Rishikimi i kazinosë Malina 2023

E themeluar në vitin 2016 dhe në pronësi të Maltix Limited Jurisdiction Malta, kazino ka një licencë MGA, gjë që e bën atë një kazino online të respektueshme dhe të ndershme. Ato shfaqin mijëra lojëra nga ofruesit kryesorë të lojërave si Evolution, Pragmatic Play, Quickspin, Spinomenal dhe Netent. Portofoli i tyre përfshin lojëra elektronike, lojëra tavoline, kazino live, sporte, baste live dhe virtuale. Promovimet mund të kërkohen në sporte dhe në kazino. Kthimet e parave, bonuset dhe rrotullimet falas i lejojnë lojtarët të argëtohen me një nxitje të madhe nga kazino. Në rishikimin tonë të kazinosë Malina, ne do të analizojmë çdo aspekt të kazinosë, kështu që vazhdoni të lexoni!

Bonus:500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% deri në 500 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

vend malina

Përshkrimi i platformës dhe faqes së internetit

Faqja e internetit është projektuar me mjeshtëri me një sfond ngjyrë vjollce të errët, në të cilën të gjitha pankartat shfaqen në një hije më të lehtë. Menyja paraqet kategoritë e lojërave dhe basteve të disponueshme, plus promovimet.

Duke punuar me ofruesit e licencuar të lojërave, platforma e lojërave të Malina Casino funksionon si një bukuri. Çdo slot, lojë Live Casino ose virtuale, mund të luhet në çdo kohë dhe do të ngarkohet menjëherë.

E disponueshme në 13 gjuhë, faqja e internetit mirëpret lojtarë nga e gjithë bota.

Ofruesit e lojërave dhe lojërave

Lista e ofruesve të lojërave në Malina Casino është shumë e gjatë dhe mbulon të gjitha mendjet më të mëdha! Thjesht hidhini një sy disa prej emrave, numrin e lojërave që kazinoja ka prej tyre dhe disa shembuj.

lojëra elektronike malina

Ofruesi Numri i lojërave Shembull
Evolucioni 71
 • Gjuetia e thesarit të Gonzos
 • Ruletë Rrufeja
 • Fuqia Blackjack
 • Craps Live
Microgaming 334
 • Tomb Raider Street of the Sword
 • Leprechaun me fat
 • Romancë sekrete
 • Gërvishtja e zombive të humbur të Vegasit
Spinomenale 177
 • Libri i fiseve
 • Amazon magjike
 • Rezultati me fat
 • Origjina e Lilith
EGT 140
 • Macet mbretërore
 • Super 20
 • Lucky Buzz
 • Kabare Retro
E lartë 5 156
 • Gjyqi me zjarr
 • Përralla të Herkulit
 • Legjendat e Varrit
 • Hoot Loot
Swintt 113
 • Baccarat Bonus Tiger
 • Sweetania e pakufizuar
 • Libri i Dino Pafund
 • Libri i Pashkëve
Amatike 154
 • Frutat e nxehta 100
 • Njëzet e nxehtë
 • Libri i Aztec
 • Dhurata e Dragoit
Merkur 141
 • Shatërvani i Fatit
 • Pallati legjendar
 • Snow Wolf Supreme
 • Maska afrikane
I frymëzuar 159
 • Mbreti i Charms
 • 100/1 Ruletë
 • Pasuria irlandeze
 • Rush Tenis Go!
Betsoft 149
 • Spinfinity Njeriu
 • Kërkimi i Perëndimit
 • Merrni Bankën
 • Kthehu në Venus

Me përjashtim të asortimentit të lojërave të disponueshme, Malina Casino shton publikimet më të fundit rregullisht në mënyrë që lojtarët të kenë gjithmonë diçka për të pritur.

Promovimet

Siç kemi thënë, ka shumë promovime në Malina Casino dhe entuziastët e lojërave mund të marrin një ofertë për lojërat e kazinosë ose sportet sa herë që mendojnë se mund të përdorin një nxitje të vogël drejt një fitoreje të madhe.

malina promo

 • Bonusi i mirëseardhjes në kazino

Vjen me një bonus perfekt 100% që shkon deri në 500 EUR, plus 200 rrotullime bonus.

 • Bonusi i rifreskimit javor

Për aq pak sa 20 EUR, një lojtar mund të shijojë 50 rrotullime bonus në lojëra interesante.

 • Bonusi i Rifreskimit të Fundjavës

Mund të kërkohen deri në 700 EUR dhe 50 rrotullime bonus. Me një bonus kaq të madh, lojtarët me siguri do të shijojnë fundjavën e tyre.

 • Kthimi i parave javore

Një 15% Cashback që arrin 3000 EUR mund të kërkohet nga çdo përdorues që dëshiron të marrë mbrapsht disa nga humbjet e tij të fundit.

 • Kthimi i parave të drejtpërdrejta

I disponueshëm vetëm për lojërat e Kazinosë Live, ky kthim parash jep 25% deri në 200 EUR!

 • Bonusi i mirëseardhjes sportive

Një bonus 100% deri në 100 EUR mund të merret nga përdoruesit e rinj që krijojnë një llogari në Malina Casino.

 • Bonusi i kthimit të parave në sport

Deri në 500 euro në seksionin sportiv do t’u jepen lojtarëve që shkojnë për këtë 10% cashback.

 • Acca Boost në Sport

Duke vendosur një multibet, në të paktën tre ngjarje, një lojtar mund të marrë 10% deri në 100,000 EUR, nga shuma fillestare fituese.

 • Bonusi i rifreskimit javor në sport

Ai jep një rritje prej 50% deri në 500 EUR për një depozitë mbi 20 EUR.

Tani që kemi mbuluar të gjitha kënaqësitë që mund të pretendojë një lojtar i Kazinosë Malina, duhet të dini gjithashtu se kazinoja krijon vazhdimisht promovime speciale, të cilat u dërgohen përdoruesve që janë abonuar në buletinin e tyre.

Kazino live

Kazino Malina e di se për t’i mbajtur të gjithë lojtarët e saj të lumtur, ata duhet të ofrojnë lojëra të Kazinosë Live nga ofruesit e mëdhenj të lojërave dhe ata bëjnë pikërisht këtë!

Të apasionuarit pas lojërave të tavolinës kanë mundësi të shumta për të luajtur lojërat e tyre të preferuara drejtpërdrejt, duke hyrë në seksionin Live Casino.

kazino live malina

Atje, ata do të gjejnë kategori të ndryshme: Top Rated, Club Royale, Ruletë, Blackjack, Show Game, Baccarat and Dice, Poker, dhe All Live Casino.

Ofruesit janë të njohur për lojërat e tyre me cilësi të lartë dhe shkojnë nga Pragmatic Live dhe Evolution, në Swintt dhe Skywind.

Baste sportive

Nuk ka nevojë të kënaqeni me një kazino të rregullt që ofron vetëm lojëra, kur mund të kënaqeni edhe me vendosjen e basteve në sport, në të njëjtin vend!

Në Malina Casino, lojtarët e fatit mund të kënaqen me dhjetëra sporte dhe kampionate të ligave më të mira që po zhvillohen. Bundesliga, Ligue 1, Serie A, Premier League dhe shumë të tjera shfaqen të gjitha në seksionin Sport.

Bastet live sjellin adrenalinë sa herë që vendosni një bast në një ndeshje që sapo ka nisur. Malina prezanton të gjitha lojërat që janë live tani, por ju mund të vendosni edhe një bast për një ndeshje të ardhshme në çdo kohë.

Versioni celular

në kazinonë më të mirë, Malina ka përmirësuar faqen e saj të internetit për t’u përshtatur me të gjitha pajisjet dhe softuerin. Madhësia e ekranit do të përshtatet menjëherë për t’u ofruar lojtarëve një përvojë të shkëlqyer lojrash, qoftë nga celulari, tableti ose desktopi i tyre.

malina apk

Procesi i regjistrimit

Nëse nuk keni ende një llogari, hidhini një sy hapave të nevojshëm për regjistrim:

 1. Ju do të duhet të zgjidhni midis: Bonusit të Mirëseardhjes në Kazino, Bonusit të Mirëpritjes Sportive, Kodit Promocional nëse keni një ose Pa Bonus.
 2. Vendosni një adresë emaili dhe zgjidhni një fjalëkalim.
 3. Shtoni emrin, mbiemrin dhe datën e lindjes.
 4. Zgjidhni vendin tuaj, zgjidhni një monedhë, shtoni numrin tuaj të telefonit, qytetin, rrugën dhe kodin postar.

malina reg

Gjithçka që mbetet tani, është të klikoni butonin Krijo llogari dhe gjithçka mbaroi!

Menyra pagese

Ose dëshironi të përdorni kartën tuaj të kreditit për të bërë një depozitë, ose preferoni kuletat virtuale, në Malina Casino janë të gjitha të disponueshme. Kazinoja nuk merr asnjë tarifë as për depozitat apo tërheqjet dhe i përpunon ato në çast. Neteller, Jeton, Skrill, Visa, MiFinity, Mastercard, MuchBetter janë disa nga opsionet më të njohura.

Megjithatë, mbani në mend se sipas vendit tuaj të banimit, disa mund të mos jenë të disponueshme, kështu që është më mirë të kontrolloni seksionin e Pagesave dhe të shihni se çfarë opsionesh keni. Shuma minimale e depozitës dhe tërheqjes është 10 EUR, dhe shuma maksimale varet nga ofruesi i pagesës. Me Neteller dhe MuchBetter është 5000 EUR, ndërsa me karta krediti është 2000 EUR.

Monedhat e disponueshme janë EUR, HUF, NOK, PLN, INR, NZD, USD, BRL, CLP dhe PEN.

Qendra e Mbështetjes

Mënyra më e shpejtë për të marrë një përgjigje është të shikoni faqen FAQ, aty do të gjeni problemet më të zakonshme që has një lojtar, të tilla si: si të tërhiqni fondet tuaja, nëse keni harruar fjalëkalimin tuaj, si të plotësoni bilanci juaj, një lojë nuk ngarkohet, etj. Nëse nuk e keni gjetur pyetjen tuaj në FAQ, atëherë kontaktoni kazinonë përmes Bisedës Live. Ata përgjigjen menjëherë dhe do të zgjidhin gjithçka shumë shpejt. Plus, ato janë në dispozicion 24/7. Kazino Malina mund të arrihet edhe me email në [email protected].

Pro dhe kundra

 • Faqja e internetit ngarkohet në asnjë kohë dhe mund të aksesohet nga një celular, desktop, laptop ose tablet.
 • Është në dispozicion në 13 gjuhë dhe mirëpret lojtarë nga e gjithë bota.
 • Ato ofrojnë bonuse të shkëlqyera mirëseardhjeje, si në lojërat e kazinosë ashtu edhe në sport.
 • Ata kanë lojëra të panumërta që mbulojnë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe Kazino Live.
 • Fatkeqësisht, kazinoja nuk ka ende një aplikacion.
 • Seksioni i basteve të drejtpërdrejta i lejon lojtarët të bastojnë në çdo sport në botë dhe të shohin se çfarë ngjarjesh po zhvillohen në kohë reale.
 • Do të kishim dashur të kishim mundësi të bënim një depozitë nëpërmjet kriptomonedhave.

konkluzioni

Kazinoja Malina është e këndshme për t’u parë për shkak të dizajnit të saj minimalist dhe mund të hyhet nga çdo pajisje. Kjo rrit përvojën e përdoruesit dhe u mundëson lojtarëve të kënaqen duke luajtur të gjitha lojërat.

Nga ofruesit e njohur të lojërave, lojërat përditësohen vazhdimisht dhe vijnë me efekte zanore të jashtëzakonshme, grafikë 3D dhe veçori shtesë.

Promovimet janë të ndryshme, për lojërat e kazinosë dhe sportet, dhe ofrojnë kthim parash, bonuse dhe mjaft rrotullime falas për t’i argëtuar përdoruesit për një kohë të gjatë.

Ne vlerësuam gjithashtu që Malina është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe miratoi politikën Kundër Pastrimit të Parave.

Seksioni i sporteve është i gjerë dhe u lejon lojtarëve të kumarit të qëndrojnë të përditësuar me kampionatet më të fundit si dhe turnet.

Mënyrat e pagesës dhe monedhat e disponueshme janë të shumta, gjë që i lejon lojtarët të vendosin vetë mënyrën e pagesës që janë më të rehatshme për t’u përdorur.

Do të kishim shijuar të shihnim një aplikacion, por duke marrë parasysh sa përfitime marrin lojtarët duke luajtur tashmë këtu, presim shumë gjëra të shkëlqyera nga Malina Casino në të ardhmen.

FAQ

Pyetje: Çfarë licence ka kazinoja? A: Kazino Malina ka një licencë të Autoritetit të Lojërave të Maltës, me numër MGA/B2C/486/2018. Pyetje: Po nëse faqja nuk është e disponueshme? Përgjigje: Faqja e internetit është e hapur 24/7, kështu që nëse e keni kontrolluar tashmë lidhjen tuaj të internetit, ju lutemi kontaktoni mbështetjen për ndihmë. Pyetje: A ka ndonjë baste në eSports? Përgjigje: Po, eSports mund t’i gjeni në kategorinë Sporte. Pyetje: Si mund të luaj falas? Përgjigje: Mund të luani në modalitetin demo dhe të shihni se çfarë ju pëlqen, përpara se të luani për para të vërteta. Pyetje: Kush mund të shijojë bonuset e kazinosë? Përgjigje: Për të kërkuar çdo promovim, duke përfshirë bonuse, kthime parash ose rrotullime falas, një lojtar duhet të regjistrohet dhe të bëjë një depozitë në Malina Casino.

Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira