Rishikimi i kazinosë Cheeky Bingo 2023

Cheeky Bingo është një kazino me stilin e vet, e themeluar në vitin 2006. Institucioni operon nën licencën e MB dhe Gjibraltarit. Vetë faqja është e disponueshme vetëm në anglisht. Përkundër kësaj, libralidhësi është i popullarizuar në mesin e kumarxhinjve. Përdoruesit vlerësuan dizajnin e ndritshëm, të pazakontë të faqes, navigimin e thjeshtë dhe një shumëllojshmëri argëtimesh për lojërat e fatit. Përveç kësaj, kazinoja është e pasur me lojëra dhe bonuse falas. Megjithatë, institucioni nuk është gjithmonë i disponueshëm. Prandaj, shpesh duhet të përdorni një VPN.

Promo Code: WRLDCSN777
40 £
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e Cheeky Bingo

Ndërfaqja e kazinosë është bërë në stilin e verdhë-vjollcë. Komandat aktive janë të theksuara dhe të theksuara. Ndër argëtimet e disponueshme të lojërave të fatit:

 • bingo;
 • slingo;
 • makinat e fatit.

faqe interneti e pafytyrë

Pavarësisht numrit të vogël të skedave, gama e lojërave është e madhe. Dhe për ata që duan të marrin rreziqe, makinat e fatit me një rezultat të madh vendosen në një kategori të veçantë. Libërbërësi nuk ofron baste sportive.

Soft (automate)

Sajti paraqet makinat e fatit nga zhvilluesit kryesorë:

 • NetEnt;
 • Microgaming;
 • Tigri i Kuq;
 • NovomaticiC;
 • Playtech dhe të tjerët.

lojëra elektronike të pafytyra

Për lehtësi, ato janë të kategorizuara. Vetë faqja e kazinosë është e pajisur me një kërkim. Dhe nëse jeni në dyshim për zgjedhjen e një automati, ekziston një skedë “e re dhe ekskluzive”. Ai përmban koleksione të lojërave të njohura dhe të reja të shfaqura. Ndër makinat më të famshme:

 • Gold Party;
 • Të preferuarat me gëzof;
 • Gold Fish Fortunes;
 • Frenzy irlandeze;
 • Dita e Garës dhe të tjerët.

Çdo makinë është në dispozicion në versionin demo. Ju mund të njiheni me parimet dhe mekanizmat e funksionimit të tij dhe vetëm atëherë të bëni një bast. Në disa lojëra, ekziston një shans për të fituar rrotullime falas dhe shpërblime të tjera nga institucioni.

Bingo dhe slingo

Kazinoja është e famshme për varietetet e saj të bingos dhe slingos. Faqja paraqet variacione me numrin e topave nga 30 në 90. Përveç kësaj, ka dhoma ku mund të luani falas.

Kazino live

Për ata që pëlqejnë formatin në kohë reale, krijuesi i basteve ka shtuar lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ato janë krijuar si një shfaqje argëtuese. Për të luajtur në këtë modalitet, thjesht zgjidhni programin që ju pëlqen dhe klikoni “luaj”. Nëse nuk ka dëshirë për të marrë pjesë, mund të shikoni kumarxhinj të tjerë.

live i pafytyrë

Për detajet e çdo transmetimi dhe rregullat e pjesëmarrjes në emision mund të mësoni duke klikuar në butonin “më shumë informacion”. Sigurohuni që t’i kontrolloni ato. Përndryshe, ekziston rreziku që të mos merrni çmimin e dëshiruar dhe të humbni kohë.

Versioni celular i Cheeky Bingo

Ju mund të luani në kazino si nga një PC ashtu edhe nga një telefon. Në këtë rast, aplikacioni nuk ka nevojë të shkarkohet. Mjafton të hapni faqen e internetit të institucionit nga një shfletues smartphone. Faqja do të përshtatet automatikisht me pajisjen tuaj dhe do të hapet në formatin celular. Versioni për telefonat nuk ndryshon nga versioni i kompjuterit. Ka të njëjtat veçori, të njëjtën ndërfaqe dhe të njëjtin navigacion. Sidoqoftë, të luash nga një smartphone ka një sërë përparësish:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • nuk ka nevojë të shkarkohet;
 • disponueshme në IOS/android;
 • i pajtueshëm me çdo pajisje, pavarësisht nga modeli dhe fuqia e tij;
 • i përshtatshëm për të luajtur;
 • ju gjithmonë do të dini për ngjarjet më të fundit të libralidhësve.

i pafytyrë-mobil

Avantazhi kryesor i versionit celular është aksesueshmëria. Telefoni, ndryshe nga kompjuteri, është gjithmonë pranë. Prandaj, mund të hapni një kazino në çdo kohë, të vendosni një bast ose të merrni pjesë në shfaqjen tuaj të preferuar. Sidoqoftë, edhe nëse luani në një PC, kjo nuk ndikon në asnjë mënyrë fitimet. Aftësitë e të gjithë lojtarëve janë të njëjta. Mjafton të luani me moderim dhe të mos rrezikoni shuma të mëdha. Dhe atëherë fati do të jetë në anën tuaj.

Si të regjistroheni për Cheeky Bingo

Për të luajtur në kazino, duhet të krijoni një profil. Kjo zgjat disa minuta dhe hap mundësitë e mëposhtme:

 • baste me para të vërteta;
 • mbështetje;
 • statistikat e lojës;
 • bonuse nga faqja;
 • komunikimi me lojtarët e tjerë;
 • pjesëmarrja në lojëra me një çmim të parë të madh;
 • versione demo të automateve;
 • dhoma lojë falas.

pafytyrë-regjistrimi

Këto veçori nuk janë të disponueshme pa regjistrim. Përdoruesi mund të njihet vetëm me faqen, rregullat e institucionit dhe linjën e argëtimit. Për të krijuar një llogari, klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm të djathtë. Pastaj:

 • Në fazën e parë, zgjidhni vendin dhe monedhën, shkruani emailin tuaj dhe krijoni një fjalëkalim.
 • Në hapin e dytë, futni të dhënat sipas pasaportës.
 • Në hapin e tretë, futni të dhënat nga vendbanimi, numrin e telefonit dhe, nëse dëshironi, regjistrohuni në buletinin e libralidhësve.
 • Kliko “krijo një llogari”.

Pas regjistrimit, do të mund të përdorni kazinonë dhe të vendosni baste. Por nuk do të funksionojë për të tërhequr xhekpotin. Për ta bërë këtë, duhet të kaloni verifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni një skanim të një dokumenti identiteti në sistem. Të dhënat mbrohen dhe nuk transferohen askund. Ju mund të kaloni përmes identifikimit si përmes shërbimit mbështetës ashtu edhe përmes llogarisë tuaj personale. Ju lutemi vini re se nëse keni dhënë informacion të pasaktë gjatë krijimit të profilit tuaj, qasja në institucion mund të bllokohet. Verifikimi i dokumenteve zgjat mesatarisht 2 ditë, në varësi të numrit të aplikimeve.

Depozitimi dhe tërheqja e parave në Cheeky Bingo

Për të bërë një bast në kazino dhe për të fituar xhekpotin, duhet të rimbushni portofolin tuaj. Transaksionet financiare rregullohen nga butoni i arkës në këndin e sipërm djathtas. Aty do të gjeni historikun e pagesave, depozitat dhe tërheqjet. Ju gjithashtu mund t’i menaxhoni ato në llogarinë tuaj personale. Ndër mënyrat e disponueshme të pagesës:

 • kartat e debitit (Visa, Maestro, Mastercard, PaySafeCard);
 • kuletat elektronike (PayPal, Neteller, Skrill);
 • Google/Apple Pay;
 • transferte bankare;
 • bilanci celular dhe të tjerët.

Lista e sistemeve të pagesave është e gjerë në mënyrë që çdo përdorues të mund të gjejë të tijën. Paratë kreditohen menjëherë. Por tërheqja e fondeve varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës. Mesatarisht, tërheqja zgjat nga 1 deri në 5 ditë. Institucioni mbështet 4 monedha – dollar kanadez, paund sterlina, euro dhe dollar.

Sistemi i bonusit të pafytyrë Bingo

Libërbërësi nuk mund të mburret me një numër të madh promovimesh. Por institucioni ka mundësinë të luajë lojëra me një jackpot të madh dhe të rrisë disa herë fitimet. Gjithashtu ndër ofertat e disponueshme:

 • Bonus i mirëseardhjes. Për të marrë, duhet të depozitoni të paktën 10 paund dhe të bëni bastin e parë. Pas kësaj, përdoruesit i jepen 40 paund bonus për të luajtur bingo.
 • Rrotulloni daullen. Promovimi ju lejon të fitoni bileta bingo dhe çmime në para, të cilat më vonë mund të arkëtohen.
 • Bingo. Bleni bileta për shorte dhe fitoni dhurata nga institucioni.
 • Çmime ditore falas (para, bileta lotarie, rrotullime falas).
 • Lotaria prej 100 000 paund.

promovime të pafytyra

Lista e promovimeve gjendet në skedën “promovime”. Ekzistojnë gjithashtu rregulla për përdorimin e çdo bonusi. Pajtueshmëria me kërkesat është e detyrueshme, përndryshe promovimi do të anulohet. Për të përfituar nga një promovim i veçantë, zgjidhni atë që ju intereson dhe klikoni butonin “Më shumë informacion”. Nuk ka aq shumë bonuse nga libralidhësi. Por ajo që i mungon kompensohet nga shfaqjet e lojërave, biletat e lotarisë fitimprurëse dhe ngjarjet speciale që kanë mundësinë të arrijnë çmimin e madh.

Rishikimi i videos së Cheeky Bingo

Rishikimi i videos do të tregojë botën e Cheeky Bingo nga brenda. Do të shihni se si duket llogaria personale e përdoruesit, kuptoni se si ta përdorni atë. Përveç kësaj, do të mësoni për gabimet tipike të fillestarëve dhe do të njiheni me mënyrat për të rritur disa herë fitimet tuaja.

Të mirat dhe të këqijat e Bingos së pafytyrë

Bingo i pafytyrë është i popullarizuar me kumarxhinjtë. Lojtarët vlerësuan ndërfaqen shumëngjyrëshe, origjinale, një gamë të gjerë argëtimi dhe navigim të thjeshtë. Gjithashtu, përdoruesit janë të kënaqur me sistemin e zhvilluar të bonusit, shfaqje interesante në kohë reale. Megjithatë, si çdo kazino, institucioni ka të metat e veta.

pro Minuset
Dizajni origjinal i faqes Nuk ka baste sportive
Shumëllojshmëri e madhe lojërash Nuk disponohet në shumë vende
Version i përshtatshëm celular që nuk ka nevojë të shkarkohet Mbështet vetëm anglisht
Versioni celular i pajtueshëm me çdo pajisje Periudha e gjatë e tërheqjes
Shumë lojëra falas Dhomat e lira shpesh janë të mbipopulluara
Fokusi kryesor është te bingo dhe slingo

Nëse do të luani apo jo Cheeky Bingo është një zgjedhje personale. Sidoqoftë, krijuesi i basteve e ka dëshmuar veten në anën e mirë, dhe kjo vërehet nga shumica e përdoruesve. Ju lutemi vini re se kazinoja nuk është e disponueshme në shumë vende. Prandaj, do t’ju duhet të kërkoni zgjidhje për ta përdorur atë.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

A është kazinoja e licencuar?
A ka një shërbim mbështetës?
A është falas për të luajtur?
Cila është shuma minimale e depozitës dhe shuma minimale e tërheqjes?
Çfarë duhet të bëj nëse nuk mund të hyj në kazino?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A është kazinoja e licencuar?
Po, themelimi është i licencuar nga MB dhe Gjibraltari.
A ka një shërbim mbështetës?
Po, ekspertët përgjigjen rreth orës.
A është falas për të luajtur?
Po, dhoma me lojëra falas janë në dispozicion në sit.
Cila është shuma minimale e depozitës dhe shuma minimale e tërheqjes?
Kufijtë përditësohen rregullisht nga administrata e kazinosë. Prandaj, rekomandohet sqarimi i informacionit në faqen e internetit të institucionit.
Çfarë duhet të bëj nëse nuk mund të hyj në kazino?
Nëse faqja nuk është e disponueshme, përdorni një VPN ose një "pasqyrë" funksionale.