Rishikimi Сasinohuone i kazinosë Finlandeze 2023

Platforma e lojërave të fatit u zhvillua nga grupi Kindred plc, i cili është i fokusuar kryesisht në Finlandë. Në burimin zyrtar, mund të gjeni shumë lojëra elektronike me temë, duke përfshirë video poker dhe bingo. Dhe, falë zhvilluesve të shquar të softuerit, të gjitha lojërat, pa përjashtim, morën grafikë me cilësi të lartë, efekte të shkëlqyera zanore, si dhe dizajne tematike origjinale. Për më tepër, vlen të përmendet se kazinoja finlandeze në internet respekton përdoruesit e saj dhe kjo është arsyeja pse ajo përpiqet të sigurojë sa më shumë sigurinë e bazës së saj të klientëve. Dhe, në fakt, katalogu i lojërave nuk përfundon vetëm me lojëra elektronike, sepse ka lojëra të mrekullueshme live me krupierë të vërtetë që ju lejojnë të merrni një përvojë të veçantë lojrash, si dhe shumë pozicione të tjera interesante.

Bonus:200% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
200%
bonus mirëseardhjeje
Merrni bonus

Dhoma e kazinosë

Bonusi i kazinosë Casinohuone

Falë bonuseve nga kazinotë në internet, veçanërisht për fillestarët, bëhet shumë më komode për të luajtur. Kështu, për shembull, ata mund të mbështeten në një dhuratë mjaft bujare mirëseardhjeje, e cila përbëhet nga 450 rrotullime falas dhe një bonus 100% për depozitën e parë. Si rezultat, pavarësisht nga shuma e depozitës, të gjithë lojtarët e fatit mund të marrin një bonus të dyfishtë deri në 200 €, që është një ofertë shumë e bukur. Për shembull, një lojtar plotëson llogarinë e tij me 10 € dhe merr një shumë ekuivalente, si rezultat, ai do të ketë deri në 20 € në bilancin e tij. Nëse dëshironi të merrni bonusin më të lartë të mundshëm, në këtë rast do t’ju duhet të bëni një depozitë prej 200 €. Atëherë do të keni gjithsej 400 € në llogarinë tuaj. Është falë kësaj oferte që fillestarët kanë një shans për një fillim të mbarë, të cilin padyshim ia vlen ta shfrytëzoni!

Dhuratë e mirëseardhjes për klientët e rinj

Si të merrni? për fillestarët, bëni një rimbushje të llogarisë së lojës
Çfarë jep? 100% dhe deri në 200 € bonus + 450 rrotullime falas
Faktori x35, përdoret për të vënë bast fonde bonus
Depozita minimale për të marrë bonusin, duhet të depozitoni një shumë minimale prej 10 €
Kushtet shumëzuesin përkatës dhe bastimin brenda kohës së caktuar
Bast maksimal është 50 €

program bonus

Kazino Casinohuone jep bonuse për miqtë e ftuar në shumën 100 €. Një promovim i tillë mjaft interesant ju lejon të merrni një bonus për secilin përdorues të ftuar, por ekziston një kufi i caktuar, më shumë se i cili nuk mund të merrni. Kushtet për pjesëmarrje:

 • regjistrohuni ose hyni në një burim në internet;
 • aktivizoni seksionin “Ftoni një mik”, i cili mund të gjendet në skedën e bonusit;
 • për shokun e parë mund të merrni 20 €, për të dytin 30 € dhe për të tretën, përkatësisht 30 €;
 • në të njëjtën kohë, basti për bast duhet të jetë x35.

Një ofertë e tillë bujare ndihmon për të fituar disa para, dhe kushtet e saj janë jashtëzakonisht të thjeshta dhe nuk do të jetë e vështirë t’i përmbushni ato. Për më tepër, vlen të theksohet bonusi i kthimit të parave, i cili herë pas here u lejon lojtarëve të kthejnë fondet e tyre të shpenzuara. Zakonisht madhësia e cashback-ut varion nga 5 në 20%. Kumarxhinjtë do të marrin një mesazh me akrualitetin e tij me e-mail, ku do të mund të shohin gjithashtu udhëzime të detajuara dhe oferta të tjera.

Si të regjistroheni

Për t’u regjistruar në CasinoHuone, së pari duhet të vizitoni burimin zyrtar. Më pas gjeni butonin përkatës në krye të ekranit dhe vendosni të dhënat e nevojshme në vetë formularin e regjistrimit (emri, adresa e banimit, numri i telefonit, etj.). Më pas do t’ju duhet të verifikoni adresën tuaj të emailit duke klikuar në lidhjen e klikueshme në email.
kazinohuone-regjistrimi
Ri-autorizoni në faqen zyrtare të internetit, shkoni te seksioni “balanca”. Vendosni për mënyrën e rimbushjes së llogarisë dhe, natyrisht, bëni vetë depozitën. Pas kësaj, do t’ju kreditohet një dhuratë mirëseardhjeje dhe mund të shijoni plotësisht lojën! Por, përpara se të filloni të tërhiqni para të vërteta, administrata e kazinosë do t’ju kërkojë të identifikoni llogarinë e përdoruesit.

Verifikimi i llogarisë

Për të kaluar verifikimin, dërgoni dokumentet e mëposhtme:

 • foto/skanim i pasaportës ose ndonjë dokumenti tjetër identifikimi;
 • foto/skanim i një karte plastike nga të dyja anët (nëse përdorni një portofol elektronik, në këtë rast, dërgoni një pamje të llogarisë tuaj për të konfirmuar depozitimin, sigurohuni që të mbyllni kodin CVV për kartën);
 • foto/skanim i dokumentit që konfirmon adresën, të cilën lojtari i fatit ka treguar në profilin e tij (faqe me leje qëndrimi në pasaportë ose një faturë të re komunale, jo më vonë se 6 muaj).

Zakonisht, verifikimi i dokumenteve nga administrata kryhet brenda pak ditësh, pas së cilës lojtari merr menjëherë statusin e të identifikuarit. Tani mund të tërhiqni fondet tuaja të fituara me ndershmëri në të njëjtën mënyrë si keni bërë depozitën.

Versioni celular dhe aplikacioni “Casinohuone”.

Për ata që duan të jenë në gjendje të luajnë në çdo vend dhe kohë të përshtatshme, kazino online ofron një version të veçantë celular. Ai është i disponueshëm për sistemet operative Android dhe iOS, dhe për të kaluar, thjesht duhet të identifikoheni në çdo shfletues celular. Versioni portativ mori një grup karakteristikash të ngjashme dhe një katalog lojërash, duke i lejuar përdoruesit të rimbushin llogarinë e tyre, të regjistrohen, të luajnë lojëra elektronike të ndryshme dhe të komunikojnë me mbështetjen teknike.
Dhomë kazino-celular
Përveç kësaj, ekziston një mundësi për të shkarkuar një aplikacion të veçantë, i cili është plotësisht falas për t’u shkarkuar dhe nuk do t’ju marrë shumë nga koha juaj. Ju mund ta instaloni programin si në dyqanet zyrtare të pajisjeve ashtu edhe në një burim tematik të besuar. Për më tepër, pas shkarkimit të softuerit, tani lojtarët nuk do të kenë nevojë të kërkojnë vazhdimisht lidhje përkatëse të hyrjes në rast të bllokimit të faqes, sepse programi do të bëjë gjithçka vetë.

Makinat e fatit të kazinosë

Kumarxhinjtë do të jenë në gjendje të luajnë lojëra të njohura si video player, letra gërvishtëse dhe mbi 10 lojëra të ndryshme tavoline në Casino Huone. Për më tepër, faqja e lojërave të fatit ka disa lloje të njohura të ruletit, pokerit dhe, natyrisht, blackjack-ut tradicional. Veçanërisht për kumarxhinjtë, janë paraqitur lojëra elektronike me një format jackpot progresiv, të cilat ju lejojnë të merrni fitime veçanërisht të mëdha në Caribbean Stud ose, për shembull, një çmim i parë në Keno.
casinohuone-slots
Slotet e njohura progresive përfshijnë lojërat e mëposhtme: Mega Moolah, Major Millions dhe The Dark Knight. Vlen gjithashtu të përmendet veçanërisht lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë (blackjack dhe ruletë), të cilat mbartin një atmosferë të veçantë emocioni dhe ju lejojnë të merrni një përvojë vërtet unike të lojërave. Rrotulluesit e lartë do të mund të luajnë gjithashtu ruletë, sepse ka aftësinë për të bërë baste mjaft të larta. Përveç kësaj, për ata që pëlqejnë rrezikun e lartë, ekziston një version VIP i ruletit.

Software

Faqja e lojërave të fatit ka përfshirë një numër të madh makinash slot dhe argëtime të tjera, por funksionon ekskluzivisht me ofrues të besuar. Kështu, për shembull, në këtë burim, kumarxhinjtë do të gjejnë zhvilluesit kryesorë të mëposhtëm: NetEnt, Microgaming, Play’n Go dhe shumë të tjerë. Falë kësaj, secila prej lojërave të paraqitura mori një dizajn jashtëzakonisht me cilësi të lartë dhe një dizajn tepër unik. Përveç kësaj, platforma mund të renditet sipas zhvilluesit, gjë që e bën kërkimin e lojërave edhe më të përshtatshëm.

Kazino live

Seksioni i lojërave të drejtpërdrejta është i mbushur nga askush tjetër përveç kompanisë me famë botërore NetEnt. Në seksion do të gjeni disa variante të blackjack, poker, baccarat dhe madje edhe një version francez të ruletës. Do të jetë veçanërisht e këndshme për ata që duan të shijojnë një atmosferë të veçantë, por në të njëjtën kohë nuk largohen nga shtëpia e tyre. Lojërat do të shfaqin të njëjtat shanse dhe lojëra që shoqëron një kazino klasike me bazë tokësore dhe do të transmetohet nga një studio e pajisur në mënyrë profesionale, duke marrë parasysh zgjidhjet moderne teknologjike. Falë kësaj, çdo seancë lojrash do të jetë unike dhe e veçantë në mënyrën e vet.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Ende vendosni nëse do të luani në Casinohuone apo më mirë të kërkoni diçka tjetër? Në këtë rast, ju rekomandojmë që të shikoni nga afër aspektet pozitive dhe negative të kazinosë në mënyrë që të krijoni një mendim ekskluzivisht të saktë! Përparësitë:

 • lojëra ekskluzivisht nga zhvilluesit e njohur;
 • mundësia për të luajtur kazino live dhe lojëra të ndryshme tavoline;
 • slot machines me jackpot progresive;
 • ngarkimi i menjëhershëm i çdo loje ose faqeje;
 • aftësia për të kontaktuar mbështetjen përmes bisedës në internet dhe postës elektronike;
 • mbrojtje e besueshme me kriptim SSL;
 • licencë e konfirmuar dhe kushte jashtëzakonisht transparente.

Ndër mangësitë, mund të veçohet fakti që faqja e lojërave të fatit nuk është e disponueshme në një numër vendesh dhe rajonesh, ka vetëm një përkthim finlandez të ndërfaqes, si dhe mungesën e mbështetjes gjatë gjithë orarit. Por, këto disavantazhe definitivisht mbivendosen nga avantazhet, por ju takon juve të zgjidhni!

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Huone Casino iu afrua zgjedhjes së sistemeve të pagesave me gjithë përgjegjësinë, gjë që padyshim e bën atë një shërbim të besueshëm në sytë e lojtarëve. Dhe pavarësisht kësaj, platforma ofron një shërbim bankar vërtet të mirë dhe, natyrisht, disa monedha të njohura pagese, për të cilat do të mësoni pak më vonë. Kështu, lista e sistemeve të pagesave paraqitet si më poshtë:

 • kartat bankare: MasterCard, Paysafecard, Visa;
 • pagesat elektronike: Neteller, Skrill, WebMoney

Rimbushjet përpunohen pothuajse në çast, për lehtësinë e përdoruesve, ndërsa shuma minimale është mjaft besnike. Ju mund të tërhiqni fondet në të njëjtën mënyrë si është bërë depozitimi. Vlen gjithashtu të përmendet se ka kufizime të caktuara për tërheqjen e fondeve në ditë. Dhe nëse arkëtoni sot, mund të bëni transaksionin tjetër nesër.

Shërbimi mbështetës

Për të marrë shpejt një përgjigje për çdo pyetje ose për të zgjidhur ndonjë problem, mund të kontaktoni bisedën e mbështetjes teknike të Casinohuone. Për ta bërë këtë, thjesht klikoni në ikonën e bisedës live në burimin zyrtar, ku specialistët e shërbimit ndaj klientit do t’ju kontaktojnë shumë shpejt. Ndër mangësitë e mbështetjes, mund të veçohet se ata nuk e publikojnë askund orarin e punës dhe për këtë arsye mund të mos jenë gjithmonë në vend. Dhe, nëse nuk ka përfaqësues në bisedën në internet, atëherë mund të shkruani një e-mail ose të plotësoni një formular reagimi direkt në sit. Duhet të kuptohet se mund të duhet një ditë pune për një përgjigje nga një specialist. Për fillestarët, ekziston një seksion i veçantë FAQ, në të cilin ata do të gjejnë pyetjet dhe përgjigjet më të njohura.

Cilat gjuhë

Për shkak të faktit se kazinoja në internet është e përqendruar kryesisht në Finlandë, platforma mori një përkthim ekskluzivisht finlandez. Por, kjo nuk duhet të jetë problem, pasi mund të përdorni një përkthyes të bazuar në shfletues, sepse të gjithë elementët e burimit kanë një rregullim jashtëzakonisht të thjeshtë.

Cilat monedha

Burimi zyrtar përdor disa monedha të njohura, duke përfshirë: kronën suedeze, euron, dollarin amerikan dhe paundin britanik. E cila duhet të jetë e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme.

Liçensë

Organizata Casinohuone ka marrë licencën e duhur nga Autoriteti i Lojërave të Maltës, i cili i bën aktivitetet e saj mjaft transparente në sytë e përdoruesve të tjerë. Në fund të fundit, është falë kësaj që lojtarët mund të jenë të sigurt në cilësinë e softuerit dhe pagesat e qëndrueshme.

Parametrat kryesorë të institucionit të lojërave të fatit Casinohuone

Burimi zyrtar https://www.casinohuone.com/
Liçensë Autoriteti i Lojërave të Maltës
Viti i themelimit 2005
Pronari Grupi Kindred plc
Depozitë/tërheqje MasterCard, Paysafecard, Visa, Neteller, Skrill, WebMoney
Depozita minimale nga 5 dollarë
versioni celular Android dhe iOS, mund të luhen direkt nga shfletuesi ose përmes aplikacionit celular.
Mbështetje Biseda në internet, e-mail, formulari i komenteve dhe numri i telefonit.
Llojet e lojërave Video lojëra elektronike, lojëra me letra, poker, keno, letra gërvishtëse, ruletë, etj.
Monedhat Krona suedeze, euro, dollar amerikan dhe paund britanik.
Gjuhët finlandez.
dhuratë e mirëseardhjes Merrni një shpërblim bujar në formën e një bonusi dhe një numri të caktuar rrotullimesh falas.
Përparësitë Softuer i licencuar i provuar, ngarkim i menjëhershëm i të gjitha faqeve, seksion i drejtpërdrejtë i kazinosë, mbështetje e përgjegjshme.
Regjistrimi Futja e të dhënave personale në formularin e regjistrimit, konfirmimi me e-mail.
Verifikimi Për të tërhequr fitimet, lojtarët duhet t’i japin administratës një foto pasaporte, kartë bankare, ekran të portofolit elektronik, faturën e shërbimeve ose faqe regjistrimi.
Ofruesit e softuerit NetEnt, Microgaming, Play’n Go dhe shumë të tjera.

 FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Verifikimi kryhet në mënyrë që të mund të tërhiqni fondet tuaja të fituara. Për të konfirmuar identitetin tuaj, shkoni në profilin e lojtarit dhe bashkëngjitni dokumentet e mëposhtme: një pasaportë ose ndonjë dokument tjetër identifikimi, një faqe me leje qëndrimi ose një faturë shërbimi, si dhe një foto/screenshot të një karte plastike ose një elektronik. instrument pagese.
Kërkesat për bonus dhe bast
Ekziston një minimum dhe maksimum i caktuar për të gjitha bastet pa përjashtim, të cilat mund të gjenden në faqen zyrtare të Casinohuone. Bonuset duhet të vihen me shumëzuesin e paraqitur dhe sigurisht me kushtet, pas së cilës ato mund të tërhiqen nga platforma.
A mund të luaj falas në kazino?
Për të luajtur falas, nuk keni nevojë të shkarkoni softuer special ose të regjistroheni në faqen zyrtare të internetit. Thjesht duhet të zgjidhni pajisjen që ju pëlqen në katalogun e lojës dhe ta ekzekutoni atë në modalitetin “demo”.
A është Casinohuone miqësore për celularin?
Po, mund të luani në smartphone ose tablet! Janë paraqitur disa opsione: një version celular dhe një aplikacion special. Të dy opsionet janë të optimizuara mirë dhe kanë një grup karakteristikash të ngjashme.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Para së gjithash, gjithçka do të varet nga sistemi i zgjedhur i pagesave. Kështu, për shembull, për detajet bankare është 2-4 ditë, dhe për kuletat elektronike, afatet ulen sa më shumë që të jetë e mundur.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira