Rishikimi i kazinosë FastPay 2023

Kazinoja FastPay është e regjistruar në Holandë dhe menaxhohet nga Direx NV. Faqja e licencuar konsiderohet si një nga markat më të njohura në botë, prandaj është në kërkesë të madhe. Epo, një listë mjaft mbresëlënëse e argëtimit të lojërave, dhuratat bujare të mirëseardhjes, pagesat pothuajse të menjëhershme dhe një qëndrim jashtëzakonisht i sinqertë ndaj përdoruesve janë dëshmi e kësaj.

Bonus:Bonus 100% deri në 150 $ + 100 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Bonus depozite 100% deri në 150 $ + 100 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

fastpaysite

Bonusi i kazinosë FastPay

Para së gjithash, vlen të përmendet dhurata e mirëseardhjes që mund të merret për depozitën e parë prej të paktën 15 dollarë në shumën 100%. Gjithashtu, kumarxhinjtë marrin 100 rrotullime falas në llogarinë e tyre, të cilat do t’i ndihmojnë ata të testojnë këtë apo atë makinë. Rrotullimet kreditohen çdo ditë në rritje prej 20, me një shumëzues bastesh prej x50.

Për depozitën e dytë, lojtari mund të marrë 75% të depozitës së tij nëse depoziton nga 15 $ në 75 $ në bilanc. Në këtë rast, bastet janë të ngjashme, afatet janë dy ditë për rastin e parë dhe të dytë. Të shtunën, anëtarët e kazinosë mund të marrin rrotullime falas absolutisht falas. Nëse para kësaj keni bërë baste nga 15 dollarë për 6 ditë.

fastpaybonus

Rrotullimet falas akrualohen në varësi të shumës së depozitës

10 dollarë 25 rrotullime falas
100 dollarë 100 rrotullime falas
200 dollarë 150 rrotullime falas
400 dollarë 300 rrotullime falas
800 dollarë 500 rrotullime falas
1600 dollarë 1000 rrotullime falas

Mund t’i gjeni kushtet për ofrimin e rrotullimeve falas direkt në burimin e Fast Pay. Por, do të jetë e mundur të shpenzoni rrotullime falas ekskluzivisht në automatin: Starburst, si dhe të vendosni bast në përputhje me rregullat aktuale.

Program bonus

Për të tërhequr fillestarët në platformën e tyre, kazino online ka zhvilluar një sistem të veçantë bonusesh. Kështu, për shembull, përdoruesit do të jenë në gjendje të përdorin kode unike promovuese për të cilat mund të merrni rrotullime, para ose dhurata të tjera interesante. Shorti i bonusit “Reload” zhvillohet të martën dhe të premten. Për lojtarët nga nivelet 4 deri në 10 që kanë bërë një depozitë nga 15 dollarë, jepet një shpërblim shtesë. Por, shpërndarja e tij do të ndodhë thjesht individualisht.

programi fastpaybonus

Për ata që marrin një nivel të ri, ofrohen rrotullime shtesë. Në këtë rast, bastet do të jenë x10. Për më tepër, ia vlen të theksohet kthimi i parave, i cili mund të merret një herë në muaj dhe nuk keni nevojë të vini bast. Megjithatë, vetëm ata që kanë arritur nivelin e 9-të dhe të 10-të do të mund të marrin një rimbursim, shuma e vetë rimbursimit mund të arrijë në 10%. Kazinoja FastPay gjithashtu ofron të gjitha ditëlindjet me dhurata të përshtatshme. Për t’i marrë ato, mjafton të futni kodin promovues FASTBIRTHDAY, falë të cilit mund të fitoni rreth 52 dollarë.

Përveç ofertave të mësipërme, turne dhe gara interesante shfaqen periodikisht në burimin zyrtar. Dhe, vetëm më me fat do të jenë në gjendje t’i fitojnë ato! Epo, për ata që pëlqejnë të fitojnë para të mëdha, ekziston një grup i veçantë lojërash elektronike me jackpote progresive.

Regjistrimi dhe verifikimi

Përdoruesit nga më shumë se 100 vende të ndryshme të botës do të mund të krijojnë një llogari në klub. Përfshirë rajonet rusishtfolëse. Për të krijuar një faqe të re, thjesht duhet të ndiqni një udhëzim të shkurtër:

 • Vizitoni burimin zyrtar, gjeni butonin “Regjistrohu” në fund të faqes.
 • Plotësoni një pyetësor të shkurtër (e-mail, fjalëkalim të fortë, monedhë të lojës dhe kod promocional).
 • Konfirmoni regjistrimin duke klikuar në lidhjen nga letra në postë, më pas hyni në burim.

fastpayreg

Regjistrimi konsiderohet i përfunduar, por është mirë që të futni informacion më të detajuar në “Të dhënat e profilit”. Kështu që më vonë të mos ketë probleme. Verifikimi i përdoruesve bëhet me kërkesë dhe zakonisht zgjat rreth 10 minuta, dhe verifikimi i dokumenteve zgjat jo më shumë se 12 orë.

Për të kaluar identifikimin, thjesht duhet të dërgoni dokumentet e nevojshme në administratë dhe, natyrisht, të konfirmoni numrin e telefonit. Kështu, për shembull, lojtarët e fatit do të duhet të dërgojnë një kopje/skanim të pasaportës së tyre, një faqe me leje qëndrimi, si dhe vërtetimin e pronësisë së sistemit të pagesave.

Në disa raste, ata mund të kërkojnë një foto të vetë përdoruesit në sfondin e dokumenteve. Nëse ka dyshime për mashtrim, punonjësit e kazinosë mund të bëjnë një telefonatë video me klientin e tyre. Për t’i mbajtur përdoruesit tanë sa më të sigurt.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë FastPay

Për pronarët e pajisjeve celulare, institucioni i lojërave të fatit ofron përdorimin e një versioni të veçantë portativ. Gjithçka që duhet të bëjë një lojtar në këtë rast është të fusë adresën e kazinosë në shfletues dhe të identifikohet në të. Kështu, lojtari i fatit viziton faqen kryesore të platformës, e cila përkon plotësisht me versionin e desktopit.

fastpayapk

Është gjithashtu e mundur të shkarkoni një aplikacion të veçantë Fast Pay për pajisjet Android dhe iOS. Për ta bërë këtë, thjesht duhet të shkoni në dyqanet zyrtare ose në një burim të veçantë tematik. Procedura e instalimit në vetvete është jashtëzakonisht e thjeshtë dhe nuk do t’ju marrë shumë nga koha juaj. Falë kësaj, ju merrni një softuer të plotë dhe aftësinë për të luajtur në çdo vend të përshtatshëm.

Makinat e fatit të kazinosë

Kazino FastPay punon ekskluzivisht me ofruesit kryesorë si NetEnt, NYX, Microgaming, Play’n GO dhe disa zhvillues të tjerë. Për të kuptuar plotësisht navigimin e faqes, ia vlen të merren parasysh të gjitha kategoritë më afër:

 • makinat shitëse – në seksion ka një përzgjedhje të madhe të pajisjeve që ndryshojnë si në zhanre ashtu edhe në lloje;
 • ruleta është një lojë shumë e njohur, mund të gjeni versione evropiane, amerikane dhe franceze;
 • kazino live – lojëra me tregtarë të vërtetë dhe një atmosferë e veçantë;
 • lojëra me letra – formate argëtimi klasike dhe më moderne, ndër të cilat mund të veçohen veçanërisht: baccarat, blackjack, etj.;
 • poker – një përzgjedhje mjaft e madhe e pokerit të tavolinës dhe pokerit video.

faturat e shpejta

Për të lundruar në faqe, ajo është bërë edhe më e përshtatshme, administrata e kazinosë ka shtuar lojërat e renditjes sipas zhvilluesit. Ju gjithashtu mund të gjeni ndonjë makinë specifike me emër dhe është e mundur të luani falas.

Software

Katalogu i lojërave FastPay përfshin një numër të madh të 2000+ lojërave dhe rreth 20 studio të ndryshme dhe ofrues softuerësh. Përafërsisht 85% janë lojëra elektronike. Faqja kryesisht përmban lojëra nga Microgaming, NetEnt, por ka edhe zhvillues të tjerë. Më shumë se 100 lojëra elektronike të ndryshme nga organizata Play’n’GO janë paraqitur në platformën e lojërave të fatit, mund të shihni si makina arcade ashtu edhe formate më moderne.

fastpaysoft

Përveç kësaj, në faqe mund të gjeni studio të tilla si: Yggdrasil, 1x2Gaming, BGaming, 2by2, Evolution, Playson. Falë kësaj, absolutisht çdo lojtar do të jetë në gjendje të gjejë diçka interesante për veten e tyre! Vlen gjithashtu të përmendet se burimi i lojërave të fatit përpiqet të përqendrohet jo vetëm në makinat e fatit, por edhe në një numër argëtimesh të tjera. Ajo që mund të shihni vetë, por për këtë, natyrisht, do t’ju duhet të vizitoni vetë burimin.

Kazino live

Lojërat e drejtpërdrejta me krupierë të vërtetë po fitojnë gjithnjë e më shumë popullaritet në mesin e kumarxhinjve nga e gjithë bota. Kjo është arsyeja pse FastPay ka shtuar më shumë se 50 lojëra në këtë seksion të vetëm një rulete, e cila padyshim meriton vëmendjen tuaj! Përveç kësaj, ka mbi njëqind lojëra të tjera live (blackjack, baccarat, letra gërvishtëse, etj.). Për më tepër, duhet të kuptohet se si kufijtë ashtu edhe vetë formati do të ndryshojnë midis tabelave të ndryshme. Edhe kategoria “poker” grumbulloi rreth 20 pozicione.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Para se të luani për para të vërteta, është e rëndësishme të merrni parasysh jo vetëm katalogun e lojës ose, për shembull, disa të dhëna teknike. Përveç kësaj, ia vlen të studioni anët pozitive dhe negative në mënyrë që në të ardhmen të mos keni probleme me këtë.

Përparësitë:

 • licencë e verifikuar dhe e vlefshme;
 • punoni ekskluzivisht me markat e njohura;
 • mundësia për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta me krupierë të vërtetë;
 • rrotullime falas për fillestarët;
 • mundësia për të marrë shpërblime bujare për klientët e rregullt;
 • mbështetje për një numër të madh të monedhave dhe sistemeve të pagesave;
 • tërheqjet e jackpot-eve mjaft të mëdha dhe një përgjigje e shpejtë në bisedën e drejtpërdrejtë.

Ndër minuset, mund të veçohet fakti se në disa vende nuk do të jetë e mundur të regjistroheni në platformë, mosdisponueshmëria e disa lojërave për rajone të caktuara, si dhe një font i papërshtatshëm për seksionet e informacionit.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

FastPay Casino pranon fonde nga klientët e saj në disa formate të njohura. Është gjithashtu e mundur të tërhiqeni në detaje personale duke përdorur metoda të ndryshme. Më të njohurat janë opsionet e mëposhtme:

 • karta bankare Visa, Master Card;
 • sistemet e pagesave elektronike ecoPayz, Neteller, QIWI, Skrill, WebMoney;
 • skemat progresive të transfertave (kriptovaluta të ndryshme).

bankar me pagesë të shpejtë

Në këtë rast, komisioni nuk do të tërhiqet, dhe kushtet e regjistrimit janë pothuajse të menjëhershme. Ndërsa përpunimi i kërkesës për tërheqje kryhet brenda gjysmë ore. Vetë marrja e financave në detajet e specifikuara do të ndodhë nga 1 orë në 3 ditë.

Shërbimi mbështetës

Mbështetja e lokalit të lojërave të fatit funksionon gjatë gjithë kohës për lehtësinë e vetë klientëve, kështu që ju mund të kërkoni ndihmë në çdo kohë të ditës. Për të kontaktuar specialistët e mbështetjes teknike, mund të përdorni metodat e mëposhtme:

 • shkruani në një bisedë në internet në burimin zyrtar;
 • plotësoni formularin e komenteve;
 • dërgoni një letër përkatëse në adresën e specifikuar të postës elektronike;
 • kontaktoni specialistët përmes kanalit Telegram.

Përveç kësaj, ju mund të bëni një thirrje video, për këtë ju duhet të shkoni në Skype. Vlen gjithashtu të theksohet se opsioni më i shpejtë është biseda në internet dhe reagimi më i gjatë.

Gjuhët e disponueshme në sit

Platforma shumëgjuhëshe mbështet një numër të madh gjuhësh për t’i bërë përdoruesit të ndihen sa më rehat. Kështu, për shembull, mund të përdorni versionet në gjuhën angleze, spanjolle, kazake, gjermane, norvegjeze, polake, ruse, turke, ukrainase, finlandeze, çeke, suedeze ose japoneze.

Monedhat

Platforma zyrtare e lojërave të fatit pranon një numër të madh monedhash, duke përfshirë: bitcoin, bitcoin cash, ethereum, litecoin, dollarë australianë dhe kanadezë, dollarë amerikanë dhe dollarë të Zelandës së Re, korona norvegjeze, zloty polake, koruna çeke, rand i Afrikës së Jugut, jen japonez.

Liçensë

Të gjitha informacionet e klientit FastPay janë rreptësisht konfidenciale dhe të mbrojtura nga ligjet e Curacao, pasi kazinoja online mori licencën malteze! Për të mbrojtur informacionin personal në terma teknikë, u përdorën sisteme moderne të enkriptimit.

Për më shumë informacion në lidhje me privatësinë dhe sigurinë, ju lutemi kontaktoni mbështetjen teknike. Pra, prania e një licence u garanton lojtarëve marrjen në kohë të pagesave dhe shërbimin cilësor. Ju mund t’i shikoni certifikatat në burimin zyrtar të Fast Pay ose në faqen e organizatës verifikuese.

Parametrat bazë të kazinosë në internet FastPay

Burimi zyrtar https://fastpay-go.com
Liçensë Curacao (Antilefon NV – 8048/JAZ).
Viti i themelimit 2018
Pronari Direx NV
Depozitë/tërheqje ecoPayz, MasterCard, Neteller, QIWI, Skrill, Visa, WebMoney, Cryptocurrency dhe sisteme të tjera të transferimit progresiv.
Depozita minimale Nga 5 dollarë
Versioni celular Për pajisjet në sistemin operativ Android dhe iOS, version i bazuar në shfletues dhe i shkarkueshëm.
Mbështetje Bisedë në internet, email, formular reagimesh, kanal Telegram.
Llojet e lojërave Video lojëra elektronike, lojëra me letra, lojëra live, ruletë, poker, etj.
Monedhat Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin, dollarë australianë dhe kanadezë, dollarë amerikanë dhe dollarë të Zelandës së Re, korona norvegjeze, zloty polake, koruna çeke, rand i Afrikës së Jugut, jen japonez.
Gjuhët Anglisht, spanjisht, kazakisht, gjermanisht, norvegjeze, polake, ruse, turke, ukrainase, finlandeze, çeke, suedeze ose japoneze.
Dhuratë e mirëseardhjes Një ofertë mjaft bujare për klientët e rinj, e cila ju lejon të merrni një bonus për depozitën.
Përparësitë Një përzgjedhje e madhe e instrumenteve të pagesave dhe monedhave, një program i gjerë bonus, lojëra interesante, softuer me cilësi të lartë, etj.
Regjistrimi Plotësoni një formular të shkurtër me të dhëna personale dhe verifikoni numrin tuaj të emailit/telefonit.
Verifikimi Për të konfirmuar identitetin e lojtarit, sigurimi i dokumenteve.
Ofruesit e softuerit Evolution Gaming, NetEnt, Play’n’GO, Microgaming (Quickfire), Yggdrasil Gaming, BGaming, Amatic, EGT, Play Pragmatic

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Si në çdo institucion të ngjashëm, për të tërhequr para duhet të identifikoni llogarinë tuaj. Kjo mund të jetë një pasaportë, patentë shoferi, një foto ose pamje nga ekrani i një instrumenti pagese, si dhe një faturë shërbimi ose faqe regjistrimi.
Kërkesat për bonus dhe bast
Për të marrë një dhuratë mirëseardhjeje, duhet të bëni një depozitë të shumës minimale të specifikuar. Pastaj fondet e bonusit bastohen për një kohë të caktuar me shumëzuesin e specifikuar. Kushte të ngjashme vlejnë për të gjitha bonuset. Ndërsa bastet kanë një minimum dhe maksimum të caktuar, të cilat mund të gjenden direkt në vetë lojën.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, as nuk keni nevojë të regjistroheni për këtë! Gjithçka që ju nevojitet është të zgjidhni pajisjen që ju pëlqen dhe ta përdorni atë në modalitetin “demo” dhe më pas të shijoni lojën.
A është kazino FastPay miqësore për celularin?
Administrata e klubit ofron përdorimin e një versioni të veçantë celular! Mund të shkarkohet ose përdoret direkt nga shfletuesi. Ndryshon në një grup të ngjashëm funksionaliteti dhe ndërfaqe.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Pavarësisht nga sistemi i zgjedhur nga lojtari, tërheqja e fondeve do të bëhet brenda 1 ore deri në 3 ditë, që është një performancë mjaft e mirë në krahasim me institucione të ngjashme!
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira