Rishikimi i kazinosë në internet Kazino Partie

Party Casino NJ është një kazino në internet që u lançua fillimisht në 1997 me emrin Starluck Casino. Më pas u rilançua në vitin 2006 me emrin e tij aktual Party Casino dhe më në fund u rilançua me lojëra të reja, marka dhe veçori në 2017. Party Casino është në pronësi të grupit GVC dhe u formua nga bashkimi i Bwin Interactive Entertainment AG dhe Party Gaming PLC në 2011. GVC Group operon gjithashtu marka të tjera të lojërave të fatit si Betboo, partypoker, Sportingbet, Gioco Digitale, Bwin, CasinoClub dhe Foxy Bingo. Kazino ka një faqe interneti të dizajnuar mirë dhe interaktive që është e lehtë për t’u naviguar dhe me siguri do ta bëjë më të lehtë për ju të shfletoni lojërat e shumta që ofrohen. Party Casino Online ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke përfshirë bonus Texas Hold’em Poker dhe Craps, të cilat janë të vështira për t’u gjetur diku tjetër. Lojëra të tjera si blackjack,

Bonus:100% në depozitë
Vizitoni android Shkarko ios Shkarko
Promo Code: WRLDCSN777
100% + 100 dollarë
Bonusi i mirëseardhjes
Merrni bonus

kazino partiake

Si të merrni një dhuratë mirëseardhjeje në kazino Parti

Në varësi të vendit ku ndodheni në një nga shtetet ligjore të Party Casino, duhet të prisni të merrni një bonus solid mirëseardhjeje për t’u regjistruar në Party Casino. Për shembull, lojtarët në New Jersey mund të presin që të dyfishojnë depozitën e tyre fillestare deri në një shumë të caktuar. Ekziston një marrëveshje e ngjashme për klientët në Mbretërinë e Bashkuar, por ajo thjesht ju jep shumë rrotullime bonus për një nga lojërat elektronike më të mëdha në internet në botë. Si me të gjitha marrëveshjet, ia vlen të lexoni printimet e imta të çdo bonusi të mirëseardhjes që ka për të ofruar Party Casino. Në fund të fundit, gjëra të tilla si kërkesat e basteve mund të befasojnë edhe lojtarin më me përvojë. Por për sa kohë që lexoni termat dhe kushtet, ne mendojmë se do t’i shijoni këto bonuse të mirëseardhjes.

program bonus

Nëse çdo kazino në internet do të ofronte përfitime të njëjta ose të ngjashme, nuk do të ishte shumë efektive të detyrosh lojtarët të zgjedhin faqen e tyre në vend të konkurrentëve të tyre. Kjo ka shkaktuar një valë të llojeve të reja të promovimeve dhe ideve më inovative që vijnë nga departamentet e tyre të marketingut. Megjithatë, disa nga bonuset klasike të kazinosë mund të gjenden ende dhe vlerësohen ende shumë nga lojtarët e rinj.
bonus kazino për parti

Bonus për regjistrimin në kazino

Bonuset e kazinosë në internet janë më shumë një term i përgjithshëm për shumë oferta të tjera të kazinove, shumë prej të cilave janë renditur më poshtë. Nëse qëllimi i çdo marke lojrash është të tërheqë lojtarë të rinj dhe të rrisë komunitetin e tyre, promovimet e regjistrimit janë mënyra për të shkuar. Ato mund të vijnë në shumë forma të tilla si bonuse pa depozite, bonuse të rrotullimeve falas dhe më shumë. E kundërta e ofertës së regjistrimit do të ishin paratë e bonusit të paguara për lojtarët që tashmë janë anëtarë për shkak të besnikërisë së tyre ose shumës që depozitojnë çdo muaj.

Pa bonus depozite

Një bonus pa depozite është pikërisht ajo që tingëllon. Shumë kazino shpërblejnë lojtarët e rinj me një dhuratë të veçantë vetëm pasi të regjistroheshin dhe të vendosnin bastin e tyre të parë. Prandaj, disa cookie inteligjente vendosën t’u japin lojtarëve bonusin e tyre të para-depozitimit dhe t’i lejojnë lojtarët të provojnë lojërat falas në fillim. Ishte një mënyrë krijuese për të mundësuar versione provë të lojërave të caktuara dhe për të fituar besimin e lojtarit. Gjithçka që duhet të bëni është të regjistroheni (ndoshta të shtoni detajet e kartës pa depozituar asgjë) dhe më pas ju jepet një bast falas ose rrotullime falas në automatin.

Bonuset për bastet e përputhura

Një bonus i përshtatur bast është disi e kundërta e një bonusi pa depozite, sepse lojtarët duhet të regjistrohen në një kazino dhe më pas të vendosin bastin e tyre të parë përpara se t’u jepet një bast tjetër me vlerë të barabartë falas – shpesh me një shumë të kufizuar. Për shembull, ju regjistroheni dhe shpenzoni 10 £ në blackjack dhe më pas kazinoja ju jep 10 £ para bonus falas për të luajtur nëse fitoni apo humbisni blackjack si një bonus depozite të parë.

Bonusi i rrotullimeve falas

Slot-et janë disa nga lojërat më argëtuese atje dhe ato vazhdojnë të përmirësohen me lojëra elektronike me video që paraqesin pamjet më të mira vizuale, tregimin e tregimeve dhe kolonat zanore më të bukura. Disa prej tyre madje kanë jackpote progresive ku mund të fitoni rastësisht mijëra paund në një çast. Bonusi i rrotullimeve falas do t’ju lejojë të luani falas disa nga lojërat elektronike më të mira në internet. Zakonisht ato janë specifike për slotin në vend që t’u japin lojtarëve lirinë për të zgjedhur se cilat lojëra elektronike përdorin rrotullimet e tyre falas të bonusit.

Bonusi i referimit të kazinosë

Një tjetër lloj promovimi i zakonshëm për abonentët e rinj dhe anëtarët e rregullt është bonusi i referimit. Zakonisht operatorët u japin lojtarëve aktualë një kod për ta ndarë me njerëzit që nuk janë bashkuar ende. Nëse një regjistrim i ri përdor kodin e tyre, ata mund të marrin një bast falas, rrotullime bonus ose oferta të tjera. Në të njëjtën kohë, një anëtar besnik që referoi mikun e tij mund të marrë gjithashtu një bonus ose pikë VIP drejt një avantazhi tjetër të kazinosë.

Bonusi i depozitës mujore

Por ky nuk është lloji i vetëm i përfitimeve të disponueshme për lojtarët që janë tashmë anëtarë. Markat më të mira në internet shpërblejnë besnikërinë e lojtarëve aktualë duke ofruar stimuj për ata që depozitojnë një shumë të caktuar në portofolin e tyre të kazinosë çdo muaj. Edhe nëse e fitoni lojën brenda një muaji, nuk ka rëndësi. Nëse i plotësoni kërkesat e depozitave, mund të merrni një bonus të drejtpërdrejtë të kazinosë, baste falas, bonuse depozitash VIP ose hyrje falas në dhomat dhe turnet VIP të kazinosë.

Programi i besnikërisë

Shumë kazino online kanë një lloj programi shpërblimi që synon t’ju japë një sasi të caktuar krediti bastesh në përpjesëtim të drejtë me sa para shpenzoni në lojërat e tyre. Epo, nuk duket të ketë një marrëveshje të tillë në Party Casino, por ne kemi gjetur disa promovime për klientët ekzistues që ia vlen t’i shikoni. Përfitoni nga promovimi i Ditëve të Artë, i cili do t’ju japë 10 dollarë në dollarë bonus vetëm për të vënë bast 20 dollarë në disa lojëra elektronike speciale “të artë”. Ose ka edhe disa oferta bastesh që ju japin kredi për disa baste kualifikuese në futbollin e Premier League. Pra, klikoni në skedën Promocione dhe shikoni se çfarë mund të gjeni!

Procesi hap pas hapi i regjistrimit në kazino Parti

Procesi i regjistrimit në kazinonë online të PartyCasino është i thjeshtë për këdo që ka hapur ndonjëherë një kazino ose libralidhës të ligjshme në internet në Amerikë, megjithëse ka disa gjëra për të cilat duhet të dini.
regjistrimi i kazinosë së partisë
Së pari, nuk duhet të keni kurrë një llogari PartyPoker për t’u regjistruar për një llogari të kazinosë në internet. Ju gjithashtu duhet të jeni mbi 21 vjeç dhe nëse dëshironi të luani online duke përdorur faqen e internetit të PartyCasino ose aplikacionin PartyCasino, duhet të jeni fizikisht të vendosur në New Jersey. Nuk është e nevojshme të jeni në New Jersey për t’u regjistruar dhe depozituar në PartyCasino, por nëse jeni jashtë shtetit, nuk mund të luani asnjë nga lojërat. Për të regjistruar një llogari në internet në PartyCasino:

  • Shkoni te partycasino.com
  • Regjistroni emrin tuaj të përdoruesit dhe adresën e emailit
  • Verifikimi i plotë i adresës dhe identitetit tuaj
  • Bëni një depozitë në llogarinë tuaj
  • Filloni të luani në aplikacion ose në faqen e desktopit.

Duhet të theksohet se, si me të gjitha kazinotë online të Nju Xhersit, do t’ju kërkohet të vendosni numrin tuaj të sigurimeve shoqërore kur të verifikoni identitetin tuaj. Kjo është për shkak të procedurave të rrepta të verifikimit të moshës dhe identitetit të Bordit të Kontrollit të Lojërave të Nju Xhersit. PartyCasino kërkohet me ligj që të mos ndajë këtë informacion me palët e treta dhe të dhënat personale merren shumë seriozisht dhe çdo shkelje do të rezultojë në veprime ligjore kundër markës nga Departamenti i Kontrollit të Lojërave të Nju Xhersit.

Si të kaloni verifikimin në faqen e internetit të kazinosë

Të gjithë operatorëve të rregulluar u kërkohet të kryejnë kontrolle për të parandaluar vjedhjen e identitetit, mashtrimin dhe për të verifikuar që klientët janë mjaft të vjetër për të luajtur bixhoz. Meqenëse të gjithë klientët kërkohet të verifikohen, procesi do të fillojë kur të regjistrohen të gjitha llogaritë e reja dhe gjithashtu do të ndodhë periodikisht gjatë jetës së llogarisë, në mënyrë që të sigurohemi që të dhënat që mbajmë të jenë të sakta dhe të përditësuara. . Derisa verifikimi të përfundojë me sukses, nuk do të mund të bëni depozita, të vendosni baste ose të përdorni ndonjë produkt të lojrave (për para të vërteta ose lojë falas). Në shumicën e rasteve, kontrollet janë plotësisht të automatizuara, por në disa raste mund të kemi nevojë për informacion shtesë.

Si të kaloni në versionin celular të “Party Casino”

Faqja e internetit e PartyCasino është një nga më tërheqëse dhe më të rregullta, me një ndërfaqe të këndshme të pastër dhe disa menu navigimi të thjeshta për t’u përdorur që tregojnë se ku ndodhet çdo lloj loje.
parti kazino celular
Faqja e internetit funksionon në një platformë Ueb Instant, që do të thotë se nuk kërkohen shkarkime për të luajtur ndonjë lojë PartyCasino kur aksesohet përmes një shfletuesi desktop. Çdo lojë nga faqja e internetit mund të aksesohet thjesht përmes menysë dhe të hapet për të luajtur. Faqja e internetit është shumë e shpejtë dhe nuk gjetëm ndonjë problem me shkarkimin e ndonjë loje. Duhet të theksohet se nëse hyni në faqen e internetit, duhet të siguroheni që keni të instaluar softuerin GeoComply në kompjuterin tuaj desktop ose laptop dhe vetëm lojtarët që ndodhen fizikisht në New Jersey mund të luajnë lojëra me para të vërteta në internet. -faqe.

Si të shkarkoni aplikacionin e kazinosë celulare

PartyCasino ka një aplikacion kazino në internet të disponueshëm si për iOS ashtu edhe për Android. Klikoni në lidhjet e mëposhtme për të shkuar drejtpërdrejt në shkarkimin e aplikacionit për pajisjen tuaj. Aplikacioni është krijuar nga ROAR Digital, i cili është një partneritet në internet i MGM Casinos. Teknologjia në aplikacion ofrohet nga Bwin Technology, e cila është përdorur për shumë vite për aplikacione të tjera PartyCasino në Evropë. Për shkak të kësaj, është një nga më të avancuarit dhe më miqësorët në treg, pasi ka kaluar më shumë se një dekadë rregullimi të imët në tregje të tjera përpara se të lëshohej në New Jersey. Aplikacioni iOS kërkon iOS 11 ose version më të ri dhe është i disponueshëm si për iPhone ashtu edhe për iPad. Aplikacioni ka një vlerësim të Apple App Store prej 4.6 me 63 vlerësime.

Makinat e fatit të kazinosë

Ai ofron një përzgjedhje të gjerë prej 500 lojërash në disa kategori, duke përfshirë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, kazino, lojëra tavoline, poker, lojëra elektronike, etj. Aktualisht ekzistojnë mbi 426 lojëra elektronike të disponueshme për kënaqësinë tuaj, duke përfshirë Smokin’ Triples, Gonzo’s Quest Holy Diver. , Starburst, Farmyard Frenzy, Danger High Voltage dhe Bonanza, plus Kanga Cash Extra. Mund të përjetoni dhe shijoni shumë lojëra slot në kategorinë e lojërave më të fundit, ku lojëra të reja po shtohen vazhdimisht për kënaqësinë tuaj.
lojëra elektronike të kazinosë për parti
Kategoria blackjack ofron lojëra si Premium dhe Multihand Blackjack Pro midis varieteteve të tjera. Ju gjithashtu mund të luani lojëra të njohura ruletë si 101 Roulette dhe American Roulette. Ekzistojnë gjithashtu gjashtëmbëdhjetë lojëra Slingo të disponueshme në versionin desktop të aplikacionit të partisë kazino, të gatshme për të çuar përvojën tuaj të lojërave në nivelin tjetër, pasi jo shumë sajte të lojërave të fatit në internet ofrojnë Slingo. Kazinoja e partive celulare nuk ofron aq lojëra sa versioni i desktopit, por ka mjaft lojëra për të kënaqur nevojat tuaja të lojërave.

Kazino live

Në PartyCasino, mysafirët tanë mund të përjetojnë më tej emocionin e një kazinoje të vërtetë live duke luajtur një përzgjedhje të gjerë lojërash në paketën tonë të kazinosë live. Ne ofrojmë lojërat më të njohura të tavolinës të zhvilluara nga ekspertët e kazinosë duke përfshirë Live Speed ​​​​Roulette, Blackjack, Casino Hold’em, Baccarat dhe Monopoly Live. Të gjitha lojërat mund të luhen 24/7 me kufij të ndryshëm bastesh, dhe tregtarët tanë miqësorë dhe profesionistë të drejtpërdrejtë do t’ju përcjellin në çdo hap të lojës. Luaj lojëra kazino live për një përvojë të vërtetë të bazuar në tokë.

Avantazhet dhe disavantazhet e kazinosë

Përparësitë:

  • Bonus bujar depozitash për klientët e rinj
  • Aplikacione të shkëlqyera të kazinosë në internet për iOS dhe Android
  • Zgjedhje e madhe e tregtarëve të drejtpërdrejtë dhe lojërave të rregullta të kazinosë
  • Plotësisht i licencuar dhe i rregulluar në SHBA

Të metat:

  • Seksioni i ndihmës është paksa i ndërlikuar

Metodat e bankingut, depozitimit dhe tërheqjes

Depozitat: Party Casino NJ lejon depozitat duke përdorur karta debiti, transferta direkte bankare, PayPal, Skrill, Neteller dhe American Express. Por depozitat Neteller dhe Skrill nuk marrin një bonus depozite. Depozita minimale e pranuar është 10 dollarë dhe depozitat bëhen shpejt dhe lehtë. Tërheqjet: Nga ana tjetër, kohët e tërheqjes së kazinove partiake janë paksa të gjata pasi duhen 3 deri në 5 ditë pune për të përpunuar tërheqjet e transfertave bankare. Kjo vonesë u lejon atyre të kontrollojnë kërkesat e bastit për të drejtën e tërheqjes. Mënyra e tërheqjes është e kufizuar në Play+, kontroll me postë, Skrill, banking në internet dhe PayPal. Përdorimi i Preferencës VIP është një tjetër metodë e shpejtë, e sigurt dhe e përdorur së fundmi e tërheqjes së faqes në internet; përdoruesit e rinj inkurajohen të abonohen në të.

Mbështetje

Nuk ka rëndësi se ku udhëtoni, pasi gjithmonë duhet të prisni vetëm mbështetje profesionale të klientit nga çdo kazino në internet që përdorni. Për fat të mirë, Party Casino duket se ka një ekip të shkëlqyer të mbështetjes së klientit që duhet të jetë në gjendje t’ju kontaktojë kudo që të jeni. Klientët mund të shfrytëzojnë mundësinë për të kontaktuar Party Casino përmes një bisede të përshtatshme. Vetëm mbani në mend se mund t’ju duhet të kaloni nëpër disa nga seksionet FAQ në mënyrë që të lidheni me mbështetjen e bisedës live. Vlen të përmendet fakti se ekziston edhe një opsion i mbështetjes me email, por ne nuk pamë asgjë në formën e një linje telefonike. Mos harroni se Party Casino mund të kontaktohet edhe nëpërmjet një shërbimi të dedikuar për klientët në Twitter. Është e hapur 24/7

Cilat gjuhë

Për ta bërë lojën sa më të përshtatshme për klientët e saj, platforma Sportingbet ofron disa versione gjuhësore. Kështu, për shembull, në dispozicion: versionet anglisht, spanjisht, kazakisht, gjermanisht, portugalisht, rusisht, ukrainas, finlandisht dhe frëngjisht.

Çfarë monedhash

Si monedhë loje në kazinotë online ata përdorin: dollarin amerikan, euro, rubla ruse dhe hryvnia ukrainase. E cila duhet të jetë e mjaftueshme për një lojë të rehatshme dhe të besueshme në burim.

 Liçensë

Party New Jersey Online Casino aktualisht është i licencuar nga Departamenti i Argëtimit të Lojërave të Shtetit të Nju Xhersit me një licencë ndërkombëtare UKGC, që do të thotë se bastet tuaja janë të sigurta. Party Casino pranon përdorues nga të gjitha vendet, përveç vendeve me ndalim të lojërave të fatit.

Parametrat kryesorë të institucionit të lojërave të fatit

🎰  Emri i kazinosë Kazino Partie
❗️Faqja e internetit partycasino.com
🤝  Shërbimet Versioni celular/shfletuesi
🔝  Kompania ElectraWorks Limited
⚖️  Liçensë licencuar nga Qeveria e Gjibraltarit me numrat e licencës 050 dhe 051
⏳  Data e themelimit 1997
🏳️  Gjuhe Shumëgjuhëshe
📱  Telefoni i kontaktit +356 99914441
📧  Email [email protected]
🆘  Mbështetje Po, 24/7

Pyetjet e bëra më shpesh

Sa e sigurt është të luash në Party Casino?
Faqja ofron softuer ekskluzivisht të licencuar dhe përdor sisteme moderne të enkriptimit. Për më tepër, një rregullator i pavarur mund të konfirmojë besueshmërinë e tij.
A do të jem në gjendje të rrotulloj makinat e fatit falas?
Po, ju mund të provoni absolutisht çdo automat dhe për këtë nuk do t’ju duhet as të regjistroheni në platformën e kazinosë Parti. Gjithçka që kërkohet nga ju është të zgjidhni slotin që ju pëlqen dhe ta përdorni atë në modalitetin demo.
Si të bëni një depozitë?
Për të rimbushur llogarinë tuaj të lojrave në kazino, së pari vizitoni llogarinë tuaj personale, më pas shkoni te skeda “Arkëtari”. Aty ku ndodhet seksioni “Bilanci”, klikoni në butonin “Depozitim” dhe zgjidhni metodën e dëshiruar.
Çfarë ju nevojitet për t’u regjistruar?
Së pari, duhet të jeni në moshë madhore dhe të plotësoni një formular të shkurtër regjistrimi. Së dyti, duhet të lidhni emailin tuaj dhe më pas të ndiqni lidhjen nga letra.
Cilat kazino Sportingbet ofrojnë bonuse?
Për fillestarët, platforma ofron një dhuratë të mirëseardhur për 5 depozita, ndërsa lojtarët e tjerë mund të llogarisin në kthimin e parave, programin e besnikërisë, promovimet e ditëlindjes dhe shumë më tepër.
Vlerësoni këtë artikull
( No ratings yet )
Janet Fredrickson
Janet Fredrickson/ author of the article

Janet Fredrickson punoi për 2 vjet në Pin Up Casino përpara se të bëhej redaktore gazete në vitin 2020. Ajo filloi të punonte si sportiste dhe recensuese profesioniste e kazinove në internet. Në vitin 2023, ajo krijoi uebsajtin e saj World Casino për të hapur sytë e lojtarëve në industrinë e lojërave të fatit.

Ju pëlqeu kazinoja? Ndaje me miqte:
50 kazinotë më të mira