Rishikimi i kazinosë Mummys Gold 2023

Faqja e lojërave të fatit menaxhohet nga Bayton Ltd, e cila u krijua në 2003 në Holandë. Vlen gjithashtu të theksohet veçanërisht se kazinoja online funksionon ligjërisht nën licencën e duhur, e cila garanton ndershmërinë dhe besueshmërinë e saj. Dhe për t’u siguruar lojtarëve kanadezë softuer cilësor, operatori mori një licencë tjetër në Quebec. Regjistrimi në burimin zyrtar është jashtëzakonisht i thjeshtë dhe nuk kërkon shumë kohë. Shërbimi mbështetës i faqes së lojërave të fatit Mummys Gold funksionon gjatë gjithë kohës dhe u shërben lojtarëve në disa formate të njohura.

Bonus:100% deri në 500 dollarë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
Bonus depozite 100% deri në 500 dollarë
Bonus i mirëseardhjes
Merrni bonus

mummysgoldsite

Bonusi i kazinosë Mummys Gold

Në faqen zyrtare të kazinosë, kumarxhinjtë do të gjejnë disa oferta bonus interesante. Dhe, para së gjithash, ia vlen të merret parasysh një dhuratë mirëseardhjeje, por për ta marrë atë, sigurisht që do t’ju duhet të regjistroheni. Lojtari do të mund të marrë një bonus depozite vetëm në depozitën e parë, e cila paraqitet në formën e një bonusi 100%. Bonusi maksimal i mundshëm në këtë rast arrin 550 dollarë. Për të marrë një promovim, duhet të bëni një depozitë jo më vonë se 7 ditë pas regjistrimit, ndërsa periudhat e bastit janë të pakufizuara.

Shumëzuesi i basteve është x50, domethënë, ju mund të tërhiqni fondet e bonusit nga Mummys Gold vetëm pasi ato të jenë lëvizur në numrin e caktuar herë. Gjatë përpunimit të çdo kërkese pasi përdoruesi të rifitojë bonusin, do të kontrollohet për të ashtuquajturat “modele të parregullta të lojës”, të cilat sipas administratës karakterizojnë padrejtësinë e lojës. Kështu, për tarifat zero, mund të aplikohet një bllokim i duhur.

Programi i besnikërisë

Programi i besnikërisë i faqes së lojërave të fatit paraqitet në formën e një sistemi statusesh, i cili përbëhet nga 6 nivele të ndryshme. Niveli më i ulët është bronzi, ku klientët nuk qëndrojnë gjatë, pasi për rimbushjen e parë marrin 2500 pikë dhe kalojnë në nivelin e argjendit. Pas kësaj, ju mund të grumbulloni pikë bonus ekskluzivisht për baste me para të vërteta ose të fitoni në Rrotën e Fatit. Vlen gjithashtu të kuptohet se rritja e statusit ju lejon të merrni shpërblime më bujare.

Nivelet e programit të besnikërisë së kazinosë Mummys Gold

Statusi Numri i kërkuar i pikëve për të kaluar Rriten pikët e bonusit Promovim mujor, për pikë besnike Shpërblimi ditor i rimbushjes
Argjendi 2500 3% 25%
Ari 12 000 6% 20 000 50%
Platinum 50,000 tetë% 40 000 75%
Diamanti 125 000 12% 100,000 100%
VIP me ftesë 15% 150 000 120%

Në mënyrë që të përdorni dhuratën e ngritjes ditore, duhet të luani lojëra elektronike të caktuara sezonale. Bonusi mujor llogaritet nëse lojtari i fatit ruan nivelet (ari, platini, diamanti).

mummysgoldpromo

Për më tepër, të gjitha pikët e besnikërisë do të kushtojnë ndryshe për secilën lojë specifike. Pikat e grumbulluara shkëmbehen me kredite bonus dhe gjithashtu mund të rrisin statusin. Por, duhet t’i përdorni brenda 2 muajsh, përndryshe thjesht do të digjen. Epo, nëse lojtari nuk shënon një pikë të vetme, ai kthehet në nivelin origjinal.

Regjistrimi dhe verifikimi

Për të luajtur ndonjë lojë elektronike në Mummys Gold Casino për para të vërteta ose për të përdorur funksionalitetin e plotë të faqes, duhet të regjistroheni. Procedura përbëhet nga një grup të dhënash standarde, por të gjitha fushat duhet të plotësohen në latinisht. Kështu, për shembull, do t’ju duhet të jepni informacionin e mëposhtëm:

 • vendi i banimit dhe pseudonimi juaj;
 • fjalëkalim i fortë dhe e-mail i përditësuar;
 • emri dhe mbiemri, si dhe data e lindjes;
 • numrin e telefonit të punës;
 • adresën dhe kodin e qytetit.

mummysgoldreg

Pasi të plotësoni formularin e regjistrimit, duhet të pajtoheni me rregullat e faqes së lojërave të fatit dhe të identifikoheni në faqe. Por për të tërhequr shuma të mëdha (më shumë se 2000 dollarë), do t’ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj. Për ta bërë këtë, do t’ju duhet të dërgoni dokumentet përkatëse në administratë (pasaportë, faturën e shërbimeve, pamje nga ekrani i llogarisë së portofolit, etj.).

Versioni celular dhe aplikacioni Mummys Gold Casino

Lojtarëve nga e gjithë bota u pëlqen të rrotullojnë lojëra elektronike nga celulari i tyre dhe, natyrisht, të marrin veçori të plota të faqes së lojërave të fatit në çdo kohë të përshtatshme. Kjo është arsyeja pse shumë kazino të njohura në internet po përpiqen të zhvillojnë versionin celular më të përshtatshëm dhe në të njëjtën kohë të optimizuar për pajisje të ndryshme. Mummys Gold Casino u ofron klientëve të saj një platformë portative jashtëzakonisht të cilësisë së lartë pa nevojën e shkarkimit të saj.

mummysgoldapk

Falë përdorimit të teknologjisë moderne HTML5, faqja zyrtare e internetit ofron një përvojë të përshtatshme lojrash për pajisjet celulare në sisteme operative si Android, iOS, Blackberry dhe Windows. Fillestarët do të mund të regjistrohen nga celulari i tyre ose, për shembull, të marrin një dhuratë mirëseardhjeje. Për të kaluar në versionin celular, thjesht duhet të shkoni në çdo shfletues dhe të identifikoheni në platformë. Përveç kësaj, lojtarët e fatit do të mund të shkarkojnë softuer të veçantë, i cili është i ngjashëm me versionin celular, por konsumon trafikun më ekonomikisht dhe ngarkon faqet shumë më shpejt.

Makinat e fatit të kazinosë

Burimi zyrtar i kazinosë MummysGold ka përfshirë më shumë se 400 makina të ndryshme slot. Kështu, për shembull, lojtarët do të mund të gjejnë lojëra elektronike klasike të lojërave, lojëra me letra, ruletë dhe shumë më tepër. Në të njëjtën kohë, norma mesatare e kthimit (RTP) për të gjitha lojërat është 95%.

mummysgoldslots

Por, këtu nuk do të gjeni shumë larmi, pasi Microgaming, i cili paraqitet si ofruesi kryesor i softuerit, vendos kërkesa shumë strikte për të gjithë përmbajtjen. Por, përveç këtij zhvilluesi, në faqe mund të gjeni edhe pajisje nga NetEnt ose lojëra live nga Evolution Gaming. Për ta bërë lëvizjen në vend sa më të përshtatshëm dhe për të kërkuar lojëra specifike shumë më shpejt, të gjitha makinat e fatit ndahen në kategori të caktuara:

 • Slots – Kjo kategori përmban lojëra nga dy zhvillues të famshëm.
 • Lojëra tavoline – këtu mund të gjeni lojëra klasike me letra dhe ruletë, si dhe formatet e tyre më moderne.
 • Kazino live – lojëra të ndryshme live nga Mummys Gold;
 • Video poker – klasik, Texas Hold’em, katër letra dhe të tjera.
 • Jackpot – opsione progresive të lojërave elektronike.

Një grup i veçantë përfshin lojërat e lojërave më të njohura (me imazhin e flakës) dhe më rrallë në kërkesë (me imazhin e një flok dëbore). Gjithashtu, përdoruesit do të mund të përdorin kërkimin për ndonjë lojë specifike me emër.

Skeda “për ju” ju lejon të vendosni filtra dhe kategori të avancuara. Falë kësaj, lojtarët e fatit do të jenë në gjendje të renditin lojëra elektronike sipas bastit minimal ose maksimal, dizajnit tematik, numrit të rrotullave, linjave dhe kritereve të tjera të ngjashme.

Zhvilluesit e softuerit

Shumica e lojërave elektronike të lojërave në burimin Mummys Gold janë paraqitur nga zhvilluesi me famë botërore Microgaming. Ky ofrues pozicionohet si një nga më të mirët në fushën e lojërave të fatit, kështu që lojtarët mund të jenë 100% të sigurt për cilësinë e softuerit të ofruar.

Zakonisht pajisjet e tilla marrin grafikë të shkëlqyer dhe lojë të mahnitshme. Ekziston edhe ofruesi i famshëm NetEnt, i cili ofron lojëra jo më pak me cilësi të lartë, por unike dhe interesante në mënyrën e vet. Lojërat live janë zhvilluar nga Ezugi dhe Evolution Gaming. Siç e dini, këta janë zhvilluesit më të mirë në këtë kategori, kështu që lojtarët do të kenë një përvojë absolutisht të mahnitshme!

Kazino live

Seksioni me lojëra live në kazino online është mjaft i gjerë dhe emocionues! Sepse lojërat e krijuara nga Evolution Gaming dhe Ezugi janë vërtet cilësore dhe të veçanta. Kështu, në kazino Mummys Gold mund të gjeni ruletë live, ruletë ekskluzive me dy topa, ruletë franceze dhe klasike evropiane, si dhe një sërë argëtimesh të tjera. Kështu, për shembull, për ata që e duan pokerin, faqja paraqet llojet e mëposhtme të lojërave: Hold’em, me tre letra, karaibbean stud, si dhe Texas Hold’em. Epo, blackjack ose baccarat janë perfekte nëse jeni duke kërkuar për një lojtar të vetëm ose modalitet me shumë lojtarë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Përkundër faktit se ka licenca të konfirmuara në Mummys Gold, është më mirë të provoni një ose një makinë tjetër në një modalitet demo falas. Sepse në këtë mënyrë, ju do të eliminoni shfaqjen e çdo problemi në të ardhmen dhe do t’i siguroni vetes një proces lojrash jashtëzakonisht komode. Përparësitë:

 • dy licenca të vlefshme;
 • softuer cilësor;
 • mundësia për të luajtur lojëra elektronike me jackpot progresive;
 • instalimi i aplikacioneve speciale për PC dhe pajisje celulare.

Disavantazhet përfshijnë disa pika. Së pari, ka një tarifë për tërheqje më pak se 390 dollarë. Së dyti, vetëm 4 zhvillues të softuerit të lojërave janë të përfaqësuar në faqe. Epo, dhe, së treti, shërbimi mbështetës konsulton klientët ekskluzivisht në anglisht.

Mënyrat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Kazinoja online mbështet rreth 16 monedha lojërash, të cilat duhet të jenë të mjaftueshme për një lojë komode. Përveç kësaj, për ta bërë procesin e lojërave edhe më të aksesueshëm, administrata Mummys Gold ka prezantuar më shumë se 37 instrumente të ndryshme pagese në platformën e saj, duke përfshirë:

 • kartat bankare: Visa dhe MasterCard;
 • sistemet e pagesave elektronike: Entropay, Neteller, PayPal, QIWI dhe shumë të tjerë;
 • transfertat bankare.

mummysgoldbanking

Por, vetëm disa kufij zbatohen për tërheqjen e fondeve nga platforma e lojërave të fatit. Ju mund ta gjeni atë që mundeni direkt në faqen zyrtare të institucionit të lojërave të fatit, e cila tregon edhe kohën e përafërt të tërheqjes.

Mbështetje

Mbështetja teknike komunikon me përdoruesit e kazinosë vetëm në anglisht, por në bisedën në internet mund të përdorni përkthyesin automatik të integruar. Si rezultat, pikërisht për këtë mund të ndodhin keqkuptime të caktuara. Prandaj, në disa raste, do t’ju duhet të përshkruani problemin tuaj në detaje dhe të bëni një sërë pyetjesh sqaruese. Një mënyrë alternative për të kontaktuar mbështetjen është formulari i komenteve, ndërkohë që nuk ofrohen kontakte shtesë.

Gjuhët

Burimi zyrtar i Mummys Gold përpiqet të punojë me një numër të madh vendesh nga e gjithë bota. Kjo është arsyeja pse platforma është përkthyer në disa nga gjuhët më të njohura. Kështu, për shembull, mund të kaloni në anglisht, greqisht, italisht, frëngjisht, holandisht, spanjisht, japonisht, norvegjez, polonisht, suedisht, finlandisht ose portugalisht. Falë kësaj, absolutisht çdo lojtar do të jetë në gjendje të zgjedhë versionin e faqes që është më i përshtatshëm për të.

Monedhat

Kazinoja online pranon dollarë amerikanë, dollarë kanadezë dhe australianë, paund sterlina, euro, pesos argjentinase, rupi indiane dhe shumë të tjera si monedha lojërash. Kontrolloni faqen zyrtare të internetit për një listë më të detajuar.

Liçensë

Pronari i kazinosë është Bayton Ltd, vetë platforma filloi të funksionojë në 2003 (më shumë se 20 vjet më parë). Burimi i lojërave të fatit ofron shërbimet e tij nën një licencë malteze, kështu që klientët mund të mbështeten vetëm në besueshmërinë dhe cilësinë. Ju mund t’i kontrolloni certifikatat direkt në faqen zyrtare të Mummys Gold.

Parametrat kryesorë të Mummy’s Gold

Burimi zyrtar https://www.mummysgold.com/
Liçensë Maltë, Quebec.
Viti i themelimit 2003
Pronari Digimedia Ltd
Depozitë/tërheqje Visa, MasterCard, Entropay, Neteller, PayPal, QIWI, transferta bankare.
Depozita minimale Nga 10 dollarë
Versioni celular Mbështet sistemet operative Android dhe iOS, funksionalitet krejtësisht të ngjashëm.
Mbështetje Punoni rreth orës, me numrin e telefonit (vetëm në anglisht), përmes bisedës në internet dhe formularit të komenteve.
Llojet e lojërave Slots, lojëra tavoline, poker, video poker, lojëra të drejtpërdrejta, argëtim progresiv jackpot.
Monedhat Dollarë amerikanë, dollarë kanadezë dhe australianë, paund sterlina, euro, pesos argjentinase, rupi indiane.
Gjuhët Anglisht, greqisht, italisht, frëngjisht, holandisht, spanjisht, japonisht, norvegjez, polonisht, suedisht, finlandisht ose portugalisht.
Dhuratë e mirëseardhjes Për regjistrim, të ardhurit marrin një ofertë bujare në formën e një bonusi të caktuar dhe rrotullimeve falas.
Përparësitë Softuer jashtëzakonisht me cilësi të lartë, aftësia për të luajtur lojëra me një çmim i parë, disponueshmëria e versioneve të veçanta për PC dhe celular, si dhe një licencë e verifikuar.
Regjistrimi Plotësimi i një pyetësori të vogël me informacion personal, konfirmimi i numrit / postës.
Verifikimi Për të identifikuar një llogari në Mummys Gold, duhet të siguroni disa dokumente (pasaportë, faqe regjistrimi, pasqyrë bankare, etj.).
Ofruesit e softuerit Microgaming, NetEnt, Ezugi dhe Evolution Gaming.

FAQ

Si të tërhiqni paratë tuaja të fituara?
Faqja e internetit e kazinosë ofron disa mënyra të ndryshme pagese që janë të përshtatshme për tërheqjen e parave. Thjesht vizitoni seksionin përkatës, zgjidhni mënyrën e pagesës dhe vendosni shumën e kërkuar për të tërhequr.
Çfarë dokumentesh duhet të siguroj për verifikim?
Për të identifikuar profilin tuaj, administrata e kazinosë ka të drejtë të kërkojë një listë të dokumenteve të caktuara. Kjo mund të jetë një pasaportë, një faqe regjistrimi, një faturë komunale, etj.
Ku mund të gjej kode speciale promocionale?
Zakonisht, shpërndarja e kodit të bonusit mund të merret nga administrata e kazinosë Mummys Gold me e-mail ose në sajte të ndryshme tematike / partnere.
A mund të krijoj një llogari duke përdorur smartfonin tim?
Po, të gjithë lojtarët do të jenë në gjendje të krijojnë një llogari duke përdorur një smartphone ose tablet. Procedura në vetvete është e ngjashme me versionin e desktopit. Gjithçka që duhet të bëni është të klikoni në butonin “Bashkohu tani” dhe më pas të ndiqni udhëzimet e dhëna. Epo, nëse keni ndonjë pyetje gjatë regjistrimit, në këtë rast, thjesht duhet të kontaktoni shërbimin e mbështetjes teknike.
Cilat lojëra mund të gjenden në kazinotë online?
Pothuajse i gjithë katalogu i lojërave Mummys Gold Casino u zhvillua nga një furnizues – Microgaming. Kjo është arsyeja pse ju mund të gjeni vetëm lojëra elektronike me cilësi të lartë, lojëra letrash, ruletë, lojëra live, poker, etj. në faqe.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira