Rishikimi i kazinosë Foxy Games 2023

Foxy Games është një projekt Foxy Bingo i lëshuar në vitin 2019. Institucioni operon nën licencën e MB dhe Gjibraltarit. Banorët e 268 vendeve mund të luajnë në kazino. Libërbërësi është i famshëm në mesin e lojtarëve të fatit për dizajnin e tij shumëngjyrësh, navigimin e thjeshtë dhe një numër të madh argëtimesh për lojërat e fatit. Gjithashtu, lojtarët janë të kënaqur me sistemin e zgjeruar të bonusit, lojërat me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe një çmim të parë të madh.

Promo Code: WRLDCSN777
$40+40FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e Foxy Games

Faqja e kazinosë është blu. Komandat aktive janë të theksuara dhe të theksuara. Ndër argëtimet e lojërave të fatit janë në dispozicion:

 • slingo;
 • automate;
 • slot makineri jackpot;
 • karta gërvishtëse;
 • lojëra tavoline (poker, blackjack, ruletë, baccarat) dhe të tjera.

faqe interneti foxy

Nuk ka objekte të basteve sportive. Por kjo kompensohet nga lojërat, nga të cilat ka një numër të madh në faqe. Për më tepër, krijuesi i basteve mban rregullisht konkurse tematike, ngjarje dhe turne. Ju jo vetëm që mund të merrni pjesë në to dhe të kaloni një kohë të mirë. Por fitoni edhe çmime nga kazino.

Soft (automate)

Foxy Games bashkëpunon me zhvilluesit e famshëm të lojërave:

 • NetEnt;
 • Microgaming;
 • NovomaticiC;
 • Evolution Gaming dhe të tjerët.

dhelpra-slots

Nuk ka dyshim për cilësinë e automatit. Të gjitha lojërat ndahen në kategori. Faqja është e pajisur me një kërkim. Dhe për ata që nuk dinë se çfarë të zgjedhin, ekziston një skedë “e re dhe ekskluzive”. Ndër makinat e fatit të njohura:

 • Peshku i kuq;
 • Big Banker Deluxe;
 • shpërthim yjesh;
 • Big Bass Bonanza;
 • Big Bass Splash dhe më shumë.

Për ata që pëlqejnë të rrezikojnë, makinat e fatit vendosen në një kategori të veçantë, në të cilën mund të arrini një jackpot të madh.

Slingo

Slingo është një lloj loje që ndërthur elemente të bingos dhe lojërave elektronike. Foxy ofron një shumëllojshmëri llojesh të këtij argëtimi. Aplikacionet më të njohura përfshijnë:

 • Java e peshkaqenëve Slingo;
 • Slingo Sweet Bonanza;
 • Diamante Slingo Davinci;
 • Slingo Riches dhe të tjerë.

Për ta bërë më të lehtë gjetjen e asaj që ju nevojitet, slingo ndahet në kategori.

Lojëra të drejtpërdrejta

Për lojtarët që pëlqejnë modalitetin në kohë reale, kazino ka shtuar një skedë të shfaqjes së drejtpërdrejtë. Ata luajnë lojëra në internet. Ju jo vetëm që mund t’i shikoni ato, por edhe të merrni pjesë. Thjesht zgjidhni shfaqjet që ju pëlqejnë dhe klikoni “luaj”.

Versioni celular i Foxy Games

Ju mund të luani në kazino si nga një PC ashtu edhe nga një celular. Nuk ka nevojë të shkarkoni asgjë. Mjafton të hapni faqen e institucionit nga shfletuesi i një smartphone ose tableti. Faqja do të përshtatet automatikisht me pajisjen tuaj dhe do të hapë versionin celular të libralidhësit. Nuk ndryshon nga versioni i kompjuterit. Ka të njëjtat funksione, të njëjtën ndërfaqe dhe shumëllojshmëri. Megjithatë, të luash në telefonin tënd ka një sërë përparësish:

 • ju mund të luani nga kudo dhe në çdo kohë;
 • nuk ka nevojë të shkarkohet;
 • punon pa të meta në çdo pajisje, pavarësisht nga modeli i saj, viti i prodhimit dhe fuqia;
 • do të jeni gjithmonë të vetëdijshëm për ngjarjet më të fundit të libralidhësve;
 • disponueshme në IOS/android.

Foxy-mobile

Avantazhi kryesor i versionit celular është aksesueshmëria. Ju gjithmonë mund të hapni një kazino nga telefoni juaj dhe të vendosni një bast, ndërkohë që një kompjuter nuk është gjithmonë pranë. Sidoqoftë, pavarësisht se çfarë luani, kjo nuk ndikon në fitimet. Të gjitha opsionet e lojtarëve janë të njëjta.

Regjistrimi në Foxy Games

Për të luajtur në kazino, duhet të regjistroheni. Krijimi i një profili zgjat disa minuta dhe zhvillohet në 3 faza. Për t’u identifikuar, klikoni “Regjistrohu” në këndin e sipërm të djathtë. Pastaj:

 • Zgjidhni vendin dhe monedhën tuaj, shkruani emailin tuaj dhe krijoni një fjalëkalim.
 • Futni të dhënat sipas pasaportës.
 • Shkruani adresën tuaj të banimit, numrin e telefonit. Nëse dëshironi, regjistrohuni në buletinin nga kazino.
 • Klikoni “krijoni një llogari”.

dhelpër-regjistrimi

Pas regjistrimit, ju mund të rimbushni portofolin tuaj dhe të vendosni baste. Por nuk do të funksionojë për të tërhequr xhekpotin. Për të tërhequr para nga faqja, duhet të kaloni verifikimin. Kjo do të thotë, ngarkoni një skanim të një dokumenti identiteti në sistem. Të dhënat personale mbrohen dhe nuk transferohen askund. Për të kaluar identifikimin, kontaktoni shërbimin mbështetës ose kaloni vetë përmes llogarisë tuaj personale.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në Foxy Games

Pas krijimit të një profili, duhet të rimbushni portofolin tuaj në mënyrë që të filloni të luani. Libërbërësi ofron versione demo të automateve. Ato janë falas, por ju nuk do të mund të tërhiqni xhekpotin në to. Demoja prezanton vetëm parimet dhe mekanizmat e automateve. Prandaj, është e pamundur të bëhet pa rimbushur bilancin. Për të kredituar fonde në llogarinë tuaj, përdorni butonin “arkëtar”. Ekziston gjithashtu një tërheqje e fondeve dhe historia e pagesave. Metodat e disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes përfshijnë:

 • karta bankare (Visa, Maestro, Mastercard, Paysafecard);
 • kuletat elektronike (Skrill, Neteller, PayPal dhe të tjerë);
 • transferte bankare;
 • Apple Pay/Google Play.

Paratë kreditohen në llogarinë e lojës menjëherë. Por tërheqja e fitimeve zgjat nga 8 orë në 8 ditë, në varësi të sistemit të zgjedhur të pagesave. Depozita minimale është 5 paund. E njëjta shumë është shuma më e vogël e tërheqjes. Mund të tërhiqni një maksimum prej 20,000 paund në një kohë.

Sistemi i bonusit të Lojërave Foxy

Libërbërësi shpërblen bujarisht përdoruesit e rinj dhe aktivë. Pas regjistrimit, të ardhurve u jepen 40 paund bonus dhe 40 rrotullime falas. Për të marrë promovimin, financoni portofolin tuaj me 10 £ dhe vendosni bastin tuaj të parë. Promovimet për të gjithë lojtarët përfshijnë:

 • Rritja e pagesës. Bëni çdo depozitë dhe futuni në promovim. Ekziston një mundësi për të fituar një sërë çmimesh – nga rrotullimet falas në një shumë të madhe parash.
 • Shpërndarja ditore e rrotullimeve. Për të marrë rrotullime falas nga institucioni, mjafton të shpenzoni 10 paund në ditë në çdo automat.
 • Turne. Kazinoja mban rregullisht ngjarje tematike në të cilat luhen çmime të mëdha në para dhe dhurata të tjera nga libralidhësi.
 • Jackpots. Kumarxhinjve në mënyrë të vazhdueshme u jepet mundësia për të rritur disa herë fitimet e tyre.

dhelpra-promovime

Lista e promovimeve azhurnohet vazhdimisht. Çdo bonus ka rregulla përdorimi. Ju mund të njiheni me promovimet, kushtet për përdorimin e tyre në skedën “promovime” (“promovime reklamuese”).

Për lojtarët aktivë që bëjnë rregullisht baste të mëdha, ofrohet statusi VIP. Për ta marrë atë, duhet të kontaktoni kazinonë në numrin e linjës telefonike. Specialistët do të shqyrtojnë aplikacionin dhe nëse miratohet, ju do të merrni:

 • menaxher personal;
 • ftesa për ngjarje ekskluzive dhe private nga kazino;
 • tërheqje të shpejta;
 • bonuse personale;
 • kthimi i parave të gatshme.

Marrja e një statusi special në një institucion nuk është aq e lehtë. Prandaj, shumica e përdoruesve preferojnë të përdorin promovime për të gjithë. Shpërblime të tilla nuk janë më keq dhe gjithashtu ndihmojnë për të marrë çmime të ndryshme nga kazino.

Rishikimi i videos së Foxy Games

Rishikimi i videos do të tregojë botën e Foxy Games nga brenda, do të zbulojë sekretet e lojtarëve me përvojë dhe do t’ju tregojë se si të zvogëloni përqindjen e humbjeve. Gjithashtu do të njiheni me të gjitha çipat dhe funksionet e kazinosë, do të mësoni për gabimet tipike të fillestarëve.

Të mirat dhe të këqijat e Foxy Games

Përdoruesit pëlqejnë Foxy Games për shkak të ndërfaqes shumëngjyrëshe, komandave të disponueshme dhe shumëllojshmërisë së argëtimit të lojërave të fatit. Institucioni monitoron reputacionin e tij, u paguan rregullisht përdoruesve paratë që ata fitojnë. Faqja gjithashtu ka një sistem të kthimit të parave, bonuse të disponueshme që janë të lehta për t’u marrë dhe për të vënë bast. Por, si çdo kazino, Foxy Games ka të metat e veta.

pro Minuset
Version i përshtatshëm celular që nuk ka nevojë të shkarkohet Nuk disponohet në shumë vende
Softuer nga zhvilluesit e famshëm Nuk ka bingo dhe baste sportive
Versioni celular funksionon në çdo pajisje, pavarësisht nga modeli, fuqia dhe viti i prodhimit. Mbështet vetëm anglisht
Mundësi për të luajtur falas në disa automat Vështirë për të marrë statusin VIP
Nuk ka kufizime për tërheqje
Nuk ka tarifa për depozitat dhe tërheqjet

Për të luajtur ose jo Foxy Games është zgjedhja personale e secilit. Megjithatë, ju lutemi vini re se faqja nuk është e disponueshme në shumë vende. Prandaj, do t’ju duhet të kërkoni zgjidhje për të përdorur kazinonë. Përndryshe, libralidhësi e ka dëshmuar veten në anën e mirë. Ai kujdeset për përdoruesit, mbron me besueshmëri të gjitha të dhënat e përdorura në sit dhe nuk kursen në dhurata si për të ardhurit ashtu edhe për lojtarët e rregullt.

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

A ka një shërbim mbështetës?
A është kazinoja e licencuar?
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
A është falas për të luajtur?
A ka komision për tërheqjen e parave?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

A ka një shërbim mbështetës?
Po, mbështetja është e disponueshme 24/7.
A është kazinoja e licencuar?
Po, veprimtaria e basteshkruesit është e legalizuar. Institucioni operon nën licencën e Gjibraltarit dhe MB.
Çfarë duhet të bëni nëse faqja nuk është e disponueshme?
Nëse faqja nuk hapet, aktivizoni VPN ose shkarkoni një shfletues të veçantë. Ju gjithashtu mund të përdorni një "pasqyrë" pune.
A është falas për të luajtur?
Po, por vetëm pas regjistrimit dhe jo në të gjitha automatet.
A ka komision për tërheqjen e parave?
Jo, nuk ka komision.