Rishikimi i kazinosë GalaSpins 2023

Gala Spins Casino operohet nga Gala Interactive Limited dhe është i licencuar dyfish nga Komisioni i Kumarit të Gjibraltarit në Gjibraltar dhe UKGC në Mbretërinë e Bashkuar – ata përdorin IBAS si një shërbim alternativ për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve. Ato ofrojnë një përzgjedhje mjaft të vogël lojërash (rreth 120) nga Ash Gaming, Bally, IGT (WagerWorks), Blueprint Gaming dhe Barcrest Games. Faqja e tyre ka një dizajn mjaft të thjeshtë, të lehtë për t’u lundruar dhe përdor një gamë ngjyrash vjollcë, portokalli dhe të kuqe. Logoja e tyre është thjesht emri i tyre i shkruar me shkronja rrotulluese që variojnë nga e kuqja në portokalli.

Bonus:20 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
20 $ + 30 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

galaspins-faqja e internetit

Si të merrni dhuratën e mirëseardhjes Gala Spins

Fokusi kryesor në çdo uebsajt të lojërave elektronike është oferta e tyre e re e mirëseardhjes për klientët dhe oferta e kodit të bonusit Gala Spins quhet “Paketa e mirëseardhjes”. Ai përbëhet nga 30 rrotullime falas në slotin Big Banker dhe 20 dollarë falas. Gjithçka që ju nevojitet për t’u kualifikuar është të regjistroheni si një lojtar i ri dhe të bëni një depozitë prej të paktën 10 $.

Për një faqe të quajtur Gala Casino, do të prisnit që një bonus i mirëseardhjes në kazino të ishte i rëndësishëm. Edhe një herë, për t’u kualifikuar, ju vetëm duhet të depozitoni dhe të vini bast 20 dollarë. Pasi të bëhet kjo, oferta e mirëseardhjes së Gala Casino do të kreditohet në llogarinë tuaj.

Duke filluar me kërkesat e basteve, kërkohet 35x për paratë e bonusit. Për sa i përket rrotullimeve falas, ato i nënshtrohen një hapjeje 10x. Sinqerisht, kjo është pak a shumë në përputhje me mesataren e industrisë. Është gjithashtu e rëndësishme të mbani mend se peshimi i lojës aplikohet këtu, dhe lojërat elektronike kanë kushte 100% më të favorshme!

Program bonus

Bonuset e kazinosë përfshijnë:

Kodet promovuese Gala Spins

Të dy bastorët fillestarë dhe lojtarët me përvojë nuk urrejnë të shpenzojnë para për të ndjerë eksitimin dhe kënaqësinë e lojës së tyre të preferuar. Sigurisht, është mirë të marrësh shpërblime dhe çmime gjatë procesit. Duke përdorur kodet promovuese Gala Spins, do të merrni dhurata të vlefshme. Nuk kërkon ndonjë investim financiar nga ana juaj. Falë kodeve promovuese të Gala Spins pa depozitim, mund të arrini çmimin e parë pa shpenzuar asnjë monedhë!

Rrotullime falas gala

Rrotullimet falas janë më të njohurat midis bonuseve pa depozitim. Varet vetëm nga fati juaj se sa të mëdha do të jenë fitimet tuaja. Mbani në mend, rrotullimet falas të Gala Spins nuk mund të tërhiqen në një llogari reale, paratë do të zbriten nga shuma totale. Për t’i kthyer bonuset në para të vërteta, duhet të ndiqni rregullat e basteve. Rrotullime falas të Gala Spins janë të disponueshme si për fillestarët ashtu edhe për profesionistët. Profesionistët mund të provojnë lojën dhe të fitojnë paratë e tyre të para, ndërsa lojtarët me përvojë mund të interesohen përsëri për lojën. Fat i mirë në anën e pasme!

Bonus pa depozite në Gala Spins

Bonuset pa depozite janë promovime të kazinosë. Kështu, platforma tërheq klientët. Falë bonusit të Gala Spins pa depozite, regjistrimi prej 5 £ është i disponueshëm për lojtarët. Ju mund t’i merrni ato falas. Mjafton të tregoni numrin tuaj të telefonit dhe të krijoni një fjalëkalim kur regjistroheni. Nëse nuk dëshironi të lini të dhënat tuaja të kontaktit, ju lutemi jepni adresën tuaj të emailit. Bonusi pa depozitim Gala Spins do t’ju ndihmojë të kuptoni nëse ju pëlqen të luani apo jo. Me ndihmën e tyre, shpejt do të bëheni një profesionist më i mirë.

Bonus i mirëseardhjes i Gala Spins

Bonuset e mirëseardhjes janë çmime për t’u regjistruar. Kjo është mënyra se si një kazino online tërheq klientë të rinj dhe tregon se ata e vlerësojnë zgjedhjen e tyre. Bonusi i mirëseardhjes Gala Spins nuk kërkon ndonjë investim fillestar. Ju mund t’i merrni ato menjëherë pasi të identifikoheni. Mund të shikoni bonusin e disponueshëm të mirëseardhjes të Gala Spins në llogarinë tuaj. Nëse regjistroheni tani, mund të merrni 5 dollarë në llogarinë tuaj të bonusit. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të filluar të luani pa investime!

Bonuse të tjera Gala Spins

Bonuset Gala Spins përditësohen vazhdimisht. Ndiqni faqen për të mos humbur ato më fitimprurësit. Përveç kodeve të bonusit Gala Spins pa depozitim, ka edhe ato me pagesë. Ju mund t’i merrni ato pas investimit financiar. Për shembull, në formatin e kthimit të parave 100%. Fitimet e tilla mund të arkëtohen menjëherë.

Procesi i regjistrimit hap pas hapi në kazino Gala Spins

Pasi të keni instaluar aplikacionin Gala Spins, jeni gati të regjistroni një llogari të re. Thjesht hapni aplikacionin dhe klikoni butonin e regjistrimit për të filluar. Nga këtu, Gala Spins do të kërkojë disa detaje personale si emaili, telefoni, data e lindjes, adresa dhe emri. Procesi nuk është shumë ndërhyrës dhe gjithçka shkon shumë shpejt. Pas kësaj, mund të filloni të mendoni për ofertën e mirëseardhjes së Gala Spins.

galaspins-regjistrimi

Për ta shlyer atë, duhet të bëni një depozitë dhe të vendosni bast 10 dollarë. Pas kësaj, do të shpërbleheni me një bonus prej 20 dollarësh në lojë që kërkon që ta pastroni lojën 20 herë. Megjithatë, ju merrni gjithashtu 30 rrotullime falas për t’i përdorur në slotin popullor Big Banker Slow. Çdo rrotullim që merrni vlerësohet në 10p dhe fitimet i nënshtrohen vetëm një kërkese bastesh 10x.

Si të kaloni verifikimin në faqen e internetit të kazinosë

Të gjithë operatorëve të rregulluar u kërkohet të kryejnë kontrolle për të parandaluar vjedhjen e identitetit, mashtrimin dhe për të verifikuar që klientët janë mjaft të vjetër për të luajtur bixhoz.

Në varësi të llojit të kontrolleve të verifikimit që duhet të kryejmë, mund të kërkohen llojet e mëposhtme të dokumenteve.

 • Patentë shoferi e vlefshme me kartë fotografike (adresa përkatëse)
 • Pasaporta e vlefshme (vetëm faqja e fotografive)
 • ID e vlefshme (para dhe mbrapa)
 • Deklarata e Bankës/Llogarisë së Kursimeve (e lëshuar brenda 3 muajve të fundit)
 • Letër lëshimi nga një kartë krediti/debiti ose me parapagesë (lëshuar brenda 3 muajve të fundit)
 • Fatura e shërbimeve – p.sh. celulari, uji, gazi, energjia elektrike (të listuara në 3 muajt e fundit)
 • Fatura tatimore e këshillit (e lëshuar në vitin aktual tatimor)
 • Njoftimi tatimor i HMRC (lëshuar në 12 muajt e fundit)
 • Marrëveshja e qirasë (e lëshuar brenda 12 muajve të fundit)
 • Aplikimi për një kredi hipotekore ose hipotekare
 • Certifikata e sigurimit të makinës, shtëpisë, celularit (lëshuar brenda 12 muajve të fundit)
 • Letra zyrtare e pranimit në universitet ose pranimit në universitet (lëshuar brenda 12 muajve të fundit)
 • Ekstrakt i katalogut (lëshuar brenda 3 muajve të fundit)
 • Kontrata e punës ose fletëpagesa me adresë të dukshme (lëshuar brenda 3 muajve të fundit)
 • Certifikata e martesës
 • Certifikatë regjistrimi

Ju mund ta shkarkoni informacionin duke përdorur mjetet tona të sigurta të uebsajtit ose t’i dërgoni me email ekipit tonë të dedikuar të mbështetjes.

Versioni celular i Gala Spins

galaspins-celular

Ju gjithashtu mund të vlerësoni versionin celular të faqes. Këtu do të keni akses në mbi 100 lojëra kryesore dhe ekskluzive me prekjen e një butoni! Duket mirë? Versioni celular ka më shumë sesa thjesht lojëra elektronike dhe karta gërvishtëse. Ai gjithashtu ofron një mori shpërblimesh emocionuese për të përfituar si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues, të gjitha në skedën tonë Mission Possible! Ejani dhe bashkohuni në qendrën e shpërblimeve më të mëdha dhe më të mira!

Si të shkarkoni aplikacionin e kazinosë celulare

Kazino online Gala Spins është diçka me të cilën ndoshta jeni njohur. Ata kanë qenë një lojtar kryesor për një kohë të mirë. Dhe në veçanti, nëse po pyesni veten nëse aplikacioni Gala Spins është në përputhje me standardet e një faqeje desktopi, ju keni ardhur në vendin e duhur. Por, përpara se të hyjmë në të gjitha këto, le t’ju tregojmë fillimisht se si ta instaloni aplikacionin:

iOS

 • Shkoni te App Store
 • Kërkoni Gala Spins
 • Klikoni në lidhjen e instalimit
 • Futni ID-në e kredencialeve dhe prisni për instalim

Android

 • Hapni Google Play Store
 • Gjeni Gala Spins dhe filloni instalimin
 • Besoni skedarin “APK” dhe lejoni çdo ndryshim
 • Hapeni kur të keni mbaruar

Është e qartë se procesi i nisjes është paksa i ndryshëm për secilin sistem operativ. Por pavarësisht se çfarë smartphone apo tablet keni, nuk duhet të keni asnjë problem me instalimin e aplikacionit Gala Spins. Dhe gjithashtu nuk duhet të zgjasë shumë!

Makinat e fatit të kazinosë

Mirë se vini në botën e Gala Spins dhe lojërat elektronike tona në internet ku do të gjeni gjithmonë titullin më të mirë që mund të luani. Gjeni të preferuarën tuaj midis përzgjedhjes fantastike të lojërave elektronike të kazinosë që përditësohen vazhdimisht në mënyrë që ne të zgjedhim me kujdes lojërat më të mira. Në çdo humor kemi një vend të caktuar!

galaspins-slots

Slots për të zgjedhur

Ne kemi lojëra elektronike në internet që janë sjellë direkt nga kazinoja më e famshme në botë në ekranet tuaja, të tilla si klasike moderne si Starburst super i thjeshtë dhe i bukur, sloti i harlisur dhe luksoz i Big Banker dhe Gonzo’s Quest aventureske. Përtej klasikëve, ne gjithashtu sigurojmë që të kemi lojëra elektronike që hapin terren të ri me veçoritë e tyre, të tilla si seritë Power 4 Play, lojërat Megaways dhe Cluster Pays, vetëm për të përmendur disa!

Slotet kryesore

Në Gala Spins, ne e duam pak kulturën pop! Prandaj, ne gjithmonë përpiqemi të sigurohemi që të kemi lojëra elektronike me një gamë të gjerë temash të ndryshme. Ne kemi lojëra elektronike në internet bazuar në shfaqjet e preferuara televizive si “Kush dëshiron të jetë një milioner i mistershëm”, “Rick and Morty”, “Beavis” dhe “Butthead”. Nga lojërat klasike të tavolinës si Monopoly Electric Wins dhe Cluedo Cash Mystery te lojërat e bazuara në klasikët e lashtë si Zeus vs Thor, Hades Gigablox dhe Age of Asgard.

Kazino live

galaspins-live

Siç është përmendur tashmë, arsyeja pse kazinotë live janë bërë kaq të njohura është sepse bota e lojërave në internet ofron kaq shumë mundësi për lojtarët që të përfitojnë. Që nga ardhja e lojërave live, shumë entuziastë të kazinove i janë bashkuar komunitetit në internet dhe kanë vendosur t’i provojnë. Kazinotë e drejtpërdrejta kanë një sërë avantazhesh për përdoruesit e tyre, kështu që le të hedhim një vështrim në disa prej tyre:

 • Ndoshta një nga avantazhet më të mëdha të kazinove live është se lojtarët mund të shijojnë lojën e tyre të preferuar të tavolinës në kohë reale me një tregtar të vërtetë. Kjo veçori i lejon ata të shikojnë lojën në një mjedis shumë autentik, sikur të ishin në versionin tokësor të kazinosë.
 • Një përfitim tjetër i kazinove live është se tani mund të luani lojërat më të njohura të tavolinës kudo dhe kurdo. Luajtja në internet nuk ka qenë kurrë kaq e arritshme dhe e lehtë, dhe lojtarët mund ta bëjnë këtë pa lënë shtëpitë e tyre.
 • Shumica e kazinove të drejtpërdrejta përdorin sisteme të avancuara që kanë përmirësuar shumë cilësinë e përvojës së lojërave. Me teknologjinë e transmetimit të drejtpërdrejtë, lojtarët mund të shikojnë çdo detaj dhe veprim të tregtarit, si dhe mënyrën se si luhet loja nga fillimi në fund.
 • Një avantazh tjetër i rëndësishëm është se, falë teknologjisë moderne, lojtarët mund të ndërveprojnë si me pjesën tjetër të pjesëmarrësve të lojës ashtu edhe me tregtarin. Kështu ata kanë mundësinë të krijojnë një lidhje më personale dhe ta shijojnë edhe më shumë lojën.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Përparësitë:

 • Kazino në dispozicion në pajisjet mobile
 • Shumëllojshmëri të lojërave elektronike të videove
 • Kriptimi SSL është i pranishëm
 • Lojërat kanë dëshmuar se janë të drejta

Të metat:

 • Lojërat e tavolinës nuk ofrohen
 • Kazino live nuk ofrohet
 • Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Kur bëhet fjalë për paratë, Gala Spins ofron një gamë të gjerë zgjedhjesh. Prandaj, ata e bëjnë atë sa më të hapur me një gamë të gjerë opsionesh pagese. Kjo bëhet për të tërhequr sa më shumë njerëz dhe për t’i bërë ata të lumtur. Megjithatë, sigurohuni që të kontrolloni dy herë ofertat promocionale për t’u siguruar që metoda juaj e veçantë është një lloj pagese e mbështetur për atë ofertë të veçantë.

Bankare

Kartat e pastra të kreditit dhe të debitit janë opsioni i preferuar pasi mbështeten Visa, Mastercard dhe Maestro, së bashku me një sërë kartash të tjera. Përveç këtyre opsioneve, mund të përdorni opsione të portofolit elektronik si Skrill dhe Neteller, si dhe transferta bankare. Për të financuar llogarinë tuaj, mund të përdorni Paysafe, Paypal, Clickandbuy, Paysafecard dhe Ecopayz për të financuar llogarinë tuaj Gala Spins. Depozita minimale që ju lejohet është vetëm 5 dollarë. Kjo i bën gjërat pak më të lehta në lojë.

galaspins-depozitë

Cash / tërheqje e fondeve

Në Gala Spins, ky proces organizohet me lehtësi për të gjithë klientët. Ashtu si me depozitimin dhe financimin e llogarisë suaj, ju keni shumë opsione në dispozicion. Megjithatë, disa opsione, të tilla si Paysafecard, nuk janë të disponueshme gjatë procesit të tërheqjes, prandaj mbani parasysh këtë.

Kur kërkoni një tërheqje në kartën tuaj të kreditit ose debitit, ka të ngjarë t’ju kërkohet të jepni një formë identifikimi. Kjo është një masë mbrojtjeje sigurie dhe mashtrimi në mënyrë që ata të mund të konfirmojnë me siguri se karta i përket patjetër përdoruesit të duhur. Si për kujtesë, ky është një proces verifikimi një herë që mund të zgjasë deri në disa ditë, gjë që është e zakonshme në industri. Por nëse keni nevojë urgjente për para, atëherë ky opsion nuk është për ju. Nëse po kërkoni një tërheqje direkt në një e-Wallet, shanset janë që llogaria juaj të kreditohet në të njëjtën ditë. Kjo është në kontrast me 2-5 ditë pune që mund të duhen që çdo tërheqje të kthehet në një kartë debiti ose krediti.

Shuma minimale e tërheqjes korrespondon me shumën minimale të depozitës prej $5. Procesi bankar në Gala Spins është mjaft i mirë. Është një veprim i mirë që klientët mund të përdorin gjëra të tilla si Paypal për të financuar llogaritë e tyre dhe për të tërhequr fonde. Mund ta bëjë të gjithë procesin shumë më të shpejtë, më të lehtë dhe më të përshtatshëm për përdoruesit. Sidomos ata që nuk mund të presin deri në 5 ditë pune për të arkëtuar.

Mbështetje

falë përvojës mbi 20 vjeçare. Përfaqësuesit mbështetës të Gala Spins janë të disponueshëm për të ndihmuar lojtarët 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, të cilët mund t’i kontaktojnë ata nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë, emailit ose telefonit.

Vendosja e shërbimit ndaj klientit është në fakt mjaft e thjeshtë: duhet t’i lini klientët t’ju kontaktojnë kur dhe si të duan, atëherë ju duhet vetëm një ekip i trajnuar mirë për t’i ndihmuar ata. Gala Spins përballon lehtësisht këto detyra, dhe përfaqësuesit e saj janë të vëmendshëm dhe kompetent në zgjidhjen e çdo problemi.

Gjuhët

Për ta bërë lojën sa më të përshtatshme për klientët e saj, platforma Gala Spins ofron disa versione gjuhësore. Kështu, për shembull, në dispozicion: versionet anglisht, spanjisht, kazakisht, gjermanisht, portugalisht, rusisht, ukrainas, finlandisht dhe frëngjisht.

Monedhat

Si monedhë loje në kazinotë online ata përdorin: dollarin amerikan, euro, rubla ruse dhe hryvnia ukrainase. E cila duhet të jetë e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme në burim.

Liçensë

Gala Spins ka licencat e mëposhtme të lojërave të fatit:

Komisioni i lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Komisioni Britanik i lojërave të fatit konsiderohet rregullatori më autoritar i tregut të lojërave të fatit në internet. Ata nuk adresojnë drejtpërdrejt ankesat e lojtarëve, përkundrazi u kërkojnë operatorëve të tyre të caktojnë një shërbim alternativ për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve të akredituar nga UKGC. Kështu, vlera e kësaj licence për lojtarët varet kryesisht nga profesionalizmi i shërbimit ADR të përdorur. Mbrojtësit e Gala aktualisht përdorin IBAS.

Komisioni i lojërave të fatit në Gjibraltar. GGC është një nga rregullatorët më të njohur të lojërave në internet, por ne jemi të vetëdijshëm për një problem serioz softueri që i ka penguar ata të përmbushin standardet e tyre teknike.

Parametrat kryesorë të institucionit të lojërave të fatit

Kompania Gala Interactive (Gjibraltar) Limited
Adresë Suite 3B, Regal House Queensway GIBRALTAR GX11 1AA
Numri rregullator 39069
Liçensë UKGC
Telefoni Asnjë informacion
Email po
Bisedë e drejtpërdrejtë po

FAQ

Sa e sigurt është të luash në kazino Gala Spins?
A do të jem në gjendje t'i rrotulloj makinat falas?
Si të bëni një depozitë?
Çfarë ju nevojitet për t'u regjistruar?
Cilat bonuse ofrojnë kazino Gala Spin?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Sa e sigurt është të luash në kazino Gala Spins?
Faqja ofron softuer ekskluzivisht të licencuar dhe përdor sisteme moderne të enkriptimit. Për më tepër, një rregullator i pavarur mund të konfirmojë besueshmërinë e tij.
A do të jem në gjendje t'i rrotulloj makinat falas?
Po, ju mund të provoni absolutisht çdo automat dhe për këtë nuk do t'ju duhet as të regjistroheni në platformën Gala Spins. Gjithçka që kërkohet nga ju është të zgjidhni slotin që ju pëlqen dhe ta përdorni atë në modalitetin demo.
Si të bëni një depozitë?
Për të rimbushur llogarinë tuaj të lojrave në kazino, së pari vizitoni llogarinë tuaj personale, më pas shkoni te skeda "Arkëtari". Aty ku ndodhet seksioni "Bilanci", klikoni në butonin "Top up" dhe zgjidhni metodën e dëshiruar.
Çfarë ju nevojitet për t'u regjistruar?
Së pari, duhet të jeni në moshë madhore dhe të plotësoni një formular të shkurtër regjistrimi. Së dyti, duhet të lidhni emailin tuaj dhe më pas të ndiqni lidhjen nga letra.
Cilat bonuse ofrojnë kazino Gala Spin?
Për fillestarët, platforma ofron një dhuratë mirëseardhjeje për 5 depozita, ndërsa lojtarët e tjerë mund të llogarisin në kthimin e parave, programin e besnikërisë, promovimet e ditëlindjes dhe shumë më tepër.