Rishikimi i kazinosë Foxy Bingo 2023

Foxy Bingo është një faqe bingo në gjuhën angleze. Ndërmarrja është regjistruar në vitin 2005. Dhe operon në bazë të një licence nga MB dhe Gjibraltari. Kumarxhinjtë vlerësuan ndërfaqen plot ngjyra dhe të këndshme të kazinosë, navigimin e thjeshtë dhe komandat e qarta. Përveç bingos, libralidhësi ofron ruletë, lojëra elektronike, blackjack, baccarat dhe argëtime të tjera. Faqja është e disponueshme vetëm në anglisht dhe funksionon në territorin e 4 vendeve. Për të përdorur kazinonë, përdorni një VPN.

Bonus:40 £ Bonus Bingo & 40 Rrotullime Falas
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
40 £ Bonus Bingo & 40 Rrotullime Falas
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Si të regjistroheni për Foxy Bingo

Për të luajtur në Foxy Bingo, duhet të regjistroheni. Pa një profil, kazinoja është e disponueshme vetëm për shikim dhe rishikim. Për të krijuar një profil:

 • Shkoni në kazino.
 • Klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm djathtas.
 • Zgjidhni një nga 4 vendet dhe monedhën e disponueshme.
 • Shkruani emailin tuaj.
 • Krijo një fjalëkalim.
 • Klikoni “vazhdoni”.
 • Futni të dhënat sipas pasaportës.
 • Futni kodin postar, adresën dhe numrin e telefonit.
 • Kontrolloni kutinë “zgjidh të gjitha opsionet”.
 • Kliko “krijo llogarinë time”.

foksibingo-regjistrimi

Për ta bërë më të lehtë të luani në kazino, përdorni një përkthyes. Pas krijimit të një profili, do t’ju duhet të kaloni verifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni dokumente të skanuara në sistem. Të dhënat personale janë të fshehura dhe të mbrojtura nga rrjedhjet. Për të kaluar identifikimin, rekomandohet të kontaktoni shërbimin mbështetës. Pas konfirmimit të profilit, do të mund ta përdorni faqen plotësisht.

Rimbushja e portofolit dhe tërheqja e fondeve në Foxy Bingo

Regjistrimi ju lejon të përdorni të gjitha funksionet e kazinosë. Sidoqoftë, për baste me para të vërteta, duhet të rimbushni portofolin tuaj. Për këtë:

 • Hyni në profilin tuaj nëse nuk e keni bërë tashmë.
 • Në këndin e sipërm të djathtë, klikoni butonin “mbi lart”.
 • Zgjidhni një monedhë dhe vendosni shumën e depozitës.
 • Klikoni në një mënyrë të përshtatshme pagese (karta bankare, kuleta elektronike, kriptomonedhë).
 • Konfirmo pagesën.

Paratë kreditohen në llogari menjëherë. Pas kësaj, ju mund të luani për para të vërteta dhe të arrini çmimin e parë. Përveç kësaj, do të jetë i disponueshëm një bonus mirëseardhjeje. Tërheqja e fitimeve kryhet sipas të njëjtit parim. Sidoqoftë, mbani në mend se kush mund ta merrni vetëm në të njëjtën mënyrë që keni rimbushur portofolin tuaj.

Koha e marrjes së parave të fituara varet nga mënyra e zgjedhur e pagesës. Fondet merren në portofolin elektronik brenda 24 orëve, në karta – deri në 4 ditë pune. Nëse keni zgjedhur një transfertë bankare, atëherë koha e pritjes mund të zgjasë 3-5 ditë pune.

Versioni celular i Foxy Bingo

Ju mund të luani Foxy Bingo si në kompjuterin tuaj ashtu edhe në telefonin tuaj. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë. Mjafton të hapni faqen nga një shfletues celular. Faqja do të përshtatet automatikisht me pajisjen tuaj dhe do të hapet versioni i smartfonit. Nëse është më i përshtatshëm për të luajtur në aplikacion, atëherë mund të shkarkohet për IOS në App Store. Në Android, kazino disponohet vetëm në një shfletues celular.

foksibingo-mobil

Versioni i telefonit nuk është i ndryshëm nga versioni i PC. Ka të njëjtat funksione dhe të njëjtën ndërfaqe. Sidoqoftë, një kazino celulare ka një numër avantazhesh:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • punon pa dështime;
 • përshtatet me çdo pajisje;
 • nuk kërkon shkarkim;
 • ndërfaqe e bukur dhe navigim i lehtë.

Avantazhi kryesor i versionit për telefonat inteligjentë është aksesueshmëria. Ju mund të hapni një kazino në çdo kohë dhe të jeni gjithmonë të parët që dini për ngjarjet më të fundit të basteshkruesve. Por edhe nëse luani në një PC, kjo nuk do të ndikojë në asnjë mënyrë fitimet. Mundësitë e të gjithë lojtarëve të fatit janë të njëjta, pavarësisht pse luajnë. Gjëja kryesore gjatë përdorimit të kazinosë është një lidhje e qëndrueshme në internet.

Faqja zyrtare e Foxy Bingo

E veçanta e faqes është mungesa e basteve sportive. Institucioni është i specializuar për të luajtur bingo, siç tregon emri i kazinosë. Për më tepër, bookmaker ofron:

 • hobe;
 • lojëra elektronike në internet;
 • kazino;
 • lojëra elektronike jackpot.

Foxybingo-faqe interneti

Gjithashtu, kazinosë i janë shtuar kategori të veçanta me bonuse nga institucioni dhe pyetje të shpeshta.

Bingo

Avantazhi kryesor i libralidhësve është bingo. Faqja paraqet një shumëllojshmëri të llojeve të kësaj loje: me 90, 80, 75 dhe 30 topa. Ekziston edhe një bingo me një çmim të parë paraprak. Përpara se të zgjedhë një dhomë, lojtarit të lojërave i jepen të gjitha informacionet në lidhje me hollin dhe veçoritë e lojës. Prandaj, ju lehtë mund të zgjidhni atë që është e duhura për ju. Për më tepër, institucioni ofron të luajë bingo falas dhe të marrë mundësinë për të goditur jackpot-in.

Software (slot machines) dhe kazino live

Sajti paraqet një shumëllojshmëri të gjerë të makinave slot nga zhvillues të famshëm. Të gjithë ata janë të ndarë në kategori, gjë që e bën të lehtë gjetjen e lojës së duhur. Nëse nuk dini çfarë të zgjidhni, mund të përdorni seksionet “e reja” ose “popullore”. Bookmaker ofron gjithashtu lojëra elektronike jackpot.

Foxybingo live

Për dashamirët e modalitetit në kohë reale, është shtuar një kazino live. Në të mund të luani me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe të zhyteni në atmosferën e lojërave të fatit. Kjo ju lejon të ikni nga realiteti dhe të kaloni një kohë të mirë.

Zhargon

Slingo është një lloj loje me një kombinim të elementeve të lojërave elektronike dhe bingos. Foxy Bingo përmban 24 lloje të këtij argëtimi.

Faqja ofron gjithashtu demo lojërash. Ju mund të njiheni me mekanizmat e automatit falas dhe të zgjidhni atë që ju përshtatet. Sidoqoftë, në versionin demo, nuk mund të vini bast me para të vërteta dhe të fitoni.

kazino foxybingo

Sistemi i bonusit Foxy Bingo

Kazinoja dallohet jo vetëm nga shumëllojshmëria e lojërave, por edhe nga sistemi i zgjeruar i shpërblimit. Ai përfshin:

 • Bonus i mirëseardhjes. Për ta marrë atë, plotësoni llogarinë tuaj me shumën minimale dhe vendosni bastin e parë. Pas kësaj, rrotullimet falas dhe shuma e çmimit do të kreditohen në llogari.
 • Promovimet. Në faqe mund të gjeni 2 kategori të dedikuara për shpërblimet nga institucioni. Aty do të gjeni si promovime të përhershme ashtu edhe të reja. Lista e çmimeve përditësohet vazhdimisht. Për më tepër, për të përfituar nga stimujt, mjafton të luash në mënyrë aktive.
 • ditëlindjen. Pasi të keni kaluar verifikimin, do të merrni dhurata nga libralidhësi në ditëlindjen tuaj.

Për t’u njohur me të gjitha bonuset nga kazinoja dhe rregullat e përdorimit të tyre, mjafton të shkoni te Foxy Bingo. Lista e shpërblimeve është e gjerë. Faqja gjithashtu ka një sistem të kthimit të parave. Një pjesë e parave të shpenzuara kthehen në llogarinë e lojtarit të fatit. Ju gjithashtu mund të merrni bonuse duke marrë pjesë në ngjarjet e institucionit: turne, konkurse dhe llotari.

Rishikimi i videos së Foxy Bingo

Është e vështirë për fillestarët të kuptojnë kazinonë, pavarësisht sa e thjeshtë është ndërfaqja. Prandaj, ata inkurajohen të shikojnë një rishikim video të faqes. Për lojtarët me përvojë, do të jetë e dobishme me këshilla, mashtrime dhe truket që do të ndihmojnë në rritjen e fitimeve herë pas here. Dhe zvogëloni shanset për të humbur.

Foxybingo-slots

Të mirat dhe të këqijat e Foxy Bingo

Foxy Bingo është një institucion kumari. Prandaj, vlerësimet rreth kazinosë janë të paqarta. Disa prej tyre rekomandojnë libralidhësin, të tjerë shkruajnë komente negative duke iu referuar përvojës së tyre të keqe. Për të kuptuar nëse institucioni ju përshtatet, provoni të luani për veten tuaj. Referimi i rishikimeve nuk ia vlen, pasi ekziston një shans për të mos i kushtuar vëmendje një kazinoje të mirë.

Pro Minuset
Një shumëllojshmëri argëtimesh për lojërat e fatit që nuk ofrohet në kazinotë e tjera Në dispozicion vetëm në 4 vende
Version i përshtatshëm celular që nuk ka nevojë të shkarkohet Mbështet vetëm anglisht
Ndërfaqe e bukur dhe navigim i lehtë Asnjë aplikacion për android
Punon pa të meta Nuk ka bonuse pa depozite
Sistemi i zgjeruar i bonusit
Versioni celular përshtatet me çdo pajisje, pavarësisht nga modeli, fuqia dhe viti i prodhimit
Tërheqje të pakufizuar
Jackpots çdo muaj

Nëse do të luani Foxy Bingo apo jo është një zgjedhje personale. Megjithatë, ju lutemi vini re se kjo është një kazino që flet anglisht. Është në dispozicion vetëm në 4 vende. Prandaj, për të përdorur faqen, do t’ju duhet të kërkoni mënyra për ta anashkaluar atë.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

A është kazinoja e licencuar?
A ka një shërbim mbështetës?
A është e mundur të luash në një kazino falas?
Çfarë duhet të bëni nëse kazinoja nuk është e disponueshme?
Sa është depozita minimale dhe maksimale?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A është kazinoja e licencuar?
Po, Foxy Bingo është i licencuar. Por në territorin e 4 vendeve.
A ka një shërbim mbështetës?
Po, ekspertët u përgjigjen pyetjeve rreth orës.
A është e mundur të luash në një kazino falas?
Po, ka versione demo të disa lojërave në faqe. Por ata nuk mund të bastojnë në para të vërteta dhe të godasin çmimin e parë
Çfarë duhet të bëni nëse kazinoja nuk është e disponueshme?
Nëse faqja nuk hapet, përdorni një VPN ose një "pasqyrë" funksionale. Në rastin e Foxy Bingo, do t'ju duhet të kërkoni mënyra për të përdorur kazinonë.
Sa është depozita minimale dhe maksimale?
Depozita minimale është 10 £ dhe maksimumi është 2,000 £.