Rishikimi i kazinosë CosmicSlot: Tetor 2023

Kazino CosmicSlot është një shtëpi e lojërave të fatit në internet, e cila ka funksionuar që nga viti 2020. Ajo u ofron lojtarëve të saj mbi 8000 lojëra të të gjitha llojeve, mbi 50 ofrues lojrash (shumë prej të cilëve janë me emra me zë të lartë në mbarë botën), një sistem i mahnitshëm bonusi me shumë nivele për lojtarë të rinj dhe ekzistues dhe mbështetje për një numër të madh gjuhësh të ndërfaqes së lojrave. Lexuesit tanë do të jenë gjithashtu të ngazëllyer kur të mësojnë se ofron mbi 20 kanale rimbushjeje dhe tërheqjeje. Sot, ajo mban dyert e hapura për pothuajse çdo vend të botës.

Bonus:252% deri në 3500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Deri në 3500 dollarë + 200 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e internetit

Cosmicslot.com hapet në anglisht si parazgjedhje. Është i ndryshueshëm (në varësi të vendndodhjes së lojtarit, një ndryshim mund të mos lejohet) në polonisht, norvegjeze, gjermane, portugeze, frëngjisht, italisht, greqisht ose finlandisht (ndër të tjera) dhe disa ndryshime rajonale (për shembull, anglishtja kanadeze).

faqe interneti kozmike

Vendi i lojërave të fatit operohet nga një kompani amë e regjistruar në Curacao. Licenca e lojërave të fatit lëshohet në Antilet Hollandeze.

Objekti i argëtimit ofron lojëra aftësish dhe fati. Dhe ka një program të mrekullueshëm shoqërues (13aff.com). Pra, ju lutemi, mirëpresim të mësoni më shumë detaje.

Software

Fokusi kryesor i CosmicSlot janë lojërat elektronike. Slots zënë më shumë se gjysmën e numrit të përgjithshëm të lojërave të përmendura në përshkrimin e shkurtër të mësipërm. Pjesa tjetër është e zënë me lojëra me letra, lojëra tavoline, lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe disa lloje llotarish të menjëhershme (për shembull, Keno).

kozmike-slots

Në varësi të vendndodhjes së lojtarit, lista e lojërave të disponueshme dhe ofruesit e tyre do të ndryshojnë. Në disa vende, këta të fundit mund të jenë mbi 50 emra, ndërsa në të tjera, do të jenë 20-30 të tillë. Emrat më të zhurmshëm përfshijnë ofrues të tillë:

 • Yggdrasil
 • Lojë pragmatike
 • NetEnt
 • BetSoft
 • Tom Horn
 • Spinomenale
 • Bgaming
 • Luaj n’ GO.

Sa i përket lojërave elektronike, ato ndahen në këto kategori:

 • I ri
 • Popullore
 • E nxehtë
 • Bie & Fiton
 • Jackpot
 • Megaways.

Opsioni i kërkimit të shpejtë zbatohet për të gjetur emrat e lojës ose ofruesit. Lista e ofruesve të disponueshëm ndodhet pikërisht nën kërkimin e shpejtë. Përveç të gjithëve, ekziston një menu e quajtur ‘Aviator’, e cila është për një lojë mega-popullore sot me të njëjtin emër, e cila tashmë ka emocionuar mendjet e miliona lojtarëve në të gjithë botën. Disa prej tyre e konsiderojnë atë mënyrën më të lehtë dhe më emocionuese për të fituar dhe rritur grumbullin e parave në bilancet e tyre.

Midis lojërave elektronike, shfaqet loja e muajit, e cila lejon fitimin e monedhës së brendshme të kazinosë, e cila më pas këmbehet në rrotullime falas (FS) në dyqanin e kazinosë.

Kazino live

Lojërat e kazinosë live përfshijnë 120 emra (dhe ato janë duke u rimbushur). Ndërsa luajtja e lojërave elektronike të videove është kryesisht e mundur për para dhe për interes, Lojërat Live luhen vetëm për para të vërteta. Një lojtar mund të gjejë në listë opsione të tilla si baccarat, blackjack, monopol, ruletë, craps, keno dhe një bollëk të variacioneve të tyre.

kozmike-live

Bastet sportive

Aktualisht nuk ka asnjë bast sportiv në CosmicSlot. Ne do t’i informojmë lexuesit tanë nëse diçka ndryshon në të ardhmen.

Versioni celular i CosmicSlot

Faqja e internetit mund të luhet në mënyrë të përkryer në platformat celulare falë dizajnit të mençur të ndërfaqes në pjesët teknologjike dhe vizuale.

kozmike-celular

E kemi provuar në mbi një duzinë rezolucione ekrani, si në tablet ashtu edhe në një telefon të rregullt dhe dukej e qetë. Aplikacioni celular i shkarkueshëm i kazinosë nuk është ende i disponueshëm në App Store ose Google Play. Abonohu ​​në përditësimet tona për të mësuar së pari kur aplikacioni do të jetë i disponueshëm.

Procesi i regjistrimit

Për t’u regjistruar si lojtar i ri, duhet të shtypni butonin Regjistrohu (lart djathtas në ndërfaqe) dhe të plotësoni dy ekrane të dhënash. Në ekranin e parë, është e nevojshme të tregoni emailin, emrin e përdoruesit, fjalëkalimin (+ konfirmoni atë) dhe tregoni një kod promovues (nëse ka). Pas miratimit të të qenit më i vjetër se 18 vjeç, kalohet në ekranin e dytë, ku duhet të plotësohen këto fusha të të dhënave: emri, mbiemri, data e lindjes, shteti, monedha e preferuar e paracaktuar (e pandryshueshme në të ardhmen), qyteti, kodi postar, adresa, numri i telefonit dhe gjinia. Pas kësaj, thjesht shtypni butonin “Përfundoni regjistrimin”.

regjistrim kozmik

Lejohet të luhet e gjithë shumëllojshmëria e lojërave menjëherë pas verifikimit të regjistrimit duke klikuar lidhjen në mesazhin e postës elektronike që përcillet në adresën e specifikuar të emailit. Mund të depozitoni edhe para në këtë moment, por mbani mend se për të tërhequr çdo para, është e nevojshme t’i nënshtroheni procesit të identifikimit bazuar në dokumentet zyrtare të identitetit.

Rimbushje dhe tërheqje në CosmicSlot

Për të rimbushur dhe tërhequr, disa nga 20+ metodat e përdorura janë: EcoPayz, kartat dhe transfertat bankare, NeoSurf, Interac, Neteller, Jeton, WebMoney, Zimpler, Skrill, Sofort dhe disa kriptovaluta + metoda gjeo-lokale që varen nga vendndodhja e dikujt.

kozmike-depozitë

Ka një depozitë minimale prej 20 €, maksimumi është 10,000 € për transaksion dhe/ose në ditë (një operator pagese mund të ketë kufij të tjerë aktivë, prandaj mbani parasysh ato).

Kufijtë e tërheqjes janë të njëjta dhe do të varen gjithashtu nga kufijtë e kanaleve – disa prej tyre mund të kenë kufij maksimalë më të vegjël.

Sistemi i bonusit në CosmicSlot

Të gjitha bonuset në CosmicSlot janë të lidhura me depozitë. Për 4 prej tyre, një lojtar merr +252% të shumës së depozituar (deri në 3500 €) plus 200 FS. Midis tyre ka një ndarje në vëllime.

kozmik-bonus

Bonuset e fundjavës funksionojnë për rimbushje në ditë të caktuara të javës, ndërsa bonusi Rifresko funksionon vetëm çdo ditë. Ekziston edhe një program Besnik, i cili shton 7% të Cosmic Coins (monedha e brendshme e CosmicSlot) për çdo depozitë të bërë, të cilat më vonë janë të këmbyeshme për avancimet e lojërave në dyqan.

E fundit por jo më e rëndësishmja — Kthimi javor i parave, që kthen 10% të humbjeve javore (të kufizuara me 300 €), është gjithashtu i realizueshëm pas depozitimit. Një tjetër veçori e fundit e kazinosë është shkalla VIP me 5 nivele, e cila fokusohet në tipare të tilla si përmirësimi i kthimit të parave, më shumë monedha dhe FS, baste më të vogla dhe arkëtime më të mëdha javore.

Rishikimi video i CosmicSlot

Në këtë përmbledhje video, mund të mësoni rreth veçorive të kazinosë CosmicSlot të treguara në një mënyrë informative dhe miqësore, duke shfaqur pamje nga ekrani dhe disa procese lojrash. Kënaquni!

Avantazhet dhe disavantazhet e CosmicSlot

Ne gjetëm të tilla pluse dhe minuse të CosmicSlot.

Pluset:

 • Një listë e madhe e lojërave, ofruesve, monedhave të mbështetura dhe kanaleve të pagesave
 • Disponueshmëria e mënyrave demo të lojërave
 • Licenca zyrtare e lojërave të fatit
 • Ndërfaqe e lezetshme e stilit kozmik
 • Mbështetje miqësore ndaj klientit e realizueshme 24/7

Dyqan i brendshëm për të shkëmbyer dhe blerë veçori në lojë.

Minuset:

 • Disa vende janë të kufizuara (deri në 10)
 • Kufizon tërheqjet maksimale në muaj/javë
 • Vetëm bonuse të bazuara në depozita, pa ato pa depozita.

FAQ

Çfarë është licenca e CosmicSlot?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja e internetit nuk është e disponueshme?
A ka ndonjë baste sportive kibernetike?
Si të luani falas?
Kush mund të përdorë bonuset e kazinosë?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Çfarë është licenca e CosmicSlot?
Është licenca #8048/JAZ2019-049 e lëshuar nga Qeveria Qendrore e Antileve Hollandeze.
Çfarë duhet të bëni nëse faqja e internetit nuk është e disponueshme?
Provoni një shërbim VPN dhe shmangni vendet e kufizuara, ku ai nuk funksionon.
A ka ndonjë baste sportive kibernetike?
Nr.
Si të luani falas?
Provoni mënyrat demo të lojërave, të cilat janë në një bollëk të madh. Por tërheqja e fitimeve në para reale nuk është e mundur në këtë skenar.
Kush mund të përdorë bonuset e kazinosë?
Çdo lojtar i regjistruar rishtazi që bën një depozitë dhe ata kumarxhinj ekzistues që depozitojnë rastësisht.