • lojëra në tavolinë.

uebsajti i klubit të kazinosë

Lojërat me një jackpot të madh dhe makinat e fatit nga zhvilluesi i Vegas vendosen në një kategori të veçantë. Gjithashtu në faqe ka skeda për kazinonë, për politikën e institucionit dhe për bonuset e disponueshme. Për lehtësinë e përdoruesit, faqja është e pajisur me një kërkim.

Soft (makina slot)

Nuk ka dyshim për cilësinë e automateve të organizuara nga CasinoClub. Libërbërësi bashkëpunon me zhvilluesit kryesorë të lojërave të fatit:

 • NetEnt;
 • Microgaming;
 • Big Time Gaming;
 • Evolution Gaming;
 • Reel NRG dhe të tjerët.

kazinoclub-slots

Makinat e fatit ndahen në kategori: të reja, më të shitura, të njohura, me aftësinë për të goditur xhekpotin e madh. Përveç kësaj, ato janë në dispozicion në versionin demo. Ai e prezanton lojtarin me parimet dhe mekanizmat e makinës. Falë demonstrimit, është e lehtë të zgjidhni atë që është e duhura për ju. Makinat e fatit më të famshëm përfshijnë:

 • ar ujku;
 • 9 Enë prej ari
 • Bonanza;
 • Fire Drake;
 • Bison Fury dhe të tjerë.

Gama e automateve në PartyCasino është e larmishme. Rimbushet dhe përditësohet rregullisht. Prandaj, përdoruesit nuk duhet të mërziten.

Bastet sportive

Objekti ofron baste sportive. Lista e ngjarjeve është e madhe. Mund të vini bast si për sportet klasike ashtu edhe për ato të rralla. Për shembull, gara me kuaj, kriket, snooker. Edhe ngjarjet politike janë të hapura për baste. Për lehtësi, seksioni i sporteve është i ndarë në kategori. Ekziston një kërkim dhe një listë alfabetike, aftësia për të shtuar një ngjarje në të preferuarat, shikoni historinë e lojës. Mund të shihni gjithashtu oferta speciale në skedën me të njëjtin emër.

Kazino live

Për adhuruesit e modalitetit në kohë reale, krijuesi i basteve ka shtuar lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Të gjitha llojet e argëtimit të lojërave të fatit janë të disponueshme në këtë format, shtohen shfaqjet e lojërave dhe bastet sportive në internet. Për të luajtur në këtë modalitet, shkoni te kategoria “kazino live”, zgjidhni një lojë ose shfaqje dhe kënaquni. Për baste online për ngjarje sportive, shkoni te skeda “Sport”.

kazino klub-live

Versioni celular i CasinoClub (PartyCasino)

CasinoClub është në dispozicion në versione desktop dhe celular. Në të njëjtën kohë, ju mund të shkarkoni klientin si për PC ashtu edhe për telefon. Për këtë:

 • Lëvizni në fund të faqes.
 • Nëse dëshironi të instaloni kazinonë në një PC, atëherë klikoni “Shkarko” (“Shkarko”).
 • Nëse keni nevojë për një aplikacion smartphone, atëherë zgjidhni “aplikacionin celular” (“aplikacionet celulare”).
 • Në dritaren që hapet, zgjidhni Android / IOS dhe klikoni “instalo”.

kazinoclub-mobil

Shkarkimi i aplikacionit zgjat më pak se një minutë. Kazinoja celulare është e përputhshme me çdo pajisje dhe e menduar deri në detajet më të vogla. Ka të njëjtat veçori si kompjuteri, të njëjtën ndërfaqe dhe të njëjtin argëtim. Megjithatë, të luash në telefonin tënd ka një sërë përparësish:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • gjithmonë do të dini për ngjarjet më të fundit të libralidhësve;
 • në dispozicion në çdo pajisje;
 • punon pa dështim;
 • aplikim i përshtatshëm, i zhytur në mendime.

Avantazhi kryesor i versionit celular është aksesueshmëria. Ju mund të hapni një kazino dhe të luani në çdo kohë, ndërsa një kompjuter nuk është gjithmonë pranë. Sidoqoftë, pavarësisht se çfarë luani, kjo nuk ndikon në asnjë mënyrë në fitimet. Mundësia për të gjithë lojtarët e fatit është e njëjtë. Gjëja kryesore është të luani dhe të rrezikoni me moderim. Dhe atëherë fati do të jetë në anën tuaj.

Regjistrimi në CasinoClub (PartyCasino)

Për të luajtur në kazino, duhet të jeni në moshë madhore dhe të jeni të regjistruar në sistem. Krijimi i një profili zgjat disa minuta dhe hap opsionet e mëposhtme:

 • bast parash;
 • bonuse nga institucioni;
 • mbështetje;
 • statistikat e lojës;
 • aftësia për të shtuar lojëra/ngjarje në të preferuarat;
 • pjesëmarrja në llotaritë fitimprurëse.

Pa një llogari, faqja është e disponueshme vetëm për shikim dhe njohje. Për t’u identifikuar, klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm të djathtë. Pastaj:

 • Zgjidhni vendin dhe monedhën tuaj, shkruani emailin tuaj dhe krijoni një fjalëkalim.
 • Plotësoni të dhënat sipas pasaportës (gjinia, data e lindjes, emri, mbiemri).
 • Futni adresën, numrin e telefonit dhe, nëse dëshironi, regjistrohuni në buletinin nga kazino.
 • Kliko “krijo një llogari”.

Pas autorizimit, të gjitha funksionet e faqes janë të disponueshme, përveç tërheqjes së fondeve. Për të tërhequr xhekpotin, duhet të kaloni verifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni dokumente të skanuara në sistem. Të dhënat mbrohen dhe nuk transferohen askund. Për të kaluar identifikimin, kontaktoni shërbimin mbështetës ose kaloni vetë përmes llogarisë tuaj personale.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në CasinoClub (PartyCasino)

Për të vënë bast në para të vërteta, duhet të rimbushni portofolin tuaj. Transaksionet financiare rregullohen në këndin e sipërm djathtas me butonin “cash” ose përmes llogarisë tuaj personale. Ndër metodat e disponueshme të depozitimit/tërheqjes:

 • karta bankare (Visa, Mastercard, Maestro, Paysafecard, etj.);
 • kuletat elektronike (PayPal, Skrill, Neteller, etj.);
 • transferte bankare.

Lista e sistemeve të pagesave është e madhe. Prandaj, mund të gjeni lehtësisht atë që ju përshtatet. Ju lutemi vini re se kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve përditësohen vazhdimisht. Ju mund të sqaroni informacionin në faqen e internetit të kazinosë në seksionin “pagesat”. Paratë kreditohen në llogari në çast, por tërheqja e fitimeve do të zgjasë nga 1 deri në 6 ditë. Periudha e tërheqjes varet nga mënyra e zgjedhur e akumulimit të fondeve. Nuk ka pagesa në fundjavë.

Sistemi i bonusit të CasinoClub (PartyCasino)

Libërbërësi shpërblen përdoruesit e rinj dhe aktivë. Lojtarët që sapo janë regjistruar u jepen 50 rrotullime falas në StarBurst. Për të kërkuar çmimin, duhet të bëni një depozitë minimale prej 10 £. Gjithashtu ndër stimujt në dispozicion:

 • Një milion rrotullime falas. Për të marrë pjesë në çmim, duhet të vendosni një bast prej 5 paund.
 • Çmime në para gjatë gjithë ditës.
 • Zgjidhni një kuti dhe merrni një dhuratë nga institucioni.

Nuk ka shumë shpërblime, por kazino rregullisht mban ngjarje në të cilat ka një shans për të fituar një shumë të madhe parash. Libërbërësi shpërndan gjithashtu rrotullime falas për përdoruesit aktivë, bileta për të marrë pjesë në një llotari fitimprurëse. Ju lutemi vini re se çdo promovim ka kushte përdorimi. Nëse ato nuk plotësohen, bonusi do të anulohet. Kushtet për aplikimin e çmimeve gjenden në skedën “Oferta”.

Rishikimi i videos CasinoClub (PartyCasino)

Rishikimi video i CasinoClub tregon historinë e institucionit, tregon ndërfaqen e tij dhe lojërat e disponueshme. Përveç kësaj, do të mësoni për gabimet tipike të fillestarëve, si të zvogëloni shkallën e humbjes dhe të merrni këshilla nga lojtarë me përvojë.

Të mirat dhe të këqijat e CasinoClub (PartyCasino)

CasinoClub është gjerësisht i njohur në mesin e shumë përdoruesve nga e gjithë bota. Lojtarët vlerësuan një gamë të gjerë argëtimi, një ndërfaqe moderne shumëngjyrëshe, bonuse nga institucioni dhe navigim të arritshëm. Sidoqoftë, libralidhësi, si çdo kazino, ka të metat e veta.

Pro Minuset
Aplikacion i përshtatshëm celular i pajtueshëm me çdo pajisje Nuk disponohet në shumë vende
klient PC Periudha e gjatë e tërheqjes
Gama e gjerë e lojërave Mbështet vetëm 3 gjuhë
Bast për ngjarje të rralla sportive dhe politike Sistem bonus jo shumë i avancuar
Ndërfaqe moderne, navigim i arritshëm
Turnetë me para mbahen rregullisht

Të luash apo jo në PartyCasino është zgjedhja personale e të gjithëve. Por krijuesi i basteve e ka dëshmuar veten në anën e mirë dhe vazhdon të fitojë popullaritet në mesin e kumarxhinjve.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

A ka një shërbim mbështetës?
A mund të luaj me shumë llogari?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
A është falas për të luajtur?
A është kazinoja e licencuar?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka një shërbim mbështetës?
Po, ekspertët përgjigjen rreth orës.
A mund të luaj me shumë llogari?
Jo, kjo do të rezultojë në pezullimin e të gjitha llogarive.
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Nëse kazinoja nuk hapet, përdorni një VPN ose një "pasqyrë" të punës.
A është falas për të luajtur?
Po, disa makina slot janë të disponueshme në versionin demo.
A është kazinoja e licencuar?
Po, institucioni funksionon nën licencën e Maltës dhe Gjibraltarit.