Rishikimi i Joy Casino 2023

Platforma Joy Casino konsiderohet si një nga kazinotë më të njohura dhe më të njohura në internet për audiencën rusisht-folëse. Zyrtarisht, faqja u krijua në 2014 dhe i përket Darklace Ltd, e cila po përpiqet ta zhvillojë atë në mënyrë gjithëpërfshirëse dhe të tërheqë një numër në rritje të lojtarëve të mundshëm. Koleksioni i lojërave të ndërmarrjes së lojërave të fatit përfshin më shumë se 2000 lojëra elektronike të ndryshme të lojërave dhe rreth 30 zhvillues softuerësh. Dhe, një program bonus mjaft bujar, promovimi kompetent dhe prania e një versioni celular së bashku e bënë institucionin jo vetëm të njohur, por edhe mjaft cilësor.

Bonus:200% + 200 FS
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Bonus depozite 200% deri në 2000 € + 200 FS
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

gëzimi

Bonusi i Joy Casino

Për ata që sapo vendosin të regjistrohen në platformën e kazinosë Joy, ekziston një mundësi e shkëlqyer për të marrë një dhuratë mirëseardhjeje, e cila përfshin rrotullime falas. Dhe, nëse i aktivizoni ato, dhe më pas fitoni përsëri, do të keni një mundësi të shkëlqyer për një fillim të mbarë dhe, natyrisht, për të fituar disa para.

Paketa e bonusit të mirëseardhjes për depozitën e parë paraqitet në disa opsione, kështu që lojtari mund të zgjedhë opsionin më të mirë për veten e tij:

 • 1 bonus – 150% bonus, por jo më shumë se 300 dollarë, për të marrë një promovim + jepen rrotullime falas për lojën VIKINGS GO BERZERK;
 • Bonusi i dytë – 200% bonus në shumën e depozitës deri në $50 + 200 rrotullime falas, gjithashtu në makinën VIKINGS GO BERZERK;
 • 3 bonus – 100% bonus, deri në 1000 dollarë + 200 rrotullime falas në slotin VIKINGS GO BERZERK;
 • 4 bonus – 50% shtesë, por jo më shumë se 500 dollarë;
 • 5 bonus – 25% shtesë, por jo më shumë se 750 dollarë.

bonus gëzimi

Pasi përdoruesi të bëjë një depozitë dhe të bëhet anëtar i programit të bonusit Joy Casino, administrata e platformës do t’i japë atij shpërblime bujare, si dhe do ta ftojë në ngjarje dhe promovime të ndryshme. Të gjitha ngjarjet përditësohen në mënyrë të vazhdueshme, të cilat mund të gjenden direkt në burimin zyrtar.

Program bonus

Faqja e lojërave të fatit ka zhvilluar një numër të madh ofertash interesante që do t’u pëlqejnë lojtarëve fillestarë dhe më me përvojë. Sistemi i bonusit përfshin dhurata të përhershme dhe çmime për promovimet aktuale, si dhe një llotari të menjëhershme. Kështu, për shembull, përveç një dhuratë mirëseardhjeje, klientët e kazinosë presin ofertat e mëposhtme interesante:

 • Bonuset për lojëra elektronike të caktuara, rrotullime falas. Administrata e Joy Casino u ofron klientëve të saj 20 rrotullime falas, të cilat lëshohen brenda 10 ditëve pas regjistrimit dhe depozitimit të parë.
 • Kthim parash. Mundësia për të kthyer pjesërisht fondet e humbura në llogarinë e bonusit. Kthimi aktivizohet çdo muaj kur shuma që është e barabartë me gjysmën e kthimit të parave të gatshme është akumuluar.
 • Rimbursimi javor. Marrja e parave të gatshme në lojërat elektronike të lojërave në formën e një bonusi pa depozite, mirë, për ta marrë atë, nuk është e nevojshme të rimbushni llogarinë tuaj.
 • Lotaritë javore. Bileta do të jetë e disponueshme vetëm kur një shumë e caktuar depozitohet në bilanc.

Joy Casino gjithashtu përpiqet të mbajë rregullisht turne dhe gara emocionuese të lojërave, në të cilat lojtarët mund të marrin shpërblime mjaft bujare. Për më tepër, është paraqitur një program mjaft i gjerë besnikërie, ai grumbullon pikë të veçanta “pikë kompromisi”, gjë që ju lejon të merrni dhurata ekskluzive në të ardhmen.

Nivelet e programit të besnikërisë JoyCasino

Statusi Numri i kërkuar i pikëve për të kaluar në një nivel të ri
Fillestar deri në 10 pikë
Konstante nga 10 në 50
VIP nga 50 në 500
VIP Gold nga 500 në 5000
VIP Platinum nga 5,000 në 25,000
Magnati nga 25 000

Regjistrimi dhe verifikimi

Mund të regjistroheni në faqen e kazinosë në internet Joy në pak sekonda. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm në sekuencë:

 1. Vizitoni faqen zyrtare të faqes së lojërave të fatit.
 2. Klikoni në butonin “Regjistrohu”.
 3. Futni një adresë të vlefshme emaili, gjeni një emër përdoruesi dhe një fjalëkalim të fortë dhe plotësoni informacionin e kërkuar për veten tuaj.
 4. Vendosni për monedhën e lojës dhe studioni rregullat e klubit.
 5. Konfirmoni krijimin e një llogarie duke klikuar në lidhjen në email.

Është gjithashtu e mundur të regjistroheni në Joy Casino duke përdorur rrjete të ndryshme sociale. Procedura është plotësisht e sigurt, por në të ardhmen do të jetë e nevojshme të plotësoni profilin tuaj me informacionin e nevojshëm. Por, për të filluar tërheqjen e fondeve të fituara nga platforma, administrata e kazinosë do të kërkojë një listë me dokumente të caktuara.

joyreg

Kjo zgjidhje ju lejon t’u ofroni klientëve tuaj siguri të plotë. Të gjitha dokumentet e ofruara nga klienti do të mbrohen në mënyrë të sigurt dhe nuk do t’i transferohen askujt. Kështu, për të kaluar verifikimin, duhet t’i siguroni kazinosë një foto të pasaportës tuaj, si dhe një kartë bankare (para dhe mbrapa), sigurohuni që të mbyllni numrat qendrorë dhe kodin CVV. Të gjitha fotografitë duhet të jenë të cilësisë së duhur dhe të jenë të dukshme nga 4 kënde.

Versioni celular dhe aplikacioni Joy Casino

Versioni celular i institucionit të lojërave të fatit paraqitet në formën e një platforme zyrtare, e cila ka një ndërfaqe paksa të thjeshtuar. Është projektuar posaçërisht për telefonat inteligjentë dhe tabletët, dhe gjithashtu është në gjendje të përshtatet automatikisht me madhësinë e çdo ekrani të veçantë. Ekziston një version i shfletuesit dhe një version i shkarkimit. Opsioni i dytë mund të shkarkohet për Android dhe iOS, kjo bëhet nga dyqanet zyrtare të pajisjeve ose në një burim të veçantë tematik.

Mund të përdorni aplikacionin/versionin celular në çdo kohë të përshtatshme. Në këtë rast, katalogu i lojës do të jetë identik me sitin kryesor, dhe ndër avantazhet e versionit celular, dallohen këto:

 • përdorimi i teknologjisë moderne HTML5;
 • menu e rehatshme për përdorim në pajisje të ndryshme;
 • shpejtësia e shpejtë e ngarkimit të çdo faqeje;
 • konsumi i ulët i trafikut dhe aftësia për të luajtur me një lidhje të dobët.

Edhe në rastin e fundit, kazinoja do të hapet pothuajse menjëherë, dhe nisja e lojërave elektronike do të kryhet pa asnjë dështim. Falë aksesit të shpejtë në sistemin Joy Casino, lojtarët e fatit kanë mundësinë të luajnë sa më rehat në çdo moment të përshtatshëm.

Makinat e fatit të kazinosë

Një nga avantazhet kryesore të kazinove në internet është një përzgjedhje e madhe e makinave slot. Për ta bërë këtë, portali bashkëpunon me ofrues të ndryshëm softuerësh të njohur dhe, natyrisht, ofron lojëra jashtëzakonisht të cilësisë së lartë.

lojëra gëzimi

Për ta bërë navigimin në faqe edhe më të përshtatshëm, të gjitha lojërat ndahen në seksionet e mëposhtme:

 • Popullore – modelet më të njohura në mesin e lojtarëve.
 • Risitë e reja – aktuale të automatëve.
 • Slots janë lojëra me tema të ndryshme.
 • Kazino live – argëtim me tregtarë të vërtetë.
 • Jackpot-et janë pajisje me një opsion xhekpot kumulativ.
 • Video poker – në seksion mund të gjeni modele të njohura dhe ekskluzive.
 • Tabelat – skeda ka vendosur në vete lojëra të ndryshme tavoline dhe letrash.
 • Të tjerët – të gjitha argëtimet e tjera.

Lojtarët do të jenë në gjendje të shfaqin pajisje të të njëjtit lloj në një faqe, për shembull, artikuj të rinj, lojëra më të njohura, të drejtpërdrejta, etj. Ju gjithashtu mund të konfiguroni një filtër funksional për automatet ose të aplikoni ndonjë parametër specifik.

Zhvilluesit e softuerit

Faqja zyrtare e Casino Joy ofron një listë mjaft të gjerë të ofruesve të programeve të lojërave. Ndër kompanitë e famshme mund të gjeni këtu: Microgaming, NetEnd, Play’n GO dhe ndër organizatat e reja që po fitojnë popullaritet, janë Relax Gaming, Red Tiger, Iron Dog e të tjera. Më vete, vlen të theksohen lojërat e ELK Studios, të cilat kanë grafikë të mahnitshme, muzikë në sfond dhe shumë karakteristika interesante.

joysoft

Çdo lojë specifike në platformë mori një histori interesante, një përzgjedhje të madhe funksionaliteti, përbërës estetikë dhe shumë më tepër. Jo të gjitha kazinotë kanë një listë kaq mbresëlënëse zhvilluesish, prandaj duhet të provoni patjetër të luani këtu! Epo, filtrimi i përshtatshëm nga ofruesi ju lejon të gjeni disa zhvillues menjëherë ose të vendosni një përzgjedhje bazuar në një paqëndrueshmëri specifike.

Kazino live

Në seksionin live Joycasino, lojtarët do të mund të luajnë me krupierë të vërtetë që do të punojnë në studio të pajisura posaçërisht. Prej aty do të realizohen transmetime të drejtpërdrejta video. Kumarxhinjtë do të duhet të bastojnë me para të vërteta dhe të përdorin një ndërfaqe të veçantë. Kështu, përdoruesit do të jenë në gjendje të luajnë blackjack, poker, ruletë, baccarat dhe një sërë argëtimesh të tjera kumari.

joylive kazino

Çdo tabelë specifike karakterizohet nga kufijtë dhe rregullat e saj. Kjo është arsyeja pse përpara se të luani, duhet të zbuloni të gjitha rregullat e një loje të caktuar. Vlen gjithashtu të përmendet se ju mund të luani lojëra live ekskluzivisht për para të vërteta, nuk ka asnjë mënyrë falas.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Kjo kazino ofron jo vetëm një kohë të mirë, por edhe mundësinë për të fituar para shtesë në lojëra elektronike. Kështu, për shembull, shumë lojtarë vërejnë avantazhet e mëposhtme të një burimi të lojërave të fatit:

 • Faqja mund të aksesohet duke përdorur çdo shfletues, si dhe një klient të veçantë.
 • Biblioteka e lojërave të Joycasino përmban mbi 2000 lojëra elektronike të ndryshme.
 • Programi i paraqitur i bonusit i faqes është mjaft bujar dhe ofron një përzgjedhje të madhe shpërblimesh.
 • Burimi zyrtar i turneve, garave dhe garave të lojërave të mikpritësve të rregullt, dallimet kryesore të të cilave janë një fond i mirë çmimesh.
 • Ekziston një numër i ngjashëm sistemesh për rimbushje dhe tërheqje, kështu që lojtarët e fatit do të jenë në gjendje të zgjedhin opsionin më optimal për veten e tyre.
 • Mbështetja e klientit funksionon gjatë gjithë kohës, e cila ofron ndihmë jashtëzakonisht të kualifikuar në rast të një situate të veçantë.
 • Ju mund të luani falas edhe pa u regjistruar, për këtë përdoruesi pajiset me fonde të veçanta virtuale.
 • Një faqe e menduar deri në detajet më të vogla, e cila fokusohet kryesisht te lojtarët. Kështu, ai mori navigim të përshtatshëm dhe një dizajn të këndshëm.

Vetëm një gjë mund t’i atribuohet pikëve negative, kjo është pamundësia për të renditur lojërat sipas zhanreve specifike ose numrit të rrotullave. Por, përndryshe, Joy Casino përpiqet të mbajë shiritin, të cilin mund ta shihni vetë pasi të vizitoni faqen!

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Për ta bërë lojën në burimin e saj sa më të rehatshëm, Joycasino ka shtuar një numër të madh instrumentesh pagese. Ndër më të njohurat janë këto:

 • kartat bankare: Visa dhe MasterCard;
 • kuletat elektronike: YuMoney, WebMoney dhe Qiwi;
 • sistemet e pagesave Skrill dhe Neteller.

joybanking

Lista e sistemeve të pagesave për tërheqje paraqitet në një shumë të ngjashme dhe përfshin një komision të caktuar, të cilin mund ta zbuloni drejtpërdrejt në faqen e lojërave të fatit. Aplikimet zakonisht përpunohen brenda disa orësh. Nëse llogaria nuk verifikohet, atëherë kushtet rriten në mënyrë që lojtari të sigurojë të gjitha dokumentet e nevojshme.

Mbështetje

Mbështetja teknike në Joy Casino është një komponent thelbësor për një përvojë të besueshme dhe komode të lojës. Sepse në disa raste, kumarxhinjtë nuk e kuptojnë këtë apo atë situatë. Në një situatë të tillë, specialistë të kualifikuar vijnë në shpëtim! Mbështetja e kazinosë funksionon për klientët e saj 24/7 pa asnjë pushim ose ditë pushimi.

Kështu, kumarxhinjtë mund të mbështeten jo vetëm në një përgjigje të shpejtë, por edhe në një zgjidhje cilësore të problemit. Ju mund të kërkoni ndihmë në adresat e specifikuara të postës elektronike ose drejtpërdrejt në sit nëpërmjet bisedës në internet. Për opsionin e fundit, përdoruesi do të duhet të identifikohet në llogarinë e tij personale.

Zakonisht specialistët përgjigjen brenda 3 minutash ose më pak, në çdo kohë të ditës. Prandaj, të gjithë lojtarët mund të mbështeten në një zgjidhje profesionale dhe të shpejtë për problemet e tyre.

Gjuhët

Platforma ka disa përkthime në gjuhë, kështu që përdoruesit mund të zgjedhin opsionin më të përshtatshëm për veten e tyre. Kështu, për shembull, mund të kaloni në versionet angleze, gjermane, spanjolle, bullgare, çeke, finlandeze, japoneze, italiane, portugeze, norvegjeze, polake, rumune, hungareze ose arabe.

Monedhat

Monedhat kryesore në faqen e kazinosë Joy janë: dollarë amerikanë, euro, rubla ruse, krona suedeze dhe norvegjeze, dollarë kanadezë dhe australianë, juan kinez, jen japonez, si dhe një numër kriptomonedhash (Bitcoin, litecoin, Ripple, Ethereum) . Një përzgjedhje kaq e madhe e monedhave padyshim ju lejon të tërheqni lojtarë nga e gjithë bota në platformë dhe t’u siguroni atyre gjithçka që u nevojitet.

Liçensë

I zhvilluar në vitin 2014, burimi funksionon ekskluzivisht nën licencën përkatëse të lëshuar nga Curacao me numrin 8048/JAZ2014-006. Falë kësaj, sigurohet transparenca maksimale e aktiviteteve të kompanisë, dhe lojtarët mund të jenë të sigurt për stabilitetin e pagesave dhe, natyrisht, besueshmërinë e procesit të lojërave!

Parametrat bazë të Joy Casino

Burimi zyrtar https://joycasino.com/
Liçensë Curacao, nr 8048/JAZ2014-006
Viti i themelimit 2014
Pronari Digimedia Ltd
Depozitë/tërheqje Visa, MasterCard, YuMoney, WebMoney dhe Qiwi, Skrill dhe Neteller.
Ofruesit e softuerit 1×2 Gaming, 2By2 Gaming, Ainsworth, Bla Bla Bla Studios, Booongo, CQ9 Gaming, ELK Studios, Evolution Gaming, Foxium, Genesis Gaming, Habanero, Igrosoft, Iron Dog Studio, iSoftBet, Lightning Box Games, Microgaming, NetEnt, NYX, NYX , Playson, Play’n GO, Play Pragmatic, Push Gaming, Quickspin, Rabcat, Red Tiger, Relax Gaming, Skywind, Thunderkick, Yggdrasil.
Depozita minimale nga 2,5 dollarë
Versioni celular mbështetje për sistemet operative Android dhe iOS, funksione të ngjashme.
Mbështetje Funksionim 24/7, konsultim me klientët nëpërmjet chat-it online dhe e-mail.
Llojet e lojërave të njohura, të reja, lojëra elektronike, kazino live, jackpot, video poker, tavolina, etj.
Monedhat Dollarë amerikanë, euro, rubla ruse, krona suedeze dhe norvegjeze, dollarë kanadezë, dollarë australianë, juan kinez, jen japonez, si dhe kriptovaluta si: Bitcoin, litecoin, Ripple, Ethereum.
Gjuhët Rusisht, anglisht, gjermanisht, spanjisht, bullgare, çeke, finlandeze, japoneze, italiane, portugeze, norvegjeze, polake, rumune, hungareze, arabe.
Dhuratë e mirëseardhjes për fillestarët për pesë depozitat e para, një bonus të caktuar dhe numrin e rrotullimeve falas.
Përparësitë një katalog i gjerë lojërash, softuer të optimizuar celular, turne të vazhdueshëm, vetëm ofruesit kryesorë, etj.
Regjistrimi plotësimi i një formulari të vogël regjistrimi, konfirmimi i regjistrimit duke klikuar në lidhjen nga letra.
Verifikimi për të identifikuar një llogari në Joy Casino, ju duhet të siguroni dokumente identiteti.

FAQ

Çfarë bonusesh ofron kazino për lojtarët e saj?
Për depozitën e parë, kumarxhinjtë mund të marrin një bonus 200%, për të dytën – 100%, për të tretën dhe tremujorin – 50%, dhe për të pestin, përkatësisht – 25%. Gjithashtu, 25 rrotullime falas jepen kur depozitoni fonde nga 5 dollarë dhe specifikoni një kod të veçantë promocional. Mund të mësoni më shumë për të gjitha ofertat promocionale në seksionin e bonusit.
A pranon Joy Casino baste në kriptomonedhë?
Po, mund të luani në Bitcoin, litecoin, Ripple, Ethereum. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet të zgjidhni pajisjen e duhur dhe të shijoni lojën!
A është e licencuar platforma e lojërave të fatit?
Dokumentin aktual të licencës mund ta gjeni direkt në faqen zyrtare. Është lëshuar nga autoritetet përkatëse në Curacao.
A ngarkon kazino një përqindje për tërheqjen e fondeve?
Dy tërheqjet e para nuk do t’i nënshtrohen komisionit, përveç nëse, sigurisht, lojtari i kumarit bast fonde bonus x3.
A mund të rrotulloj lojëra elektronike nga celulari im?
Po, mund të luani në pajisjen tuaj celulare. Për ta bërë këtë, thjesht shkoni në çdo shfletues ose shkarkoni një aplikacion të veçantë për Android.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira