Rishikimi i kazinosë Ladbrokes 2023

Që nga themelimi i saj në 1886, Ladbrokes ka punuar me zell për ta vendosur veten si një nga kompanitë më të forta dhe më të besueshme të basteve në MB. Me kërkesën gjithnjë në rritje për faqet e kazinove në internet, Ladbrokes ka bërë përpjekje të mëdha për të ndërtuar kazinonë e tyre të nivelit më të lartë në internet dhe produktin e tregtarit të drejtpërdrejtë. Me partneritete të shkëlqyera të shitësve të reklamuar, si dhe me një bollëk lojërash të nivelit të lartë dhe veçori unike, Ladbrokes ka përdorur përvojën e tij të pasur për të siguruar që ata të ofrojnë produktet më elitare të lojërave të fatit që shumica e njerëzve mendojnë se i kanë dhe vazhdojnë të prodhojnë.

Promo Code: WRLDCSN777
50 £
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus
faqe ladbrokes

Si të kërkoni dhuratën tuaj të mirëseardhjes në Ladbrokes

Ky bonus i kazinosë Ladbrokes është një ofertë shumë e bukur mirëseardhjeje që ju jep një bonus prej 50 £ në këmbim të bastit tuaj të parë prej 10 £ në pjesën e kazinosë të faqes.

Në Ladbrokes Casino, ju merrni një bonus shumë të mirë mirëseardhjeje pa pasur nevojë të bëni një depozitë dhe të vendosni një shumë të madhe përpara se të provoni faqen, që do të thotë një detyrim fillestar më i vogël për ju.

Si të përdorni ofertën e bonusit të kazinosë Ladbrokes:

 • Për të aktivizuar ofertën e bonusit Ladbrokes për klientët e rinj, ndiqni këto hapa:
 • Ju lutemi lexoni me kujdes termat dhe kushtet e ofertës së bonusit të Kazinosë Ladbrokes.
 • Regjistrohuni për një llogari në Ladbrokes nëse nuk e keni tashmë një të tillë
 • Nëse jeni klient i ri, bëni depozitën tuaj të parë
 • Bast të paktën 10 £ në kazino/slot/lojëra kualifikuese ose lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.
 • Pranoni bonusin tuaj përmes kutisë suaj hyrëse, dritares kërcyese ose qendrës promovuese brenda 24 orëve.
 • Bonusi kreditohet në portofolin tuaj të bilancit të bonusit të kazinosë dhe është i vlefshëm për 48 orë.
 • Kërkesat e bastit për çdo fitim bonus duhet të plotësohen brenda 30 ditëve.
 • Fitimet e bonusit mund të tërhiqen vetëm pasi të jenë përmbushur kërkesat e bastit.

bonus ladbrokes

E RËNDËSISHME: Depozitat nëpërmjet Envoy, PayPal, Skrill, Neteller, Paysafe, Moneybookers, kartat me parapagesë dhe disa karta debiti NUK kualifikohen.

Program bonus

Ladbrokes Poker ofron gjithashtu një program të shkëlqyeshëm VIP bazuar në pikët që fitoni gjatë lojës në sajt. Çuditërisht, Ladbrokes.com Poker ka ndoshta disa nga përfitimet më të mira VIP të çdo faqeje pokeri dhe ofron para për të gjithë lojtarët e tij pasi të jetë arritur një numër i caktuar pikësh çdo muaj. Përveç kthimit të parave të gatshme, lojtarët kanë gjithashtu të drejtë për menaxherët e tyre VIP, udhëtime falas, mallra dhe promovime të tjera ekskluzive.

Si funksionojnë ato?

Ofertat e bonusit të depozitave do të jenë të disponueshme vetëm për mbajtësit ekzistues të llogarive të pranueshme të Ladbrokes në përputhje me ligjet Australiane të lojërave të fatit.

Nëse kualifikoheni, mund të aktivizohet një ofertë bonus depozite për llogarinë tuaj Ladbrokes.

Për të përfituar nga Oferta e Bonusit të Depozitave, duhet të bëni dhe të transferoni një depozitë në para në llogarinë tuaj prej të paktën £10. Basti i Bonusit ose Paratë e Bonusit (siç zbatohet) do të kreditohen në llogarinë tuaj të barabartë me vlerën e treguar në ofertën e Bonusit të Depozitës prej 50 £.

Procesi hap pas hapi i regjistrimit në kazinonë Ladbrokes

Për t’u regjistruar në kazino:

 • Klikoni në cilindo nga butonat “Bashkohu tani” të shpërndarë në të gjithë faqen e internetit të Ladbrokes për të filluar regjistrimin online.
 • Plotësoni seksionin “Rreth meje” dhe klikoni “Vazhdo”.
 • Plotësoni hapin “Informacioni i kontaktit” përpara se të zgjidhni “Vazhdo”.
 • Plotësoni informacionin në lidhje me llogarinë tuaj të re në Ladbrokes. Në këtë pikë, mund të futni çdo kod regjistrimi promovues që keni (përveç nëse është shtuar automatikisht). Ju gjithashtu duhet të konfirmoni se i pranoni termat dhe kushtet e faqes së internetit përpara se të zgjidhni “Hap llogari”.
 • Ladbrokes më pas do t’ju pyesë se si dëshironi të merrni komunikime marketingu (nëse ka). Përdoruesit mund të zgjedhin nga SMS, Email, Telefon dhe/ose Mail.

ladbrokesreg

Sapo të përpiqeni të hapni një llogari, Ladbrokes do të fillojë të kontrollojë të dhënat tuaja në sfond.

Si të kaloni verifikimin në faqen e internetit të kazinosë

Për t’u bërë anëtar i një faqeje kazinoje në Mbretërinë e Bashkuar, duhet të verifikoni ligjërisht identitetin tuaj. Kjo kërkohet nga Komisioni i Lojërave të Fatit (UKGC). Të gjithë lojtarët duhet ta bëjnë këtë përpara se të bëjnë një depozitë dhe përpara se të jenë në gjendje të luajnë ndonjë lojë.

Ky proces është i nevojshëm për të luftuar pastrimin e parave dhe për të siguruar që lojtarët e vetëpërjashtuar nuk mund të hapin thjesht llogari të reja lojrash dhe të vazhdojnë të luajnë.

Verifikimi i llogarisë suaj Ladbrokes është i lehtë. Ashtu si shumica e operatorëve, kompania e bën të gjithë procesin të thjeshtë dhe pa dhimbje. Pas regjistrimit, do t’ju kërkohet të verifikoni identitetin tuaj, por këtë mund ta bëni edhe në seksionin e llogarisë My Ladbrokes.

Do t’ju duhet një pasaportë ose patentë shoferi për të verifikuar identitetin tuaj. Nëse keni një ID të lëshuar nga qeveria (për shembull, nga një vend i BE-së), atëherë zakonisht pranohet. Nëse dëshironi të regjistroheni në një adresë që është e ndryshme nga ajo në ID tuaj, do t’ju nevojiten faturat e shërbimeve ose pasqyrat bankare për të verifikuar adresën tuaj. Këtu është lista e dokumenteve që kazino pranon kur verifikon një llogari të Ladbrokes:

 • Pasaportë e vlefshme
 • Patentë
 • Kartë identiteti kombëtare e vlefshme

Si të kaloni në celularin Ladbrokes

Do të shihni lidhje të shpejta që hapen kur identifikoheni. Lidhjet e shpejta çojnë në pjesët e vizituara shpesh të sajtit celular. Në këtë mënyrë ju mund të përdorni veçoritë e zakonshme si In-Play. Për fat të mirë, lojtarët mund të përfitojnë nga Cash Out nëse shanset kthehen kundër tyre ndërsa ata janë duke vënë baste në lojë. Në këtë mënyrë ata mund të shmangin çdo humbje të madhe dhe madje të sigurojnë disa nga fitimet duke e shitur kuponin e tyre përsëri te basteshkruesit në kohën e duhur.

ladbrokeapk

Për ata prej jush që e duan emocionin e basteve në ngjarje të drejtpërdrejta, Ladbrokes sigurohet që të mund të mbani gjurmët e rezultatit duke mbështetur funksionin e transmetimit të drejtpërdrejtë në aplikacion. Faqja mbulon shumë sporte dhe lojëra, duke përfshirë futbollin, garat me kuaj, motorsport, basketboll dhe më shumë. Ju mund të hyni në sporte të tjera duke klikuar mbi bastet A deri në Z, të cilat do të hapin lojëra të tjera duke përfshirë hendboll, futsal dhe GAA. Ju gjithashtu mund të vini bast për politikën, siç janë zgjedhjet e ardhshme presidenciale në SHBA.

Si të shkarkoni aplikacionin e kazinosë celulare

Nëse jeni një lojtar i lëvizshëm, nuk mbeteni jashtë. Procesi për regjistrimin e një llogarie në aplikacionet celulare Ladbrokes përshkruhet më poshtë:

 • Zgjidhni aplikacionin e duhur. Mund të zgjidhni midis aplikacionit Android dhe iOS
 • Shkarkoni aplikacionin
 • Instaloni aplikacionin në celularin tuaj
 • Nisni dhe klikoni butonin “Bashkohu tani”.
 • Plotësoni me kujdes të gjitha boshllëqet. Informacioni i kërkuar është i njëjtë me atë që përshkruam në seksionin e mëparshëm.
 • Përfundoni procesin duke klikuar “Hap llogarinë”.

Pas kësaj, ju mund të bëni një depozitë dhe të filloni zyrtarisht të luani në Ladbrokes. Nuk do të hasni kurrë në një bastvënës online që lejon lojtarët të kontrollojnë veten. Gjithmonë ka kod për t’u ndjekur. Për Ladbrokes, duhet të siguroheni: Kjo është vetëm maja e ajsbergut. Për t’u njohur plotësisht me këto kushte, lexoni ato në faqen e internetit të libralidhësve. Çfarë lloj bonusi mirëseardhjeje ofrohet nga Ladbrokes pas regjistrimit? Pas përfundimit të procesit të regjistrimit dhe depozitimit fillestar, ju keni një shans për të marrë një bonus mirëseardhjeje.

Makinat e fatit të kazinosë

Me mbi 1800 lojëra elektronike më të mira në internet për të zgjedhur, nuk është gjithmonë e lehtë të dallosh çfarë ka të re, por ne nuk duam që ju t’i humbisni ato. Lëvizni nëpër faqen tonë të lojërave elektronike dhe mund të gjeni lojërat e reja që kemi shtuar në koleksionin tonë – pse të mos hidhni një sy dhe ta provoni?

lojëra elektronike ladbroke

Lojëra elektronike ekskluzive në Ladbrokes

Ne e dimë se klientët tanë të Ladbrokes janë të veçantë dhe klientët specialë meritojnë privilegje të veçanta, prandaj ne kemi lojëra ekskluzive të mahnitshme vetëm për ju. Mos u shqetësoni, do të gjeni ende të gjitha lojërat elektronike të njohura dhe emrat e mëdhenj, por ne kemi gjithashtu një numër lojërash elektronike ekskluzive që nuk do t’i shihni askund tjetër! Lojërat kryesore si Rainbow Rewards, Money Multiplier, Voyage of Adventure dhe Banks of Gold ofrojnë perspektiva emocionuese, por vetëm për klientët e Ladbrokes!

Lojëra elektronike për jackpot të mëdha parash

Askush nuk mund ta mohojë që të luash lojëra elektronike është një emocion, por është edhe më mirë kur mund të fitosh para të vërteta. Ndërsa të gjitha makinat e fatit ofrojnë pagesa, nëse jeni duke kërkuar një çmim, atëherë duhet të shkoni për lojëra elektronike jackpot. Ka shumë jackpot të mëdha në këto lojëra elektronike, me çmimet kryesore që arrijnë qindra mijëra paund ose më shumë! Xhekpotet progresive nuk janë fikse; sa më shumë njerëz që luajnë, aq më të larta janë pagesat e mundshme. Disa lojëra elektronike të çmimit të parë kanë çmime të kufizuara për orë dhe ditore, kështu që fituesit e shumëfishtë të çmimit të parë janë të garantuar çdo ditë. Nëse doni një shans për të arritur jackpotin, do t’ju duhet të rrotulloni rrotullat për të fituar!

Slotet më të fundit të Megaways

Duke hyrë në treg në vitin 2015, Megaways ndryshoi botën e automatëve. Me lojërat klasike Megaways të përditësuara, si dhe lojërat krejt të reja Megaways, është një mënyrë argëtuese për të luajtur. Megaways është një lloj automati, por numri i simboleve në bobin nuk është fiks. Disa nga mekanikat përfshijnë gjithashtu bobina zgjerimi, kështu që nëse ju pëlqen një lojë më pak e parashikueshme, do t’ju pëlqejnë lojërat elektronike Megaways. Disa emra të shquar që janë trajtuar me Megaways përfshijnë Buffalo Blitz Megaways, Gonzo’s Quest Megaways dhe Fishin’ Frenzy Megaways. Por nëse po kërkoni të provoni diçka të re, shikoni të gjitha lojërat Megaways të disponueshme në Ladbrokes, me të tjera që do të vijnë!

Kazino live

Sillni pak Vegas në shtëpinë tuaj me Ladbrokes Live Casino. Të gjitha lehtësitë e një kazinoje në internet me ndjenjën e një kazinoje tradicionale do të thotë që tani mund të shijoni më të mirën nga gjithçka.

ladbrokeslivecasino

Lloje të ndryshme të lojërave të kazinosë live

Në Ladbrokes ne kemi një përzgjedhje fantastike dhe të gjerë të lojërave të kazinosë live! Ju mund të gjeni lojërat tuaja të preferuara tradicionale të tavolinës si ruleta dhe blackjack, lojëra live, lojëra elektronike live dhe madje edhe shfaqjet tona ekskluzive të lojërave Ladbrokes. Kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë në Ladbrokes, ju keni mundësinë të ndërveproni drejtpërdrejt me tregtarët tanë të drejtpërdrejtë, gjë që mund të jetë veçanërisht e dobishme nëse keni nevojë për ndihmë me ndonjë lojë ose rregull.

Ruletë

Është e vështirë t’i rezistosh emocioneve të ruletës, veçanërisht kur tani mund ta shijosh lojën në kohë reale. Loja e drejtpërdrejtë e ruletës është e popullarizuar në mesin e lojtarëve tanë për shkak të interaktivitetit të saj dhe do të jeni të lumtur të dini se ne kemi një shumëllojshmëri të gjerë lojërash për të zgjedhur. Përveç ruletës klasike origjinale, ne kemi versione të reja me opsione shtesë bastesh. Kjo do të thotë që së bashku me bastet standarde brenda dhe jashtë, ka bonuse dhe shumëzues shtesë që mund të fitoni. Nëse ideja ju duket argëtuese, provoni të luani Ruletën Quantum Live ose Mega Fire Blaze Roulette për një ndryshim në lojën tuaj të zakonshme të ruletës.

Black Jack

Blackjack luhet në kazino kudo dhe është gjithmonë i popullarizuar në mesin e lojtarëve. Ideja është e thjeshtë: munde tregtarin duke goditur 21 dhe fiton. Në blackjack, ju duhet të jeni të zgjuar për të mposhtur tregtarin. Strategjizo dhe përdor gjithë përvojën tënde për të vendosur kur të godasësh dhe kur të qëndrosh. A mund ta mposhtni tregtarin duke u afruar në 21? Është një lojë tensioni dhe pezullimi, me një dozë të madhe argëtimi! Ashtu si ruleta, blackjack ka qenë rreth e rrotull për një kohë të gjatë dhe ka lojëra krejt të reja që mund të luhen me blackjack. Mjedisi live i kazinosë është emocionues ndërsa uleni në tryezën virtuale të lojës tuaj të zgjedhur.

Bakarat

Ka shumë lojëra me letra të disponueshme në kazino dhe baccarat është një nga klasikët. Tani mund të luani baccarat live në kazinonë tonë online e cila është e përputhshme me celular, tablet ose laptop. Bacarat live varësues dhe ndërveprues është një lojë e shkëlqyer për fillestarët dhe ata që thjesht duan të argëtohen.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Përparësitë:

 • Reputacion i madh në industri;
 • Katalog i mirë i lojërave për të zgjedhur;
 • Aplikacionet e integruara të kazinosë në lidhje me sportet dhe produkte të tjera Ladbrokes;
 • Lojëra ekskluzive nga Ladbrokes.

Të metat:

 • Numri i lojërave mund të jetë më shumë;
 • Tarifa joreale të pastrimit për ofertën e mirëseardhjes së kazinosë.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Hapja e një llogarie në Ladbrokes është falas. Ju nuk keni nevojë të bëni një depozitë në faqen e internetit të operatorit si pjesë e procesit të regjistrimit nëse nuk dëshironi. Nuk ka asnjë detyrim për të paguar në kazino.

Bërja e depozitës tuaj të parë është e lehtë duke pasur parasysh mënyrat e shumta të pagesës të disponueshme në Ladbrokes. Pas krijimit të një llogarie, shkoni në llogarinë tuaj dhe zgjidhni opsionin e depozitimit. Pastaj zgjidhni metodën që është më e mira për ju dhe filloni një depozitë. Pas kësaj, përgatituni të vendosni bastin tuaj të parë në Ladbrokes.

Për sa i përket metodave të disponueshme, krijuesi i basteve vlerëson shumëllojshmërinë në mënyrë që çdo lojtar të ketë një ose dy opsione pagese. Disa nga metodat e disponueshme përfshijnë Visa, MasterCard, Neteller, PayPal, Sofort, Trustly, EntroPay dhe shumë të tjera. Hidhini një sy atyre në tabelën e mëposhtme.

 • Viza – minimumi 5 dollarë, maksimumi 99,999 dollarë, kredituar në çast;
 • MasterCard – minimumi 5 dollarë, maksimumi 99,999 dollarë, kredituar në çast;
 • PayPal – minimumi 10 dollarë, maksimumi 10,000 dollarë, kredituar në çast;
 • Neteller – minimumi 10 dollarë, i kredituar në çast;
 • Skrill – minimumi 10 dollarë, i kredituar në çast;
 • Paysafe – minimumi 5 dollarë, maksimumi 99,999 dollarë, kredituar në çast;
 • ApplePay – minimumi 5 dollarë, i kredituar në çast.

Mbështetje

Falë përvojës mbi 20 vjeçare. Përfaqësuesit e mbështetjes së Ladbrokes janë në dispozicion për të ndihmuar lojtarët 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, të cilët mund t’i kontaktojnë ata përmes bisedës live, emailit ose telefonit.

Vendosja e shërbimit ndaj klientit është në fakt mjaft e thjeshtë: duhet t’i lini klientët t’ju kontaktojnë kur dhe si të duan, atëherë ju duhet vetëm një ekip i trajnuar mirë për t’i ndihmuar ata. Ladbrokes i trajton këto detyra me lehtësi, dhe përfaqësuesit e tij janë të vëmendshëm dhe kompetent në zgjidhjen e çdo problemi.

Gjuhët

Për ta bërë lojën sa më të përshtatshme për klientët e saj, disa versione gjuhësore janë të disponueshme në platformën Ladbrokes. Kështu, për shembull, në dispozicion: versionet anglisht, spanjisht, kazakisht, gjermanisht, portugalisht, rusisht, ukrainas, finlandisht dhe frëngjisht.

Monedhat

Si monedhë loje në kazinotë online ata përdorin: dollarin amerikan, euro, rubla ruse dhe hryvnia ukrainase. E cila duhet të jetë e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme në burim.

Liçensë

Operatori i faqes së internetit GALAKTIKA NV u ofron përdoruesve shërbime të lojërave të fatit në përputhje me licencën Curacao Nr. 8048/JAZ2016-050. A, përpunimi i pagesave kryhet nga një filial i quajtur Unionstar Limited, i cili është i regjistruar në Qipro.

ladbrokeslicence

Parametrat kryesorë të Ladbrokes

Kompania Ladbrokes
Rregullore/Licencë UKGC, GGC
Faqja zyrtare www.sports.ladbrokes.com
Email [email protected]
Bisedë e drejtpërdrejtë 24/7

FAQ

Sa e sigurt është të luash në kazino Ladbrokes?
Faqja ofron softuer ekskluzivisht të licencuar dhe përdor sisteme moderne të enkriptimit. Për më tepër, një rregullator i pavarur mund të konfirmojë besueshmërinë e tij.
A do të jem në gjendje t’i rrotulloj makinat e fatit falas?
Po, mund të testoni absolutisht çdo makinë dhe për këtë nuk do t’ju duhet as të regjistroheni në platformën Ladbrokes. Gjithçka që kërkohet nga ju është të zgjidhni slotin që ju pëlqen dhe ta përdorni atë në modalitetin demo.
Si të bëni një depozitë?
Për të rimbushur llogarinë tuaj të lojrave në kazino, së pari vizitoni llogarinë tuaj personale, më pas shkoni te skeda “Arkëtari”. Aty ku ndodhet seksioni “Bilanci”, klikoni në butonin “Top up” dhe zgjidhni metodën e dëshiruar.
Çfarë ju nevojitet për t’u regjistruar?
Së pari, duhet të jeni në moshë madhore dhe të plotësoni një formular të shkurtër regjistrimi. Së dyti, duhet të lidhni emailin tuaj dhe më pas të ndiqni lidhjen nga letra.
Cilat kazino të Ladbrokes ofrojnë bonuse?
Për fillestarët, platforma ofron një dhuratë mirëseardhjeje për 5 depozita, ndërsa lojtarët e tjerë mund të llogarisin në kthimin e parave, programin e besnikërisë, promovimet e ditëlindjes dhe shumë më tepër.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira