Rishikimi i kazinosë në internet «Kolikkopelit» 2023

Dallimet kryesore të faqes së lojërave të fatit Kolikkopelit janë menaxhimi i përshtatshëm dhe kushtet e besueshme; Trannel International Ltd. u përfshi në zhvillimin e tij. Për të gjithë fillestarët, kazinoja online ofron shpërblime shumë bujare në formën e 200 dollarëve, falë të cilave administrata po përpiqet të tërheqë edhe më shumë klientë në platformën e saj. Ashtu si klubet e tjera moderne të lojërave në kazinonë Kolikkopelit, do të gjeni mundësinë për të luajtur në pajisjen tuaj celulare. Sepse burimi zyrtar mbështet pajisjet Android dhe iOS. Rimbushja dhe tërheqjet e llogarisë bëhen duke përdorur sisteme të njohura globale të pagesave, gjë që padyshim frymëzon besimin e lojtarëve.

Bonus:100% deri ne 500€
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Bonus depozite 100% deri në 500 €
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
kolikkopelitsite

Bonusi i kazinosë «Kolikkopelit».

Institucioni i lojërave të fatit përpiqet rregullisht të kënaqë lojtarët e tij me promovime, bonuse, turne dhe madje edhe kërkime të ndryshme. Për fillestarët, klubi i lojërave ofron një dhuratë të veçantë mirëseardhjeje që lojtari i fatit mund të zgjedhë vetë:

 • 200% bonus, 200 € bonus dhe 15 rrotullime falas çdo ditë për 1 muaj;
 • 500% bonus, 50 € kredit dhe 10 rrotullime falas, gjithashtu brenda 30 ditëve.

Rrotullimet falas mund të përdoren vetëm në slotin Gemix. Për të mos humbur ofertat promovuese ose llotarinë, duhet të kontrolloni rregullisht seksionin përkatës me bonuse.

Dhuratë e mirëseardhjes për klientët e rinj

Si të merrni? Depozitoni për herë të parë
Çfarë jep? 100% dhe shtesë deri në 500€
Faktori x35
Depozita minimale Për të marrë bonusin, duhet të depozitoni të paktën 10 €
Kushtet Shumëzuesi përkatës dhe bastet brenda kohës së caktuar
Bast maksimal 50 €

Program bonus

Është programi i besnikërisë që e dallon kazinonë Kolikkopelit midis objekteve të ngjashme të lojërave të fatit. Kështu, për shembull, një dhuratë mirëseardhjeje ju lejon të merrni një turne falas të burstissa-s së yjeve dhe, natyrisht, një bonus ndeshjeje për plotësimin e llogarisë tuaj. Një dhuratë kaq bujare sigurisht që mund të mbulojë 6 depozitat e ardhshme që lojtari do të bëjë në këtë kazino. Por, përveç tij, ka edhe një sërë ofertash pa depozita.

Sot kazinoja Kolikkopelit mund të ofrojë llojet e mëposhtme të shpërblimeve për lojtarët e saj:

 • promovimi “kapur javor” ju lejon të merrni 250 dollarë;
 • kthimi i parave javore i nivelit të 2-të kthen fondet e humbura në masën 33%;
 • promovimi “java e kapjes” – akumulimi i 10 rrotullimeve falas;
 • kthim javor i parave të nivelit të parë, kthim parash deri në 11%;
 • bonuse të tjera speciale pa depozite.

Përveç kësaj, institucioni online mund të ofrojë një grup javor bonusesh, i cili përfshin një bonus pa depozite prej 10 rrotullimesh falas në slotin e Gonzo’s Quest dhe një rrotullim të dytë të dyfishtë. Ekziston gjithashtu një bonus special i rimbushjes në shumën nga 10 deri në 25 dollarë, si dhe 20 rrotullime falas. Immortal Romance TM Mega Moolah ka një bonus të veçantë – 50 rrotullime falas ose 10 dollarë. Për ta marrë atë, thjesht duhet të vendosni një kod të veçantë promovues.

Regjistrimi dhe verifikimi

Për të krijuar një llogari të re në Kazino Kolikkopelit, së pari duhet të shkoni te burimi zyrtar. Pas kësaj, një pyetësor i veçantë do të shfaqet në ekran, në të cilin duhet të vendosni të dhënat personale përkatëse:

kolikkopelitreg

 1. Tregohet mbiemri dhe emri i lojtarit, posta elektronike, si dhe është shpikur një kombinim i besueshëm i fjalëkalimit. Më pas, duhet të vendosni datën e lindjes dhe numrin e identifikimit.
 2. Plotësoni fushën me adresën e vendbanimit, kodin postar, qytetin e vendbanimit dhe numrin e telefonit. Gjithashtu, mos harroni të bëni një pyetje sigurie, në mënyrë që në të ardhmen të mund të rivendosni lehtësisht faqen.
 3. Nëse dëshironi të merrni lajme nga kazinoja, atëherë regjistrohuni në buletinin dhe, natyrisht, lexoni rregullat aktuale. Regjistrimi ka përfunduar, por për të tërhequr fonde, duhet të verifikoni faqen tuaj.

kolikkopelitreg2

Për të verifikuar llogarinë, duhet të dërgoni dokumentet e nevojshme në administratën e kazinosë Kolikkopelit në mënyrë që ajo të verifikojë identitetin e përdoruesit dhe moshën e tij. Zakonisht, kontrollimi i dokumenteve nuk kërkon shumë kohë, pas së cilës lojtari i bixhozit merr statusin e të identifikuarit.

Përveç kësaj, vlen të theksohet se të gjitha informacionet do të mbahen rreptësisht konfidenciale, gjë që rrit shumë besueshmërinë e një institucioni të tillë. Të gjitha fotot ose skanimet e bashkangjitura duhet të jenë të një cilësie të mirë në mënyrë që të gjitha të dhënat të mund të lexohen nga administrata pa asnjë problem. Si dokumente shtesë, ata mund të kërkojnë një faturë të shërbimeve ose, për shembull, një deklaratë bankare.

Verifikimi në vetvete ndodh sipas skemës së mëposhtme:

 • duke hyrë në llogarinë personale të lojtarit, duke shkuar te seksioni “dokumentet”;
 • bashkangjitja e dokumenteve të nevojshme në një kolonë të veçantë;
 • duke dërguar foto dhe duke pritur për një përgjigje nga kazino online.

Verifikimi ka përfunduar, tani ju mund të tërhiqni paratë tuaja të fituara në çdo kohë, por në të njëjtën mënyrë si keni bërë rimbushjen. Falë kësaj, aktiviteti i faqes së lojërave të fatit bëhet më transparent dhe të gjithë mashtruesit eliminohen.

Versioni celular dhe aplikacioni i kazinosë «Kolikkopelit».

Lojtarët e bixhozit do të mund të kalojnë mirë në automat të ndryshëm, jo ​​vetëm nga kompjuteri i tyre, por edhe nga pajisjet celulare. Versioni celular mbështet telefonat inteligjentë dhe tabletët bazuar në Android dhe iOS, për ta ekzekutuar nuk ka nevojë të shkarkoni softuer të veçantë, thjesht duhet të shkoni në shfletuesin e internetit nga telefoni juaj.

kolikkopelitapk

Përfitimi kryesor i një kazinoje celulare është aftësia për të luajtur jo vetëm në shtëpi, por për këtë do t’ju duhet një lidhje e qëndrueshme në internet. Edhe pse klubi nuk ka një aplikacion të veçantë për të shkarkuar, versioni celular bën një punë të shkëlqyer me të gjitha veçoritë që ju nevojiten.

Kështu, lojtarët marrin akses në çdo lojëra elektronike, bonuse kazino, pagesa dhe shumë më tepër. Përveç kësaj, vlen të përmendet se versioni celular është i optimizuar mirë dhe i përshtatshëm për ekrane të ndryshme. Epo, ndërfaqja identike me versionin desktop e bën lojën sa më të përshtatshme.

Makinat e fatit të kazinosë

Burimi zyrtar i Kolikkopelit paraqet një numër të madh argëtimesh të ndryshme, kështu që këtu të gjithë mund të gjejnë diçka të përshtatshme për veten e tyre. Të gjitha lojërat ndahen sipas kategorive të mëposhtme:

 1. Slots janë skeda më e njohur në mesin e kumarxhinjve, e cila përfshin një shumëllojshmëri të gjerë lojërash. E gjithë argëtimi është i ndarë në nënkategori, gjë që e bën kërkimin vetëm më të përshtatshëm (pajisje moderne, lojëra të njohura, lojëra elektronike të çmimit të parë, makina me tematikë, etj.).
 2. Lojëra me letra – Kazinoja ofron dy lojëra të njohura në seksion – poker dhe blackjack. Por, përveç blackjack-ut klasik, ju mund të luani një lojë letrash me një lloj xhekpoti progresiv, i cili vetëm rrit eksitimin.
 3. Ruleta është një nga lojërat e tavolinës më të famshme në të gjithë botën, e cila ka disa lloje në faqen e lojërave të fatit. Kështu, për shembull, ka amerikane, evropiane dhe ruletë me kufij të caktuar. Falë kësaj, fillestarët mund të fillojnë të luajnë në kufirin fillestar, dhe lojtarët profesionistë mund të provojnë rul të lartë.
 4. Video poker – kazinotë moderne në internet mburren me një numër të madh lojërash në këtë seksion, dhe Kolikkopelit nuk bën përjashtim. Përdoruesit do të jenë në gjendje të luajnë poker me tre letra, lojëra origjinale të egra, dhjetëra ose më mirë, dhe një sërë lojërash të tjera. Në këtë rast, lojërat do të ndryshojnë jo vetëm në strukturë, por edhe në pamje.
 5. Bingo – Shumë njerëz mendojnë se loja e bingos është mjaft e mërzitshme, por ky është vetëm një paragjykim, sepse loja është veçanërisht e kërkuar nga të rinjtë. Vlen gjithashtu të përmendet se kazinoja online ofron një përzgjedhje të madhe të variacioneve të lojës, duke përfshirë bingo klasike.

kolikkopelitslots

Kështu, në faqen e internetit të Kolikkopelit mund të gjeni një numër të madh argëtimesh për lojërat e fatit që janë të përshtatshme si për fillestarët ashtu edhe për lojtarët më me përvojë. Epo, mirë, prania e filtrimit të zhytur në mendime e bën lëvizjen nëpër faqe edhe më të përshtatshme.

Zhvilluesit e softuerit

Institucioni i lojërave të fatit përpiqet të bashkëpunojë ekskluzivisht me zhvilluesit më të mirë të programeve kompjuterike, gjë që ka ndikuar ndjeshëm në cilësinë e lojërave. Dhe, ndër të gjithë listën, dallohen kompani të tilla si Play’n Go, Novomatic dhe Microgaming. Ato ofrojnë gjithashtu një gamë të madhe lojërash me funksionalitete dhe tema të ndryshme.

Nëse ju pëlqejnë veçanërisht automatet me cilësi të lartë, atëherë patjetër do t’i gjeni në Saury Kolikkopelit. Ju mund të mësoni për produktet e reja mjaft lehtë në një seksion të veçantë ose duke dërguar një letër të përshtatshme në postë. Tifozët e lojërave të tavolinës do të gjejnë gjithashtu diçka interesante për veten e tyre këtu, video poker dhe shumë më tepër janë paraqitur gjithashtu këtu.

Kazino live

Ju mund të luani me krupierë të vërtetë në çdo kohë të përshtatshme për lojtarin, ku janë të disponueshme disa variacione të ruletit, baccarat, blackjack, poker dhe, natyrisht, lojëra të ndryshme interaktive. Disa prej tyre vijnë në formën e Caribbean Stud, Three Card Poker, Lightning Roulette ose Lobby Roulette. Shumica e lojërave në seksionet e kazinosë live nuk i lënë indiferentë as rolet e lartë, pasi basti maksimal mund të arrijë në disa raste 200,000 €, që është një shifër mjaft e lartë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Për të kuptuar apo jo një kazino të mirë, duhet t’i kushtoni vëmendje jo vetëm karakteristikave të tij, por edhe të mirat dhe të këqijat. Falë kësaj, ju do të dini saktësisht se çfarë të prisni në këtë institucion.

Të mirat:

 • licenca nga organizata të verifikuara;
 • softuer me cilësi të lartë nga zhvilluesit e njohur;
 • një përzgjedhje e madhe e lojërave elektronike të lojërave dhe lojërave live;
 • një program i gjerë besnikërie dhe oferta promovuese;
 • dizajn i këndshëm dhe ndërfaqe miqësore për përdoruesit.

Disavantazhet përfshijnë faktin se kazinoja Kolikkopelit kufizon vizitat e lojtarëve nga shumë vende, aftësinë për të kontaktuar mbështetjen në një kohë rreptësisht të kufizuar, si dhe një numër të pamjaftueshëm lojërash tavoline dhe letrash.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Për të rimbushur llogarinë, përdoruesit e kazinosë mund të përdorin një transfertë bankare, kuleta të ndryshme elektronike (Skrill, Netteler, Paysafecard, etj.), karta bankare (Visa, Mastercard, Maestro), pagesa bankare në internet dhe shumë më tepër. Administrata e kazinosë po përpiqet të plotësojë nevojat e lojtarëve të saj, për këtë arsye ka bërë të mundur pragun minimal të tërheqjes.

kolikkopelitbanking

Zakonisht, kushtet për tërheqjen e parave nga platforma janë nga 1 deri në 10 ditë, në varësi të instrumentit të pagesës të zgjedhur nga lojtari. Vlen gjithashtu të theksohet se në disa pika një qendër lojërash fati mund të tërheqë një komision të caktuar. Për të sqaruar komisionin ose një pyetje tjetër që ju intereson, duhet të shkoni te seksioni FAQ ose të kontaktoni mbështetjen teknike.

Shërbimi mbështetës

Ka situata në të cilat përgjigjet-pyetjet as që ndihmojnë, atëherë lojtari detyrohet të kërkojë ndihmë nga mbështetja e kazinosë Kolikkopelit. Ju mund t’u shkruani specialistëve mbështetës përmes bisedës në internet, përmes postës elektronike ose duke telefonuar numrin e telefonit të specifikuar. Shërbimi i mbështetjes së klientit është i hapur çdo ditë, gjatë ditëve të javës nga ora 09:00 deri në 01:00, në fundjavë nga ora 10:00 deri në 16:00. Nëse biseda është e mbyllur, mund të shkruani një apel me e-mail.

Gjuhët e disponueshme

Kazinoja online mbështet vetëm gjuhën finlandeze, pasi është e fokusuar kryesisht në Finlandë. Por nëse është e nevojshme, mund të përdorni një përkthyes të bazuar në shfletues, i cili nuk duhet të jetë problem, pasi platforma është e pajisur me një ndërfaqe jashtëzakonisht të thjeshtë.

Monedhat

Është marka finlandeze që vepron si monedha kryesore e portalit të lojrave. Kumarxhinjtë do të mund të konvertojnë gjithashtu dollarë, euro dhe një sërë monedhash të tjera, gjë që siguron një lojë komode.

Liçensë

Kazino Kolikkopelit operon me licencë nga autoriteti i lojërave të Maltës, dhe gjithashtu përdor një sistem modern të kriptimit të bazuar në programin SSL, falë të cilit u bë e mundur të mbroheshin me siguri fjalëkalimet dhe detajet e të gjithë klientëve. Për të pasur akses në lojëra të sigurta, është marrë një licencë e duhur nga autoritetet e Curacao, gjë që e bën organizimin edhe më të besueshëm në sytë e lojtarëve.

Kështu, absolutisht të gjithë lojtarët mund të jenë të sigurt se do të respektohet drejtësia e lojës dhe do të merren pagesat. Për më tepër, politika e kazinosë ruan rreptësisht bazën e të dhënave të klientit dhe nuk ua zbulon atë palëve të treta. Për më tepër, të gjithë lojtarët mund të ankohen për funksionimin e kazinosë ose të ofrojnë ide për përmirësimin e tij.

Parametrat kryesorë të kazinosë në internet Kolikkopelit

Burimi zyrtar https://www.kolikkopelit.com/
Liçensë malteze
Viti i themelimit 2013
Pronari Trannel International Ltd
Depozitë/tërheqje Skrill, Netteler, Paysafecard, Visa, Mastercard, Maestro, etj.
Depozita minimale Nga 5 dollarë
Versioni celular Android dhe iOS
Mbështetje Përmes bisedës dhe emailit online.
Llojet e lojërave Video lojëra elektronike, lojëra me letra, poker, keno, lojëra tavoline, lojëra elektronike klasike, etj.
Monedhat Markë finlandeze.
Gjuhët finlandez.
Dhuratë e mirëseardhjes Për të bërë depozitën e parë, mund të merrni një numër të caktuar rrotullimesh falas dhe një bonus.
Përparësitë Një licencë e provuar, lojëra me cilësi të lartë, një përzgjedhje e madhe argëtimi, një program besnikërie mjaft i gjerë.
Regjistrimi Futja e të dhënave personale në një pyetësor të vogël, konfirmimi i postës ose numri i telefonit.
Verifikimi Verifikoni identitetin me pasaportën tuaj, patentën e shoferit, faturën e shërbimeve ose deklaratën bankare.
Ofruesit e softuerit Play’n Go, Novomatic, Microgaming dhe shumë të tjera.

FAQ

Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për të verifikuar llogarinë time?
Për të identifikuar identitetin tuaj në faqen e kazinosë në internet, duhet t’i siguroni administratës dokumente mbështetëse. Kjo mund të jetë një pasaportë, patentë shoferi, pasqyrë bankare, apo edhe një faturë e fundit e shërbimeve.
Kërkesat për bonus dhe bast
Për të marrë një bonus nga Kolikkopelit, duhet të ndiqni disa rregulla – të plotësoni bilancin tuaj, të luani për para të vërteta ose të merrni pjesë në një turne. Basti kryhet me një shumëzues dhe terma të caktuar.
A mund të luaj falas në kazino?
Po, një mundësi e tillë ofrohet në burimin e lojërave të fatit. Thjesht duhet të regjistroheni, të identifikoheni dhe të zgjidhni modalitetin demo.
A është kazinoja Kolikkopelit miqësore për celularët?
Administrata e klubit u ofron lojtarëve të saj një version special të optimizuar për pajisjet celulare. E cila karakterizohet nga një funksionim mjaft i qëndrueshëm, funksionim i thjeshtë dhe i njëjti grup funksionaliteti.
Cila është koha mesatare e tërheqjes së kazinosë?
Koha e tërheqjes ndikohet kryesisht nga sistemi i zgjedhur i pagesave. Kështu, për shembull, për kuletat elektronike, afatet do të jenë sa më të shkurtra, dhe për transferimin në detaje bankare, do të duhet të prisni pak.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira