Rishikimi i kazinosë Golden Cup

Kazino online Golden Cup u hap në vitin 2017. Vizitorëve u ofrohet një koleksion i gjerë lojërash kumari, bonuse për pjesëmarrësit e regjistruar, turne dhe një program besnikërie me shumë nivele. Kazinoja është në kërkesë si nga lojtarët me përvojë ashtu edhe nga fillestarët. Sajti ka një shërbim mbështetjeje teknike gjatë gjithë orarit që ndihmon në zgjidhjen e çdo problemi të vështirë. Të ftuarit mund të vlerësojnë të gjitha privilegjet e burimit duke kryer një regjistrim të thjeshtë në sit dhe duke u bërë anëtarë të plotë të klubit.

Promo Code: WRLDCSN777
1001%
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

Faqja zyrtare e Kupës së Artë

Faqja zyrtare e kazinosë në internet Golden Cup është bërë me ngjyra blu, ka një ndërfaqe intuitive dhe navigim të thjeshtë. Në krye të faqes kryesore ka një menu, një buton regjistrimi, banderola të ndritshme. Në fund të ekranit, përdoruesit do të gjejnë termat dhe kushtet e platformës, politikën e privatësisë, kontaktet për të kontaktuar operatorët e mbështetjes teknike.

kupë ari

Faqja zyrtare e kazinosë në internet mund të përkthehet në Rusisht dhe Ukrainisht. Kupa e Artë pranon lojtarë nga vendet e CIS, duke ofruar vetëm kushtet më të mira të lojës dhe një tërheqje të qëndrueshme të fitimeve.

Soft (automate)

Koleksioni i sallës së lojrave përditësohet rregullisht. Vizitorëve u ofrohen lojëra për tema të ndryshme me një përqindje kthimi prej 93%. Slotet kanë një dizajn të ndritshëm, paqëndrueshmëri të ndryshme, simbole të veçanta, opsione bonusi që ndihmojnë në rritjen e shanset për të formuar sekuenca.

Ju mund të filloni lojërat Golden Cup si nga telefonat inteligjentë ashtu edhe nga kompjuterët personalë duke përdorur modalitetin demo ose formatin e lojës për para të vërteta. Slotet janë të disponueshme si në modalitetin automatik ashtu edhe në atë manual, dhe për të kaluar midis këtyre opsioneve, duhet të përdorni butonin e duhur të vendosur në panelin e kontrollit.

Platforma bashkëpunon me ofruesit më të mirë. Faqja përmban lojëra nga marka të tilla si Ruby Play, Quickspin, Amatic, Betsoft, EGT, Playson, Push Gaming, Habanero, Relax Gaming, Onetouch dhe marka të tjera.

Bastet sportive

Për momentin, kazinoja nuk parashikon kategorinë “Sport”, ku do të mund të vihen baste për ndeshjet sportive dhe eSports. Sapo një seksion i tillë të shfaqet në faqe, lojtarët do të njoftohen për këtë duke dërguar e-mail dhe duke postuar banderolat e duhur në sajt.

Kazino live

Kazino Live ka një vend të veçantë në koleksion. Këtu vizitorët mund të luajnë lojëra tavoline (varietetet e ruletit), lojëra me letra dhe të tjera. Loja organizohet nga një host live, me të cilin mund të komunikoni përmes lidhjes video. Ky format lëshohet vetëm pas regjistrimit dhe në modalitetin për para.

Versioni celular

Versioni celular i kazinosë në internet Golden Cup i lejon lojtarët të përdorin telefona inteligjentë dhe tabletë në sisteme të ndryshme operative për aktivitete të kohës së lirë. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të shkojnë në faqen zyrtare të internetit duke përdorur smartphone dhe tablet. Ky format i lojës nuk e mbingarkon pajisjen, duke i lejuar pjesëmarrësit të luajnë edhe me modelet e pajisjeve të vjetruara. Versioni celular ruan navigimin, dizajnin, aksesin në të gjitha opsionet, përfshirë llogarinë e përdoruesit.

Aplikacioni i kazinosë Golden Cup

Përveç versionit adaptiv, lojtarët ftohen të shkarkojnë aplikacionin në telefonat inteligjentë që funksionojnë në Android. Përpara se të shkarkoni softuerin, duhet të aktivizoni artikullin në cilësimet që ju lejojnë të shkarkoni softuer nga burime të panjohura. Më pas, të ftuarit duhet të klikojnë në lidhjen e shkarkimit në faqen zyrtare të kazinosë, të shkarkojnë skedarin e instalimit dhe ta ekzekutojnë atë në telefonin e tyre inteligjent. Për të filluar lojën, vizitorët duhet vetëm të hyjnë në llogarinë e tyre duke klikuar butonin e duhur në dritaren që shfaqet.

Një softuer i tillë nuk e mbingarkon telefonin inteligjent, nuk dëmton programet e tjera. Lojtarët mund të luajnë lojëra elektronike të preferuara në modalitetin e parave reale dhe në versionin demo në çdo kohë. Aplikacioni ruan aksesin në profil dhe nuk kërkon që ju të rikrijoni llogarinë.

Regjistrimi për Kupën e Artë

Regjistrimi në faqen e kazinosë në internet Golden Cup është i disponueshëm për lojtarët e rritur. Mosha do të duhet të konfirmohet duke kaluar verifikimin, dhe për të krijuar një llogari, duhet të plotësoni një pyetësor të vendosur në faqen zyrtare të internetit. Faqja ofron dy mundësi regjistrimi:

 • Me e-mail, ku duhet të specifikoni vetëm një fjalëkalim dhe e-mail
 • Përmes llogarive në rrjetet sociale dhe motorët e kërkimit, përfshirë Google

Është e rëndësishme të studioni dhe pranoni plotësisht kushtet e marrëveshjes së përdoruesit pa i shkelur ato në të ardhmen. Nëse lojtarët kanë nevojë për këshilla, ata gjithmonë mund të kontaktojnë operatorët e mbështetjes teknike të kazinosë Golden Cup.

Depozitimi dhe tërheqja e fondeve në Kupën e Artë

Të gjitha transaksionet në faqe kryhen përmes seksionit Arkëtar. Pjesëmarrësit duhet të identifikohen me një emër përdoruesi dhe fjalëkalim, dhe më pas të shkojnë në llogarinë e tyre personale dhe të zgjedhin seksionin financiar.

Këtu ju specifikoni shumën dhe metodën e transaksionit, plotësoni detajet. Lojtarët mund të gjurmojnë historinë e operacioneve duke përdorur opsionin me të njëjtin emër. Nëse ka vështirësi me pagesat, është e nevojshme të kontrolloni dy herë të dhënat e specifikuara dhe më pas të kërkoni këshilla nga operatorët e shërbimit të mbështetjes teknike.

Për të kryer pagesat, lojtarët e kazinosë Golden Cup mund të përdorin: Visa, MasterCard, ApplePay, Internet banking, G-Pay, Masterpass.

Depozita minimale në sit është $1, dhe tërheqja është $8. Paratë kreditohen menjëherë në bilanc dhe nuk i nënshtrohen komisioneve shtesë. Zakonisht, shpejtësia e tërheqjes është 1-3 ditë, në varësi të shumës, verifikimit dhe mënyrës së pagesës.

Sistemi i bonusit të Kupës së Artë

Duke u bërë një anëtar i plotë i klubit, lojtarët mund të marrin shpërblimet e mëposhtme nga kazino:

 • Bonusi i mirëseardhjes është një promovim që përfshin 500% në shumën e katër depozitave të para. Për të marrë një dhuratë të tillë, duhet të rimbushni llogarinë tuaj një nga një, për një shumë jo më të ulët se sa tregohet në faqe.
 • Bonuset ditore të depozitave janë dhurata që janë në dispozicion për fillestarët kur rimbushni një llogari. Në to mund të merrni rrotullime falas dhe shumën e parave të gatshme.
 • Cashback – përqindja e kthimit varet nga statusi i marrë në programin e besnikërisë dhe arrin 20% për nivelet më të larta.

Lojtarëve u ofrohen 13 statuse në programin e besnikërisë. Për të marrë një gradë të re, përdoruesit duhet të luajnë në mënyrë aktive në faqe dhe të përmbushin kërkesat e përcaktuara në rregullat e programit VIP. Për të përdorur paratë për baste të mëtejshme ose për t’i kërkuar ato për tërheqje në detajet e tyre, lojtarët duhet të bastojnë bonuset sipas rregullave të përcaktuara.

Video rishikim i Kupës së Artë

Një përmbledhje video e kazinosë në internet Golden Cup do t’i ndihmojë lojtarët të kuptojnë më mirë programin e bonusit, statuset e disponueshme në programin e besnikërisë, navigimin dhe regjistrimin në sit. Rishikimi i videos përfshin përfitimet kryesore të klubit, zbulon detajet e hyrjes në llogarinë tuaj dhe pagesat.

Të mirat dhe të këqijat e Kupës së Artë

Kazinoja në internet Golden Cup ka një reputacion të mirë, gjë që konfirmohet nga vlerësime të shumta pozitive të lojtarëve. Në tabelë, ne do të shqyrtojmë më në detaje avantazhet dhe disavantazhet e faqes, me të cilat klientët duhet të njihen para se të regjistrohen në platformë.

Përparësitë Të metat
 • Një përzgjedhje e gjerë e makinave slot për tema të ndryshme
 • Navigacion i thjeshtë që edhe një fillestar mund ta kuptojë
 • Ofrohet mbështetje teknike 24/7
 • Rimbushje e menjëhershme e llogarisë dhe tërheqje e shpejtë e fitimeve
 • Përdorimi i protokolleve moderne të enkriptimit për të mbrojtur të dhënat dhe pagesat
 • Mbështet vetëm 2 gjuhë të ndërfaqes
 • Nuk ka kategori “Sport”

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me kazinonë

Cilat janë orët e punës për operatorët e mbështetjes teknike?
A është e mundur të luash pa para?
Sa shpejt kreditohen paratë në llogarinë e kazinosë?
Pse është bllokuar llogaria?
Sa kohë duhet pritur për tërheqjen e fitimeve?
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira

Cilat janë orët e punës për operatorët e mbështetjes teknike?
Mbështetja funksionon gjatë gjithë kohës dhe shtatë ditë në javë, duke i ndihmuar lojtarët të merren me të gjitha çështjet e vështira.
A është e mundur të luash pa para?
Po, kazinotë në internet lejojnë lojtarët të rrotullojnë makinat e fatit pa bërë një depozitë. Duke përdorur monedha virtuale, lojtarët mund të luajnë lojëra elektronike, të stërviten falas, por do të jetë e pamundur të tërheqësh fitimet.
Sa shpejt kreditohen paratë në llogarinë e kazinosë?
Fondet kreditohen menjëherë në bilanc, pavarësisht nga sistemi i pagesave që lojtarët zgjedhin për pagesë.
Pse është bllokuar llogaria?
Bllokimi i llogarisë është i mundur nëse lojtari shkel rregullat e marrëveshjes së përdoruesit. Gjithashtu, së bashku me zhvillimet, mund të ketë një bllokim të një profili të krijuar nga një pjesëmarrës i mitur.
Sa kohë duhet pritur për tërheqjen e fitimeve?
Mesatarisht, paratë kreditohen në bilancin e lojtarit brenda 24 orëve, por mund të ketë një vonesë deri në 3 ditë pune.